0

Wcale bym się nie zdziwiła gdyby tak było o ile cokolwiek będzie.

0

Chciałoby się w to wierzyć :))) ale cóż póki co trzeba się uzbroić w cierpliwość

3

1

Coś w tym jest, wydawac by sie mogło ze odchodząc do Rosji tylko jeszcze bardziej wzniesie się na wyżyny siatkarskie a tu była klapa i to samo we Włoszech a co było potem to lepiej przemilczeć. Odejście ze Skry było błędem jak grał tam to był ogromnym zagrożeniem dla rywali a dla klubu wielkim wzmocnieniem co się przekładało na reprezentację. No ale cóż pieniądze jakie oferowali Rosjanie zrobiły wrażenie. Można grać prawie całe życie w jednym klubie jak Wlazły i być kilerem na boisku. A u Kurka coś nie idzie to już takie teksty insynuujace koniec gry w kadrze. Najlepiej​ zostawić w potrzebie i uciec od problemu. Ehm

0

Z tego co mi wiadomo nie jest jego żoną tylko narzeczoną.

0

Ja się nie denerwuje bo akurat jego osoba jest mi obojętna ale przykro patrzeć na to jak się rozmienia na drobne bo jego plastikowa narzeczoną tak chce.

0

Nie wiem czy tylko ja mam takie odczucia ale jak patrze na nią to ona wygląda na taką pustą lale, tona tapety na twarzy. Zero naturalności. Jakoś nie darze jej sympatią. Nie wiem ile jest prawdy w tych smieszkach, że on tam siedzi bo jej tak wygodnie ale nie zdziwiłabym się gdyby coś w tym było. Bo ciężko zrozumieć gościa, który grał fajnie w Sevilli, miał pierwszy skład w reprezentacji by nagle zadowolić się tym, że spadł na samo dno piłkarskie i ni dostał powołania do kadry. Ktoś musiał mieć wpływ na to ze on tam tyle czasu siedzi. Bo ja nie widzę realnych powodów dla których marnuje tam tyle czasu gdzie mógłby grać w innym klubie. Czy naprawdę kasa przesłania oczy i ma w du*ie piłkę czy kieruje się czymś innym (właśnie jej wygodami). Zrobił z siebie celebryte i trudno szukać innego powodu jak jej wpływu na niego. Powiedzenie z kim się przystaje takim się staje ma tu duże znaczenie.

0

Szczerze to nie mam pojęcia bo korzystam z zakładek. Nie klikam w adres ale z ciekawości zobaczę aż xD myślę jednak że fcbarca będzie bo Facebook odwiedzam raz dziennie.

19

Dembélé odwiedził Muzeum Barcelony, gdzie między innymi zrobił sobie zdjęcie ze Złotą Piłką Messiego.
https://mobile.twitter.com/D_Demnicki/status/902524868507381760#tweet_902524868507381760

0

To Klopp wyszedł na idiotę i kłamcę. To on cały czas powtarzał że Cou ma to kontuzje to coś tam i robił debili z ludzi. Otoczenie piłkarza nic nie mówiło na ten temat. Teraz wyszło jak było.

0

Z grupy jeszcze nie wyszli, tylko 1 zespoły mają awans i wychodzą z grupy bezpośrednio. My musimy grać baraż i stąd zakładając twój scenariusz gramy ten dodatkowy mecz na własne życzenie. Gdyby zagrali lepiej z Serbia i wygrali to mieliby więcej odpoczynku. Także sami są kowalami swojego losu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Sportowo bez zarzutów, jedyna ciągnęła (bo chyba można już uznać, że więcej wygrać raczej się nie uda) Polskę na swoich barkach jeśli idzie o biegi. Zawsze walczyla do końca i oddawała serce temu. Wzór dla młodych uprawiających tą dyscyplinę.
Jeśli zas chodzi o jej osobę poza areną to jakoś nie przypadła mi do gustu, jest w niej coś co mnie zawsze irytowało (może ten przyklejony uśmiech, który nie zawsze był usprawiedliwiony w danych​ sytuacjach), często też.nie lubiłam jej wypowiedzi i sposobu w jaki się wypowiadała taki lekki cynizm. Ale to moje spostrzeżenia tylko

3

Jakoś mi umknęło to zdanie "jakby okienko trwało dłużej" jakaś zaćma chyba.

0

No proszę w moje urodziny *_*

3

Jak już wróci po przerwie reprezentacyjnej to będzie już po okienku także albo będzie grał normalnie w Liverpoolu albo u nas. Krótka piłka

7

No i remisik. Mogło być lepiej ale też.gorzej gdyby pan Benzema wykorzystał to co miał także cieszmy sie z.malych rzeczy :)

24

Jakbym miała oglądać takiego Benzeme u nas to bym chyba wyszła z siebie i stanęła obok. Tragedia.

4

Zidane to się prawie tam położył, przestał już klaskać xD

0

Benzema hahahaha,.na niego można liczyć . Nikt nie potrafi tak partaczyc okazji xDD

0

Nie ma Ramosa to może nie strzelą w tym doliczonym czasie hmmm

6

A bramkarz stał jak słup soli bo wg komentujących był przekonany że Asensio uderzy nad murem.

0

Mówiąc o farcie w ćwierćfinale miałam na myśli dobre losowanie, a nie jakaś potęga typu Rosja. 2 lata temu Słowenia była czarnym koniem imprezy i to też szczęśliwie dzięki układowi w grupie a to zaowocowało srebrem. Także różnie bywa. Decyzja należy do trenera w kwestii kogo posadzić na ławce a kogo w wyjściowym skladzie. On obserwuje kto jak sobie radzi i skoro stawia na tego a nie innego tzn że ma ku temu powody i ufa tym konkretnym zawodnikom. My możemy się zastanowiac i pytać siebie samych czemu ten a nie inny. Czas pokaże jak będzie. To nowy trener także też potrzebuje czasu

0

Akurat Francuzi czy Włosi zawiedli swoją grą w 1 meczu. A gdzie napisałam ze mamy szansę coś ugrać w tym turnieju? Pytałam konkretnie kogo wiedziałbyś za Kurka? Tak się tylko łatwo mówi,.ze gdzie ogrywać jak nie w takim turnieju ale w praktyce wygląda to zupełnie inaczej. Nie każdy umie sobie radzić z presją takiego turnieju a już zwłaszcza przed własnymi kibicami. Z resztą to jest sport i czasami ktoś kto się męczy później coś może ugrać. Wystarczy jakiś fart w ćwierćfinale i potem walka o medale. Nie mówię że w naszym przypadku tak będzie bo szczerze w to wątpię przy takiej grze ale wiem jedno w sporcie nie takie rzeczy sie oglądało

0

A kto ma grać za niego? Jakies propozycje? Jednak to on swoją zagrywką wyciągnął nam 1 seta, tak to by różnie mogło być. To jest typ zawodnika, który może nagle odpalić i zrobić coś z niczego, a zastępstwa na ławce za niego ciężko szukac. Są młodzi ale właśnie mało doświadczenia w tego typu imprezach

0

Na to wygląda :) Can't wait xD

0

Trenuje juz z drużyną, także uraz nie jest na tyle poważny na ile na początku się mówiło. Miał pauzować miesiąc a pewnie po przerwie reprezentacyjnej wróci

4

Ma instagrama i Twittera, na obu ma napisane w profilu, że nie ma Facebooka

0

Zagrał tylko kilka minut wiec nie ma czego oceniać.

1

Podoba mi się dzisiejsza gra Deulofeu. Stara się, biega, walczy nawet za dwóch i próbuje. To się ceni. Na plus jak na razie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?