0

Jakie to popiersie Ronaldo jest paskudne. Oh God

1

Wielu lubi ale żeby na korcie o tym mówić? Kogo to obchodzi xDD ludzie pomyślą że jest jakiś niedorozwinięty. A co do tego się zgadzam, miał kilka miesięcy dobrej gry i już myślał że złapał Pana Boga za nogi, ale szacunku i kultury to z domu nie wyniósł. Pamiętam te jego akcje szaleństwa i głupich gadek że aż wstyd był na cały tenisowy świat. No ale cóż zrobić. Więcej pożytku mamy gdy on nie gra bo przynajmniej nie kompromituje siebie i naszego kraju.

0

Takie chwile zawsze cieszą ;-) przed meczem Francja v Anglia. Dla tych co nie widzieli.

https://mobile.twitter.com/equipedefrance/status/874705118427574273

7

To że on jest niezrównoważony psychicznie wiedziałam od dawna. Szkoda tylko, że reprezentuje nasz kraj i ośmiesza przy okazji.

4

Dziś stan cywilny zmienił Artur Sobiech. Na jego ślubie obecni byli min. Kamil Grosicki i Kamil Glik. Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia Artur i Bogna :-)
http://party.pl/newsy/artur-sobiech-i-bogna-dybul-wzieli-slub-zdjecia-sukni-28177-r3/3/

0

Jak się patrzyło na zdjęcia jego obecnej partnerki to wygląda jakby była w ciąży i ten news ze w czwartek urodziły mu się bliźniaki od surogatki był mega zaskoczeniem. Lol. Nie rozumiem (o ile to prawda) czemu dzieci rodzi mu ktoś obcy a nie dziewczyna, z którą jest w związku. Nie wiem może jestem niedzisiejsza i teraz to normalne. Ja bym nie była z kimś komu rodzi dzieci obca baba. Dziwne to wszystko. Oczywiście zakładając że media podają rzetelne informacje a nie wyssane z palca.

3

Jedni grają inni biorą ślub (Neuer dziś zmienił stan cywilny). Co do Matsa to cieszy każdy jego występ w kadrze, kolejna okazja by się pokazać z dobrej strony nawet jeśli to tylko San Marino

0

Była czy nie, nie ma to teraz żadnego znaczenia, wygrała i należą się jej brawa. Pokonała Halep, która jest od niej lepsza (w rankingu, w liczbach wygranych turniejów), bardziej doświadczona. Ostspenko nigdy nie wygrała turnieju WTA, a tu odrazu finał i triumf. To się ceni, że się nie spaliła mimo młodego wieku i braku doświadczenia. Tytuł to tytuł, nikt nie będzie pamiętał kto grał w tym turnieju bądź nie, liczy się tylko zwycięzca. A zwycięzców się nie sądzi :)

3

Cuda się​ zdarzają jednak. 20-letnia Ostapenko triumfatorką Roland Garros 2017! Mocna psychicznie jest i to jest duży plus.

1

E no to coś nieco wiesz o tym sporcie i możesz zrozumieć jak to jest :-) ten sport z roli oglądającego wydaje się taki prosty a jak staniesz na korcie to wszystko sie zmienia

4

Jeden mecz jeszcze o niczym nie świadczy nie wiesz o tym? Dziś zagrali przeciętnie a w następnym mogą zagrać dobrze. Taki urok sportu. Można coś wygrać przy szczęściu co pokazało zwycięstwo Portugalii, przez cały turniej się ślizgali ledwo z grupy wychodząc a potem zostali Mistrzem Europy. Taka sytuacja. Także nie śmiej się. Mundial dopiero w przyszłym roku i wtedy się okaże kto w jakiej dyspozycji będzie. Do tego czasu może być różnie.

0

Ała....

2

Chciałam usłyszeć Marsylianke ale Polacy w siatkę mi zrobili na złość i stwierdzili, że muszą grać tiebreaka zamiast wygrać 3-1....

0

O tym meczu Thiema z Djokoviciem nie było tu tak głośno jak dziś, może dlatego że grali o inniej porze, wcześniejszej i nie wszyscy mogli obejrzeć. Dla mnie było wiele fajnych meczów we wcześniejszej fazie turnieju, mnie niespecjalnie interesują faworyci bo często ci dalsi zawodnicy stwarzają ciekawsze mecze, fajniejsze wymiany. Dlatego wolę obejrzeć tych innych a nie w kolko tych samych. Choćby mecz Tsongi z tym kwalifikantem, fajny mecz i milo patrzeć jak ten drugi gra super i ogrywa faworyta.

