0

A co jeśli Real specjalnie przegrywa żeby olać ten turniej i mieć więcej czasu na przygotowanie do derbów? :o XD
A tak na serio to pewnie w 2 połowie przycisną i wszystko wróci na właściwe tory.

1

Mam wrażenie, że te noty nijak mają się do opisu obok. Nota całkiem okej a opis jakby nie do tego piłkarza co trzeba.

15

Może się czepiam ale dostaje od was od redakcji Messi miano ZM, a w opisie piszecie, że pierwsza połowa bez historii. No więc trochę brak w tym spójności. Jeśli już dajecie mu ten tytuł to jak sama nazwa wskazuje powinien mieć obie połowy bardzo dobre a nie tylko jedną. Mecz = 2 połowy. Wg mnie nie zasłużył na miano Zawodnika meczu. W 1 połowie był mało widoczny, w drugiej tez troszkę psul, grał dużo lepiej ale czy na miano ZM? Nie powiedziałabym. Byli lepsi od niego.

0

A ja nie. Mamy na tylu dobrych siatkarzy, ze nie potrzeba nam farbowanych lisów. Poza tym mamy też zdolną młodzież, która już pokazała swój potencjał i to oni powinni wchodzić do kadry a nie Leon. Zwłaszcza, że reprezentował barwy Kuby. Szkoda, że siatkarskie przepisy nie są takie jak w przypadku piłki nożnej, że jak ktoś wystąpi w kadrze jednego kraju to nie może już w innym. Nie przeczę ze to dobry siatkarz ale ja nie jestem za takimi praktykami. Przyjdzie taki i będzie zabierał miejsce prawdziwemu Polakowi i po co ? Piłkarskiej reprezentacji nie wyszło na dobre to kiedy grali u nas tacy ludzie, a teraz gdy grają sami nasi z krwi i kości to jak pięknie idzie. Trzeba grać swoimi a nie jakimś panem 'X', który ma jakieś tam korzenie po babce czy kogo tam jeszcze. Bez przesady. Akurat siatkarzy to my mamy zdolnych i szkoła tez stoi na dobrym poziomie. Co jakiś czas wychodzą talenty, którym trzeba dać szansę gry.

0

Wiesz to zależy od człowieka, jeden się uczy szybko a drugiemu przyjdzie trudno. Wiele tez zależy od kraju z jakiego ktoś pochodzi, jedne nacje uczą się szybciej a inne wolniej (podobno Francuzi niechętnie się uczą, jestem trudniej).

5

No ale widzisz zaczął się uczyć języka bo miał się do nas przenieść. A jak na początku sobie radził u nas to każdy kto oglądał wywiad po pierwszym roku gry wie. Sam przyznał ze niewiele rozumiał z tego co koledzy mówią i postanowił się wziąć do nauki bo chce wiedzieć co się dzieje w szatni. Tak naprawdę nie miał styczności językiem bo i po co w Niemczech, Barca się zainteresowała nim to się zaczął uczyć. Leciał kiedyś ten wywiad w TVP Sport.

2

Mowie na podstawie tego, że kiedy był u nas pierwszy rok i dziennikarz przeprowadzał z nim wywiad to jego hiszpański był kiepski, średnio umiał się dogadać. Rok później ten sam dziennikarz znów przeprowadzał z nim rozmowę i pochwalił go ze tak szybko się nauczył władać tak biegle językiem. Może i coś wcześniej się uczył ale każdy kto się uczy od tak sobie a potem jedzie do kraju gdzie ten język jest, to wie ze jest to kolosalna różnica,

9

https://www.instagram.com/p/BclELC3HznI/

Właśnie obejrzałam i jestem pod wrażeniem tego jak Mats się wyrobił i jak świetnie mówi po hiszpańsku. Gosciu przychodzil do nas nie znając w ogóle języka a dziś bezproblemowo się porozumiewa. Jednak można się nauczyć szybko języka jak się chce.

11

A nie uważasz ze zasłużył sobie na taką ocenę. Sory ale taki jest świat, jeśli dasz się poznać z takiej a nie innej strony to się potem nie dziw, że ludzie już zawsze będą cię tak postrzegać. Trzeba wcześniej myśleć. Potem jest ciężko zmienić opinie. Sam jest sobie winien, że ludzie go tak postrzegają. A jak to wyglądało nie wie nikt, może być też tak, że cała sytuacja została rozdmuchana przez media.

