Ty tak na serio? A jak miałby wyglądać Leo skoro Neymar wpadł przed/po treningu? Logiczne że ma koszulkę treningowa i ogolnie wygodny strój. A Neymar prywatnie w dniu wolnym to ubrał sie jak chciał. Poza tym Neymar zawsze miał taki styl więc nie rozumiem tego. Przyczepianie sie o byle co to już żałosne. Każdy ma swój styl i to jego sprawa, jest rozliczany z tego co robi na boisku a tam ubrany jest jak każdy i nie ma łańcuchów. Jeśli poza nim chce mieć nawet łańcuch choinkowy to niech sobie nosi. Co się komu podoba. Stac go.
Takie porównania jednego człowieka do drugiego jest bez sensu. To tak jakby wytykać komuś ze preferuje styl emo a inny nie. Wolny wybór. Messi też potrafi się ubrać niestandardowo.
Wszystko fajnie bo i Mats zasługuje na to trofeum tylko nie zawsze zależy to od niego, pomoc obrońców jest tu niezwykle ważna. Sam nie osiągnie tego. Oblak to trofeum zawdzięcza nie tylko sobie ale i kolegom z obrony. A nasza obrona dość często przysypia i popełnia błędy.
Widziałam tweeta kilku kolesi trzymających nogi na koszulce Leo podpisanych Madrisimo z Krakowa i zgaduje ze o tej sytuacji mówisz, ale to na pewno nie po wczorajszym meczu bo ta sytuacja miała miejsce bodajże w piątek wieczorem, swoją drogą pod tym zdjęciem pojawiła się lawina krytyki ze strony kibiców Realu, że robią coś takiego i nie są godni nazywać się Madrisimo, także są jeszcze inteligentni kibice białych.
Gratuluję refleksu. To są stare ploty sprzed miesiąca. Potem oboje zdementowali je dodając wspólne zdjęcia. Nie warto wierzyć we wszystko co podaje prasa bo jak wiadomo często mija się z prawdą gdyby im wierzyć to jjuż dawno gralby u nas Veratti i Coutinho. Przecież to były transfery kwestią godzin.
Może zamiast do Legii powinieneś mieć pretensje do swojego klubu, że mimo iż Legia gra kaszane to na końcu i tak sięga po tytuł. To świadczy tylko i wyłącznie o tym jak inne kluby są żałosne, Legia sobie wegetuje przez pół sezonu a w 2 części zbiera się do kupy i dostaje to czego chce bo reszta jest tak beznadziejna ze mogą sobie na to pozwolić. Poza tym nieważne jak grasz ważne są punkty bo to za nie potem są rozliczane kluby na koniec sezonu u i jeśli ich masz najwięcej to liga twoja. Kogo obchodzi styl w jakim się wygrywa? To nie skoki narciarskie, że się ocenia go.
Aż uśmiech sam się pojawią na twarzy jak się widzi to jak walczy Girona. Zostawiają serducha na boisku, walczą jak lwy. Nie widać różnicy klasy między obiema ekipami. Oby było to nagrodzone punktami dla nich
Poważna kandydatura do ZM? Zdecydowanie Mats jest Zawodnikiem Meczu i nie ma tu chyba żadnej dyskusji, gdyby nie jego parada w 1 połowie to ten wynik mógłby być zupełnie inny.
Rozwijają się i są doceniani a to cieszy w perspektywie polskiej firmy :) o ile pamiętam to chyba w Rio 2016 4F ubierało już prócz Polaków; Serbię i Łotwę :)
Nie znasz mnie wiec schowaj swoje cenne spostrzeżenia do kieszeni okej?
A to że on tam jest to jeszcze o niczym nie świadczy,.po prostu Messi bedzie największą gwiazdą mundialu w końcu to najlepszy piłkarz świata o jeśli planują tam zamach to co cię tak zdziwiło ? A gdyby był tam inny Piłkarz to czulbyś się lepiej?
Ma czy nie ma,.temat dotyczył czegoś innego. Poza tym mówiąc poważnie nie był ani przez chwilę na świeczniku. Był tylko osobą towarzyszącą swojemu synowi i nie ma w tym nic dziwnego jeśli syn nie ma żony/partnerki. Gdyby miał zapewne by się z nią pojawił a tak był ojciec i menadżer w jednym.
