Też mam nadzieję że Kamil sięgnie po Kryształową Kule, za ten sezon należy mu się jak psu buda. I też uważam że wygranie tej Kuli jest trudniejsze albowiem trudniej jest skakac te 3-4 miesiące na równym poziomie niż w jednej imprezie skoczyć 2 skoki.
Nie wierzę że Neymar posunął by się do czegoś takiego byleby być na urodzinach siostry. Trochę to dziwne że zbiega się w czasie właśnie z tymi urodzinami ... Ale nie posądzałabym o to go
Niezla afera w sieci się z tego zrobiła. Ze skoczka uwielbianego stal się ofiarą hejtów. Wystarczy spojrzeć pod jego zdjęciem na Instagramie ile zawiści padło. Ciężko mi uwierzyć że to prawda. A nawet jeśli to słabe było zachowanie jego żony że pierze brudy prywatne w sieci....
Tak? Nie słyszałam tych doniesień. Oceniając po tym zdjęciu dodanym przez Antonelle we wrześniu to miała malutki brzuch ale kto wie może i tak. Ja postawie na kwiecień ;)
Z tego co się orientuje to nie jest znany termin porodu, można tylko domniemywać, pierwsze głosy o ciąży były w sierpniu także idąc tym tokiem to można obstawiać albo kwiecień albo maj.
W którym miejscu napisałam ze miał dać Fourcadowi wygrać i poczekać aż przekroczy linie mety? Wes człowieku czytaj ze zrozumieniem. Rozmowa cały czas dotyczyła biegu po 4 strzelaniu aż do mety i tego ze się na nim wiózł a ty wciskasz tu nagle wątek mety. Czy ktokolwiek wspomniał o walce na mecie?! Pokaż mi takie zdanie gdzie tak napisałam. Cały czas pisałam o sposobie w jakim się wiózł na nim a nie o tym co było na mecie, tam każdy walczy jak chce.
Przyczepiasz się do robienia błędów bo już nie masz argumentów. Typowe. Błędy są bo słownik płata figle ale tobie chyba trzeba to napisać bo inaczej się przyczepisz do takich pierdół.
Wyobraź sobie, że każdy może mieć inny pogląd na pewne sprawy i nie zawsze musi ten pogląd zgadzać się z twoim.
A ty się plujesz jakby niewiadomo co się działo. Wes gościu wyluzuj bo nakręciłes się. Myślisz że jak napiszesz coś z dużej litery to będzie to okazale wyglądać? Otoz nie. Ja mam swoje zdanie na ten temat, a jeśli mówisz o tym że Francuz przyblokował Niemca to co powiem, że to lider ma pierwszeństwo i jeśli on jedzie pierwszy to wybiera sobie tor jazdy a ten drugi musi się dostosować. Chciał się wieść na nim to potem musiał tańczyć jak mu Francuz zagrał taka oto zasada.
Jak widać dla mnie i kolei wyżej są wazniejsze wartości niż sama rywalizacja zwłaszcza na imprezie typu Igrzysk. Koniec tematu.
Jesli ktoś tu ma kompleks Niemców to ta osoba napewno nie jestem ja. Nie mam nic do Niemców i nie oceniam kogoś po narodowości. Wręcz przeciwnie lubię wielu Niemców w sporcie.
Ja oceniam zasady jakie panują w biathlonie a oglądam ten sport od ponad 10 lat. Wiem, że w środowisku biathlonowym nie sa mile widziane zachowania "wiezienia się na kimś", wiele razy było tak że ten pierwszy specjalnie zwalniał by ten drugi go wyprzedził, rywalizacja ale przede wszystkim fair play.
Co do lekkoatletyki to nie mieszaj jednego sportu z drugim bo to co innego, ja nie oglądam tego sportu więc wszystko mi jedno co tam się dzieje i nie wypowiem się na ten temat.
Wiem jak jest w biathlonie i wiele razy jest poruszany temat zmian na prowadzeniu by nie tylko jeden ciągnął i nadawał tempo. Taki urok tego sportu.
" wiedział że nie może pójść na wymianę z Francuzem bo przegra". Cóż jak widać i tak przegrał a jego taktyka okazała się niezbyt dobra. Nieważne ile przegrał liczy się sam fakt. W biathlonie niezbyt jest mile widziane to jak zawodnik cały dystans wiezie się na drugim. To jest nawet uważane za brak fair play. Często jest tak że się zmieniają i to część tego sportu i tak być powinno jeśli dochodzi do sytuacji w której dwóch walczy o zwycięstwo.
