Nie oglądałam meczu i chyba a niewiele straciłam sądząc po opiniach tutaj. Ale może ktoś tak bez złości i czysto obiektywnie wymieni plusy i minusy dzisiejszego meczu oraz tych którzy zaprezentowali się najlepiej?
Macie jakieś typy na zwycięzców US Open 2016? Coś ktoś? Będzie jakiś niespodziewany zwycięzca jak u pań w zeszłym roku Flavia czy myślicie że ktoś z faworytów?
Tak to jest szufladkowac kogoś kto jak się okazuje jest fajnym, pomocnym chłopakiem, nie każdy potrafi zdobyć się na taki gest w stosunku do kogoś kogo nie zna :)
A jakie on sprawy załatwia przez twittera??? To że napisał powodzenia dla kolegi to jest coś złego w tym? Miliony sportowców tak robi, wielu piłkarzy na swoich portalach społecznościowych pisze podziękowania dla klubu z którego odchodzą czy dla kolegów którzy zmieniają barwy i co to ma znaczyć ze robią to w internecie bo nie mają odwagi na żywo i co wg ciebie gość który dziękuję klubowi przez instagrama czy Facebooka ucieka z podkulonym ogonem nie żegnając się z nikim? Nie bądź śmieszny, twoje argumenty świadczą o tym ze nie rozumiesz idei takich wpisów. A jest to tylko fajny gest i może nawet pokazanie innym ze między nimi była zdrowa relacja i rywalizacja na przekór temu jakie opowiadania media napisały na ten temat.
Ludzie uwierzą we wszystko co media napiszą, żałosne. Zaraz jeszcze napiszą ze Mats stosował mobbing może wobec Bravo. No żenujące newsy z pewnej części ciała. A najbardziej przerażające jest to ze wielu tutaj uwierzy we wszytko co się im napisze. Jak widać Bravo wolał uciec niż walczyć o miejsce w bramce. Wszyscy piszą ze to Mats płakał i latał po biurach ale Niemiec przez ten cały czas nie odszedł a na pewno miał oferty tylko walczył o swoje aż mu się udało. A Bravo tak po prostu odszedł i nie wierzę że z takiego powodu na pewno chodziło o kasę i to ze tam w City nie będzie musiał walczyć o bramkę tylko z góry ja juz ma na tacy. Bo zapewne City po to go kupiło a i on po to tam poszedł
Zobacz sobie ze całą drogę do finału jak i sam finał Real nie zagrał z żadnym mistrzem danego kraju tylko zespołami z niższych miejsc. City w zeszłym sezonie grało słabo co pokazała liga zajęli 4 miejsce i musieli teraz się kwalifikowac do LM. W tym roku napewn będą mocniejsi po transferach i z Pepem w roli trenera. Co do zespołu który nas wyrzucił to nie umniejszajac im to nasza gra w tamtym okresie była kiepska wiec nie trudno było im z nami wygrać. Pierwszy mecz wygraliśmy z trudem mimo że przeciwnik grał w 10 a w drugim meczu nasze słabości były jeszcze bardziej widoczne. Z resztą nie ma co porównywać bo każdy z każdym gra inaczej i jednemu się lepiej gra a innemu trudniej z danym zespołem, faktem jest ze Real miał najsłabszych rywali jacy byli możliwe na danym etapie LM.
Skoro mówi po angielsku to pewnie w tym języku, na pewno kilku naszych zna choć trochę ten język bo nie wierzę że każdy zna Katalonski i tylko w tym języku czy hiszpańskim się porozumiewaja. Pewnie z czasem o ile będzie chciał nauczy się któregoś języka z wyżej wymienionych a do tego czasu jakoś będzie musiał sobie radzić i koledzy na pewno mu pomogą. Mats jak przychodził do nas nie znał ani hiszpańskiego ani katalonskiego a dziś bardzo dobrze radzi sobie z tym drugim.
Prawda boli :) A skoro odczytali to jako wyrzut w ich stronę to widocznie wiedzą ze ma rację, ze Real zawsze dostaje najłatwiejszych rywali jakich można, gdyby było inaczej to nie przejęli by się jego gadaniem .
A wiesz co to są żarty i ironia? Jak dziennikarze notorycznie zadaja te same pytania to Arek odpowiedział . Arek to jeden z najlepszychi najambitniejszych ppiłkarzy Legii w tym sezonie wiec na pewno nie podnieca go tylko to ze tam są.
Zapewne pierwszeństwo będą mieli kibice którzy posiadają karnety lub karty kibica. Wiec dla pozostałych niewiele zostanie tych biletów. Swoją drogą to sprawiedliwe bo ci wierni kibice warszawskiej drużyny zasługują na to pierwszeństwo.
Wiem ale moja wypowiedź dotyczyła tego ze nie odwalili nic poważniejszego i koniec końców cel osiągnęli a jak grali to druga kwestia bo za jakiś czas i tak nikt nie będzie o tym pamiętał a liczy się wynik i to ze jest ta lm
Kazdy klub gra na swoim stadionie, chyba że technicznie nie jest to możliwe. A stadion Legii jest okej i pomieści sporo kibiców wiec nie ma powodu by grali na Narodowym.
