Taka cena za bycie najlepszym piłkarzem na świecie. Ma wszystko, miliony na koncie, robi to co kocha jest w tym najlepszy, jest zdrowy, ma piękną dziewczynę u boku, ma fajne zdrowe dzieciaki wiec musi być jakiś minusik tego wszystkiego i jest tym ogromną popularność ale kto by się nie zamienił z nim ?
Ale Antonella się nie zakryla i zdemaskowala Leo, stad mamy teraz zdjęcia xD każdy kto zna choć trochę Argentyńczyka to wie jak wygląda Anto także jeśli Leo jest z nią to się nie ukryje, life is brutal :-)
Obejrzałam kawałek wiadomości sportowych na Polsacie news i juz się zdenerwowalam z samego rana :D któryś z tych sportowych dziennikarzy mówi o ZP i pokazują obrazek Leo z jego piłkami a on na to "W tym roku Argentyńczyk ma raczej znikome szanse na tą nagrodę, wiadomo że głównym faworytem jest Ronaldo i choć gra słabiej teraz to w przeciągu całego roku jego trofea stawiają go w roli faworyta" coś takiego powiedział. I moje pytanie brzmi na ile był niezastąpiony w meczach w których jego drużyny zdobywały te trofea? Czy był ich kluczowym zawodnikiem czy bez niego nie wygraliby tego? Wiem wkurzam się o coś co każdy tutaj mówił milion razy ale jak słyszę w tv taką pewność dziennikarza ze nikomu innemu się nie należy ta nagroda to aż coś mnie telepie. Jeśli to są tacy znawcy tematu piłki nożnej to dlaczego żaden z nich nie wspomni ze Portugalia zdobyła tytuł bez jakiegoś geniuszu Ronaldo, bez jego dobrej gry a przy kupie szczęścia. Dlaczego tak wywyzszaja rolę CR7 w tym wszystkim jak on g*wno zrobił . Mogliby choć wspomnieć że ok wygrał to był w tej drużynie ale niczym specjalnym ponad innych kolegów z drużyny się nie wykazał. To tyle, miłego dnia pracy pracującym i w szkole uczącym się :-)
Tylko każdy pamięta jak nie dojrzały był wtedy Hamilton i młody wiec poprzewracało się w głowie. Rosberg to inna osobowość , raczej spokojny i ułożony wiec mając taką przewagę wątpię by roztrwonil. Chciałabym by to się jakoś wyrównało ale wątpię w to mocno.
Tylko ze ta kraksa czy wybuch silnika to się zdarza raz na ruski rok albo i rzadziej. W tym sezonie chyba nie było takiej sytuacji, a tak po przerwie wakacyjnej nagle coś zaczęło się psuć w bolidzie Brytyjczyka i ciągle coś był, aż nie dość ze stracił 19 pkt przewagi to jeszcze dodatkowo te 38 chyba pkt jeśli dobrze pamiętam.(a mówili przez tą przerwa ze Brytyjczyk ma tytuł w kieszeni bo wszystko ma zmienione, nowe a Rosberg wręcz przeciwnie a tu nagle coś takiego co zaskoczyło wszystkich). W cuda nie wierze wiec taka ilość odrobić jest mało prawdopodobne, musiałby przyjść jakiś kataklizm by Niemiec przestał stawać na podium albo punktowac. Gdy obaj mieli równie sprawne auta widzieliśmy ze Niemiec rzadziej był lepszy od Brytyjczyka. No ale tu rządzi zespół i bolid. Co do walki reszty to ciężko by walczyli jak równy z równym skoro Mercedes ma dużo lepsze auto, właśnie jak któryś z samochodów ostatnio tylko Hamiltona ma jakiś defekt czy coś to wtedy Red Bull coś powalczy. I tyle emocji.
