Juz sam medal dla Kamila będzie dużym sukcesem i jedynym brakującym mu medalem w jego karierze. Tylko lotów nie ma więc jeśli jutro wszystko pójdzie dobrze to uzupełni swój bogaty dorobek o tenże medal ;) Prawda jest taka ze Kamil nigdy do lotników się nie zaliczal, nie ma u nas mamutow by można było potrenować tyle co mogą Norwegowie, Słowency, Niemcy czy Austriacy ;)
W czym problem? Przecież to nie klauzule decydują o tym czy dany zawodnik odejdzie, decyzja należy do zawodnika. Jeśli ktoś będzie chciał wpłacić nawet te 500 baniek to jeśli zawodnik powie 'NIE' to mogą sobie te pieniądze wsadzić gdzieś. Problemem jest to ze co raz więcej zawodników jest łasych na kasę i juz nie jest najważniejsze to, że grają w jednym z najlepszych klubów świata. (Patrz Neymar ) .
Chyba nie wie co to znaczą małe zarobki. W du*ie się poprzewracało z dobrobytu. Boga obraża mówiąc w ten sposób. Jakby z miesiąc zamienił się w przeciętnego Kowalskiego to z pocałowaniem ręki by wziął to co ma teraz. Ale tak to jest, że niektórzy mają dużo a ciągle im mało. O ile to prawda co podają media.
Oczywiście szkoda czystego konta ale co by nie było to Mats nie miał zbyt wiele do powiedzenia w tych straconych bramkach. Meczów jeszcze sporo wiec liczę ze jednak Mats zgarnie Zamorre bo patrząc na ten sezon zasługuje na nią. Dzisiejszy mecz jednak toczył się o dużą wyższą stawkę niż czyste konto
Wiedziałeś szybko, że Odeta była agentem? Ja prawie od początku obawiałam Darie a tu myk. Był moment ze liczyłam ze Odeta w końcu wyleci bo jest nudna xD kiedyś więcej seriali oglądałam ale teraz wyrosłam z polskich tasiemcow.
Aż będzie go szkoda bo nie zasłużył na to. Zastępuje Umtitiego godnie. Chyba nikt się nie spodziewał ze będzie się prezentował aż tak dobrze. Profesor.
Zdecydowanie lepsza wersja z gwiazdami napewno niż jak byli zwykli ludzie. Co do obsady to poprzednia była lepsza ale wyjdzie w praniu bo może się okazać że też będzie fajnie. Napewno ta edycja będzie miała więcej osób związanych ze sportem. Ciekawa jestem tej sztucznej lalki Wróblewskiej. Zawsze to można poznać niektórych przez inny pryzmat niż tego co w tv. Mam nadzieję że będzie ciekawie bo czekam na kolejną edycję ładnych parę miesięcy.
Ale tez nikt nie każe ci oglądać za każdym razem jak leci. Masz teraz taki wybór, że jeśli uwazasz, że coś leci za często to oglądasz coś innego. Twój wybór. Kanałów i opcji nie brakuje. A skoro coś wg ciebie się przejadło czy jak mówisz TVN to zabił tym, że puszczał zbyt często to wg mnie ty sam zabiłeś magię tych filmów bo za każdym razem jak leciał to nie umiałeś odpuścić i nie oglądać. Proste. Ja tam nie mam problemów z Harrym Potterem bo to dla mnie klasyk i za każdym razem jak leci mogę oglądać i się nie znudzi tak jak Kevin w święta. Jeśli leciał wcześniej to nie oglądałam by mieć przyjemność w święta. Nikt nikogo nie zmusza do oglądania.
Z moich obserwacji wynika, że owszem może i się bardzo lubią ale by odrazu nawiązywać do przyjaźni Leo i Louisa to gruba przesada. Nasi dwaj prócz dobrego dogadywania się w szatni, spędzają razem wolny czas, kolacje, urodziny, wakacje, odprowadzają wzajemnie dzieci do szkoły, ich żony założyły wspolny sklep itp itd. Czego nie można powiedzieć o wymienionej dwójce, którą przytoczyles bo ich aż tak zażyła relacja nie wiąże. To już prędzej Reus z Goetze.
