Dla mnie ten człowiek jest skończony po tym jak odszedł do Chelsea i nie chodzi tu o londyński klub tylko o to co mówił wcześniej chyba każdy wie o co chodzi. Nie widzę go u nas po raz kolejny. Po prostu Nie.
To fakt jak na trenerke fit to nie miała jakoś rewelacyjnego ciała, teraz można powiedzieć, ze na instgramie pokazywała przerabiane zdjęcia by inni myśleli, że ma perfect body. Trochę przykre ze w ten sposób oszukuje ludzi, którzy mają ją za wzór.
Nie ma nic dziwnego w tym ze zostało jej trochę ciała po ciąży tylko pozostaje pytanie dlaczego pokazuje na intagramie coś zupełnie innego. Po co. Tak naprawdę robi w balona swoich sympatyków, którzy mają ją za wzór. A rzeczywistość okazuje się nieco inna.
Dziś to chyba nikt plecaka czy tym bardziej kanapek do szkoły brał nie będzie bo jest zakończenie roku szkolnego. Co do samego tematu to chyba każdemu się zdarzyło coś zostawić na te 2 miesiące w plecaku bo z wrażenia, ze wakacje nie myślisz o tym potem niespodzianka we wrześniu xD Chyba że inwestujesz w nowy plecak to wszystko ci jedno co w tym starym jest bo i tak wyrzucisz :-)
Może tym razem to my odwrócimy losy meczu? W poprzednich 2 meczach strzelaliśmy pierwsi w pierwszych 10 minutach i nie kończyło się to dla nas zbyt szczęśliwie ( porażka i remis w ostatnich minutach)
Ten ranking jest tyle wart co paragon w sklepie. Potrzebny tylko w konkretnych przypadkach. Samo to, że mistrz Europy i wicemistrz są za takimi drużynami jak Polska i Szwajcaria wiec nie mam więcej pytań.
A cie to obchodzi z kim on spał ? Czy to jest w tym wszystkim najważniejsze? Ludzie litości. Niech sobie sypia nawet z Duchem Świętym kogoś to obchodzi? Powinno cie interesować to jak gra i jakim jest piłkarzem a nie to co robi wieczorem w swoim domu we własnym łóżku. Szukanie na sile czegoś by się do niego przyczepić.
A mnie ujął od pierwszego wejrzenia. Zawiera zarówno kwestie dramatu jak i komedii. A to, że jest oparty na faktach utwierdza mnie tym, że nie jest to jak to ujales ckliwa historyjka wyssana z palca i stworzona tak by widz sobie obejrzal w nudne popoludnie, tylko jak najbardziej historia z życia. Dodatkowo aktorzy idealnie odegrali swoje role dzięki czemu film ogląda się z wielką przyjemnością.
Za chwilę ci piłkarze będą tworzyć dorosłą reprezentacje. Kwestia czasu. Więc nie ma co bagatelizować tego jak grają bo ci,.którzy grają teraz w dorosłej wiecznie w niej grać nie będą. Taka kolej rzeczy.
On to robi w wolnym czasie a nie wtedy jak był dzieckiem czy nastolatkiem. Ty ciągle mieszasz czasy, zauważyłeś że ja piszę o piłkarzach jak zaczynali i byli dziećmi? Głównie o to chodzi.
Ja jestem zarówno po jednym jak i drugim. Tez było u mnie dużo zagadnień do nauczenia i niestety trzeba to wkuc na pamięć. Bo nie wiesz które pytanie dostaniesz a nie daj Boże dostaniesz coś co olejesz i co wtedy? Jeśli nie chcesz się uczyć aż tyle, to po prostu zrób selekcję i co jest ważniejsze to naucz się a to co wg ciebie czy innych mniej ważne naucz się ze 2 zdania o tym, żeby w razie czego coś powiedzieć a nie nic. U mnie to było prościej albowiem promotor poszedł nam na układ i wybrał po 3 pytania na głowę aby nie uczyć się wszystkiego :)
Po pierwsze jestem dziewczyną jeśl końcówka mojego nicku ci tego nie podpowiedziała. Po drugie ja mówię o tych konkretnych piłkarzach a nie wcinasz mi tu jakichś innych z niewiadomo jakich czasów. A to że ty jesteś przedsiębiorcą to tez wielu milionom ludzi nie przybywa od tego. Sorry ale to kim ty jesteś mało mnie obchodzi bo ja się odnoszę do konkretnego komentarza. A skoro uważasz ze twoja praca jest cięższa to chyba niewiele wiesz o tym z czym wiąże się bycie profesjonalnym piłkarzem. Proponuje przeczytać biografię któregoś z topowych pilkarzy choćby Messiego a zobaczysz ile musiał pracować i poświęcić by być dziś tym kim jest.