Ciekawiej pooglądać Real bo może do czasu pierwszej bramki będzie ciekawie niż f1 gdzie wiadomo kto zostanie "mistrzem" (bo chyba blisko 40 pkt przewagi na tym etapie sezonu tylko debile by stracił). A poza tym jeśli tytuł zdobywa kierowca pokroju Rosberga to ten sport idzie w złym kierunku. Ale jak się jest w najlepszym zespole to nawet z dziada zrobią mistrza, co prawda musiał czekać aż tyle lat i liczyć aż na tak ogromne "pechy" kolegi z zespołu ale jednak ...
Bilbao na wyjeździe i to bez kilku podstawowych zawodników nie powinno zrobić problemów Realowi. Stawiam na zwycięstwo Białych choć mam nadzieję że się pomyle :)
Wystarczyło poczekać całe 6 mminut żeby Hejto zaczął krytykować obroncy Gladbach , ale się uwzial na niego, cały mecz Polska v Dania mówił jak to on błędy popełnia i jaki jest przeciętny itp, to tylko była kwestia czasu aż dziś zacznie mówić to samo i proszę.
Dlaczego nie możesz uwierzyć? Każdy kto interesuje się tenisem wie ze Serb od kilku miesięcy gra przeciętnie, tak na dobrą sprawę od Wimbledonu gdzie przegrał na samym początku. Wiec jego porażka dziś nie jest jakaś sensacją. Większa była gdy odpadł w wyżej wspomnianym Wimbledonie. Kiedyś musiał przyjść taki słaby okres. Serb w ostatnich latach grał świetnie i rzadko przegrywał to teraz przyszedł kryzys. I tak w ogóle końcówki sezonu bywają takie nijakie gdzie wszyscy grają na ostatnich oparach a słabsi to wykorzystują.
Dwa razy się nie wchodzi do tej samej rzeki. Raz go zwolnili i co znów miałby być trenerem? Trochę konsekwencji. Wybór jego oznaczałby ze wtedy zwalniając go popełnili błąd. Czyli przyznanie się do bbłędu. A co jak ten powrót nie wypali? Warto tak ryzykować/eksperymentować? Jestem na Nie.
Każdy rozmawia na takim jak to określiles "poziomie" jaki mu się podoba. Chyba lepiej ze ludzie tutaj są sobą a nie udają kogoś innego żeby inni byli zadowoleni z trzymanego poziomu. A tak w ogóle to jaki ten poziom? Każdy ma inny próg rozumienia tego słowa. Dla jednego poziom będzie ok a inni powie ze piszą tu sami buce z obniżonym IQ. Nie ma tu jednej reguły. Wszystkich się nie zadowoli. Tobie to przeszkadza a 10 innych osób jet zadowolonych. Także uważam ze jak komuś jakaś strona się nie podoba czy nie odpowiada "za niski poziom" na jego standardy to zawsze może wybrać inną stronę, w sieci jest i pełno. Po co się męczyć tutaj? Wchodzisz na dział La Rambli to równorzędnie akceptujesz to, że są tu różni ludzie i mogą pisać w każdy możliwy sposób jaki im odpowiada. Tyle w temacie.
0
Łatwo widzę zapomniałeś mecze które bronił rewelacyjnie i nas ratował, ale tacy ludzie ze pamiętają tylko to co złe.
4
Taka cena za bycie najlepszym piłkarzem na świecie. Ma wszystko, miliony na koncie, robi to co kocha jest w tym najlepszy, jest zdrowy, ma piękną dziewczynę u boku, ma fajne zdrowe dzieciaki wiec musi być jakiś minusik tego wszystkiego i jest tym ogromną popularność ale kto by się nie zamienił z nim ?
1
Ale Antonella się nie zakryla i zdemaskowala Leo, stad mamy teraz zdjęcia xD każdy kto zna choć trochę Argentyńczyka to wie jak wygląda Anto także jeśli Leo jest z nią to się nie ukryje, life is brutal :-)
0
Oprócz Barcy? A to dlaczego?
