0

Wawrinka wątpliwe slabo grał w 1 rundzie i o mało nie wyleciał choć te 1 rundy są często trudne wiec kto wie. Wolalabym by wygrał ktoš taki jak Wawrinka a nie znowu ci sami Djokovic czy co gorsza Murray.

1

Zainteresuj się trochę jego występami a potem komentuj. Bo Bravo nie popełniał błędów z zespołami z topu tylko ze słabymi tez. I to nie były jakieś wybitne strzały a on puszczał szmaty. Na wyspach mają go już dość, nikt by się nie przyczepił gdyby to były super strzały a nie były. Popelnil masę błędów z sredniakami. Interesuje się City wiec coś nie coś wiem jak wygląda jego postawa od początku sezonu. Jakby to było u nas to by go zjedli dawno temu

10

Nie ma się co ddziwić? A gdzie zasada fair play? Zwłaszcza u zawodnika tego pokroju? Nic nie usprawiedliwia chamstwa. Nie można dać się prowokować i to w taki sposób. Jak niedawno ktoś tam nie pamiętam kto prowokowal Neymara i ten nie wytrzymał to bbyła tu burza, że burak i nie ma dla niego usprawiedliwienia. Wiec bądźmy sprawiedliwi. Zwłaszcza że wczoraj to była żadna prowokacja tylko frustracje Ronaldo wyładowane na kimś kto się nawinal akurat.

0

Gdyby, gdyby ... Mówimy o tym co jest. Uwazasz ze zapomniał jak sie broni w drodze do Manchesteru? Takim zawodnikom nie powinno sie to zdarzac a juz napewno nie az tak.. Przeciez gosc wyglada jakby zapomnial jak sie broni, popelnia tak rażące błędy ze az dziw bierze, ze mogl tak obnizyc poziom. Gdybac tez mozna ze u.nas tez.moglby tak grac w.tym sezonie

1

Ale niektórzy tu i tak twierdzą ze jest lepszy od Matsa... Niemiec nie puszcza takich szmat jak Bravo. Trzeba sie cieszyc i Bogu dziękowac, ze sprzedalismy go jak jeszcze byl dobry i ktos go chcial za dobre pieniądze. To co odwala w tej chwili a w zasadzie od poczatku sezonu Bravo jest nie do pomyslenia. Na poczatku bronilam go, ze potrzeba mu czasu bo to inna liga itp itd ale teraz nie ma nic na swoje usprawiedliwienie

14

Ławka Barcy po bramce Vidala. By kowal__30 na twitterze :) piekny obrazek! :D https://mobile.twitter.com/Kowal__30/status/820314865109762048?p=v

17

Niestety dla wielu liczą się tylko bramki a nie to, że gość odwala dobrą robotę na boisku.

0

Wow to rzeczywiście zmienia postać rzeczy.

0

Nie mów hop, wystarczy jakiś błąd i bramka dla Athleticu i juz nerwowka o dalsze losy dwumeczu

1

Szkoda strzepic ryja, oni i tak są mądrzejsi. Najlepiej jakby krył bliższy słupek i jednocześnie dalszy bo pewni użytkownicy fcbarca.com sobie tego życzą baa oni tego żądają.

1

Komentujący ten mecz sa innego zdania i ciagle go kryrykują dzis

0

Gdy są Mistrzostwa Polski to są też zawody drużynowe i wtedy skaczą w swoich klubach i zdobywają tytuł i kolejne miejsca jako klub.

0

W lotach nie byl, ale on do lotnikow nie nalezy totez trudno by mu bylo pokonac typowych lotnikow. Mistrzem Świata jest a czy to wazne czy w lotach czy zwyklym?

0

A wlasnie, ze nie bo na note sklada się odległość + styl i sylwetka w locie, stąd gdy zawodnik skoczy daleko i w ladnym stylu to dostaje wysokie noty, a taki, który skoczy słabo mimo ładnego lądowania nie dostatnie wysokich not.

0

Dla mnie to jest już gruba przesada. Wszystkie lepsze ligi miały wolne przez okres świąt i jakos daja rade rozegrac w terminie wszystko a ci nie dość, że grali w 2 dzien swiąt to w weekend i jeszcze jutro. Czy oni dobrzr się czują?! To jakies wyscigi z samymi sobie? Czy co, za chwile beda grac codziennie bo szkoda czasu i straconego dnia, no to są ludzie i tez potrzebuja chwili oddechu. Można tylko współczuć tym, którzy graja tam, inni sobie odpoczeli, pobyli z rodzinami, pobawili na Sylwku a ci niech sobie oczami wyobrazni przezyja to. Zeby potem się im to nie odbiło, ze polowa pilkarzy bedzie jechac na oparach a jak wroci LM to tymbardziej.