A nie pomyślisz ile trzeba poświęceń i wyrzeczeń by jak to ująłes "zarabiać taka kasę za nic nie robienie" ? Człowieku, każdy sportowiec by być jednym z najlepszych w swojej dziedzinie od małego dzieciaka poświęca się temu sportowi, nie bawi się jak inne dzieci, nie może sobie pójść na imprezę czy do kina kiedy mu się podoba jak zwykle dzieciaki. On podporządkowuje całe życie treningom + dieta. Wiec nie ma czasu na rozrywki. I cały czas musi się doskonalić wiec przestań bredzic, że dostaje kasę za nic. Bo żeby dziś dostawać taką kasę trzeba wcześniej wiele poświęcić a teraz się wraca.
1
Dla mnie ten człowiek jest skończony po tym jak odszedł do Chelsea i nie chodzi tu o londyński klub tylko o to co mówił wcześniej chyba każdy wie o co chodzi. Nie widzę go u nas po raz kolejny. Po prostu Nie.
1
To fakt jak na trenerke fit to nie miała jakoś rewelacyjnego ciała, teraz można powiedzieć, ze na instgramie pokazywała przerabiane zdjęcia by inni myśleli, że ma perfect body. Trochę przykre ze w ten sposób oszukuje ludzi, którzy mają ją za wzór.
2
Nie ma nic dziwnego w tym ze zostało jej trochę ciała po ciąży tylko pozostaje pytanie dlaczego pokazuje na intagramie coś zupełnie innego. Po co. Tak naprawdę robi w balona swoich sympatyków, którzy mają ją za wzór. A rzeczywistość okazuje się nieco inna.
1
Dziś to chyba nikt plecaka czy tym bardziej kanapek do szkoły brał nie będzie bo jest zakończenie roku szkolnego. Co do samego tematu to chyba każdemu się zdarzyło coś zostawić na te 2 miesiące w plecaku bo z wrażenia, ze wakacje nie myślisz o tym potem niespodzianka we wrześniu xD Chyba że inwestujesz w nowy plecak to wszystko ci jedno co w tym starym jest bo i tak wyrzucisz :-)
0
Tego nie widzialam xD
0
Większość chyba go z tego kojarzy albo z tego że jest synem Romka. Ja go kojarzę z Legii ;)
0
Podsłuchane w kawiarni przy ciastku. XD
A tak na poważnie to niezłe są te dzisiejsze media, ze tak slowo w słowo wiedzą co powiedział Lima do Neymara.
0
Lekko mu nie poszło ze tak powiem..
1
Jakub Kosecki wraca do Polski i zagra w Śląsku Wrocław.
1
Może tym razem to my odwrócimy losy meczu? W poprzednich 2 meczach strzelaliśmy pierwsi w pierwszych 10 minutach i nie kończyło się to dla nas zbyt szczęśliwie ( porażka i remis w ostatnich minutach)
0
Ten ranking jest tyle wart co paragon w sklepie. Potrzebny tylko w konkretnych przypadkach. Samo to, że mistrz Europy i wicemistrz są za takimi drużynami jak Polska i Szwajcaria wiec nie mam więcej pytań.
2
A cie to obchodzi z kim on spał ? Czy to jest w tym wszystkim najważniejsze? Ludzie litości. Niech sobie sypia nawet z Duchem Świętym kogoś to obchodzi? Powinno cie interesować to jak gra i jakim jest piłkarzem a nie to co robi wieczorem w swoim domu we własnym łóżku. Szukanie na sile czegoś by się do niego przyczepić.
0
Źle zrozumiałeś, będzie grał normalnie 1 rundę ale z innym rywalem - Sugitą, szczęśliwym przegranym z kwalifikacji.
2
Federera rywal się wycofał więc dlatego tamten mecz z Lu odwołany i zagra z Sugita, co do Murraya nie wiem pewnie coś podobnego.
0
A w życiu ;).
