Może warto się wstrzymać z tym przydzielaniem juz mistrzostwa City. Owszem grają bardzo dobrze, narazie bez problemów odnoszą zwycięstwa itp ale jak wiemy sezon jest długi, to dopiero początek a później przyjdą zmęczenia bo LM, Puchar Ligi i Anglii wiec trochę tego grania będzie. A oni nawet przerwy świątecznej nie mają. Jeszcze wszystko może się odmienić. Osobiście liczę na tytuł dla Obywateli :-) ale nie pzesadzalabym z tym ze są poza zasięgiem i zdobędą tytuł. Za wcześnie na to.
Szkoda z tobą dyskutować bo widzisz tylko swoje racje i argumenty a reszta się nie liczy a ja prócz tego artykułu który podałam w linku przejrzałam inne strony i jak inni piszą i da się zauważyć że jedna strona od drugiej kopiuje i powiela dalej. Ale ty sobie dalej wierz w to. Nie raz można się było przekonać ze media doskonale potrafią manipulować. Dziękuję koniec tematu.
Co to za porównanie, to nie ta klasa zespołu by ich równać. Ludzie są różni. Za granicą tez w wielu meczach były bójki czy rasistowskie zachowania. Nie tylko w Polsce są takie zadymy. Tylko tam media nie dopisuja czegoś co się nie wydarzyło jak u nas piszą by się sprzedać nieważne czy połowa z tego miała miejsce. Ja Arabów nie szufladkuje dla twojej wiadomości wiec nie pisz wszyscy bo nie odpowiadasz za każdego.
Dobre. Czegoś nowego się dowiedziałam o sobie. To ja ci coś powiem to ty nie potrafisz czytać ze zrozumieniem i albo nie umiesz albo nie chcesz przyjąć tego ze świąt jest jaki jest i chamstwo było jest i będzie i to na całym świecie i w każdym środowisku a ja stwierdzam tylko fakt ze wszędzie jest cholota i wszędzie są obraźliwe gesty, słowa i nawet rzucanie bananami, butelkami czy czymś tak jeszcze. Tu nie ma co usprawiedliwiać bo wpływ na to nie mam i jak widać wszelkie kary cy zakazy czy pieniężne tez nie poprawiają tego, bo jednego wywala to przyjdzie drugi. A ja ci powtarzam po raz ostatni ze moja wypowiedź była odnośnie tego ze media pokazują nieprawdziwy obraz tego co się działo tam, że dorzucaja coś czego nie było, mi chodzi o prawdziwy przekaz a nie newsy z palca. Moja wypowiedź nie odnosiła się do kar, czy się należą i komu tylko i wyłącznie o prawdę jaka miała tam miejsce, wiec wróć do pierwszego komentarza i zauważ że zwróciłam uwagę na to jak media przedstawiały to zajście a jak mogło być naprawdę. Nie użyłam ani słowa odnośnie tego ze komuś nie należą się kary itp.
Jak widać zatrzymałes się w latach 90-tych. Bo to ze kilku kiboli odwala maniane i robi bydło nie oznacza ze wszyscy tacy są. Bo jak wiadomo tak nie jest, widać było ze ci normalni kibice wiedzieli po co tam poszli. Wspierali i kibicowali, przygotowali fajną oprawę a debili nigdzie nie brakuje plus mała prowokacja ze strony kilku z bvb i niewiele potrzeba by zrobił się dym. Ot co. A wulgaryzmy na stadionie zdarzają się wszędzie i jeśli uważasz ze tak nie jet to chyba żyjesz w innym świecie. Juz zapomniałeś jak w Alvesa rzucali bananami i obelgami? Chamstwo jest wszędzie a jak ktoś mówi ze nie to chyba sam siebie oszukuje.