Brawo Legia! Nic nie odwalili i przypieczętowali awans. Trochę strachu zrobili zwłaszcza po czerwonej kartce ale najważniejszy jest awans. Jak to powiedział Malarz po meczu : "Gra pozostawia wiele do życzenia ale mamy awans i to jest teraz najważniejsze bo gdybyśmy grali pięknie a odpadli nikt by tego nie pamiętał " święte słowa. Tylko z grą się ogarnąć!!!!! No i zastrzyk gotówki mega dla klubu.
E tam odrazu rozwieść, na razie im to nie grozi z tego co widać, w dodatku to młode małżeństwo wiec jeszcze się sobą nie znudziło, są pary które są ze sobą latami i nie są jak ci inni którzy co chwile się rozchodzą i wiążą z kimś nowym na szczęście :-) wiec nie należy mierzyć wszystkich jedną miarą
Te wszystkie zdjęcia radości Neymara są niesamowite. Widok gdy płacze jest piękny, ten chłopak gra dla reprezentacji z taką pasją i oddaniem. Cieszę się że zdobył pierwszy złoty medal w historii dla swojej reprezentacji.
No wiesz wraca po kontuzji dość poważnej, zabiegu i nowe otoczenie, nowi koledzy, nowy klub wiec potrzebuje ogrania i poznania partnerów to tak odrazu nie przyjdzie. A wiemy ze Maciek potrafi dobrze grać i z pomocy przejść choćby na obronę wiec dajmy mu czas, debiut za nim wiec powinno być tylko lepiej
Ney na miejsce w składzi pracował kilka miesięcy odkąd u nas jest i 2 mecze Ardy tego nie zmienią, na to się pracuje trochę dłużej. Ney to nie jest typ zawodnika kktóry będzie siedział na ławie nie po to tyle za niego placilismy. A w IO gra dobrze więc czemu miałby siedzieć na ławce. Chyba ze po powrocie z IO będą chcieli mu dać odpocząć i tylko wtedy widzę go na lławce
Powtórzę moje ostatnie zdanie, do czasu gry w fazie grupowej może się dużo zmienić i w końcu będą grać na swoim normalnym poziomie. Zła forma nie może trwać wiecznie. Cieszy fakt ze mimo kiepskiej formy od początku tego sezonu Legia w eliminacjach nie zawodzi a mogli i tu przy takiej dyspozycji przegrać i odpaść skoro w lidze z gorszymi tracili pkt. Ceni się to ze mimo tych problemów ogarniaja się na tyle by ta lm stała się faktem ale poczekajmy jeszcze na rewanż bo nie ma co się cieszyć za wcześnie
Jakby nie awansowali to byłaby krytyka ze co za cienkie bolki ze nie potrafią awansować mając takiego rywala itp a jak już mają na to ogromne szanse to pojawiają się teksty typu "z taką grą w LM nie mają czego szukać" no ludzie zdecydujecie się czego chcecie. W tym momencie ważne jest by tam awansować i przypomnieć ze polska piłka istnieje i tez może dostać się do lm a tym jak będzie w grupie (o ile nie wydarzy się coś niespodziewanego) będziemy martwić się potem. Do tego czasu wiele może się zmienić. Gra Legii także.
0
Nie oglądałam meczu i chyba a niewiele straciłam sądząc po opiniach tutaj. Ale może ktoś tak bez złości i czysto obiektywnie wymieni plusy i minusy dzisiejszego meczu oraz tych którzy zaprezentowali się najlepiej?
0
Macie jakieś typy na zwycięzców US Open 2016? Coś ktoś? Będzie jakiś niespodziewany zwycięzca jak u pań w zeszłym roku Flavia czy myślicie że ktoś z faworytów?
3
Tak to jest szufladkowac kogoś kto jak się okazuje jest fajnym, pomocnym chłopakiem, nie każdy potrafi zdobyć się na taki gest w stosunku do kogoś kogo nie zna :)
53
Digne: "I was welcomed so well. 1st day I sat next to Ter Stegen in locker room, he gave me his number and told me call him for anything".
Jak miło że strony Matsa :-)
0
Słabe
2
A jakie on sprawy załatwia przez twittera??? To że napisał powodzenia dla kolegi to jest coś złego w tym? Miliony sportowców tak robi, wielu piłkarzy na swoich portalach społecznościowych pisze podziękowania dla klubu z którego odchodzą czy dla kolegów którzy zmieniają barwy i co to ma znaczyć ze robią to w internecie bo nie mają odwagi na żywo i co wg ciebie gość który dziękuję klubowi przez instagrama czy Facebooka ucieka z podkulonym ogonem nie żegnając się z nikim? Nie bądź śmieszny, twoje argumenty świadczą o tym ze nie rozumiesz idei takich wpisów. A jest to tylko fajny gest i może nawet pokazanie innym ze między nimi była zdrowa relacja i rywalizacja na przekór temu jakie opowiadania media napisały na ten temat.
