0

Odpowiedz C) wszystkie powyższe odpowiedzi są poprawne

0

Nie wiem czy tu był artykuł o tym ale na twitterze z konta Dumy Katalonii pojawił się taki wpis, nie ma za co

0

Już dawno pojawiła się tu informacja ze prawdopodobnie nie zagra do końca sezonu bodajże wg radia podana była i na innej stronie Barcy o tym pisało chyba na Dumie Katalonii

0

Karnych nie będzie łeeee ... moje marzenia legły w gruzach xD

1

Czyli moje wymarzone karne wciąż aktualne xD

2

Brawo Legia!!

1

Cholota z Poznania rzuca w Malarza racami, co za bydło ..

2

Claudio Bravo, który nabawił się kontuzji łydki w prawej nodze, najprawdopodobniej nie zagra już w tym sezonie ligowym. [TV3]

Problem z Matsem rozwiązał się sam

1

Na kilometr śmierdzi ustawka, przez ostatnie 2 sezony Hamilton objezdzal go jak chciał i grał mu na nosie ten stał i boczyl się na cały świat aż razilo i w tym roku zespół robi wszystko pod niego a te ciągle "pechy" awarie u Brytyjczyka to ewidentnie przeszkadzanie mu i utrudnianie jak się da, wczoraj było widać ze nawet z 10 pola Hamilton wbił na 2 wiec gdyby w kwalifikacjach startował normalnie bez problemu to zwycięstwo Niemca byłoby zagrożone , Brytyjczyk nie zapomniał jak się jeździ a chyba nikt nie wierzy ze to przypadek. No może poza samym Niemcem który cieszy się jak głupi i myśli ze jest najlepszy.

0

Dokładnie ;-) szkoda ze nie wczoraj to byłaby dedykacja jak znalazł xD

4

Gratulacje dla Ivana Rakiticia z okazji narodzin drugiej córeczki ;)))

0

Legia, City, PSG,

4

Wszystkiego najlepszego z okazji 24 urodzin dla Marca Andre Ter Stegena! :**

0

Ja juz 5 lat po :-)

1

Ja nie przepadam za ich stylem gry, takie strzelenie jednej bramki i potem bronienie tego. Nie podchodzi mi to wolę otwarty styl niż murowanie bramki co nie znaczy ze nie szanuje ich sukcesów każdy ma inny sposób. I to co napisałeś gra na czas i prowokacje tez są denerwujące

14

Niech Atletico wygra z 3 powodów :
1. Pokonali nas więc milo by było jakby wygrali całą LM
2. Oni mogą stawić opór Realowi a nawet wygrać bo Bayern nie jest w najwyższej formie
3. Nie zniose rozplywania się nad tym ze Lewandowski może wygrać LM i tego zachwytu w polskich mediach.

Takie moje zdanie nie musi się z nim nikt zgadzać :-)

1

Jeśli nie umiesz strzelić to chociaż nie strac bramki. Wiec choć to się udało. Mogło być gorzej jeśli remis to dobrze ze bezbramkowy, kibice nie mają powodów do złości , ich drużyna po raz pierwszy w historii klubu gra w polfinale Ligi Mistrzów i trafili na Real to choć nie potrafili wygrać to przynajmniej nie przegrali. Od wylosowania wiadomo było ze Real jest mocnym faworytem i to ma przełożenie na wynik. Owszem trudno będzie w Madrycie ale gra się do końca i wierzy się do końca. Nikogo nie zdziwi wygrana Realu ale to jest futbol i wszystko może się zdarzyć. A na koniec Kibicem się jest a nie bywa!

0

Mam to samo , tylko wczoraj zobaczyłam wynik z racji tego że lubię City a gdyby ich nie było v to bym miała całą tą LM w poważaniu

4

Bramkarz Termaliki strzela bramkę na 2-2 xD

0

Chyba 27 ;)

0

A Hajto zaczyna swoje gadanie co to było wtedy a wtedy x lat temu, niech się skupi na tym co
Ma robić czyli komentowaniu meczu a nie wywody co było kiedyś i kto grał wtedy

0

Ja nie w temacie to się spytam cy jest taka możliwość by tam poszedł, ktoś coś konkretnego mówił o tym ?

2

A co to ma do rzeczy ? Gość napisał ze będzie Mistrzem Polski a nie ze zwojuje Champions League a to spoooora różnica wiec po co te złośliwości.

0

I gitara :-)

1

Możesz już iść spać bo zaczynasz bredzic

0

Owszem nie ma się co podniecać za bardzo ale taki mecz był im potrzebny żeby uwierzyć w siebie żeby sobie jakoś zrekompensować te porażki, taki mecz może być dobrym bodźcem ze wszystko idzie w dobrym kierunku i może być przełamaniem dla nich i to est ważne

0

Wszyscy strzelili każdy zadowolony :-)

0

I gitara ! Zwięźle i na temat, a gazety muszą coś pisać a jak nie ma co to zawsze można podkoloryzowac ze konflikt między panem x a panem y.

2

Kun zostaw coś na Real, byś wtedy był tak skuteczny i w gazie a będę happy :-)

1

Ponoć wg Daily Barca chce sprzedać Neya do Utd gdyż ma on konflikt z Messim XD większej bzdury dawno nie czytałam, skad oni biorą takie newsy to ja nie wiem, cóż jeśli Ney na każdym kroku podkreśla swoje uwielbienie w stosunku do Argentyńczyka wzoruje się na nim na każdym treningu trzyma się z nim i Suarezem no to chyba oni to uważają za konflikt.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?