Dokładnie, weszłam a tam komentarze typu, że cała Barca i La Rambla ma z nich beke itp. Zero kultury i szacunku. Jest takie słynne powiedzenie 'Nie ciesz się dziadku z cudzego wypadku'. Bo może się los odwrócić. Ale niektórzy zapominają ze los bywa okrutny i karma wraca. Po co te złośliwości to ja nie wiem. Al jak wszędzie cholota się znajdzie,
Gubienie pkt przez Real zawsze będzie interesować sympatyków Barcy choćby zajmowali ostanie miejsce w tabeli. Jakby nie patrzeć to Real jest odwiecznym rywalem i cieszą mecze gdzie przegrywa czy remisuje. Nawet jeśli nie zagraża nam bezpośrednio. Jednak to jeden z największych klubów świata. Pewnie koniec końców wbije na podium w lidze.
No właśnie skoro sam Turan chciał iść do Turcji, a decyzja ostateczna należy do zawodnika to klub nie ma na to wpływu. Jeśli ten nie chce iść do danego klubu to go nie zmusisz a to czy rzeczywiście były te kluby nim zainteresowane tez nie wiadomo. Prasa pisze różne rzeczy.
Dokładnie! Jeśli nie możesz sprzedać to zrób to co możesz, widocznie była to najkorzystniejsza opcja. Ważne, że zwolnił miejsce i nie będzie trzeba mu płacić ciężkich melonów za siedzenie.
Owszem ma taki rekord ale to z zupełnie innej skoczni i uzyskanym przy świetnym wietrze pod narty. Kamil nigdy jakimś orłem na lotach nie był. Jeśli ma warunki to je wykorzystuje jak przy tym rekordzie ale jak warunki są średnie albo slabe to w odróżnieniu od skoczni dużych gdzie potrafi skoczyć daleko wbrew warunkom, tak na mamutach nawet tych mniejszych skacze słabiej niż specjaliści od mamutów/lotów. Jeśli będzie w top5 to będzie dobrze. Im wyżej będzie tym więcej pkt nadrobi sobie nad nieobecnym Freitagiem
Serio to dziewczyna Maćka? Przecież on tyle lat był z inną http://myfitness.pl/fitness/5,107701,20957387.html?i=5 . Jak obserwowałam ich związek to wydawało się że to stałe uczucie. A tu nie dość że się rozstali to ma już inną? Co by nie mówić ta jest ładniejsza od poprzedniej. Może nie jest naturalną ale tamta ja przebijała "zrobioną" twarzą.
Jak pozbędziemy się kilku piłkarzy nam niepotrzebnych to będzie można uznać to okienko za bardzo dobre :-) Nie spodziewałam się, ze uda nam się pozyskać Coutinho juz zimą :) Miło jest się pozytywnie zaskoczyć :)
Ktoś tu wczoraj to wrzucał tylko w wersji rysunkowej i właśnie pierwsza informacja jest nieprawdziwa. Ktoś na siłę chciał to dopasować ale Thiago zrobil psikus i urodził się końcem 2012 i ten 2011 nie ma szans tu podpasowac
Zwycięstwo Kamila Stocha poprawiło humor Dawidowi Kownackiemu po porażce z Benevento : "Konkurs w Bischofshofen oglądałem w drodze na lotnisko. Niektórzy koledzy z drużyny nie rozumieli czym się tak emocjonuję. Pierwszy raz widzieli tę dyscyplinę" @sportpl
Mieliśmy prawo do tego by narzekać bo powodów do radości nie było. Chyba sam przyznasz że mieliśmy ku temu podstawy.
Ps. Mats jest moim rówieśnikiem a więc ma 25 lat :)
O ile z umiejętnościami się zgadamy i jest sympatyczny o tyle jeśli idzie o urodę to dla mnie należy do średniej klasy w tej kwestii w naszej drużynie. Kwestia gustu. Dla mnie są przystojniejsi u nas od Filipa.
