0

Każdego życie jest cenne ale chyba trudno się dziwić, że ludzie to przeżywają i o tym mówią jak jest to śmierć zbiorowa i ginie w jednym momencie tyle osób i to w tak okropny sposób. Ludzie jadą w jakimś celu gdzieś w ich przypadku do pracy bo jakby nie było to ich praca, cieszą się tym, dodają zdjęcia z pokładu w trakcie lotu, czekają na ten finał a 5 minut później giną w tak okropnych okolicznościach. I tak nagle zdrowi ludzie odchodzą. Jak ktoś choruje to można się do tego jakoś przygotować, masz taką myśl że może umrzeć a jak ktoś żyje i za minutę umiera tak nagle to jest to dramat a jeszcze większy kiedy naraz odchodzi 75 osób. Pomysl co czuje rodzina i kibice tej drużyny ...

0

Ludzie szukają sensacji, dziennikarstwo to taki zawód, że trzeba pisać o wszystkim i robić zdjęcia w każdej sytuacji. Teraz to temat na topie

5

Aż trudno sobie wyobrazić co czują teraz ci, którzy z różnych przyczyn nie polecieli z drużyną na mecz... https://mobile.twitter.com/sportpl/status/803543206940053504?p=v

15

117 lat istnienia wyjątkowego klubu jakim jest Barca! Feliz Cumpelanos!

1

To nie jest kwestia tego ile się kibicuje tylko tego, że ludzie po prostu mają coraz większe obawy, gra wygląda fatalnie i wczorajszy mecz oglądało się tak źle i przynajmniej ja meczylam się okropnie widząc ich bezradnośc . Wiadomo że nie ma co w listopadzie przyznawać tytułu mistrza kraju ale przewaga jest dość spora a za kilka dni klasyk i nie daj Boże przegramy to ciężko uwierzyć by Real grał na tyle słabo by stracić taka przewagę. Choć to jest sport wszytko jest możliwe ale my mamy prawo się obawiać bo mecze takie jak ten wczorajszy usprawiedliwia ten strach. To nie było tak ze gryzlismy murawę i mieliśmy multum okazji tylko pecha ale to był fatalny mecz samo to ze w 1 połowie żadnego celnego strzału na bramkę nie było. To jak nie my. Jakimś cudem zdobyliśmy ten punkt i dzięki jednej akcji geniuszu Neymara, Leo strzelił przy pierwszej okazji. Jeśli gra się dobrze a ma się pecha to chociaż wierzysz ze w następnym pech opuści a jak grasz źle to nie widzisz pozytywów. Juz dawno nie miałam takich obaw przed klasykiem jak teraz.

0

Może nie za wszystkich bo na bramce go jeszcze nie widziałam, tam na razie sam Mats stał xD Leo nie musiał mu pomagać

1

Dlatego urwałam rozmowę bo przecież oni wiedzą lepiej, byli tam no i zapewne policja jak i sam Neymar powiedzieli im jak było. :)

0

Napisałeś to tak jakby Nicea juz swój mecz wygrała a PSG przegrało i te 6 pkt to fakt. A tu zarówno ani Nicea nie skończyła a PSG jeszcze nawet nie zaczęł .

0

Cały Bayern gra przeciętnie. Lewandowski razem z nimi. Mało widoczny. Tylko indywidualne akcje wczoraj dały im 3pkt. Pierwsza szczęśliwa bramka po bilardzie i druga ze stałego fragmentu. Nic z gry.

0

Ja tu mowie o tym, że już pojawiały się opinie, że szarżowal, jechał za szybko a może po prostu wpadł w poślizg i nie musiał wcale szybko jechać tylko po prostu śliska jezdnia i nie wyrobił zjeżdżając

3

Takie tam szufladkowanie. Bo to przeciez mmusiała być jego wina. Nie zdziwilabym się jeśli by to pisali kibice Realu bo każdy powód dobry by się przyczepić ale ze nasi robią to samo to nie rozumiem i dziwić się potem ze inni się przypieprzaja do naszych jak nasi swoich nie szanują i przyczepiaja łatkę choć w tekście nie ma ani słowa o tym, że to była jego wina.

36

A gdzie jest napisane że był to jego błąd bo za szybko jechał? Pisze o trudnych warunkach pogodowych a jak było ślisko przez deszcz to niewiele trzeba zjezdzajac z autostrady.