1

Dokladnie tak! Mnie to tak irytuje, ale jak to mówią sukces ma wielu ojców a porażka jest sierotą. Przykra prawda

0

Ale znajac naszych kibiców potem beda wieszac psy i lamentowac. A przeciez on nikomu niczego nie obiecywal, a w dodatku denerwuje mnie jak ktos juz teraz rozdaje "medale"

1

Nie róbcie mu krzywdy takim gadaniem. Wiele razy się pompowalo balon i potem był zawód. To dopiero półmetek i wszystko może się zdarzyć, Kamil nigdy nie był na podium tego turnieju nie bez powodu wiec do ostatniego skoku trzeba walczyć pokornie a nie rozdawać tytuły juz teraz. To jest taki sport, że jeden gorszy skok, zły podmuch i koniec. Przykład Domena pokazuje idealnie, miał gorszy konkurs i teraz choćby nie wiem jak się starał te straty ciężko może być odrobić. A formę wciąż ma co dziś pokazał wiec spokojnie ludziska. Kibicujcie, trzymajcie kciuki ale nie wreczajcie mu wygranej. Pozdrawiam

0

Poleci ktoś jakiś fajny kryminał albo coś w tym klimacie, który byłby do nabycia w empiku?

0

Trochę niespodziewane zakończenie kariery tenisowej przez Ane Ivanovic. Szkoda mogła jeszcze pograć z 2-3 lata. Napewno korty stracą dużo wdzięku, który szedł w parze z piękną Ana.

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Musisz obrzydzać? Nie mozesz po prostu docenić, że kibice zrobili fajną oprawe, która zyskała uznanie? Nawet jak stadion był wtedy pusty to kibiców było słychać poza nim a to tez się ceni, mimo tego zakazu dopingowali tak jak się dało i nie szukaj dziury w całym. Domniemam, że nie przepadasz za.nimi skoro przywalasz się do takich rzeczy. Bo raczej kibic Legii czy nawet ktos kto jest bezstronny by tego nie napisał,

0

To fakt, inaczej postrzega się święta jak się jest dzieckiem a inaczej jak dorosłym

3

Ojej współczuję, u mnie też miało być na plusie i ciepło a tu chociaż dziś śnieg :) kiedyś to były święta a nie teraz czujesz się jakby była prędzej Wielkanoc niż Boże Narodzenie

7

Przez cały tydzień mówili, że nie ma szans na śnieg w Wigilię. Ze będzie deszczowo, wietrzenie a temperatury dodatnie, a tu Matka Natura splatala figla i nie dość, z u mnie sypie śnieg to jest poniżej zera :) miła niespodzianka, nie ma to jak iść na pasterke w klimacie białych ulic :-)

0

Brawo Ty!

0

Świetne! Sam wymyśliłes?

3

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia dla wszystkich kibiców Barcy i moderacji tej strony! Byście spędzili ten piękny czas w gronie najbliższych osób w miłej i rodzinnej atmosferze. Odłożmy choć na chwilę telefony, tablety czy laptopy i cieszmy się tym wspólnym czasem z rodziną. Pozdrawiam ;)

2

Myślę że to jest działanie spowodowane tym, że po pierwsze klub chce w ten sposób pokazać tym piłkarzom, że jest z nich zadowolony i chce kontynuować współpracę na lata, a po drugie pokazać konkurencji, że są to piłkarze nie na sprzedaż. Bo im dłużej zwleka się z przedłużeniem kontraktu tym bardziej naraża się na to, że jakiś inny klub poobiecuje danemu piłkarzowi złote góry i ten zacznie myśleć nad taką propozycją, mało to było takich sytuacji? U nas było tak z Neymarem, póki nie podpisał nowego kontraktu z nami, póty trwała saga z PSG. Teraz cisza. A przecież nie przeduzalismy z nim kontraktu na chwile przed końcem poprzedniego. To taka taktyka. Chcą spać spokojnie i tyle. Nie widzę w tym problemu.

0

Wlasnie czytalam ze paczkomaty są przepełnione, a ludzie tez nie ułatwiaja zamiast odebrac w ten sam dzien, w ktorym dostaja informacje, ze jest paczka to odkładają i blokują miejsce. Podobno nie dają gwarancji, ze paczki dotra przed świętami. Urok świąt. Trzeba zamawiac z miesiąc wczesniej bo potem takie sytuacje są.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?