1

Trochę zaskoczył swoim wyglądem, ciekawe czy to pamiątka z wakacji, jakiś zakład czy po prostu widzimisię :p

0

No tak, trochę zmienił image ale twarz ta sama xD

1

0

To dopiero pierwsza kolejka więc chyba za wcześnie wyciągać jakieś wnioski. Niektórzy potrzebują trochę czasu by wejść w sezon po przerwie.

0

Większość myślała, ze jak Neymar odszedł to razem z nim pomysł o ściągnięciu Paulinho a tu wałek i gość za chwile może być naszym piłkarzem. To byla taka cisza przed burzą. Lol.

0

Może i jego zachowanie nie jest w porządku ale gość przynajmniej w ten sposób pokazuje czego chce i ze nie akceptuje tego co robi BVB. Nie chcą go sprzedać mimo że on wyraził chęć odejścia i gry u nas, to może i przegina ale jak widać jest zdesperowany i chce osiągać swój cel w taki a nie inny sposób. Nie ma za bardzo jak inaczej okazać tego, że chce odejść, powiedział a mimo to nadal BVB go trzyma wiec co jeszcze może zrobić by pokazać im to okazać?

0

No ale pomyśl jeśli te oferty są rzeczywiście na ponad 100mln to jak to zaszło daleko? Jeśli takie oferty są dla innych zbyt niskie... przecież to wszystko jest jednym wielkim nieporozumieniem żeby takie kwoty dawać za zawodników, którzy nie są tyle warci.

0

Wiesz może ja też mam xD po co świecić swoją facjatą wszędzie gdzie się da? Tu są inne cele :)

My to zawsze mamy pecha. Jak kogoś juz chcemy to jest to ktoś kto jest kluczowy dla swojej drużyny i nie chcą go sprzedać za żadne skarby. I potem bierzemy byle kogo bo czas nagli.

0

Słaba perspektywa wiecznego czekania.

1

Kuba nie ukrywaj się za zdjęciem herbu Barcy wstaw swoje xD

Niestety... gdzieś tam głęboko wierzę że do końca miesiąca jednak ktoś do nas przyjdzie

0

Kolejna saga w tym okienku, która kończy się dla nas niepowodzeniem

8

Rzeczywiście wyglądamy na nieudaczników w oczach piłkarskiego świata...

https://mobile.twitter.com/J_Krecidlo/status/895943531168182272?p=v

0

W przeciwieństwie do nas oni mają skład bardzo dobry i mogą spokojnie czekać na rozpoczęcie sezonu. Nie to co u nas pełno braków i niepewności kupią czy nie.

1

My teraz nie mamy czasu by patrzec na to jak się zachowuje Dembele. Potrzebujemy wzmocnień i najważniejsze dla nas jest to, że gość potrafi grać świetnie w piłkę i skoro jest tak zdeterminowany by do nas dołączyć postępując tak to wybaczam mu wszystko. Jego zaangażowanie się ceni i liczę że takowe będzie również jeśli u nas zagra.

0

Oby nie. Mamy tylu dobrych siatkarzy, dużo młodzieży, która gra dobrze, rozwija się i widać w naszej lidze, że co rusz to się jakiś młody zawodnik z potencjałem pojawia, tylko szlifować wiec nie potrzeba nam farbowanych lisów, który by zabierał miejsce w składzie prawdziwe mu Polakowi. Nie róbmy z kadry siatkarskiej tego co kiedyś z piłkarskiej, w której też było na sile pchanie takich farbowanych Polaków bo coś tam mają z naszym krajem wspólnego i nic z tego wielkiego nie przyszło, dobrego tez nie, teraz nie ma ich i jak kadra sobie dobrze radzi w czysto polskim towarzystwie. Tak samo jest w przypadku siatkówki, trzeba wprowadzać młodych, dawać im szansę, ogrywac ich tak jak miało to miejsce w poprzednich latach i tak rozwijały się gwiazdy, które dziś cy kiedyś tworzą/tworzyły trzon kadry. Na słabsza formę nie ma wpływu to kto gra tylko kwestia przygotowania i formy zawodników.

0

Chodziły klatki po ekranie aż znikł całkowicie obraz i wsadzili reklamę

2

Wes przestań straszyć.

1

Nie tylko onet podal taką informację, na Twitterze też o tym piszą.