Dla mnie to akurat nic dziwnego, jak ktoś napisał wyżej nie tylko on nie był z kobietą. Trochę takie czepianie się o nic. Nie ma dziewczyny więc nie mógł z nią przyjść, logiczne. Przyszedł z ojcem bo jest mu najbliższy,.a ważne wydarzenia w życiu dzieli się z najważniejszymi osobami.
Człowiek z reguły sobie myśli, że "w moim mieście napewno się coś takiego nie wydarzy" a tu proszę nawet w tak zwykłym i bezpiecznym miejscu jak Stalowa Wola dzieje się taki dramat.
O właśnie, kurde nie może ktoś mieć gorszej formy, nie może słabo grać, nie może się wypalić bo odrazu szuka się podtekstów. A to tylko człowiek przecież i jak przeciętny Kowalski może się wypalić w pracy tak i on może bo to przecież jego praca. Czasami wdziera się rutyna i człowiek szuka na nowo motywacji. Nie wiem czemu ludziom tak trudno to zrozumieć i pisać teksty typu, że ma forsy jak lodu to czego mu może brakować. A przecież nie tylko pieniądze czynią nas szczęśliwymi. Jest cała masa czynników, które mogą wpływać na słabą grę. Tak jak to widzę i tutaj tez dziś wysyp żali i pretensji pod jego nazwiskiem.
A czy musi być jakiś ciężki okres w życiu by tym usprawiedliwiać jego słabą grę? Moze po prostu jest bez formy. Bywa tak w każdym sporcie że coś się wypala i może szuka motywacji jakieś albo coś w tym stylu.
2
Ty tak na serio? A jak miałby wyglądać Leo skoro Neymar wpadł przed/po treningu?
Logiczne że ma koszulkę treningowa i ogolnie wygodny strój. A Neymar prywatnie w dniu wolnym to ubrał sie jak chciał. Poza tym Neymar zawsze miał taki styl więc nie rozumiem tego. Przyczepianie sie o byle co to już żałosne. Każdy ma swój styl i to jego sprawa, jest rozliczany z tego co robi na boisku a tam ubrany jest jak każdy i nie ma łańcuchów. Jeśli poza nim chce mieć nawet łańcuch choinkowy to niech sobie nosi. Co się komu podoba. Stac go.
Takie porównania jednego człowieka do drugiego jest bez sensu. To tak jakby wytykać komuś ze preferuje styl emo a inny nie. Wolny wybór.
Messi też potrafi się ubrać niestandardowo.
0
Wszystko fajnie bo i Mats zasługuje na to trofeum tylko nie zawsze zależy to od niego, pomoc obrońców jest tu niezwykle ważna. Sam nie osiągnie tego. Oblak to trofeum zawdzięcza nie tylko sobie ale i kolegom z obrony. A nasza obrona dość często przysypia i popełnia błędy.
1
I prawidłowo Rafa jedynką na koniec sezonu :))
2
Widziałam tweeta kilku kolesi trzymających nogi na koszulce Leo podpisanych Madrisimo z Krakowa i zgaduje ze o tej sytuacji mówisz, ale to na pewno nie po wczorajszym meczu bo ta sytuacja miała miejsce bodajże w piątek wieczorem, swoją drogą pod tym zdjęciem pojawiła się lawina krytyki ze strony kibiców Realu, że robią coś takiego i nie są godni nazywać się Madrisimo, także są jeszcze inteligentni kibice białych.
8
Gratuluję refleksu. To są stare ploty sprzed miesiąca. Potem oboje zdementowali je dodając wspólne zdjęcia. Nie warto wierzyć we wszystko co podaje prasa bo jak wiadomo często mija się z prawdą gdyby im wierzyć to jjuż dawno gralby u nas Veratti i Coutinho. Przecież to były transfery kwestią godzin.
0
Yep :))))))))))))
0
Może zamiast do Legii powinieneś mieć pretensje do swojego klubu, że mimo iż Legia gra kaszane to na końcu i tak sięga po tytuł. To świadczy tylko i wyłącznie o tym jak inne kluby są żałosne, Legia sobie wegetuje przez pół sezonu a w 2 części zbiera się do kupy i dostaje to czego chce bo reszta jest tak beznadziejna ze mogą sobie na to pozwolić. Poza tym nieważne jak grasz ważne są punkty bo to za nie potem są rozliczane kluby na koniec sezonu u i jeśli ich masz najwięcej to liga twoja. Kogo obchodzi styl w jakim się wygrywa? To nie skoki narciarskie, że się ocenia go.
