Chyba każdy kto dziś płakał ze musi iść na Greya bo Walentynki może się cieszyć, że ni musiał oglądać tego "widowiska". Nic nie stracił. A co się zobaczy to się już nie odzobaczy
Pewnie tak, wiadmo ze sympatyzuje z Realem wiec zamknął sobie drogę do nas a już tym bardziej gdy się z tym afiszuje. Ale Mila jak to on w swoim stylu skomentował to i jak wiadomo Mila jest kibicem Barcy
Sebek Mila na Twitterze: "Szkoda ze Piotrek Zieliński jest łączony z Realem Madryt bo to jest jedyny polski piłkarz który ma realne szanse wystąpić w FC Barcelona :D :) "
Z Twittera Alaves : "Club y afición queremos mandar todo el cariño a Aleix Vidal y al @FCBarcelona. Te deseamos una pronta recuperación. ¡Mucho ánimo, Aleix"
Dziwne podejście. Można być kibicem reprezentacji Polski ale to nie oznacza, że każdego piłkarza grającego w niej trzeba lubić czy się nim zachwycać. Można kibicować jako całej drużynie, która nas reprezentuje na arenie międzynarodowej czyli życzysz im zwycięstw bo jesteś Polakiem, patriotą czy co tam jeszcze. Sympatia do danych piłkarzy to osobny temat.
Pewnie, że nie ale na pewno nie puszczalibysmy notorycznie jak mantry tej samej bajki. Zawsze gdy Real odpada to sie okazuje, ze oni nagle mają jakieś remonty na stadionie. Jak grają to cisza na ten temat. Dlatego uważam, że miejsce finału powinno być ustalone na początku sezonu i wtedy nie byłoby takiej kaszany
Ten gość jest tak żałosny czy tylko udaje? Co on myśli, że ludzie są tak tępi, że uwierzą w takie bajki? Kilka lat temu też tym się tłumaczyli i on myśli, że powie kolejną taką gadke i ludzie jak te owce pójdą za tym. Gada notorycznie to samo i chyba już sam uwierzył w te głupoty.
I tego właśnie nie rozumiem bo multum klubów wydaje grube miliony na transfery a jakoś nikt o tym nie mówi z taką pogardą. Wygląda to tak jakby tylko PSG miało kasę i ją wydawało a reszta bidaki patrzyła jak szejkowie z Paryża wydają. Taka trochę hipokryzja. Bo często mówią to ci, których ulubiony klub także wydaje sporo kasy. I jak dla mnie nie ma tu różnicy bo jak się komuś zarzuca, że wszystko kupuje i tylko hajs no to wszystkich traktujmy w ten sposób.
Bo oni jedni? Dziś wszystko kręci się wokół pieniędzy, nie masz ich to niewiele możesz. Z resztą Monaco do biedaków tez nie należy i swoje $$ wydali. A inne drużyny, które kupują za ciężkie miliony piłkarzy to są lepsi? Nie. A jakos nikt im tego nie wypomina. Wiec co sa rowni i rowniejsi? Jednym wolno kupowac kogo popadnie za wyolbrzymiona cene a inni maja cicho siedziec i czekac na manne z nieba? Takze nie trafia do mnie argument dot. pieniędzy.
Mówisz tak jakbyś w ogole nie znał Pepa i jego stylu. Czy wg ciebie w jego stylu jest gra laga do przodu i wrzutki?! No śmieszne. Guardiola wprowadził tam swoj styl tak jak to zrobił w Bayernie. Wiec nie pisz głupot bo powątpiewam ze obejrzales jakikolwiek mecz City w całosci w lidze
Chyba zrobię screena, że Mats zawodnikiem meczu zarówno wg redakcji jak i użytkowników fcbarca :) a tak na poważnie to szkoda, że w takich okolicznościach nim jest.
To rzeczywiście argument. Jest poniedziałek, ludzie są w pracy czy w szkole wiec wątpię by mieli czas i ochotę na to by tu wchodzić rano i o tym pisać. Z reguły w dni powszednie rankiem niewiele się tu dzieje. Ale wydaje mi się ze to marna prowokacja bo wystarczyło rano włączyć kanał informacyjny czy internet i wszędzie o tym pisało.
0
Takie coś denerwuje najbardziej. I nie rozumiem dlaczego tak jest.
0
A jakie jest twoje porównanie wyżej wymienionych meczów?
0
W jakim sensie?
0
Jeju tyle jedynek to dawno nie widziałam :o i Leo z jedynka to rzadki widok. Oczy bolą oj bolą.... nigdy więcej takich ocen i meczów
0
Fajnie, że Niko wciąż pamięta o Legii :-) https://mobile.twitter.com/niko_nemanja/status/832231530990804993#tweet_832231530990804993
0
40 pkt przewagi do kogo?
4
Chyba każdy kto dziś płakał ze musi iść na Greya bo Walentynki może się cieszyć, że ni musiał oglądać tego "widowiska". Nic nie stracił. A co się zobaczy to się już nie odzobaczy
21
Brawo drużyna! Brawo Mats!