0
Jak kumpel Kolejorz no to mamy odpowiedz, brak obiektywizmu i dalej słuchać go nie trzeba :)
4
Obejrzałam kawałek wiadomości sportowych na Polsacie news i juz się zdenerwowalam z samego rana :D któryś z tych sportowych dziennikarzy mówi o ZP i pokazują obrazek Leo z jego piłkami a on na to "W tym roku Argentyńczyk ma raczej znikome szanse na tą nagrodę, wiadomo że głównym faworytem jest Ronaldo i choć gra słabiej teraz to w przeciągu całego roku jego trofea stawiają go w roli faworyta" coś takiego powiedział. I moje pytanie brzmi na ile był niezastąpiony w meczach w których jego drużyny zdobywały te trofea? Czy był ich kluczowym zawodnikiem czy bez niego nie wygraliby tego? Wiem wkurzam się o coś co każdy tutaj mówił milion razy ale jak słyszę w tv taką pewność dziennikarza ze nikomu innemu się nie należy ta nagroda to aż coś mnie telepie. Jeśli to są tacy znawcy tematu piłki nożnej to dlaczego żaden z nich nie wspomni ze Portugalia zdobyła tytuł bez jakiegoś geniuszu Ronaldo, bez jego dobrej gry a przy kupie szczęścia. Dlaczego tak wywyzszaja rolę CR7 w tym wszystkim jak on g*wno zrobił . Mogliby choć wspomnieć że ok wygrał to był w tej drużynie ale niczym specjalnym ponad innych kolegów z drużyny się nie wykazał. To tyle, miłego dnia pracy pracującym i w szkole uczącym się :-)
0
A dziwi cie to ze ludzie tak o nim myślą/mówią? Wyrobił sobie taką opinię a nie inną wiec nic dziwnego że ludziom łatwo go ocenic w taki sposób.
0
Nie
1
Niewiele brakło a bramkarz Las Palmas by obronił.
0
Tylko każdy pamięta jak nie dojrzały był wtedy Hamilton i młody wiec poprzewracało się w głowie. Rosberg to inna osobowość , raczej spokojny i ułożony wiec mając taką przewagę wątpię by roztrwonil. Chciałabym by to się jakoś wyrównało ale wątpię w to mocno.
0
Bo puszcza Villareal v Las Palmas, wiec ciężko by pokazywali oba mecze na raz.
0
Tylko ze ta kraksa czy wybuch silnika to się zdarza raz na ruski rok albo i rzadziej. W tym sezonie chyba nie było takiej sytuacji, a tak po przerwie wakacyjnej nagle coś zaczęło się psuć w bolidzie Brytyjczyka i ciągle coś był, aż nie dość ze stracił 19 pkt przewagi to jeszcze dodatkowo te 38 chyba pkt jeśli dobrze pamiętam.(a mówili przez tą przerwa ze Brytyjczyk ma tytuł w kieszeni bo wszystko ma zmienione, nowe a Rosberg wręcz przeciwnie a tu nagle coś takiego co zaskoczyło wszystkich). W cuda nie wierze wiec taka ilość odrobić jest mało prawdopodobne, musiałby przyjść jakiś kataklizm by Niemiec przestał stawać na podium albo punktowac. Gdy obaj mieli równie sprawne auta widzieliśmy ze Niemiec rzadziej był lepszy od Brytyjczyka. No ale tu rządzi zespół i bolid. Co do walki reszty to ciężko by walczyli jak równy z równym skoro Mercedes ma dużo lepsze auto, właśnie jak któryś z samochodów ostatnio tylko Hamiltona ma jakiś defekt czy coś to wtedy Red Bull coś powalczy. I tyle emocji.
0
Ciekawiej pooglądać Real bo może do czasu pierwszej bramki będzie ciekawie niż f1 gdzie wiadomo kto zostanie "mistrzem" (bo chyba blisko 40 pkt przewagi na tym etapie sezonu tylko debile by stracił). A poza tym jeśli tytuł zdobywa kierowca pokroju Rosberga to ten sport idzie w złym kierunku. Ale jak się jest w najlepszym zespole to nawet z dziada zrobią mistrza, co prawda musiał czekać aż tyle lat i liczyć aż na tak ogromne "pechy" kolegi z zespołu ale jednak ...