9

Jeśli piłkarze City świętowali sobie zwycięstwo w swojej szatni to mieli do tego prawo. A Mou szukał pretekstu i prowokacji wtrącajac się do tego. Jeśli się nie podobała za głośna muzyka to mógł się zabrać i szybko wyjść. W końcu Niebiescy nie robili tego na boisku ani na korytarzu by ich sprowokować tylko we własnym gronie a nie od dziś wiadomo ze Mou nie potrafi przegrywać i zapewne szukał zwady. A jak zaczepil to zapewne poszło kilka słów za dużo i nerwy puściły. Nie usprawiedliwiam rzucania czymś w innych o ile to prawda ale też w meczach derbowych zawsze jest wyższa stawka niż tylko 3pkt i dlatego nie należy szukać za wszelką cenę powodów do kłótni

14

Nie oceniaj książki po okładce mówią. Widzę dwa talerze Cyfry+ i Cyfrowego Polsatu a jakby to była rudera jak to nazywasz to nie byłoby ich stać na taką tv. Powiem więcej w takich blokach oznaczonych złą renomą nie ma takich talerzy tv, za to jest syf, pomalowane ściany itp. Nie przesadzaj ten blok wygląda jak wiele innych w tym kraju, nie każdy musi być pięknie pomalowany i wyglądać na nie zniszczony.

4

According to @BILD_bvb, former FC Koln manager Peter Stoger will replace Peter Bosz until the end of the season.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Z tą małą różnicą, że ci piszący tu to zwykli ludzie, których słowa nie są zbyt wiele warte a Ronaldo jest osobą publiczną i każde jego słowo jest ważne. Wiec taki ktoś musi ważyć słowa a nie mówić co mu ślina na język przyniesie. Od niego się wymaga jakiegoś profesjonalizmu nie tylko w grze w piłkę. Nie uważasz ze to trochę wieksza różnica między przeciętnym Kowalskim z La Rambli a sportowcem światowego formatu?

1

Jeśli nie zauważyłeś to moja odpowiedź była do kolegi Gall, który pytał chyba na poważnie bo nie widzę żadnej ironii. A na końcu mojej wypowiedzi pojawia się taki mały szczegół jak "xD" i to chyba wyjaśnia wiele co do mojego poczucia humoru. To chyba tobie brakuje dystansu

9

Bo to jest obrączka, Paulinho taką ma wystarczy przejrzeć jego profil i się przyjrzeć jego dloniom. A kolega wyżej widzi co chce widzieć xD

0

Spóźniłeś się, już dawno zaczęli narzekać

0

Ja stosunkowo krótko mam tu konto, wchodzę tu od lat ale jakoś nie chciało mi się założyć konta. Mam konto od 5 lipca 2015 : 885 dni w serwisie.

1

To są prezenty ponad czasowe ;)

0

Zawsze do usług :)

1

I dopiero dziś o to pytasz? Nie za późno? Choć lepiej późno niż wcale.
A co do prezentu to zadna dziewczyna nie pogardzi dobrą perfumą lub czymś z biżuterii (wisiorek, kolczyki itp). Ja byłabym zadowolona z czegoś z tych rzeczy. Ale nie znam twojej dziewczyny więc nie wiem co lubi.

1

Znając nasze "szczęście" to my byśmy trafili na Chelsea.

0

Jeśli Neuer jest na 1 miejscu po tylu absencjach to nie ma o czym gadać. Ten ranking można włożyć między bajki.

0

Nie mieliby tyle odwagi by dać tą piłkę komu innemu niż Ronaldo. Trofea i wszystko jasne.

0

Nie muszą być słowa o świętach żeby była to piękna piosenka świąteczna. Wystarczy że teledysk jest świąteczny + piękna sceneria zimowa.

0

Jeśli już raz zdarzył się akt wandalizmu to powinni po odnowieniu go jakoś zabezpieczyć a nie postawić spowrotem tak samo bo tylko się prosi o kolejny taki wybryk.

2

Jak dla mnie nie musi Boe nawiązywać walki i może być kolejny nudny sezon :) nigdy nie będę za Norwegami w żadnej dyscyplinie. W sportach zimowych ten kraj potrafi tylko kombinować. Dobrze że chociaż w biathlonie jest taki Fourcade bo by było tak to,.to co jest w biegach, raz na jakiś czas ktos tam wygra ale i tak rządzi Norwegia. A jak Francuz skończy ze sportem (mówi o tym co raz częściej) no to będzie gloria chwały dla Norwegii. Może to i zaostrza rywalizację gdy walczy kilku ale ja nie znosze Norwegów i sory nie zamierzam ich wspierać ani trochu.

0

Ale prawda jest taka że okradli nas z prawidłowych bramek. Może i byśmy nie wygrali ale to skandal by sędziować w ten sposób na takim poziomie. Może nie graliśmy jakoś wybitnie ale nie gramy źle w porównaniu do Realu, który nie gra nic. Wiec takie porównanie naszej gry do ich gry jest nie na miejscu.

3

Jest piękna! Żadna inna piosenka nie jest tak przepełniona magią świąt jak ta. Ma w sobie coś co napewno nie nazwałabym smykiem czy dołkiem.

4

"pamiętajcie że biali zawsze mogą się podnieść" tia bo my leżymy tak?
To działa w obie strony, po za tym my gramy dobrze tylko w tych dwóch meczach, które straciliśmy te pkt mogliśmy zgarnąć komplet gdyby nie debilizm sędziów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?