1

O Jezu. Mirosławski i juz wiem ze będę się irytować.

28

Miło widzieć takie sytuacje :-) fajnie ze mają taki świetny kontakt ze sobą ::)

0

Ale to przecież kibice Legii to Ci źli. Wystarczy poczytać onety itp i piszą tam zupełnie w innym tonie o tym całym zajściu. Co by to było gdyby to Legioniści byli w takie coś zamieszani aż nie chce wiedzieć. Lecialyby ładne epitety.

5

Ważne: Łukasz Piszczek negocjuje z @BVB przedłużenie umowy na kolejne dwa lata. Karierę chce zakończyć w Borussii @polsatsport via @s_staszewski na twitterze.

To chyba ostudzi nieco zapal tych co wierzyli w te "newsy", że Polak mógłby grać u nas.

0

Pique dziś na finale Masters Djokovic v Murray
https://t.co/p6kwvHcqXC

5

No to będzie raz jeszcze. Takich obrazków nigdy dość,

29

Nie wiem czy było ale taki obrazki zawsze wzruszają , Pedro i Valdes po dzisiejszym meczu :-) https://mobile.twitter.com/Kowal__30/status/800414344181755904#tweet_800414344181755904

0

W moim przypadku nieprawda. Bo skończyłam studia, mam w chwili obecnej prace ale normalną od 7 do 15, żadna nocka a już o rozwiązywaniu krzyzowek to w ogóle mogę zapomnieć.

0

Onet to nigdy nie był i nie będzie wiarygodnym źródłem dlatego też ja omijam tę stronę szerokim łukiem i tobie radze to samo a unikniesz zazenowania tym w jaki sposób piszą i ile w tym prawdy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Jednym meczem takim jak dziś Goetze odzyskuje uznanie kibiców BVB :) Az miło widzieć te owacje na stojąco.

0

Hejto juz by Bartre z boiska wyrzucal xD

7

Ale dziś Goetze gra. Dobrze wszedł w ten mecz.

0

Kazdy z nas jest zdenerwowany bo to nie jest taki wynik jakiego oczekiwaliśmy

1

To chyba ty jesteś, tobie się dni mylą i jeszcze obrażasz kogoś kto cię poprawia, może grzecznie co i przyznaj ze się pomyliłeś.

2

W niedziele? Przecież ten mecz właśnie trwa

2

Hejto komentuje mecz Dortmund v Bayern... znów będzie ból dla uszu

22

Dawno się nie widzieli xDDD całe kilka dni xDDD
A tak na poważnie to taka przyjaźń to coś baaaardzo cennego w życiu :)

1

Wooo szybka odpowiedz

2

Co zrobili teraz obrońcy Sevilli?

13

Radović po meczu: Piłkarzom Jagi proponuję mniej gadania w "gazjetach" a więcej gry w piłkę.

xDD

źródło: twitter

0

A co to jest LD?

5

Błotem zalatywały? :D

0

Wow to wielkie wyróżnienie dla Legionistów :-)

0

E tam, mi się wyświetla ostatnio reklama samochodu niejakiego Vito Furgon czy coś takiego, a nie szukałam nic o żadnych samochodach a już tym bardziej tej firmy, której nie znam czy jakieś opony o których też nic nie szukałam xD

1

A ja mam wrażenie ze tobie nie zależy na tym by się jak najszybciej odczepil tylko by za wszelką cenę mieć z niego beke i ponabijac się żeby mieć satysfakcję z tego ze krzywda mu się dzieje w postaci takiej ze X ludzi będzie do niego pisac/dzwonić, jeśli na serio by ci zależało na tym by pozbyć się jego natarczywosci to byś nie czekał aż ileś tam osób spowoduje że się zniechęci co wcale nie jest pewne, może akurat wręcz przeciwnie będzie się śmiał z tego tylko zrobiłbys wszystko by dał spokój twojej koleżance. A co do zmiany numeru czasami nie ma innego wyjścia, a skoro istnieje obawa ze on i tak ten nowy numer by zdobył to widocznie słabi z nich znajomi skoro dają numery na prawo i lewo. Poza tym ona nie mus dawać nr każdemu kto jest jej znajomym, niech da rodzinie i najbliższym przyjaciołom takim od serca i takim, którzy są bardziej jej przyjaciółmi niż jego. Najbliższa kumpela czy kumpel i wystarczy, po co pół miasta ma mieć jej nr nawet jeśli ich zna. Dziś są też inne metody komunikacji jak Facebook itp wiec jak ktoś coś by chciał to zawsze może się tak z nią kontaktować a nie mieć odrazu jej nr.

1

A to ta twoja koleżanka nie może zmienić nr? I nie dawać go byle komu tylko najbliższym, którym ufa i wie ze on od nich go nie dostanie choćby nie wiem co? Tak chyba byłoby łatwiej, on nie musi wiedzieć że zmieniła bo skąd miałby się dowiedzieć? Spróbować można.

6

Nie ma to jak wyciągać wnioski nieoparte na niczym. Mats bronił z San Marino wiec dziś broni Leno. U nas było to samo w towarzyskim szanse dostali Boruc i Szczęsny. Trener jak ma możliwość to daje szansę innym

2

Ważne jaki jest człowiek a nie skąd pochodzi. Jesli ktos ma poukladane w glowie i jest dobrze wychowany to nie ma znaczenia narodowosc. W sumie to podobne szufladkowanie ludzi jak ten troll, on też założył ze czarny to pewnie gorszy i czy powinien grać w 1 składzie. A twój komentarz to także założenie ze jak Niemiec to musi być chamem i nic dobrego nie może powiedzieć ani napisać.

0

To teraz będą zamiast "ręce, które leczą" "ręce, które świetnie bronią" nic nie przejdzie przez nie xD Strzeżcie się napastnicy świata xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?