0

Wydaje mi się że on zanim coś zacznie komentować to się do tego solidnie przygotowuje. Ja często oglądałam jak pływanie komentował i zawsze pełen profesjonalizm, znajomość wszelkich rekordów kiedy i gdzie. Wielu za nim nie przepada ale kiedy się go słyszy to przynajmniej rzetelnie coś przekazuje i obiektywnie.

0

Nikt nikomu do portfela nie zagląda, ale to jak się wpłaca coś na fundacje to już nie jest anonimowe. A że są to ludzie powszechnie znani i każdy wie ile zarabiają w klubach no to muszą się liczyć z tym, że się o tym mówi. To jest pokazanie sytuacji ze jak masz kasy jak lodu to i tak Ci szkoda i dasz najmniej jak się da. A cel był dobry wiec choćby z racji tego powinni się wysilić. Messi miał taki pomysł by nie dawać bez sensu jakichś prezentów które sam może sobie kupić tylko przeznaczyć to co by mu dali na szczytny cel, tylko skąd miał wiedzieć że towarzystwo okaże się takie skąpe.

4

Nie każdy owszem ale ilu tam piłkarzy było co zarabia w jednym dzień więcej niż zostało zebrane od wszystkich. Dobry przykład tam dali, że niedawno Pique przegrał 11tys w pokera a zebrano niecałe 10tys (jeśli to prawda). To można tylko złapać się za głowę, że mając tyle kasy skąpili na cele charytatywne. Wstyd. Taką kwotę to powinien dać każdy z zaproszonych piłkarzy a wychodzi na to jakby na tym weselu bawiła się ekipa żuli spod monopolowego. To jest żenujące. Nikt nie myśli tu o tym co dali zwykli ludzie zaproszeni ale jego koledzy po fachu. Sami oni winni byli dać dużo więcej. Zarabiają grube miliony a jeszcze ooszczędzają. Ciekawe czy daliby tyle mu w kopertę. A że wpłacali anonimowo na jakąś fundację to co się będą wysilać. Mam nadzieje że ten artykuł to jakieś głupie ploty albo w najgorszym razie słabe żarty.

1

Mnie denerwuje ten ironiczny uśmiech. Kurde sfaulowales to chociaż się zamknij a nie udajesz Greka i robisz z siebie pajaca udajac niewinnego. Prymityw. Tacy są najgorsi nawet przyznać się do błędu nie potrafią.

0

Ciągle się rzuca do kogoś. Dostał żółtko za ewidentny faul i jeszcze się zdziwiony kłóci .

0

Tylko, że link który podałeś odsyła do profilu gościa a nie do tego tweeta. A jak ktoś jak ja nie zna hiszpańskiego to ciężko szukać tweeta, którego miałeś na myśli.

0

Jak czytam takie głupoty to tak. Dla każdego pojęcie super prezentacja oznacza co innego. Jak się nie podoba to po co oglądać i krytykować i jeszcze się męczyć?

0

Po co ta ironia? Ja tu widzę, że mnóstwo narzekania a i tak oglądacie. Ja się pytam po co? Większość tu tak narzeka, że to i tamto, że jego temat zamknięty a widzę takie spamy wpisami, z których kipi ból dupy. A że nie ma w jaki sposób tego okazać to właśnie teksty tego typu niby smieszkowanie i ironizowanie z jego prezentacji. Dajcie żyć.

0

O Messim, że jest jego idolem i zawsze nim będzie i będzie go podziwiał. Ze to był zaszczyt ze mógł go poznać i uczyć się od niego. Co do Suareza to bardziej smieszkowal, chyba coś tam chodziło o jakieś między nimi gierki. Pisał tez o graniu w kosza i takie tam, bardziej takie prywatne :-) Pisze ze będzie tęsknił i ze są jego braćmi i zawsze będą coś w ten deseń :) ciężko tak przetłumaczyć dosłownie.

0

To coś w stylu podziękowań dla wszystkich kolegów z zespołu, jak to świetnie się bawił z nimi i wspaniale tworzyło się drużynę + zdjęcia grupowe.

1

I maja racje. Zwłaszcza popieram Wengera.

0

Chwyta za serce mimo wszystko... smutne. Wciąż ciężko uwierzyć że już nie jest naszym zawodnikiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?