Dziwna taktyka trenera, wpuszcza obrońcę w 63 minucie za Cavaniego i co on chce przez pół godziny bronić remisu ?? To niedorzeczne, zamiast próbować strzelić jeszcze jedną bramkę to robi coś takiego. No to się odbiło czkawką i teraz o awans będzie mega trudno. O ile mogą strzelić 2 bramki w Paryżu o tyle ciężko wierzyć że Real nic nie strzeli i będzie bronił wyniku z pierwszego meczu.
Co do Neymara to liczyłam że zobaczę troche magii w jego wykonaniu, nie grał źle ale stać go na dużo więcej a w takich meczach właśnie powinien robić różnice. No cóż pozostaje im wierzyć do końca bo nic innego nie mają.Barca przeciwko nim tak zrobiła więc moze wyciągną z tego wnioski i wezmą z nas przykład. W końcu ich sytuacja nie jest tak zła jak nasza była.
Coś mi się nie zgadzało bo obserwuje jego żonę na instagramie i tam miała jego nazwisko odkąd przyszedł do nas, przejrzałam jej profil i są tam zdjęcia ślubne ;)
45
A tak w Barcelonie z zakupów wraca MATS XD zamiast samochodem można też tak ;)
https://mobile.twitter.com/Kowal___30/status/970574030880296960
11
Smutny filmik dodała Fiorentina. RIP Davide...
https://www.instagram.com/p/Bf6IFQTFien/
0
Odpukaj. Wtedy będzie obrona Częstochowy.
0
Też mam nadzieję że Kamil sięgnie po Kryształową Kule, za ten sezon należy mu się jak psu buda. I też uważam że wygranie tej Kuli jest trudniejsze albowiem trudniej jest skakac te 3-4 miesiące na równym poziomie niż w jednej imprezie skoczyć 2 skoki.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jedno nie ma nic wspólnego z drugim. Mowa tu o wypaczeniu karnego a nie tym, że ktoś tam stracił piłkę wcześniej.
1
Nie wierzę że Neymar posunął by się do czegoś takiego byleby być na urodzinach siostry. Trochę to dziwne że zbiega się w czasie właśnie z tymi urodzinami ... Ale nie posądzałabym o to go
0
Jakoś musiał wytłumaczyć tą porażkę. A że w taki sposób to cóż ...
33
Niezla afera w sieci się z tego zrobiła. Ze skoczka uwielbianego stal się ofiarą hejtów. Wystarczy spojrzeć pod jego zdjęciem na Instagramie ile zawiści padło. Ciężko mi uwierzyć że to prawda. A nawet jeśli to słabe było zachowanie jego żony że pierze brudy prywatne w sieci....
0
Tak? Nie słyszałam tych doniesień. Oceniając po tym zdjęciu dodanym przez Antonelle we wrześniu to miała malutki brzuch ale kto wie może i tak. Ja postawie na kwiecień ;)
0
Z tego co się orientuje to nie jest znany termin porodu, można tylko domniemywać, pierwsze głosy o ciąży były w sierpniu także idąc tym tokiem to można obstawiać albo kwiecień albo maj.
0
Taki naród, przeszkadza nawet to co jest normalne o tej porze roku. U mnie też było dziś słonko, potem popadało śniegiem, całkiem przyjemnie ;)
1
Co w tym dziwnego, jakby nie było wciąż jest zima, możesz zacząć narzekać po 20 marca, kiedy już winna być wiosna ale teraz jest to normalne.
0
48 skończone w styczniu
0
Ostro mu powiedział. ;)
0
W którym miejscu napisałam ze miał dać Fourcadowi wygrać i poczekać aż przekroczy linie mety? Wes człowieku czytaj ze zrozumieniem. Rozmowa cały czas dotyczyła biegu po 4 strzelaniu aż do mety i tego ze się na nim wiózł a ty wciskasz tu nagle wątek mety. Czy ktokolwiek wspomniał o walce na mecie?! Pokaż mi takie zdanie gdzie tak napisałam. Cały czas pisałam o sposobie w jakim się wiózł na nim a nie o tym co było na mecie, tam każdy walczy jak chce.
0
Przyczepiasz się do robienia błędów bo już nie masz argumentów. Typowe. Błędy są bo słownik płata figle ale tobie chyba trzeba to napisać bo inaczej się przyczepisz do takich pierdół.