0
Bilbao na wyjeździe i to bez kilku podstawowych zawodników nie powinno zrobić problemów Realowi. Stawiam na zwycięstwo Białych choć mam nadzieję że się pomyle :)
1
Dyplomatyczne odpowiedzi :-) krótko i na temat :) dobry występ Matsa to cieszy
3
Wystarczyło poczekać całe 6 mminut żeby Hejto zaczął krytykować obroncy Gladbach , ale się uwzial na niego, cały mecz Polska v Dania mówił jak to on błędy popełnia i jaki jest przeciętny itp, to tylko była kwestia czasu aż dziś zacznie mówić to samo i proszę.
edit. Mój błąd
0
3 pkt w ostatniej akcji meczu uffff
2
Jak to miło zobaczyć ze Mats ma drugą najwyższą notę zaraz po "MVP" całego meczu czyli Leo :-) Oby tak dalej :)
0
Szkoda ze tego nie trafili bo nawet jak przegrali to
A) zdobywając bramkę na boisku Realu
b) zdobywając pierwsza bramkę w CL w tym sezonie
0
Dzięki bardzo!
0
A wielu tutaj ciągle gada teksty typu "wchodzą na stadion" , "są pod stadionem", Jeju po co to i czym się tak podniecać
0
Jakie dziś mecze LM na kanałach tv? Może ktoś podać taką mini rozpiske? Oczywiście prócz Legii z Realem na tvp1
0
A niby dlaczego?
2
Bóg zapłać Ci za dodanie wszystkich pytań :-) Jak widać dużo ich nie było więc w tym artykule można było dodać całość :)
1
Dlaczego nie możesz uwierzyć? Każdy kto interesuje się tenisem wie ze Serb od kilku miesięcy gra przeciętnie, tak na dobrą sprawę od Wimbledonu gdzie przegrał na samym początku. Wiec jego porażka dziś nie jest jakaś sensacją. Większa była gdy odpadł w wyżej wspomnianym Wimbledonie. Kiedyś musiał przyjść taki słaby okres. Serb w ostatnich latach grał świetnie i rzadko przegrywał to teraz przyszedł kryzys. I tak w ogóle końcówki sezonu bywają takie nijakie gdzie wszyscy grają na ostatnich oparach a słabsi to wykorzystują.
1
Ha ha ha. Fajnie ze się mu układa
10
https://www.instagram.com/p/BLY-H3uDEto/ Gratulacje Marc!
1
Aguero hoping to face Paraguay: "I’m better: we did test [on his calf]. I did well and I’m trying to get as fit as possible for Tues." #MCFC
Z twittera
0
Dwa razy się nie wchodzi do tej samej rzeki. Raz go zwolnili i co znów miałby być trenerem? Trochę konsekwencji. Wybór jego oznaczałby ze wtedy zwalniając go popełnili błąd. Czyli przyznanie się do bbłędu. A co jak ten powrót nie wypali? Warto tak ryzykować/eksperymentować? Jestem na Nie.
0
Każdy rozmawia na takim jak to określiles "poziomie" jaki mu się podoba. Chyba lepiej ze ludzie tutaj są sobą a nie udają kogoś innego żeby inni byli zadowoleni z trzymanego poziomu. A tak w ogóle to jaki ten poziom? Każdy ma inny próg rozumienia tego słowa. Dla jednego poziom będzie ok a inni powie ze piszą tu sami buce z obniżonym IQ. Nie ma tu jednej reguły. Wszystkich się nie zadowoli. Tobie to przeszkadza a 10 innych osób jet zadowolonych. Także uważam ze jak komuś jakaś strona się nie podoba czy nie odpowiada "za niski poziom" na jego standardy to zawsze może wybrać inną stronę, w sieci jest i pełno. Po co się męczyć tutaj? Wchodzisz na dział La Rambli to równorzędnie akceptujesz to, że są tu różni ludzie i mogą pisać w każdy możliwy sposób jaki im odpowiada. Tyle w temacie.