0
Juz sam medal dla Kamila będzie dużym sukcesem i jedynym brakującym mu medalem w jego karierze. Tylko lotów nie ma więc jeśli jutro wszystko pójdzie dobrze to uzupełni swój bogaty dorobek o tenże medal ;) Prawda jest taka ze Kamil nigdy do lotników się nie zaliczal, nie ma u nas mamutow by można było potrenować tyle co mogą Norwegowie, Słowency, Niemcy czy Austriacy ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Mats ty śmieszku xDD
0
W czym problem? Przecież to nie klauzule decydują o tym czy dany zawodnik odejdzie, decyzja należy do zawodnika. Jeśli ktoś będzie chciał wpłacić nawet te 500 baniek to jeśli zawodnik powie 'NIE' to mogą sobie te pieniądze wsadzić gdzieś. Problemem jest to ze co raz więcej zawodników jest łasych na kasę i juz nie jest najważniejsze to, że grają w jednym z najlepszych klubów świata. (Patrz Neymar ) .
2
Już poprawione! Dzięki! Literówka.
41
Wszystkiego najlepszego dla Pepa Guardioli z okazji 47 urodzin!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Chyba nie wie co to znaczą małe zarobki. W du*ie się poprzewracało z dobrobytu. Boga obraża mówiąc w ten sposób. Jakby z miesiąc zamienił się w przeciętnego Kowalskiego to z pocałowaniem ręki by wziął to co ma teraz. Ale tak to jest, że niektórzy mają dużo a ciągle im mało. O ile to prawda co podają media.
7
Oczywiście szkoda czystego konta ale co by nie było to Mats nie miał zbyt wiele do powiedzenia w tych straconych bramkach. Meczów jeszcze sporo wiec liczę ze jednak Mats zgarnie Zamorre bo patrząc na ten sezon zasługuje na nią. Dzisiejszy mecz jednak toczył się o dużą wyższą stawkę niż czyste konto
0
Wiedziałeś szybko, że Odeta była agentem? Ja prawie od początku obawiałam Darie a tu myk. Był moment ze liczyłam ze Odeta w końcu wyleci bo jest nudna xD kiedyś więcej seriali oglądałam ale teraz wyrosłam z polskich tasiemcow.
3
Jesteśmy mistrzami drugiej połowy :) zupełnie inna drużyna :)
0
Aż będzie go szkoda bo nie zasłużył na to. Zastępuje Umtitiego godnie. Chyba nikt się nie spodziewał ze będzie się prezentował aż tak dobrze. Profesor.
0
Zdecydowanie lepsza wersja z gwiazdami napewno niż jak byli zwykli ludzie. Co do obsady to poprzednia była lepsza ale wyjdzie w praniu bo może się okazać że też będzie fajnie. Napewno ta edycja będzie miała więcej osób związanych ze sportem. Ciekawa jestem tej sztucznej lalki Wróblewskiej. Zawsze to można poznać niektórych przez inny pryzmat niż tego co w tv. Mam nadzieję że będzie ciekawie bo czekam na kolejną edycję ładnych parę miesięcy.
0
Ale tez nikt nie każe ci oglądać za każdym razem jak leci. Masz teraz taki wybór, że jeśli uwazasz, że coś leci za często to oglądasz coś innego. Twój wybór. Kanałów i opcji nie brakuje. A skoro coś wg ciebie się przejadło czy jak mówisz TVN to zabił tym, że puszczał zbyt często to wg mnie ty sam zabiłeś magię tych filmów bo za każdym razem jak leciał to nie umiałeś odpuścić i nie oglądać. Proste. Ja tam nie mam problemów z Harrym Potterem bo to dla mnie klasyk i za każdym razem jak leci mogę oglądać i się nie znudzi tak jak Kevin w święta. Jeśli leciał wcześniej to nie oglądałam by mieć przyjemność w święta. Nikt nikogo nie zmusza do oglądania.
2
Z moich obserwacji wynika, że owszem może i się bardzo lubią ale by odrazu nawiązywać do przyjaźni Leo i Louisa to gruba przesada. Nasi dwaj prócz dobrego dogadywania się w szatni, spędzają razem wolny czas, kolacje, urodziny, wakacje, odprowadzają wzajemnie dzieci do szkoły, ich żony założyły wspolny sklep itp itd. Czego nie można powiedzieć o wymienionej dwójce, którą przytoczyles bo ich aż tak zażyła relacja nie wiąże. To już prędzej Reus z Goetze.