A ty umiesz czytać ze zrozumieniem? Czy ja gdzieś napisałam ze nie należą się im kary?! Czy gość w tym artykule tak napisał ? Nie! Tu chodzi o manipulacje mediów o to ze połowa z tego co pisz czy mówią nie ma pokrycia z rzeczywistością. Chodzi o prawdę bo wiadomo co media powiedzą to większość ludzi w to wierzy. A gdy piszą ze tak było jak wcale nie było to czytający uwierzy. Nikt tu karach nie mówi tylko o prawdziwym przekazie tego co się wydarzyło a nie dorabianie czegoś czego nie było. To jet główny przekaz tego artykułu
Za to twoje zdanie typowe dla kogoś kto nie byl na miejscu a z góry wie jak było naprawdę. Jak widać wypociny mediów zdały rezultat i ludzie uwierzą we wszytko co oni napiszą. A wrzucanie wszystkich do jednego worka typowe. Co z tego ze robi to banda kiboli, która szuka pretekstu do zadymy. Co z tego ze inni prawdziwi kibice zachowywali się dobrze i kibicowali. Co z tego skoro tacy jak ty i tak uznają ze oni wszyscy są bandą debili którzy napadaja na niewinnych. Wystarczy obejrzeć video które dodał ten kibic i widać ze była prowokacja oczywiście to niczego nie usprawiedliwia ale nie ma tu winy tylko po jednej stronie, w dodatku pisanie ze ucierpiał sektor rodzinny kiedy ten sektor leży w zupełnie innej części stadionu niż były burdy to co podawać takie głupoty to jest okej? Ten artykuł nie miał na celu usprawiedliwiać kiboli i pokazać że są niewinni tylko pokazać jak było a jak zostało o przedstawione w mediach. Chodziło o prawdę.
http://antyweb.pl/legia-vs-borussia-media/ czytam relacje jednego kibica i się zastanawiam dlaczego media tyle wymyślają. Fajny artykuł od strony kogoś kto był na meczu i opisał jak to wyglądało naprawdę.
To już nudne jak na każdym kroku widzi się suchary odnośnie tego meczu i kolejne komentarze jacy oni są słabi i jaką padake zagrali. Prawda jest taka ze główny cel to było wejście do fazy LM, został osiągnięty a niczego więcej nikt nie obiecywał, zwłaszcza w obecnej dyspozycji Legii. Zagrali kaszane wiedzą o tym i co tu dodawać. Jak napisałeś awansowali do LM nie za ładny stadion czy fajne koszulki ale musieli sobie to wywalczyć na boisku. Zrobili to jak zrobili i nie ma do czego wracać. A i nie kibice a kibole bo to zasadnicza różnica, ci pierwsi świetnie kibicowali, natomiast ci drudzy szukają tylko pretekstu do burd.
Nawet bramka na 1-0 mnie tak nie ucieszyła jak ten obroniony rzut karny. Bałam się o Niemca ze za szybko wraca, że znów mu się odnowi coś, albo popełni błędy jakieś po tej absencji a tu gość wraca i broni karnego :) to bardzo cieszy i da mu taki mentalny spokój. Doda pewności siebie czego mu potrzeba :-)
Szkoda ze o IO paraolimpijskich niewielu wspomina. A to przecież ludzie którzy walczą nie tylko z rywalami ale też z własnymi słabościami. I należy się um uwaga i uznanie. Wiadomo nie wzbudza to takiego zainteresowania jak normalne IO tam inny prestiż, gwiazdy itp ale warto docenić tych ludzi. Brawo Natalia.
Dokładnie. Nikt nikomu nic nie dał za darmo i takie pisanie ze ktoś tam jest bo cos tsm to nieporozumienie. A żałować innych to nie ma sensu bo sami są sobie winni
Zespoły te były najlepsze w swoich ligach wiec są tam zasłużenie. A te angielskie są same sobie winne ze grały tak słabo ze maja co mają. A taka prawda że przegrywali i gubili pkt gdzie się dało wiec mają to na co zasłużyli.
Nie tylko tutaj, czytałam juz wiele treści typu jaki on słaby, jakie błędy popełnia, że może się cieszyć ze zespół wygrał bo on popełniał tyle błędów itp. No ręce opadają, na wszystko trzeba czasu a dla niego to zupełna nowość. Liga angielska jest twarda. Co do tego ze tu krytykują to tez jest jakieś nieporozumienie, gdy odszedł to jakby się mscili niektórzy i cieszyli ze mecz nie bardzo mu wyszedł i maja powody do wysmiewania się z niego. Ja nie ukrywam ze wolałam by to Mats był numerem 1 u nas i chciałam by Bravo odszedł do City bo lubię ich a nie mieli tak dobrego bramkarza jakim jest Claudio.
