Nie ciebie ma przekonywać, kupiliśmy go z jakiegoś powodu , udowodnił wiele razy ze ma wielki talent i potrafi grać , owszem miał gorsze momenty ale każdy może je mieć , prawda jest taka ze grał słabo na początku sezonu ale też wtedy cała obrona grała kiepsko , teraz wiele się zmieniło i w ostatnim czasie bronił bez większych zarzutów , zeszły sezon również grał dobrze jak i cała drużyna , jak odejdzie to kto będzie za kilka lat naszym bramkarzem ? Wiadomo ze Bravo ma swoje lata , a Mats ma 23 i wiele lat przed nim , odejdzie do Liverpoolu tam dadzą mu tyle minut gry na ile zasługuje i będziemy z żalem patrzeć jak oddaliśmy go ?! Ja nie chce się przekonywać i być w takiej sytuacji, od lat szukaliśmy dobrego bramkarza zawsze był z tym kłopot teraz gdy mamy dwóch to trzeba to doceniać a nie sprzedawać bo toijest myśl na chwile obecną a za 2,3 lata możemy tego żałować . Mats w Liverpoolu będzie grał cały czas , rozwijał się , ma ogromy potencjał dlatego nie bez powodu interesuje się nim klub z czuba PL
Liverpool skontaktował się z Ter Stegenem.Niemiec jest gotowy odejść, jeżeli nie będzie otrzymywał większej liczby minut gry.[Cat radio] :/ no to teraz tylko czekać aż po zakończeniu sezonu stracimy młodego bramkarza na lata a w Liverpoolu będzie grał cały czas i pokaże ile jest wart ... wielka szkoda bo byłby to bramkarz na lata, ale nie ma się co dziwić że nie chce grzać ławy i marnować czasu , oby tylko za 2,3 lata nie okazało się że znów nie mamy klasowego bramkarza bo wiadomo ze Bravo ma swoje lata
Czytasz ze zrozumieniem ?! Chyba nie ! O czym jest artykuł ??? O wpisach na twitterze a nie to co mówił poza nim , wiec twój komentarz jest bez sensu, na twitterze Gerri nie pisze takich rzeczy , jeśli nie wiesz to się nie wypowiadaj. Dziękuję.
Nie widzę nic złego w tych emitokonkach , ładne pucharki , cały kunszt Gerriego polega na tym ze potrafi tak napisać inteligentnie ze nie odpowiada wprost i do konkretnych osób a i tak każdy wie o kogo chodzi :)
Czytając i widząc dzisiejszy wywiad z Kamilem to bardzo niepokojące, widac po nim wielki smutek i to co mówi ze dawno nie było tak źle i ze czuje się fizycznie super a psychicznie jak siada na belce to ma nogi z waty to nie brzmi to dobrze , wierze w niego oze po prostu potrzebuje więcej czasu , każdy może mieć gorszy okres , co do reszty naszych to u nas wszystko idzie jak po sznurku , jak idzie Kamilowi to reszta idzie za nim i tez skacze dobrze , jak jemu nie idzie to reszcie tez , coś trzeba zmienić ,
Mógł mu dać szansę choćby w polfinale, bo znacznie się przyczynił do triumfu w LM swoją dobrą grą w zeszłym sezonie i dzięki LM tu dziś gramy , a ze tak powiem został tak po prostu pominięty ... wg mnie powinien zgrać w polfinale a Bravo w finale ..
To nie sprawiedliwe ze Mats nie zagrał ani w polfinale ani dziś w finale ... jakby nie patrzeć KMŚ to nagroda za LM a tam bronił Mats i choćby z tego względu jeden mecz mu się należał , jeśli nie chciał ryzykować w finale stawiając na niego to w polfinale mógł zagrać a tak został tak przykro pominięty ...