0
Dokładnie, weszłam a tam komentarze typu, że cała Barca i La Rambla ma z nich beke itp. Zero kultury i szacunku. Jest takie słynne powiedzenie 'Nie ciesz się dziadku z cudzego wypadku'. Bo może się los odwrócić. Ale niektórzy zapominają ze los bywa okrutny i karma wraca. Po co te złośliwości to ja nie wiem. Al jak wszędzie cholota się znajdzie,
0
Gubienie pkt przez Real zawsze będzie interesować sympatyków Barcy choćby zajmowali ostanie miejsce w tabeli. Jakby nie patrzeć to Real jest odwiecznym rywalem i cieszą mecze gdzie przegrywa czy remisuje. Nawet jeśli nie zagraża nam bezpośrednio. Jednak to jeden z największych klubów świata. Pewnie koniec końców wbije na podium w lidze.
0
No chyba, że tak, choć dziwi mnie to, że taki klub jak Milan chciał gościa, który nie grał.
0
No właśnie skoro sam Turan chciał iść do Turcji, a decyzja ostateczna należy do zawodnika to klub nie ma na to wpływu. Jeśli ten nie chce iść do danego klubu to go nie zmusisz a to czy rzeczywiście były te kluby nim zainteresowane tez nie wiadomo. Prasa pisze różne rzeczy.
1
Dokładnie! Jeśli nie możesz sprzedać to zrób to co możesz, widocznie była to najkorzystniejsza opcja. Ważne, że zwolnił miejsce i nie będzie trzeba mu płacić ciężkich melonów za siedzenie.
0
Owszem ma taki rekord ale to z zupełnie innej skoczni i uzyskanym przy świetnym wietrze pod narty. Kamil nigdy jakimś orłem na lotach nie był. Jeśli ma warunki to je wykorzystuje jak przy tym rekordzie ale jak warunki są średnie albo slabe to w odróżnieniu od skoczni dużych gdzie potrafi skoczyć daleko wbrew warunkom, tak na mamutach nawet tych mniejszych skacze słabiej niż specjaliści od mamutów/lotów. Jeśli będzie w top5 to będzie dobrze. Im wyżej będzie tym więcej pkt nadrobi sobie nad nieobecnym Freitagiem
0
Serio to dziewczyna Maćka? Przecież on tyle lat był z inną http://myfitness.pl/fitness/5,107701,20957387.html?i=5 . Jak obserwowałam ich związek to wydawało się że to stałe uczucie. A tu nie dość że się rozstali to ma już inną? Co by nie mówić ta jest ładniejsza od poprzedniej. Może nie jest naturalną ale tamta ja przebijała "zrobioną" twarzą.
6
Jak pozbędziemy się kilku piłkarzy nam niepotrzebnych to będzie można uznać to okienko za bardzo dobre :-) Nie spodziewałam się, ze uda nam się pozyskać Coutinho juz zimą :) Miło jest się pozytywnie zaskoczyć :)
2
Tylko że autorowi tego chodziło o zależność ciąży Antonelli do wygrania LM przez Barcę. ZP nie ma tu nic do tego
4
Ktoś tu wczoraj to wrzucał tylko w wersji rysunkowej i właśnie pierwsza informacja jest nieprawdziwa. Ktoś na siłę chciał to dopasować ale Thiago zrobil psikus i urodził się końcem 2012 i ten 2011 nie ma szans tu podpasowac
53
Zwycięstwo Kamila Stocha poprawiło humor Dawidowi Kownackiemu po porażce z Benevento : "Konkurs w Bischofshofen oglądałem w drodze na lotnisko. Niektórzy koledzy z drużyny nie rozumieli czym się tak emocjonuję. Pierwszy raz widzieli tę dyscyplinę" @sportpl
0
Cóż za rozbieżna nota między użytkownikami a redakcja jeśli chodzi o Iniestę.
0
Takie tam małe uchybienie :-)
3
Mieliśmy prawo do tego by narzekać bo powodów do radości nie było. Chyba sam przyznasz że mieliśmy ku temu podstawy.
Ps. Mats jest moim rówieśnikiem a więc ma 25 lat :)
0
O ile z umiejętnościami się zgadamy i jest sympatyczny o tyle jeśli idzie o urodę to dla mnie należy do średniej klasy w tej kwestii w naszej drużynie. Kwestia gustu. Dla mnie są przystojniejsi u nas od Filipa.