A dla tych co krytykują Bravo to może warto trochę pomyśleć zanim się kogoś skrytykuje. Nigdy nie byłam za nim i niespecjalnie go lubię ale w tej sytuacji stoje za nim, gość zagrał pierwszy mecz w nowym zespole w innej lidze wiec to wszystko jest dla niego nowe i musi się z tym oswoić. To nie jest takie proste przejść z ligi hiszpańskiej do angielskiej , gdzie gra się zupełnie inaczej. Potrzeba mu czasu a nie krytyki. Jeśli zagra kilka meczów i będzie zawodzil to wtedy można oceniać a nie niektórzy myślą że przyjdzie i odrazu zagra rewelacyjnie. Z kolegami tez musi się zgrać nic od tak łatwo nie przychodzi. Kibicuje City w Anglii bo gra tam kilku piłkarzy których Lubie jak Aguero, Silva czy Gundogan wiec trzymam kciuki i za Bravo zeby się tam szybko zaklimatyzowal
No proszę rzadko dla kogoś wzorem jest ktoś młodszy od niego samego :-) zazwyczaj wymieniane są notorycznie te same nazwiska a tu jaka miła niespodzianka ze docenił Marca
Co raz bardziej irytują mnie jego wypowiedzi. Ciągle gada pod publikę by Inni mieli się z czego śmiać a dla mnie to już dawno przestało być zabawne a jest żałosne. We wszystkim powinien być jakiś umiar.
Ktoś chce się rozerwać, zapomnieć o meczu i lubi szybkie samochody to na pulsie leci film Za szybcy za wściekli, leciał milion razy ale dobre kino nigdy się nie nudzi :-)
1
No właśnie nie ma co komuś wręczać pucharów we wrześniu. To jest nas dwoje :-)
0
Kadra kadrą ale każdy zespół ma gorszy moment sezonu to nieuniknione przy takim natężeniu gry i długim sezonie.
0
Może warto się wstrzymać z tym przydzielaniem juz mistrzostwa City. Owszem grają bardzo dobrze, narazie bez problemów odnoszą zwycięstwa itp ale jak wiemy sezon jest długi, to dopiero początek a później przyjdą zmęczenia bo LM, Puchar Ligi i Anglii wiec trochę tego grania będzie. A oni nawet przerwy świątecznej nie mają. Jeszcze wszystko może się odmienić. Osobiście liczę na tytuł dla Obywateli :-) ale nie pzesadzalabym z tym ze są poza zasięgiem i zdobędą tytuł. Za wcześnie na to.
4
Ilkay zdobywa swoją pierwszą bramkę w barwach City :-)
0
Szkoda z tobą dyskutować bo widzisz tylko swoje racje i argumenty a reszta się nie liczy a ja prócz tego artykułu który podałam w linku przejrzałam inne strony i jak inni piszą i da się zauważyć że jedna strona od drugiej kopiuje i powiela dalej. Ale ty sobie dalej wierz w to. Nie raz można się było przekonać ze media doskonale potrafią manipulować. Dziękuję koniec tematu.
0
Co to za porównanie, to nie ta klasa zespołu by ich równać. Ludzie są różni. Za granicą tez w wielu meczach były bójki czy rasistowskie zachowania. Nie tylko w Polsce są takie zadymy. Tylko tam media nie dopisuja czegoś co się nie wydarzyło jak u nas piszą by się sprzedać nieważne czy połowa z tego miała miejsce. Ja Arabów nie szufladkuje dla twojej wiadomości wiec nie pisz wszyscy bo nie odpowiadasz za każdego.
0
Dobre. Czegoś nowego się dowiedziałam o sobie. To ja ci coś powiem to ty nie potrafisz czytać ze zrozumieniem i albo nie umiesz albo nie chcesz przyjąć tego ze świąt jest jaki jest i chamstwo było jest i będzie i to na całym świecie i w każdym środowisku a ja stwierdzam tylko fakt ze wszędzie jest cholota i wszędzie są obraźliwe gesty, słowa i nawet rzucanie bananami, butelkami czy czymś tak jeszcze. Tu nie ma co usprawiedliwiać bo wpływ na to nie mam i jak widać wszelkie kary cy zakazy czy pieniężne tez nie poprawiają tego, bo jednego wywala to przyjdzie drugi. A ja ci powtarzam po raz ostatni ze moja wypowiedź była odnośnie tego ze media pokazują nieprawdziwy obraz tego co się działo tam, że dorzucaja coś czego nie było, mi chodzi o prawdziwy przekaz a nie newsy z palca. Moja wypowiedź nie odnosiła się do kar, czy się należą i komu tylko i wyłącznie o prawdę jaka miała tam miejsce, wiec wróć do pierwszego komentarza i zauważ że zwróciłam uwagę na to jak media przedstawiały to zajście a jak mogło być naprawdę. Nie użyłam ani słowa odnośnie tego ze komuś nie należą się kary itp.