0

Na jakiej podstawie obliczyles te procenty?

0

No była powinien być karny i czerwona. Nawet Hejto przyznał to.

9

Przelobowany Neuer xDDD aż szkoda ze nie skończyło się to bramką wyrownujaca dla Leverkusen

1

No to jedyny plus ze mozna pośmiać czasami z niego

0

Co mu zrobisz xD ludzie w necie mówią to i owo jak on komentuje mecze, co mowi a on ma to daleeeekooo gdzies i jak twierdzi ma prawo wyrazac swoje zdanie.

1

No coz Hejto widzi wszystko inaczej on "ma prawo do wlasnej opinii i nie muszą się z nia inni zgadzac" jak rzekl dzis :)

2

I 1-1 a moglo byc 2-0/dla Bayernu xD

0

Noo, chyba z 4 razy powtarzał "no jak mówiłem on się nie nadaje..." bla bla

0

Wiadomo ze jego gadanie puszcza się mimo uszu ale jak się uprze na kogos to bedzie tak gadal i gadal caly czas to samo jak mantre

0

Ale fartowny gol Bayernu. Bilard

0

Hejto do konca meczu bedzie gadał to samo? Jaki to Kimmich jest słaby na Bayern i Bundeslige? Ile mozna?!

0

Moze i tak ale po pierwsze nie chce mi się szukac strema na necie a Bayern mam na ES2 a po drugie Chelsea nie lubie i jakos nie chce mi się ich oglądac a tym bardziej Totków. Mam do nich uraz za City :p

0

Obejrzę sobie Bayern v Leverkusen, jestem ciekawa jak dziś zagra Bayern po tych porażkach z Dortmundem i w LM

0

Mnie się wydaje ze jednak się nie zmieni. Sędziowie coraz częściej z góry za nazwisko dają oceny i to trwa od lat. Austriacy zawsze mieli wysokie noty i do dziś tak jest. Poza takimi sytuacjami jak wczoraj to styl Freunda jest bardzo dobry.

0

Mnie się też wydaje ze wczorajszy upadek ma wpływ na dzisiejsze skoki. Może po tej ciężkiej
Kontuzji i operacji teraz każdy taki upadek powoduje że się obawia no i na pewno się poobijal. Dajmy mu czas to dopiero początek sezonu. Co do Kota to mnie nigdy nie będą cieszyć jego skoki i pozycje bo gościu jest typem człowieka, którego nie potrafię lubić, jego zarozumiale wypowiedzi i przesadna ambicja czy gburostwo zniechecily mnie do jego osoby i kibicować mu nie potrafię.

0

Gościu po prostu wyrobił sobie opinię zawodnika lądującego idealnie, mającego piękną sylwetkę w locie i tak często jest/było jego skoki i styl są bardzo dobre. A takie sytuacje jak wczorajsza pokazują ze sędziowie z góry wiedzą że jak coś tam mu odjedzie czy gorzej wyląduje to był to przypadek i tylko minimalnie mu odejmuja. Kwestia wyrobienia sobie renomy. Taki Ammann zawsze oszukuje z telemarkiem i sędziowie to wiedza i choćby nie wiem jak się starał zrobić ten telemark to oni nigdy nie dadzą mu takich not jak Prevcowi czy Freundowi. Na taką opinię pracuje się latami. Sam sobie wypracował to i teraz jest jak jest. Są równi i równiejsi. Taki sport. Często też jak skok jest daleki to nawet jak styl słabszy to sędziowie przymykaja oczy na to bo doceniają ze wylądował w miarę poprawnie przy tak dalekim skoku. I albo się do tego przyzwyczaisz albo sobie odpuść oglądanie tego sportu bo to się nie zmieni.

4

Co za pomysł by przynieść kostki lodu xDDDD

3

Jak miałabym stawiać przeciwko ulubionej drużynie to już wolałabym w ogóle nie stawiać. Nigdy bym nie postawiła na przeciwnika nawet gdyby był kosmiczny kurs a szanse na zwycięstwo Barcy małe. Bo przeciwko pewnym drużynom które są wyjątkowe dla mnie w jakiś sposób po prostu nie stawiam. Serce by mi na to nie pozwoliło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?