0

Mi to lotto szczerze mówiąc. Moi ulubieńcy juz dawno się pożegnali z turniejem także teraz oglądam tylko z czysto tenisowego punktu widzenia obiektywnie :-) liczę po prostu na dobry mecz na miarę finału a nie to co w 2 półfinale. Najlepiej jakieś 5 setów xD choć szczerze wątpię w Wawrinke, że da rade tyle grać.

0

Sytuacje niewykorzystane się mszcza, jak nie wygrali 3-1 to mogą przegrać cały mecz bo jest do tego blisko. W tiebreaku na razie górą Bułgaria.

3

Nie widziałam tu tylu tenisowych kibicow przez całe bez mała 2 tygodnie trwania turnieju co dziś XD Ale jednak 1 półfinał dużo ciekawszy pewnie przez zaciętość meczu i te 5 setów.

0

A dziękuję, coś ty, po prostu jestem zagorzałym kibicem od kilku lat oglądam każdy turniej jeśli jestem w domu, oglądam mecze różnych tenisistów i tenisistek stąd wiem kto jak gra i co jest kluczem do zwycięstwa. Dużo czytam o tym, opinie, wywiady itp. Byłam może ze 2 razy w życiu na korcie i próbowałam grać ale to był czysty epizod. Kocham oglądać ten sport, to moja fascynacja. A ty grasz?

1

Murray to najlepszy defensor na świecie. Żeby z nim wygrać trzeba grać dobrze + być silnym mentalnie. On często wygrywa takie mecze dzięki silnej głowie. U niego do ostatniej piłki trzeba się pilnować bo może odwrócić losy meczu. Choć Wawrinka dostał wiatr w żagle teraz byle tak do końca.

3

Jak się nie umie wygrać seta mając 5-3 i taki serwis jaki on ma i 6-5 w tiebreaku również mając do dyspozycji swoje podanie no to jak on chce wygrać z Murrayem, który wszystko przerzuci na drugą stronę? Czarno to widzę. Obym się myliła. Nie ze jestem kibicem Wawrinki ale raczej bardziej anty Murray.

0

Ale patrzę teraz na plan gier i jednak nie beda grać równolegle tylko po sobie. I najpierw Murray v Wawrinka i wcześniej niż kobiety. Od 12:45

0

Polać ci. Święte słowa.

0

Livescore to najgorszy możliwy nośnik informacji jeśli idzie o tenis i godziny meczów. Wątpię by mieli rację. Z reguły mecze na tym etapie zaczynają się o równej godzinie i w tym roku w Paryżu przoduje godzina 14. Zalezy tylko czy rozegrają najpierw mecz Nadala z Thiemem czy Wawrinki z Murrayem. Bo widzę ze dzisiejsze półfinały kobiet są w takiej formule, że grają na tym samym korcie po sobie czy wszystko zależy od tego ile będzie trwał jeden półfinał. U panów może to trwać dłużej wiec kto wie czy nie zdecydują się na wcześniejszą porę niż 14 albo równolegle.

2

Można wiedzieć skąd wziąłeś taką godzinę? Owszem panowie grają jutro ale nie ma jeszcze planu gier na dzień jutrzejszy bo zawsze pojawia się wieczorem. Na oficjalnej stronie turnieju jeszcze go nie ma a na Twitterze tez jeszcze nic. Poza tym żadne mecze nie zaczynały się o takiej dziwnej godzinie. Chyba ze na początku kiedy grali jak leci. Dzisiejsze mecze półfinałowe kobiet zaczynają się od 14 i myślę że tak samo będzie jutro. Wcześniej są deble, mikst i jakiś mecz legend.



Także do autora pytania, na razie nie ma godziny meczu będzie po południu lub wieczorem. Proponuje śledzić Twittera RG a tam będzie najszybciej podana godzina.

0

Miło dla odmiany obejrzeć inny mecz niż lanie jakie dostał Austriak od Serba w Rzymie

0

Zapytałam zanim pojawił się artykuł :p

0

Ozesz, dzięki za informacje ;)

0

Co zrobił Turan ze go wyrzucili ze zgrupowania reprezentacji? Czytam tylko jakiś zlepek informacji, że obraził dziennikarza. Wie ktoś coś więcej? W jaki sposób obraził?

0

A ja wbrew wszystkim uważam, ze sam sobie jest winny tego, ze teraz nie jeździ w f1 tylko jest gdzie jest. Jak ktoś chce łapać dwie sroki za ogon i jeździ w innych wyścigach narażając się no to musi się to zemścić. A teraz zamiast ciężkich milionów dostaje ochłapy

3

Co wybronil Mele dla Urugwaju to nie mam pytań. Dzięki niemu mają awans do półfinału U20

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?