Dlatego odszedł do Chelsea żeby grać a nie siedzieć i co ? Nic. Jak podaje artykuł nie bardzo są zadowoleni a to o czymś świadczy, u nas owszem miał problem bo rywalizacja była ogromna ale poszedł do Chelsea żeby mógł grać więcej i tak też było ale efekty chyba marne skoro chcą go sprzedać
Jak będzie w wieku Bravo to wtedy ocenimy , bo jak narazie to dzieli ich ładnych lat gry , Bravo w jego wieku nie był jakimś super bramkarzem , i dajmy mu wkoncu spokój , jak zagrał dziś dobrze to zasłużył na pochwałę a nie ciągle wytykanie co mógł zrobić lepiej itp , cały czas się uczy i widać dużą poprawę względem tego co było na początku sezonu i to trzeba zauważyć i docenić ze się ogarnął
A kogo obchodzi co inni mówią czy myślą , nas interesuje tylko nasz klub, jak będziemy wygrywać swoje to Real sobie może wygrywać z ogórkami i kogo to obchodzi, mnie wcale . I owszem widzę tylko Barce bo jestem jej wielkim kibicem i inne klubu jak Real mnie nie obchodzą póki z nimi nie będziemy grać . Tyle .
Większość jest karana za transparenty (zwłaszcza nasze kluby) , czasami nawet za jakieś banalne a ci non stop odwalają coś i wszystko się rozchodzi po kościach
Mi się nie podoba , jak dla mnie właśnie Antonella czy Shakira 2 razy ładniejsze nawet bez makijażu , a Fabregsowa zawsze tona tapety , nawet zona Rakiticia czy dziewczyna Alby albo Busquetsa są ładniejsze
Neymar: Dla mnie Messi jest najlepszy na świecie! To mój idol! W przyszłości wygra jeszcze więcej.To jest jeden z moich najszczęśliwszych dni w życiu. Jestem szczęśliwy, że tu jestem i mogłem zobaczyć zwycięstwo Leo. ❤
Każdy głosował na kogo chce i kto w jego mniemaniu zasłużył mniej lub bardziej i komentować to nie ma sensu , sprawa indywidualna, każdy kieruje się swoimi kryteriami , jeden sympatią inny zwycięstwami/pucharami a jeszcze inny popularnością
1
Trzymaj się Betis !
0
W Chelsea miał łatwiej grał i jak widać średnio mu to wychodzi mimo że nie ma tam takiej rywalizacji na jego pozycję co u nas
0
Dlatego odszedł do Chelsea żeby grać a nie siedzieć i co ? Nic. Jak podaje artykuł nie bardzo są zadowoleni a to o czymś świadczy, u nas owszem miał problem bo rywalizacja była ogromna ale poszedł do Chelsea żeby mógł grać więcej i tak też było ale efekty chyba marne skoro chcą go sprzedać
0
Nie bez powodu był u nas rezerwowym
0
Jak będzie w wieku Bravo to wtedy ocenimy , bo jak narazie to dzieli ich ładnych lat gry , Bravo w jego wieku nie był jakimś super bramkarzem , i dajmy mu wkoncu spokój , jak zagrał dziś dobrze to zasłużył na pochwałę a nie ciągle wytykanie co mógł zrobić lepiej itp , cały czas się uczy i widać dużą poprawę względem tego co było na początku sezonu i to trzeba zauważyć i docenić ze się ogarnął
2
Cieszy postawa Matsa :) szkoda ze nie zaliczył czystego konta bo zasłużył na to,
5
Jej no Neymar tez człowiek ma prawo do gorszego meczu , zwłaszcza ze dziś nie ma swoich partnerów obok siebie ,
63
I znów Mats traci bramkę przez taką głupotę tym razem Alvesa, kurde
3
A kogo obchodzi co inni mówią czy myślą , nas interesuje tylko nasz klub, jak będziemy wygrywać swoje to Real sobie może wygrywać z ogórkami i kogo to obchodzi, mnie wcale . I owszem widzę tylko Barce bo jestem jej wielkim kibicem i inne klubu jak Real mnie nie obchodzą póki z nimi nie będziemy grać . Tyle .
0
Większość jest karana za transparenty (zwłaszcza nasze kluby) , czasami nawet za jakieś banalne a ci non stop odwalają coś i wszystko się rozchodzi po kościach
0
Brawo Mats :) !!
0
Zaczynamy bez Neymara , cóż .. no mamy zaliczkę z pierwszego meczu wiec Brazylijczyk może odpocząć
1
Mi się nie podoba , jak dla mnie właśnie Antonella czy Shakira 2 razy ładniejsze nawet bez makijażu , a Fabregsowa zawsze tona tapety , nawet zona Rakiticia czy dziewczyna Alby albo Busquetsa są ładniejsze
1
Czy jest tu możliwość usunięcia komentarza ? Zdarza się ze przeskoczy strona i odpiszesz komuś innemu niż chciałeś i lipa
0
Sorki , nie do twojego komentarza
0
https://mobile.twitter.com/FCB1899GCM/status/686618796862222336?p=v
0
Nie do tego , sorki xd
0
https://mobile.twitter.com/FCB1899GCM/status/686618796862222336?p=v
17
Dani Alves: W świecie piłki nożnej nie zdziwi mnie nic, ale nie zgadzam się z różnicą między Neymarem a Cristiano ,
prawdziwy przyjaciel :)
0
O tak , z resztą można było się spodziewać tego ;))
0
O tak , z resztą tego można się było spodziewać :)
27
Neymar: Dla mnie Messi jest najlepszy na świecie! To mój idol! W przyszłości wygra jeszcze więcej.To jest jeden z moich najszczęśliwszych dni w życiu. Jestem szczęśliwy, że tu jestem i mogłem zobaczyć zwycięstwo Leo. ❤
47
Taka przewaga Ronaldo nad Neymarem to nieporozumienie
0
Każdy głosował na kogo chce i kto w jego mniemaniu zasłużył mniej lub bardziej i komentować to nie ma sensu , sprawa indywidualna, każdy kieruje się swoimi kryteriami , jeden sympatią inny zwycięstwami/pucharami a jeszcze inny popularnością
0
https://mobile.twitter.com/FCB1899GCM/status/686618796862222336?p=v
0
Tyle tych stron , kto na kogo głosował ze odrazu mi się odechciało posiadać takową wiedzę xD
0
Ale satysfakcja z dzisiejszego wyniku :))))
0
Uwielbiam ich :))) zawsze szczerze kibicuje , mam nadzieję że uda się im wywalczyć kwalifikacje IO jak nie teraz to w maju ;)
0
I dobrze :))))
0
Gratuluję jeśli odejdzie .... jeszcze będą żałować jak Niemiec w Anglii się rozwinie dostając szanse na grę w podstawowym składzie.