1
Głodnemu chleb na myśli xD ~ aka połowa Rambli dodająca ten cytat xD
0
Hajto zaraz wyjdzie z siebie i stanie obok xDD wkurzony nieźle na to co grają :p
1
Trzeba było postawić na Matsa w bramce huehue xDD
0
Co o nim wiemy? Dobry krok Legii?
0
A mnie ujął od pierwszego wejrzenia. Zawiera zarówno kwestie dramatu jak i komedii. A to, że jest oparty na faktach utwierdza mnie tym, że nie jest to jak to ujales ckliwa historyjka wyssana z palca i stworzona tak by widz sobie obejrzal w nudne popoludnie, tylko jak najbardziej historia z życia. Dodatkowo aktorzy idealnie odegrali swoje role dzięki czemu film ogląda się z wielką przyjemnością.
1
E tam, ja jakoś nie lubię tych rozgrywek Ligii Światowej. Choć życzę im jak zawsze zwycięstw. Film uwielbiam wiec nie mogę sobie odpuścić
3
Oj tak, ma w sobie to coś. Zawiera wiele ważnych kwestii. Ale może też dlatego ze to oparte na prawdziwej historii. Jednak sama gra aktorów to klasa.
10
Juz za chwile na TVP Kultura świetny francuski film 'Nietykalni'. Oglądałam kilkanaście razy i nigdy się nie znudzi.
1
A tymczasem kibice Realu w formie....
https://mobile.twitter.com/rafa_sramos7/status/876175202182365185
0
Za chwilę ci piłkarze będą tworzyć dorosłą reprezentacje. Kwestia czasu. Więc nie ma co bagatelizować tego jak grają bo ci,.którzy grają teraz w dorosłej wiecznie w niej grać nie będą. Taka kolej rzeczy.
0
Nuuuuudne wieczory pod względem sportowym. ; (
0
On to robi w wolnym czasie a nie wtedy jak był dzieckiem czy nastolatkiem. Ty ciągle mieszasz czasy, zauważyłeś że ja piszę o piłkarzach jak zaczynali i byli dziećmi? Głównie o to chodzi.
4
Ja jestem zarówno po jednym jak i drugim. Tez było u mnie dużo zagadnień do nauczenia i niestety trzeba to wkuc na pamięć. Bo nie wiesz które pytanie dostaniesz a nie daj Boże dostaniesz coś co olejesz i co wtedy? Jeśli nie chcesz się uczyć aż tyle, to po prostu zrób selekcję i co jest ważniejsze to naucz się a to co wg ciebie czy innych mniej ważne naucz się ze 2 zdania o tym, żeby w razie czego coś powiedzieć a nie nic. U mnie to było prościej albowiem promotor poszedł nam na układ i wybrał po 3 pytania na głowę aby nie uczyć się wszystkiego :)
0
Po pierwsze jestem dziewczyną jeśl końcówka mojego nicku ci tego nie podpowiedziała. Po drugie ja mówię o tych konkretnych piłkarzach a nie wcinasz mi tu jakichś innych z niewiadomo jakich czasów. A to że ty jesteś przedsiębiorcą to tez wielu milionom ludzi nie przybywa od tego. Sorry ale to kim ty jesteś mało mnie obchodzi bo ja się odnoszę do konkretnego komentarza. A skoro uważasz ze twoja praca jest cięższa to chyba niewiele wiesz o tym z czym wiąże się bycie profesjonalnym piłkarzem. Proponuje przeczytać biografię któregoś z topowych pilkarzy choćby Messiego a zobaczysz ile musiał pracować i poświęcić by być dziś tym kim jest.
1
A nie pomyślisz ile trzeba poświęceń i wyrzeczeń by jak to ująłes "zarabiać taka kasę za nic nie robienie" ? Człowieku, każdy sportowiec by być jednym z najlepszych w swojej dziedzinie od małego dzieciaka poświęca się temu sportowi, nie bawi się jak inne dzieci, nie może sobie pójść na imprezę czy do kina kiedy mu się podoba jak zwykle dzieciaki. On podporządkowuje całe życie treningom + dieta. Wiec nie ma czasu na rozrywki. I cały czas musi się doskonalić wiec przestań bredzic, że dostaje kasę za nic. Bo żeby dziś dostawać taką kasę trzeba wcześniej wiele poświęcić a teraz się wraca.