0

To się nie pytaj głupio jak pisze czarno na białym w tekście.

0

Przed komentarzami użytkowników najpierw przeczytaj artykuł to będziesz wiedział co i jak :-)

0

No właśnie w artykule czarno na białym ile grał itp

0

Dobrze by było ;-)

1

To zdjęcie wyraża więcej niż tysiąc słów ...

0

Taka tragedia przed świętami ...

2

Powiedz np ze klasa założyła grupę tam i będą dodać różne informacje odnośnie szkoły jakieś materiały do nauki czy ważne ogłoszenia i musisz mieć tam konto by być na bieżąco i wiedzieć co się dzieje ważnego, tylko taki argument przychodzi mi do głowy by dali się przekonać :-)

2

Przynajmniej Neymar odpocznie przed derbami ;-)

0

Napisałam do kolegi wyżej, podałam kilka linków :-)

0

Piękne obrazki Neymara z Suarezem taka prawdziwa przyjaźń, aż miło patrzeć ;-)

3

Spoczywaj w pokoju Johan ; (

Kolejny człowiek odchodzi z naszej rodziny Cules ...

0

Komentarz usunięty

0

Dodalam informacje zaraz po tym jak pojawiła się na twitterze i nikt nie wspomniał o niej wcześniej bo nie mógł gdyż pojawiła się i jak kilka minut po tym dodałam ją tutaj, a w dodatku sama widziałam kilka razy jak kilka osób pisało o tym samym i jakoś nikt się ich nie czepiał mimo że powielali to samo info

0

A czy wg ciebie komentarz o złamanym palcu Sergio i ze opuści zgrupowanie Hiszpanii to jest tworzenie gownoburzy? Czy gdziekolwiek napisałam ze to był cytat czy cokolwiek ze strony Realu ? Nie. Zwykła informacja odnośnie naszego zawodnika podana przez radio,

0

Czemu dają tutaj bana za dodanie komentarza podając źródło z którego pochodzi dany komentarz ? I uzasadnieniu piszą ze spam choć wielu tu dodaje tego typu rzeczy wkoncu po to jest ta strona, często widzę tu cytaty itp a tu ban na 24h, nie rozumiem tego

0

0

Jak dla mnie ta druga opcja czyli stracona szansa, wkoncu to my prowadziliśmy 2-0 i mogło być zwycięstwo, no ale cóż

0

Komentarz usunięty

10

Jazda z nimi (L)egionisci !

2

Brawo Niko!

1

Neymar musi zapłacić 45 mln. € odszkodowania za oszustwa podatkowe. Zawodnik tyle pieniędzy zarabia w FC Barcelonie w ciągu 4 lat. Via KubaBrandt , twitter .

serio ??! Czy oni się dobrze czują ?!

2

Jutro

0

A kto powiedział że trzeba kibicować Lewandowskiemu? Ja nie czuje takiej potrzeby i nie lubię go toteż nie mam zamiaru mu kibicować, ile można słuchać o nim na okrągło, a była taka szansa by się skończyło to..

0

Awansowały dwie z trzech które chciałam (MCFC i PSG) to dziś kolej na Barce ;-)

0

Jak już to wolałabym, a wracając do tematu to taki ligowy z Get ale też jest ważny bo ta liga jest co tydzień i masz gwarancję że do końca grasz a nie daj Boże odpadniesz z LM i Pucharu to co aż do następnego sezonu za kilka miesięcy staniesz na bramce w następnych rozgrywkach. Dla piłkarza to ważne by grać cały czas bo to rozwija a siedzenie to cofanie się

0

Patrząc na to co ile się gra w lidze mistrzów czy Pucharze to słowo "tylko" tu pasuje idealnie. Choćby patrzeć na to od początku grudnia to potem jest przerwa w tych rozgrywkach około 3 miesięcy to on wtedy siedzi i nie gra. A w lidze gra się co tydzień cały czas s grze, wiec co się dziwić że jak miał okazję to nie grał na najwyższym poziomie bo trening to tylko trening ale gra to już inna para kaloszy i widać to nieogranie.

0

Pozbycie się Matsa będzie największym błędem, oby go nie popełnili , bardzo lubię go i jeśli już ma odejść to do City będzie ok ;-)

0

Artykuł na głównej pojawił się później niż mój wpis :-) spójrz na datę i godzinę ;-) artykuł dodano 9 marca a ja ten wpis 8 marca w dniu narodzin synka Sergio :-) pytanie moje było czy na la rambla nikt nie dodał wcześniej tego newsa bo na głównej go nie było

0

Najlepszego!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?