0
Jak widać zatrzymałes się w latach 90-tych. Bo to ze kilku kiboli odwala maniane i robi bydło nie oznacza ze wszyscy tacy są. Bo jak wiadomo tak nie jest, widać było ze ci normalni kibice wiedzieli po co tam poszli. Wspierali i kibicowali, przygotowali fajną oprawę a debili nigdzie nie brakuje plus mała prowokacja ze strony kilku z bvb i niewiele potrzeba by zrobił się dym. Ot co. A wulgaryzmy na stadionie zdarzają się wszędzie i jeśli uważasz ze tak nie jet to chyba żyjesz w innym świecie. Juz zapomniałeś jak w Alvesa rzucali bananami i obelgami? Chamstwo jest wszędzie a jak ktoś mówi ze nie to chyba sam siebie oszukuje.
0
A ty umiesz czytać ze zrozumieniem? Czy ja gdzieś napisałam ze nie należą się im kary?! Czy gość w tym artykule tak napisał ? Nie! Tu chodzi o manipulacje mediów o to ze połowa z tego co pisz czy mówią nie ma pokrycia z rzeczywistością. Chodzi o prawdę bo wiadomo co media powiedzą to większość ludzi w to wierzy. A gdy piszą ze tak było jak wcale nie było to czytający uwierzy. Nikt tu karach nie mówi tylko o prawdziwym przekazie tego co się wydarzyło a nie dorabianie czegoś czego nie było. To jet główny przekaz tego artykułu
3
Za to twoje zdanie typowe dla kogoś kto nie byl na miejscu a z góry wie jak było naprawdę. Jak widać wypociny mediów zdały rezultat i ludzie uwierzą we wszytko co oni napiszą. A wrzucanie wszystkich do jednego worka typowe. Co z tego ze robi to banda kiboli, która szuka pretekstu do zadymy. Co z tego ze inni prawdziwi kibice zachowywali się dobrze i kibicowali. Co z tego skoro tacy jak ty i tak uznają ze oni wszyscy są bandą debili którzy napadaja na niewinnych. Wystarczy obejrzeć video które dodał ten kibic i widać ze była prowokacja oczywiście to niczego nie usprawiedliwia ale nie ma tu winy tylko po jednej stronie, w dodatku pisanie ze ucierpiał sektor rodzinny kiedy ten sektor leży w zupełnie innej części stadionu niż były burdy to co podawać takie głupoty to jest okej? Ten artykuł nie miał na celu usprawiedliwiać kiboli i pokazać że są niewinni tylko pokazać jak było a jak zostało o przedstawione w mediach. Chodziło o prawdę.
0
I gitara :-)
3
http://antyweb.pl/legia-vs-borussia-media/ czytam relacje jednego kibica i się zastanawiam dlaczego media tyle wymyślają. Fajny artykuł od strony kogoś kto był na meczu i opisał jak to wyglądało naprawdę.
0
Mam pytanie wie ktoś jak zaprezentował się Bravo w meczu przeciwko Moenchengladbach? Może ktoś widział mecz.
0
To już nudne jak na każdym kroku widzi się suchary odnośnie tego meczu i kolejne komentarze jacy oni są słabi i jaką padake zagrali. Prawda jest taka ze główny cel to było wejście do fazy LM, został osiągnięty a niczego więcej nikt nie obiecywał, zwłaszcza w obecnej dyspozycji Legii. Zagrali kaszane wiedzą o tym i co tu dodawać. Jak napisałeś awansowali do LM nie za ładny stadion czy fajne koszulki ale musieli sobie to wywalczyć na boisku. Zrobili to jak zrobili i nie ma do czego wracać. A i nie kibice a kibole bo to zasadnicza różnica, ci pierwsi świetnie kibicowali, natomiast ci drudzy szukają tylko pretekstu do burd.
