1

Trzymaj się Betis !

0

W Chelsea miał łatwiej grał i jak widać średnio mu to wychodzi mimo że nie ma tam takiej rywalizacji na jego pozycję co u nas

0

Dlatego odszedł do Chelsea żeby grać a nie siedzieć i co ? Nic. Jak podaje artykuł nie bardzo są zadowoleni a to o czymś świadczy, u nas owszem miał problem bo rywalizacja była ogromna ale poszedł do Chelsea żeby mógł grać więcej i tak też było ale efekty chyba marne skoro chcą go sprzedać

0

Nie bez powodu był u nas rezerwowym

0

Jak będzie w wieku Bravo to wtedy ocenimy , bo jak narazie to dzieli ich ładnych lat gry , Bravo w jego wieku nie był jakimś super bramkarzem , i dajmy mu wkoncu spokój , jak zagrał dziś dobrze to zasłużył na pochwałę a nie ciągle wytykanie co mógł zrobić lepiej itp , cały czas się uczy i widać dużą poprawę względem tego co było na początku sezonu i to trzeba zauważyć i docenić ze się ogarnął

2

Cieszy postawa Matsa :) szkoda ze nie zaliczył czystego konta bo zasłużył na to,

5

Jej no Neymar tez człowiek ma prawo do gorszego meczu , zwłaszcza ze dziś nie ma swoich partnerów obok siebie ,

63

I znów Mats traci bramkę przez taką głupotę tym razem Alvesa, kurde

3

A kogo obchodzi co inni mówią czy myślą , nas interesuje tylko nasz klub, jak będziemy wygrywać swoje to Real sobie może wygrywać z ogórkami i kogo to obchodzi, mnie wcale . I owszem widzę tylko Barce bo jestem jej wielkim kibicem i inne klubu jak Real mnie nie obchodzą póki z nimi nie będziemy grać . Tyle .

0

Większość jest karana za transparenty (zwłaszcza nasze kluby) , czasami nawet za jakieś banalne a ci non stop odwalają coś i wszystko się rozchodzi po kościach

0

Brawo Mats :) !!

0

Zaczynamy bez Neymara , cóż .. no mamy zaliczkę z pierwszego meczu wiec Brazylijczyk może odpocząć

1

Mi się nie podoba , jak dla mnie właśnie Antonella czy Shakira 2 razy ładniejsze nawet bez makijażu , a Fabregsowa zawsze tona tapety , nawet zona Rakiticia czy dziewczyna Alby albo Busquetsa są ładniejsze

1

Czy jest tu możliwość usunięcia komentarza ? Zdarza się ze przeskoczy strona i odpiszesz komuś innemu niż chciałeś i lipa

0

Sorki , nie do twojego komentarza

0

Nie do tego , sorki xd

17

Dani Alves: W świecie piłki nożnej nie zdziwi mnie nic, ale nie zgadzam się z różnicą między Neymarem a Cristiano ,

prawdziwy przyjaciel :)

0

O tak , z resztą można było się spodziewać tego ;))

0

O tak , z resztą tego można się było spodziewać :)

27

Neymar: Dla mnie Messi jest najlepszy na świecie! To mój idol! W przyszłości wygra jeszcze więcej.To jest jeden z moich najszczęśliwszych dni w życiu. Jestem szczęśliwy, że tu jestem i mogłem zobaczyć zwycięstwo Leo. ❤

47

Taka przewaga Ronaldo nad Neymarem to nieporozumienie

0

Każdy głosował na kogo chce i kto w jego mniemaniu zasłużył mniej lub bardziej i komentować to nie ma sensu , sprawa indywidualna, każdy kieruje się swoimi kryteriami , jeden sympatią inny zwycięstwami/pucharami a jeszcze inny popularnością

0

Tyle tych stron , kto na kogo głosował ze odrazu mi się odechciało posiadać takową wiedzę xD

0

Ale satysfakcja z dzisiejszego wyniku :))))

0

Uwielbiam ich :))) zawsze szczerze kibicuje , mam nadzieję że uda się im wywalczyć kwalifikacje IO jak nie teraz to w maju ;)

0

I dobrze :))))

0

Gratuluję jeśli odejdzie .... jeszcze będą żałować jak Niemiec w Anglii się rozwinie dostając szanse na grę w podstawowym składzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?