PSG to chyba najtrudniejszy rywal na jakiego można trafić , są w formie , w grupie przegrali tylko raz i to jedynie 1-0 z Realem, Juve tez ciężkie ale jakoś Paryzan obawiam się bardziej
PSG jest za mocne na ligę francuską, dawno chyba nie było aż takiej przewagi zespołu z 1 miejsca nad 2 i resztą, taka prawda że mogła być większa gdyby nie gdzieś tam potracone pkt z własnej winy ,
Z dwojga złego ten remis pozwolił nam powiększyć przewagę nad Realem , szkoda ze Bilbao nie poszło śladem Villarealu, żółci potrafili utrzymać prowadzenie ,
To chyba byłby zwiastun końca świata gdyby Ronaldo zawitał w szeregi Barcy , a tak na serio to mamy świetne trio i nie potrzeba nam kogoś takiego jak on i to w dodatku w tym wieku
Jak już to "zapomniałaś" jestem dziewczyną :) a wracając do tematu to owszem było słabo ale każdy może mieć gorszy okres , ważne co tu i teraz , a od jakiegoś czasu Mats gra na równym poziomie wczoraj zagrał świetnie i uratował nam remis , mimo że cała obrona grała fatalnie , trzeba się cieszyć ze obaj nasi bramkarze są teraz w dobrej dyspozycji
Zdrowiej nam Ney, jesteś potrzebny ! Swoją drogą to ta kontuzja pojawiła się w najlepszym możliwym czasie, z Deportivo powinno być okej jakoś damy rade , a kmś to jakoś mi nie zależy by tam grał bo liga jest ważniejsza
Taki mecz był potrzebny tylko Matsowi, napewno doda mu dużo pewności siebie którą stracił wcześniej , choć jeden plus tego meczu :) brawo dla niego , uratował ten remis dziś :)
3
Nie ciebie ma przekonywać, kupiliśmy go z jakiegoś powodu , udowodnił wiele razy ze ma wielki talent i potrafi grać , owszem miał gorsze momenty ale każdy może je mieć , prawda jest taka ze grał słabo na początku sezonu ale też wtedy cała obrona grała kiepsko , teraz wiele się zmieniło i w ostatnim czasie bronił bez większych zarzutów , zeszły sezon również grał dobrze jak i cała drużyna , jak odejdzie to kto będzie za kilka lat naszym bramkarzem ? Wiadomo ze Bravo ma swoje lata , a Mats ma 23 i wiele lat przed nim , odejdzie do Liverpoolu tam dadzą mu tyle minut gry na ile zasługuje i będziemy z żalem patrzeć jak oddaliśmy go ?! Ja nie chce się przekonywać i być w takiej sytuacji, od lat szukaliśmy dobrego bramkarza zawsze był z tym kłopot teraz gdy mamy dwóch to trzeba to doceniać a nie sprzedawać bo toijest myśl na chwile obecną a za 2,3 lata możemy tego żałować . Mats w Liverpoolu będzie grał cały czas , rozwijał się , ma ogromy potencjał dlatego nie bez powodu interesuje się nim klub z czuba PL
3
Liverpool skontaktował się z Ter Stegenem.Niemiec jest gotowy odejść, jeżeli nie będzie otrzymywał większej liczby minut gry.[Cat radio] :/ no to teraz tylko czekać aż po zakończeniu sezonu stracimy młodego bramkarza na lata a w Liverpoolu będzie grał cały czas i pokaże ile jest wart ... wielka szkoda bo byłby to bramkarz na lata, ale nie ma się co dziwić że nie chce grzać ławy i marnować czasu , oby tylko za 2,3 lata nie okazało się że znów nie mamy klasowego bramkarza bo wiadomo ze Bravo ma swoje lata
0
Czytasz ze zrozumieniem ?! Chyba nie ! O czym jest artykuł ??? O wpisach na twitterze a nie to co mówił poza nim , wiec twój komentarz jest bez sensu, na twitterze Gerri nie pisze takich rzeczy , jeśli nie wiesz to się nie wypowiadaj. Dziękuję.
28
Nie widzę nic złego w tych emitokonkach , ładne pucharki , cały kunszt Gerriego polega na tym ze potrafi tak napisać inteligentnie ze nie odpowiada wprost i do konkretnych osób a i tak każdy wie o kogo chodzi :)
0
Co za bydło i chołota .,..