0
Dzisiaj był indywidualny konkurs, naszego czasu o 2 w nocy
4
Pewnie tak, wiadmo ze sympatyzuje z Realem wiec zamknął sobie drogę do nas a już tym bardziej gdy się z tym afiszuje. Ale Mila jak to on w swoim stylu skomentował to i jak wiadomo Mila jest kibicem Barcy
69
Sebek Mila na Twitterze: "Szkoda ze Piotrek Zieliński jest łączony z Realem Madryt bo to jest jedyny polski piłkarz który ma realne szanse wystąpić w FC Barcelona :D :) "
4
Z Twittera Alaves : "Club y afición queremos mandar todo el cariño a Aleix Vidal y al @FCBarcelona. Te deseamos una pronta recuperación. ¡Mucho ánimo, Aleix"
1
https://mobile.twitter.com/neystats/status/830462507756175360?p=v
16
Jak ja się cieszę jak Vidal zagra coś dobrze, zaliczy asystę albo strzeli bramkę, cokolwiek to tak mi się morda cieszy
13
Dziwne podejście. Można być kibicem reprezentacji Polski ale to nie oznacza, że każdego piłkarza grającego w niej trzeba lubić czy się nim zachwycać. Można kibicować jako całej drużynie, która nas reprezentuje na arenie międzynarodowej czyli życzysz im zwycięstw bo jesteś Polakiem, patriotą czy co tam jeszcze. Sympatia do danych piłkarzy to osobny temat.
0
Pewnie, że nie ale na pewno nie puszczalibysmy notorycznie jak mantry tej samej bajki. Zawsze gdy Real odpada to sie okazuje, ze oni nagle mają jakieś remonty na stadionie. Jak grają to cisza na ten temat. Dlatego uważam, że miejsce finału powinno być ustalone na początku sezonu i wtedy nie byłoby takiej kaszany
0
Ten gość jest tak żałosny czy tylko udaje? Co on myśli, że ludzie są tak tępi, że uwierzą w takie bajki? Kilka lat temu też tym się tłumaczyli i on myśli, że powie kolejną taką gadke i ludzie jak te owce pójdą za tym. Gada notorycznie to samo i chyba już sam uwierzył w te głupoty.
0
I tego właśnie nie rozumiem bo multum klubów wydaje grube miliony na transfery a jakoś nikt o tym nie mówi z taką pogardą. Wygląda to tak jakby tylko PSG miało kasę i ją wydawało a reszta bidaki patrzyła jak szejkowie z Paryża wydają. Taka trochę hipokryzja. Bo często mówią to ci, których ulubiony klub także wydaje sporo kasy. I jak dla mnie nie ma tu różnicy bo jak się komuś zarzuca, że wszystko kupuje i tylko hajs no to wszystkich traktujmy w ten sposób.
0
Bo oni jedni? Dziś wszystko kręci się wokół pieniędzy, nie masz ich to niewiele możesz. Z resztą Monaco do biedaków tez nie należy i swoje $$ wydali. A inne drużyny, które kupują za ciężkie miliony piłkarzy to są lepsi? Nie. A jakos nikt im tego nie wypomina. Wiec co sa rowni i rowniejsi? Jednym wolno kupowac kogo popadnie za wyolbrzymiona cene a inni maja cicho siedziec i czekac na manne z nieba? Takze nie trafia do mnie argument dot. pieniędzy.
1
Mówisz tak jakbyś w ogole nie znał Pepa i jego stylu. Czy wg ciebie w jego stylu jest gra laga do przodu i wrzutki?! No śmieszne. Guardiola wprowadził tam swoj styl tak jak to zrobił w Bayernie. Wiec nie pisz głupot bo powątpiewam ze obejrzales jakikolwiek mecz City w całosci w lidze
0
Hahha! Mistrzostwo!
0
Mi też go szkoda. A takie wpisy nasmiewajace się z tej sytuacji mu nie pomagają
3
Doleja oliwy do ognia ale i tak gorzej już nie będzie. Niech manifestuja :)
3
(L) egia!
1
Mats w swoich życzeniach pamiętał także o Shak, milo z jego strony :)
1
Witaj w klubie! Od poniedziałku mnie trzyma, katar, kaszel, ból gardła....
1
Również polecam i popieram słowa kolegi wyżej. Ja mam tam konto od kilku lat. Czasami jak wszędzie są irytujący użytkownicy ale da sie zniesc.
0
Chyba zrobię screena, że Mats zawodnikiem meczu zarówno wg redakcji jak i użytkowników fcbarca :) a tak na poważnie to szkoda, że w takich okolicznościach nim jest.
0
Moje ostatnie zdanie tez było stwierdzeniem, że osoba zadając to pytanie miała na celu marną prowokacje. To ty się plujesz bez powodu
1
To rzeczywiście argument. Jest poniedziałek, ludzie są w pracy czy w szkole wiec wątpię by mieli czas i ochotę na to by tu wchodzić rano i o tym pisać. Z reguły w dni powszednie rankiem niewiele się tu dzieje. Ale wydaje mi się ze to marna prowokacja bo wystarczyło rano włączyć kanał informacyjny czy internet i wszędzie o tym pisało.