1

Cieszmy się z małych rzeczy.

0

Brawo Legia! Super mecz i pierwszy punkt :-)

0

Ter Stegen sporo przebiegł jak na bramkarza, był lepszy od zawodników z pola a tu sztuka, mimo że zarówno Rafa jak i Arda weszli później na boisko to jednak Arda miał ponad pół godziny czasu gry a to dla zawodnika z pola chyba wystarczający czas by przebiec więcej km niż bramkarz który z reguły daleko nie biega

0

To chyba gdzieś zgubił te wszystkie cechy po drodze między Barceloną a Manchesterem albo może liga angielska nie jest taka łatwa jak myślał. Tam jednak nawet drużyny z dołu tabeli potrafią stworzyć ogromne zagrożenie dla tych z topu.

1

To sobie poogladaj kilka meczów jak broni w City to przestaniesz tęsknić. Zdążył tam popełnić masę błędów. Nie jest tak idealny jak wielu tu go takim kreuje.

8

No tak to było tak pewne ze jak tylko Ter Stegen puści bramki to powstanie o tym artykuł jak to ze jutro jest czwartek. Najlepiej wszystko zwalić na niego. OK przy rzucie wolnym mógł zachować się lepiej ale przy pierwszym golu nie miał zbyt wiele do powiedzenia to nie jego błąd 3 bramka tez nie była jakimś błędem Niemca no ale niektórym wiele nie trzeba by znów zacząć pluc jadem w jego kierunku. Juz wychodzą z jaskiń obrońcy Bravo i rzucają tekstami jaki to Niemiec jest beee a Bravo był cacy, tylko ze w Manchesterze Claudio popełnia dużo błędów wiec nie jest taki idealny jak niektórzy tu go kreują, a czas na adaptacje miał już dość długi od początku sezonu.

2

Jeśli wyszlibysmy z gr z pierwszego miejsca to jeśli w potencjalnych rywalach jest PSG albo Arsenal to jest to na bank nasz rywal xD my ostatnio z nikim innym nie gramy jak z dwójką wyżej wymienionych lub City. Takie oto losowanie :) Wiec innych można sobie odpuścić, choć fajnie by było jakby dla odmiany naszym rywalem był ktoś inny

0

Interesowalam się tematyką tatuażu kiedyś i z tego co czytałam to bardzo dobrym salonem tatuażu we Wrocławiu jest Guru Tattoo, mają swoją stronę internetową i na Facebooku tez, dodają tam swoje dzieła i można do nich napisać i zapytać co i jak. Specjalizują się w japońskich tatuażach, nie są tani z tego co ludzie piszą ale jeśli chcesz dobry salon z dobrymi warunkami i fajnym wykonaniem no to musisz wyłożyć trochę kasy, a ze jeszcze japoński tatuaż to i tez ma swoją cenę, resztę dopytaj na fb.

8

Dodaniem tego video Ney zamknął usta krytykom którzy już wypisywali opowiadania jak to Ney wkurzył się na Luisa. Pokazał dystans do tego i ze nie wszystko należy brać na poważnie

0

Mats znów 100% celnosci podań:)

0

Można napisać prawdę ale ubrać to w inne słowa a nie jeździć po nim jakby kogoś zabił. Tyle pogardliwych i obrazajacych kwestii tam pojawiło jakby pisał to sympatyk Realu. Owszem zachowanie Neya słabe, okropne ale nie róbmy z tego afery jakby nie wiem co się wydarzyło. Od moderatorów tej strony wymaga się lepszego słownictwa i z większą klasa niż u użytkowników tej strony a tymczasem poziom słów w tym artykule był na poziomie zachowania Neymara

1

Literówka, słownik domyslny w telefonie płata figle.

2

Taaa bardzo dobrze zważywszy na to ze jego autorem jest gość który zajmuje się na tej stronie jedynie opluwaniem piłkarzy naszej drużyny. Najpierw był Pique ale ze nie gra teraz to na tapetę rzucił się Ney.

1

I prawidłowo.

1

Bo Ney jest młodszy od nich, ma swoich ziomkow, Leo i Luis mają dużo wspólnego, mieszkają obok siebie, ich dzieci chodzą razem do szkoły. To dlatego zapewne. Ney to z Rafa trzyma, na pewno ma fajny kontakt z Leo czy Luisem to widać na boisku czy po za nim ale są na innych etapach życia. Ney tez nie ma stałej partnerki a Leo czy Luis tak wiec mogą spędzać czas we czwórkę. Takie są moje spostrzeżenia

0

Ja po prostu staram się zrozumieć dlaczego tak zareagował a nie inaczej. Każdy ma chwile gdy puszczają mu nerwy. A wtedy często nie zwracasz uwagi gdzie jesteś i co inni sobie pomyślą. Pewnej bariery nie przekraczasz ale ponosi cie. Jestem fanką tenisa i tam notorycznie widzę sytuacje gdzie ktoś rozwala rakietę o kort czy kłóci się z sędzią albo i kibicem. I nie są to tylko zawodnicy z dalszych miejsc ale ci z top 10 i tez są idolami dla wielu dzieci i wzorami, oglądają ich miliony ludzi na trybunach + przed tv i jak im nerwy puszczają to nikt nie robi z tego afery by pisać takie artykuły. Nikt nie zarzuca np Wawrince który jest ładne parę lat starszy od Neya ze jest niedojrzały, że skandaliczne się zachował, że jaki przykład daje. A gościu potrafi rozwalić rakietę na strzępy co nie jest dobrym przykładem, tam nikt afery nie robi i zdarzało się też innym z topu. A tu jest afera jakby nie wiadomo co zrobił, tego nie rozumiem.