1
Aż uśmiech sam się pojawią na twarzy jak się widzi to jak walczy Girona. Zostawiają serducha na boisku, walczą jak lwy. Nie widać różnicy klasy między obiema ekipami. Oby było to nagrodzone punktami dla nich
0
Niestety ale te reklamy są tu co raz gorsze i natarczywe.
0
Cóż w nowym klubie dostał kasę ale nie przyjaciół poza Alvesem Widać że w Barcelonie ma wielu kumpli i jak moze to przyjeżdża :)
0
Jak zawsze skromny :)
12
Poważna kandydatura do ZM? Zdecydowanie Mats jest Zawodnikiem Meczu i nie ma tu chyba żadnej dyskusji, gdyby nie jego parada w 1 połowie to ten wynik mógłby być zupełnie inny.
0
Nie widzę innej opcji na chwilę obecną.
1
Właśnie tak najlepiej odpowiadać na boisku takim jak on na krytykę :-)
0
Rozwijają się i są doceniani a to cieszy w perspektywie polskiej firmy :) o ile pamiętam to chyba w Rio 2016 4F ubierało już prócz Polaków; Serbię i Łotwę :)
0
Nie znasz mnie wiec schowaj swoje cenne spostrzeżenia do kieszeni okej?
A to że on tam jest to jeszcze o niczym nie świadczy,.po prostu Messi bedzie największą gwiazdą mundialu w końcu to najlepszy piłkarz świata o jeśli planują tam zamach to co cię tak zdziwiło ? A gdyby był tam inny Piłkarz to czulbyś się lepiej?
0
Ma czy nie ma,.temat dotyczył czegoś innego. Poza tym mówiąc poważnie nie był ani przez chwilę na świeczniku. Był tylko osobą towarzyszącą swojemu synowi i nie ma w tym nic dziwnego jeśli syn nie ma żony/partnerki. Gdyby miał zapewne by się z nią pojawił a tak był ojciec i menadżer w jednym.
0
A po co to "Messi" na końcu zdania?
0
Dla mnie to akurat nic dziwnego, jak ktoś napisał wyżej nie tylko on nie był z kobietą. Trochę takie czepianie się o nic. Nie ma dziewczyny więc nie mógł z nią przyjść, logiczne. Przyszedł z ojcem bo jest mu najbliższy,.a ważne wydarzenia w życiu dzieli się z najważniejszymi osobami.
0
Niestety wygrał ...
0
Cóż za zaszczyt mieć urodziny tego samego dnia co Nobel xD
0
Jeden słaby mecz? Ejjj ja napisałam o tym jak gra w ostatnich tygodniach a nie tylko o meczu z Olympiakosem. A ocena 1 podsumowała to.
29
Wielu tu pisze to i ja powiem, że dziś obchodzę 25 urodziny. Życzcie zdrowia bo jest najważniejsze :)
0
Człowiek z reguły sobie myśli, że "w moim mieście napewno się coś takiego nie wydarzy" a tu proszę nawet w tak zwykłym i bezpiecznym miejscu jak Stalowa Wola dzieje się taki dramat.
1
Jak widzę tą jedynkę przy nazwisku Pique to aż mam takie dziwne uczucie. Taki dobry stoper a upadł tak nisko ... Oby tylko się obudził jak najszybciej
0
No to miałeś szczęście że nie trafiłeś na to co się tam działo. Ja miałam tam jechać ale do południa ale zrezygnowałam.
0
W życiu bym nie spodziewała się że w moim mieście coś takiego się wydarzy.
1
O właśnie, kurde nie może ktoś mieć gorszej formy, nie może słabo grać, nie może się wypalić bo odrazu szuka się podtekstów. A to tylko człowiek przecież i jak przeciętny Kowalski może się wypalić w pracy tak i on może bo to przecież jego praca. Czasami wdziera się rutyna i człowiek szuka na nowo motywacji. Nie wiem czemu ludziom tak trudno to zrozumieć i pisać teksty typu, że ma forsy jak lodu to czego mu może brakować. A przecież nie tylko pieniądze czynią nas szczęśliwymi. Jest cała masa czynników, które mogą wpływać na słabą grę. Tak jak to widzę i tutaj tez dziś wysyp żali i pretensji pod jego nazwiskiem.
0
A czy musi być jakiś ciężki okres w życiu by tym usprawiedliwiać jego słabą grę? Moze po prostu jest bez formy. Bywa tak w każdym sporcie że coś się wypala i może szuka motywacji jakieś albo coś w tym stylu.
0
Ładna asysta Goetze :-)