2
Czytając i widząc dzisiejszy wywiad z Kamilem to bardzo niepokojące, widac po nim wielki smutek i to co mówi ze dawno nie było tak źle i ze czuje się fizycznie super a psychicznie jak siada na belce to ma nogi z waty to nie brzmi to dobrze , wierze w niego oze po prostu potrzebuje więcej czasu , każdy może mieć gorszy okres , co do reszty naszych to u nas wszystko idzie jak po sznurku , jak idzie Kamilowi to reszta idzie za nim i tez skacze dobrze , jak jemu nie idzie to reszcie tez , coś trzeba zmienić ,
0
Dziękować Malago ;)
0
Ale drukarnia meczu , Rayo wychodzi na prowadzenie i juz sędzia drukarz daje 2 czerwone kartki i karnego ... masakra
13
Tym bardziej szkoda ze Luis nie znalazł się w top 3 Złotej Piłki .. na każdym kroku pokazuje że ten sezon jest w jego wykonaniu świetny !
0
Dokładnie, tak przykro ze nie dostał żadnej szansy ..
0
Mógł mu dać szansę choćby w polfinale, bo znacznie się przyczynił do triumfu w LM swoją dobrą grą w zeszłym sezonie i dzięki LM tu dziś gramy , a ze tak powiem został tak po prostu pominięty ... wg mnie powinien zgrać w polfinale a Bravo w finale ..
1
To nie sprawiedliwe ze Mats nie zagrał ani w polfinale ani dziś w finale ... jakby nie patrzeć KMŚ to nagroda za LM a tam bronił Mats i choćby z tego względu jeden mecz mu się należał , jeśli nie chciał ryzykować w finale stawiając na niego to w polfinale mógł zagrać a tak został tak przykro pominięty ...
1
I prawidłowo, bądź sobą a nie takim jakim inni by Cię chcieli ,
1
Atmosfera , ta wymiana uśmiechów między Luisem a Neyem
0
Jednak strzał Rakiticia był kluczowy, Suarez tylko dopełnił formalności
0
Przynajmniej nie PSG, może być , mogło być lepiej ale zobaczymy jak będzie , do lutego wiele się może zmienić #viscaelbarca
0
PSG to chyba najtrudniejszy rywal na jakiego można trafić , są w formie , w grupie przegrali tylko raz i to jedynie 1-0 z Realem, Juve tez ciężkie ale jakoś Paryzan obawiam się bardziej
10
PSG jest za mocne na ligę francuską, dawno chyba nie było aż takiej przewagi zespołu z 1 miejsca nad 2 i resztą, taka prawda że mogła być większa gdyby nie gdzieś tam potracone pkt z własnej winy ,
4
Z dwojga złego ten remis pozwolił nam powiększyć przewagę nad Realem , szkoda ze Bilbao nie poszło śladem Villarealu, żółci potrafili utrzymać prowadzenie ,
2
Leoooooooo to jest geniusz ! Ma te nogę nie ma co !
4
Piękne rodzinne zdjęcie ;))
0
To chyba byłby zwiastun końca świata gdyby Ronaldo zawitał w szeregi Barcy , a tak na serio to mamy świetne trio i nie potrzeba nam kogoś takiego jak on i to w dodatku w tym wieku
0
Zm dla Matsa to była formalność , tylko niepokoi ze był nim bramkarz to świadczy o słabej dyspozycji reszty drużyny , no ale cóż ..
0
Super ze został doceniony , zasłużył ! Brawo Mats !
0
Dokładnie tak ;) jest młody i będzie dla nas dużym wzmocnieniem na lata
0
Jak już to "zapomniałaś" jestem dziewczyną :) a wracając do tematu to owszem było słabo ale każdy może mieć gorszy okres , ważne co tu i teraz , a od jakiegoś czasu Mats gra na równym poziomie wczoraj zagrał świetnie i uratował nam remis , mimo że cała obrona grała fatalnie , trzeba się cieszyć ze obaj nasi bramkarze są teraz w dobrej dyspozycji
2
Zdrowiej nam Ney, jesteś potrzebny ! Swoją drogą to ta kontuzja pojawiła się w najlepszym możliwym czasie, z Deportivo powinno być okej jakoś damy rade , a kmś to jakoś mi nie zależy by tam grał bo liga jest ważniejsza
3
Jedyny pewny punkt drużyny przez cały mecz prawie. Klasa ! Oby tak dalej Mats :)
2
Taki mecz był potrzebny tylko Matsowi, napewno doda mu dużo pewności siebie którą stracił wcześniej , choć jeden plus tego meczu :) brawo dla niego , uratował ten remis dziś :)
0
Mats ♥!!! Love U !