0

A rzucanie w kogoś obelgami i wyzwiskami jest dojrzałe i na miejscu? To ty piszesz coś od rzeczy, bo fakt jest taki ze jesteśmy przede wszystkim ludźmi i to jest najważniejsze że jako ludzie powinniśmy się szanować a już tym bardziej jeśli ci ludzie uprawiają ten sam sport. Zachowanie Neymara nie było odpowiednie ale tamten jest tak samo winien. Nikt nie jest mniej ani bardziej winny. A ten artykuł ukazuje to tak jakby tylko Neymar był winien i sam prowokowal a tamten niewinnie został zaatakowany a tak nie było. Bo to tamten był prowokatorem i czy ci się to podoba czy nie Neymar jest osobą która nie daje po sobie jeździć taki ma charakter, jeśli komuś podoba się jak ktoś go wyzywa i woli iść dalej to jego sprawa ale są też ludzie którzy będą się bronić i nie dadzą po sobie jeździć.

26

Skandaliczny to jest ten artykuł i robienie z Neymara niewiadomo kogo jakby popełnił jakaś zbrodnie. A autor tego artykułu mocno odjechał w niewiadomym kierunku. Radzę zejść na ziemię i zauważyć że takie incydenty zdarzają się dość często na boiskach piłkarskich i była to nie pierwsza i zapewne nie ostatnia taka sytuacja w futbolu.

1

Piłkarz to tez człowiek i przede wszystkim człowiek. Jak ktoś rzuca obelgami w twoją stronę to resgujesz, a dobitnie było widać ze Neymar szedł i tamten coś powiedział i wtedy Brazylijczyk się odwrócił, czysta prowokacja. Ale przecież to tylko Neymar jest winny. Wiadomo że Brazylijczycy to ludzie z gorącą krwią i reagują inaczej niż inne nacje na różne zdarzenia. Nie wiesz co powiedział mu tamten to może wstrzymaj się oceną kogokolwiek

3

A mi się wydaje ze był zły bo chwilę wcześniej zmarnował doskonałą szanse na strzelenie bramki na 2-0 a wtedy drużyna byłaby spokojniejsza, zapewne wiedział ze istnieje ryzyko dostania żółtej kartki i Lucho nie chciał ryzykować straty go na Seville. Luis to inteligentny gość i nie sądzę by wkurzył się o zmiane

8

Mało prawdopodobne bo po 1. Luis u nas czuje się bardzo dobrze i się spełnia a po 2. Jako były piłkarz Liverpoolu wątpię by myślał o zasileniu innego angielskiego zespołu.

0

Nie czepiaj się szczegółów, każdy wie o co chodzi.

0

Hejto i Borek komentują derby Zagłębia Rury. To będzie co słuchać, wielkich opowiadań Hejto

4

Ha ha ha ha ha aaa nie dla psa kiełbasa xD

0

No to koniec zabawy

0

Aguero i 2-0

0

Aguero i 1-0 dla Obywateli :-)

0

Ja na szczęście nie musze w weekend pracować uff. To byłoby za dużo, ja czekam na te 2 dni cały tydzień xD

0

A co ma z tym miłośc wspólnego? Można kogoś lubić nie za to jak gra a za to jaki jest, jeden będzie uwielbiał np Busquetsa a inny Ter Stegena. Nie zawsze trzeba uwielbiac kogoś kto gra jak z nut, można lubić tez tych słabszych. Ja jestem w tej grupie osób które lubią Niemca za to jaki jest, podoba mi się ze dąży do realizacji swoich marzeń, że się nie poddaje i zawsze mądrze udziela odpowiedzi. Co do określenia "tacy ludzie" miałam na myśli ze ludzie już tacy są ze pamiętają głównie to co złe a szybko zapominają o tym dobrych chwilach. Wg mnie w sezonie w którym wygraliśmy LM gdzie był to pierwszy sezon Niemca i mimo że grał u nas mało jak na bramkarza w takim klubie to pokazał się z świetnej strony. Jest młody i ma dużo nonszalancji w swojej grze ale taki jest jego styl, lubi ryzykować, podejmować często dziwne decyzje i tyle. Może z czasem wyrośnie z tego i myślę że mecz z Celta pokazał mu ze przesadził i teraz będzie się pilnował, błędy się zawsze będą zdarzać, nawet najlepsi się nie uchronia od nich.

0

Każdy ma jakieś marzenia. One nie kosztują.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?