2
Nawet bramka na 1-0 mnie tak nie ucieszyła jak ten obroniony rzut karny. Bałam się o Niemca ze za szybko wraca, że znów mu się odnowi coś, albo popełni błędy jakieś po tej absencji a tu gość wraca i broni karnego :) to bardzo cieszy i da mu taki mentalny spokój. Doda pewności siebie czego mu potrzeba :-)
0
Szkoda ze o IO paraolimpijskich niewielu wspomina. A to przecież ludzie którzy walczą nie tylko z rywalami ale też z własnymi słabościami. I należy się um uwaga i uznanie. Wiadomo nie wzbudza to takiego zainteresowania jak normalne IO tam inny prestiż, gwiazdy itp ale warto docenić tych ludzi. Brawo Natalia.
0
Dokładnie. Nikt nikomu nic nie dał za darmo i takie pisanie ze ktoś tam jest bo cos tsm to nieporozumienie. A żałować innych to nie ma sensu bo sami są sobie winni
0
Zespoły te były najlepsze w swoich ligach wiec są tam zasłużenie. A te angielskie są same sobie winne ze grały tak słabo ze maja co mają. A taka prawda że przegrywali i gubili pkt gdzie się dało wiec mają to na co zasłużyli.
0
A może po prostu chcieli go szybciej postawić na nogi bo jest dużo pewniejszy a mecz LM to dużo większą presja niż liga, a Mats juz zna jej smak
0
-_-
0
Niech strzelają najlepiej Hoffenheim ale by było xD
1
Hoffenheim z 1-4 na 4-4 :-) Mainz co prawda w 10 grają ale żeby roztrwonic w tak krótkim czasie taką przewagę?
0
Nie tylko tutaj, czytałam juz wiele treści typu jaki on słaby, jakie błędy popełnia, że może się cieszyć ze zespół wygrał bo on popełniał tyle błędów itp. No ręce opadają, na wszystko trzeba czasu a dla niego to zupełna nowość. Liga angielska jest twarda. Co do tego ze tu krytykują to tez jest jakieś nieporozumienie, gdy odszedł to jakby się mscili niektórzy i cieszyli ze mecz nie bardzo mu wyszedł i maja powody do wysmiewania się z niego. Ja nie ukrywam ze wolałam by to Mats był numerem 1 u nas i chciałam by Bravo odszedł do City bo lubię ich a nie mieli tak dobrego bramkarza jakim jest Claudio.
14
A dla tych co krytykują Bravo to może warto trochę pomyśleć zanim się kogoś skrytykuje. Nigdy nie byłam za nim i niespecjalnie go lubię ale w tej sytuacji stoje za nim, gość zagrał pierwszy mecz w nowym zespole w innej lidze wiec to wszystko jest dla niego nowe i musi się z tym oswoić. To nie jest takie proste przejść z ligi hiszpańskiej do angielskiej , gdzie gra się zupełnie inaczej. Potrzeba mu czasu a nie krytyki. Jeśli zagra kilka meczów i będzie zawodzil to wtedy można oceniać a nie niektórzy myślą że przyjdzie i odrazu zagra rewelacyjnie. Z kolegami tez musi się zgrać nic od tak łatwo nie przychodzi. Kibicuje City w Anglii bo gra tam kilku piłkarzy których Lubie jak Aguero, Silva czy Gundogan wiec trzymam kciuki i za Bravo zeby się tam szybko zaklimatyzowal
2
Brawo MCFC! Manchester znów niebieski do następnych derbów :-)
7
No proszę rzadko dla kogoś wzorem jest ktoś młodszy od niego samego :-) zazwyczaj wymieniane są notorycznie te same nazwiska a tu jaka miła niespodzianka ze docenił Marca
2
Może i będzie 3-0 ale na pewno nie po bramkach Kuna, bo ma przecież karę 3 meczy zawieszenia niestety
1
Co raz bardziej irytują mnie jego wypowiedzi. Ciągle gada pod publikę by Inni mieli się z czego śmiać a dla mnie to już dawno przestało być zabawne a jest żałosne. We wszystkim powinien być jakiś umiar.
0
I bardzo dobrze ;-)
2
Ktoś chce się rozerwać, zapomnieć o meczu i lubi szybkie samochody to na pulsie leci film Za szybcy za wściekli, leciał milion razy ale dobre kino nigdy się nie nudzi :-)