Wyobraź sobie, że każdy może mieć inny pogląd na pewne sprawy i nie zawsze musi ten pogląd zgadzać się z twoim.
0
A ty się plujesz jakby niewiadomo co się działo. Wes gościu wyluzuj bo nakręciłes się. Myślisz że jak napiszesz coś z dużej litery to będzie to okazale wyglądać? Otoz nie. Ja mam swoje zdanie na ten temat, a jeśli mówisz o tym że Francuz przyblokował Niemca to co powiem, że to lider ma pierwszeństwo i jeśli on jedzie pierwszy to wybiera sobie tor jazdy a ten drugi musi się dostosować. Chciał się wieść na nim to potem musiał tańczyć jak mu Francuz zagrał taka oto zasada.
Jak widać dla mnie i kolei wyżej są wazniejsze wartości niż sama rywalizacja zwłaszcza na imprezie typu Igrzysk. Koniec tematu.
0
Jesli ktoś tu ma kompleks Niemców to ta osoba napewno nie jestem ja. Nie mam nic do Niemców i nie oceniam kogoś po narodowości. Wręcz przeciwnie lubię wielu Niemców w sporcie.
Ja oceniam zasady jakie panują w biathlonie a oglądam ten sport od ponad 10 lat. Wiem, że w środowisku biathlonowym nie sa mile widziane zachowania "wiezienia się na kimś", wiele razy było tak że ten pierwszy specjalnie zwalniał by ten drugi go wyprzedził, rywalizacja ale przede wszystkim fair play.
Co do lekkoatletyki to nie mieszaj jednego sportu z drugim bo to co innego, ja nie oglądam tego sportu więc wszystko mi jedno co tam się dzieje i nie wypowiem się na ten temat.
Wiem jak jest w biathlonie i wiele razy jest poruszany temat zmian na prowadzeniu by nie tylko jeden ciągnął i nadawał tempo. Taki urok tego sportu.
1
" wiedział że nie może pójść na wymianę z Francuzem bo przegra". Cóż jak widać i tak przegrał a jego taktyka okazała się niezbyt dobra. Nieważne ile przegrał liczy się sam fakt. W biathlonie niezbyt jest mile widziane to jak zawodnik cały dystans wiezie się na drugim. To jest nawet uważane za brak fair play. Często jest tak że się zmieniają i to część tego sportu i tak być powinno jeśli dochodzi do sytuacji w której dwóch walczy o zwycięstwo.
0
Gracias. :).
1
Ej to nie był krzyk tylko emocje radości ;)
1
Juz jest!
0
Na Chelsea nie wystarczy taka gra. Trzeba się ogarnąć.
0
Ja się bede cieszyć jak Kamil zdobędzie jakikolwiek medal i myślę że on też. Medal to medal, o złoty będzie ciężko z Norwegami
0
Fatalny bieg Hojnisz. Jakby miała na plecach 5 kg ziemniaków. Z takim strzelaniem powinna być w top5 a ona traci 1:30 do zwyciężczyni.
0
Nic mnie już nie zdziwi w jego przypadku. Ale jeśli by tak zrobił to strace do niego resztki sympatii i szacunku.
1
Dziwna taktyka trenera, wpuszcza obrońcę w 63 minucie za Cavaniego i co on chce przez pół godziny bronić remisu ?? To niedorzeczne, zamiast próbować strzelić jeszcze jedną bramkę to robi coś takiego. No to się odbiło czkawką i teraz o awans będzie mega trudno. O ile mogą strzelić 2 bramki w Paryżu o tyle ciężko wierzyć że Real nic nie strzeli i będzie bronił wyniku z pierwszego meczu.
Co do Neymara to liczyłam że zobaczę troche magii w jego wykonaniu, nie grał źle ale stać go na dużo więcej a w takich meczach właśnie powinien robić różnice. No cóż pozostaje im wierzyć do końca bo nic innego nie mają.Barca przeciwko nim tak zrobiła więc moze wyciągną z tego wnioski i wezmą z nas przykład. W końcu ich sytuacja nie jest tak zła jak nasza była.
5
Spoko, interesuje się wszystkim co dotyczy naszych piłkarzy ;)
1
Coś mi się nie zgadzało bo obserwuje jego żonę na instagramie i tam miała jego nazwisko odkąd przyszedł do nas, przejrzałam jej profil i są tam zdjęcia ślubne ;)