0

Oby trwało to jak najdłużej :)

0

Szkoda straconej bramki ale bardzo cieszy postawa Matsa i ogólnie całej drużyny #viscaelbarca

0

Grajmy tak zawsze pls

22

Jak dla mnie wsadzenie Lewandowskiego do top 3 Złotej Piłki to przesada , to chyba nagroda za cały rok i wyjątkowe osiągnięcia dla drużyny , a jakoś Lewandowski przez pierwsze 6 miesięcy nie błyszczal owszem Bayern zdobył mistrza Niemiec ale nie można powiedzieć że jest to jakaś ogromną zasługa tylko jego bo cała drużyna w równym stopniu się do tego przyczyniła , poza tym nic więcej w klubie nie osiągnął wielkiego wartego top 3 ZP, a nasi Leo , Ney i Luis zdobyli to co najważniejsze w piłce klubowej bijąc rekord trio z Madrytu w liczbie bramek , jeszcze w sierpniu nikt by nie pomyślał żeby Lewandowski był w top 3 wiec oceniamy cały rok a nie jego 4 oststnie miesiące wtedy będzie fair. Gadanie Bonka o tym ze Lewandowski powinien to wygrać to już wogole komedia .

0

Dawno nie było chyba meczu w którym tylu naszych zawodników dostało notę 10, wow :) mecz świetny i bardzo cieszy to ze nawet w tak ważnym meczu (wielu się obawialo) Neymar i Suarez pokazali ze poprzednie mecze z gorszymi rywalami nie były przypadkiem i kwestią rywala , pokazali ze bez Leo tez potrafią zagrać świetnie z takim rywalem jak Real ;)

0

Dani i Ney jak bracia :)

0

Cudowny mecz !!

0

UPS taka mala pomyłka :)

0

A co mówił ten prezes?

2

Ciężko opisać to słowami !

0

Taki mecz to miód na me serce! #viscaelbarca

0

Yay!!!! :) dajemy chłopaki

2

Każda passa kiedyś się kończy :) oby dziś był ten dzień !

26

Ciężko przewidzieć wynik , serce za Barcą ale to jest sport i może się wszystko zdarzyć #ViscaElBarca

9

Bartra nie został powołany na El Clásico ? Jak nie dostaje powołania na tak ważny mecz to ja nie mam pytań ..

5

Dzisiejszy odcinek u Kuby Wojewódzkiego był mega ! Uśmiałam się , wiedziałam że będzie fajny :) zawsze gdy jest ktoś ze środowiska sportowego jest ciekawie

0

Teraz możesz tylko żałować ;)

3

Francja zawsze mi była bliska jako kraj , i tym bardziej mnie to dotknęło , nawet gdyby to było w innym kraju to odczucia byłyby podobne , robić coś takiego niewinnym ludziom to jest cios poniżej pasa, zwykle bestialstwo , zabijać , dobijac, ludzie normalnie poszli na koncert do kawiarni a wielu z nich nie wróciło , no masakra , aż ciężko się wyobrazić jakby się było w takiej sytuacji, te relacje ludzi którzy przeżyli , widzieli tą masakrę to aż ciary przechodzą .... co do flag i hagsztagow to jest to dla tych którzy choć w tak mały sposób utożsamiają się z rodzinami , solidaryzuja się z Francją, sama pisałam te hagsztagi bo chciałam , zdjęcia na Fb nie ustawilam bo nie czułam takiej potrzeby ale też nie neguje tych którzy to robią skoro tak chcą , każdy ma inny sposób na przeżywanie takiej tragedii , to nie tylko uderzyło w Paryż ale jak mówi wielu w Europe i z chwile może być taka sytuacja w innym kraju , a to co dotyczy kraju europejskiego dotyczy każdego z nas , nikt nie może być w 100% bezpiecznym . Jeremy ma rację i ludzie muszą wrócić do normalnego życia , trzeba pokazać tym debilom ze się nie dadzą zastraszyć .

0

To nie są ludzie wiec ciężko przewidzieć co nagle im się uroi w tych łbach, nikt nie może czuć się bezpiecznie, a oni by pokazać swoją siłę czyhają na takie zgromadzenia ludzi by pozabijac, oby tak nie było , teraz każda impreza masowa budzi lęk

0

A na twitterze :
Jakub Kręcidło
"W Hiszpanii pojawia się coraz więcej głosów dotyczących słuszności rozgrywania El Clásico w ten weekend. 81000 widzów na Bernabéu.
El Clásico to teoretycznie idealny cel dla terrorystów - pełno mediów, oczy świata zwrócone na Madryt, etc - no i pozostaje pytanie: grać?
Czy El Clásico powinno odbyć się normalnie?"


4

A zamknij się judaszu , zajmij się swoją drużyną (bo jest czym) a naszą zostaw w spokoju bo to nie twój interes (na szczęście) , i pomyśleć że kiedyś go lubiłam ale jak ktoś robi z gęby dupe to jest u mnie skreślony , ni cierpię ludzi mówiących jedno a robiących drugie. Fałszywosc.

0

Miasto lidera ;) Veb!

1

Neymar i wszystko jasne , nic nie trzeba dodawać ;)

0

Początkowo konto barcastuff podało ze mozliwy miesiąc teraz jest więcej informacji ze napewno zabraknie go na Villareal a jak dalej to się okaże

0

Niektóre źródła podają ze miesiąc przerwy ... oby to były tylko głupie ploty

0

Chemia między Neyem i Luisito mega !

1

Nie zgadzam się, Mats to nasza przyszłość i nie może być tak żebyśmy się go pozbyli

0

Ter Stegen Mistrzu :D

5

Ozesz , nieładnie zostawić taki syf u kogoś , dobrze że przeprosili, zabawa ok ale trzeba zostawić po sobie porządek a nie coś takiego

0

Jak juz pisałam to kwestia ogólna , są po prostu ludzie którzy na samym początku nie podchodzą, nie lubię tego typu ludzi z nadmierną pewnością siebie wchodząca w zarozumialosc właśnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?