2
Ter Stegen : "Our hard and fair competition was always motivating. We achieved many titles together! Mucha suerte @C1audioBravo ! " ;)
3
Ludzie uwierzą we wszystko co media napiszą, żałosne. Zaraz jeszcze napiszą ze Mats stosował mobbing może wobec Bravo. No żenujące newsy z pewnej części ciała. A najbardziej przerażające jest to ze wielu tutaj uwierzy we wszytko co się im napisze. Jak widać Bravo wolał uciec niż walczyć o miejsce w bramce. Wszyscy piszą ze to Mats płakał i latał po biurach ale Niemiec przez ten cały czas nie odszedł a na pewno miał oferty tylko walczył o swoje aż mu się udało. A Bravo tak po prostu odszedł i nie wierzę że z takiego powodu na pewno chodziło o kasę i to ze tam w City nie będzie musiał walczyć o bramkę tylko z góry ja juz ma na tacy. Bo zapewne City po to go kupiło a i on po to tam poszedł
0
Zobacz sobie ze całą drogę do finału jak i sam finał Real nie zagrał z żadnym mistrzem danego kraju tylko zespołami z niższych miejsc. City w zeszłym sezonie grało słabo co pokazała liga zajęli 4 miejsce i musieli teraz się kwalifikowac do LM. W tym roku napewn będą mocniejsi po transferach i z Pepem w roli trenera. Co do zespołu który nas wyrzucił to nie umniejszajac im to nasza gra w tamtym okresie była kiepska wiec nie trudno było im z nami wygrać. Pierwszy mecz wygraliśmy z trudem mimo że przeciwnik grał w 10 a w drugim meczu nasze słabości były jeszcze bardziej widoczne. Z resztą nie ma co porównywać bo każdy z każdym gra inaczej i jednemu się lepiej gra a innemu trudniej z danym zespołem, faktem jest ze Real miał najsłabszych rywali jacy byli możliwe na danym etapie LM.
0
Skoro mówi po angielsku to pewnie w tym języku, na pewno kilku naszych zna choć trochę ten język bo nie wierzę że każdy zna Katalonski i tylko w tym języku czy hiszpańskim się porozumiewaja. Pewnie z czasem o ile będzie chciał nauczy się któregoś języka z wyżej wymienionych a do tego czasu jakoś będzie musiał sobie radzić i koledzy na pewno mu pomogą. Mats jak przychodził do nas nie znał ani hiszpańskiego ani katalonskiego a dziś bardzo dobrze radzi sobie z tym drugim.
1
Prawda boli :) A skoro odczytali to jako wyrzut w ich stronę to widocznie wiedzą ze ma rację, ze Real zawsze dostaje najłatwiejszych rywali jakich można, gdyby było inaczej to nie przejęli by się jego gadaniem .
1
Dzięki wielkie!
1
Poda ktoś link do strony gdzie można zrobić symulacje swojej grupy LM?
2
A wiesz co to są żarty i ironia? Jak dziennikarze notorycznie zadaja te same pytania to Arek odpowiedział . Arek to jeden z najlepszychi najambitniejszych ppiłkarzy Legii w tym sezonie wiec na pewno nie podnieca go tylko to ze tam są.
0
Zapewne pierwszeństwo będą mieli kibice którzy posiadają karnety lub karty kibica. Wiec dla pozostałych niewiele zostanie tych biletów. Swoją drogą to sprawiedliwe bo ci wierni kibice warszawskiej drużyny zasługują na to pierwszeństwo.
0
Wiem ale moja wypowiedź dotyczyła tego ze nie odwalili nic poważniejszego i koniec końców cel osiągnęli a jak grali to druga kwestia bo za jakiś czas i tak nikt nie będzie o tym pamiętał a liczy się wynik i to ze jest ta lm
0
Nie odwalili w kwestii tego ze utrzymali to co przywieźli z Irlandii i maja awans.
1
Kazdy klub gra na swoim stadionie, chyba że technicznie nie jest to możliwe. A stadion Legii jest okej i pomieści sporo kibiców wiec nie ma powodu by grali na Narodowym.
2
Brawo Legia! Nic nie odwalili i przypieczętowali awans. Trochę strachu zrobili zwłaszcza po czerwonej kartce ale najważniejszy jest awans. Jak to powiedział Malarz po meczu : "Gra pozostawia wiele do życzenia ale mamy awans i to jest teraz najważniejsze bo gdybyśmy grali pięknie a odpadli nikt by tego nie pamiętał " święte słowa. Tylko z grą się ogarnąć!!!!! No i zastrzyk gotówki mega dla klubu.
0
E tam odrazu rozwieść, na razie im to nie grozi z tego co widać, w dodatku to młode małżeństwo wiec jeszcze się sobą nie znudziło, są pary które są ze sobą latami i nie są jak ci inni którzy co chwile się rozchodzą i wiążą z kimś nowym na szczęście :-) wiec nie należy mierzyć wszystkich jedną miarą
1
Na szczęście nie grozi taki układ bo Majka ma już żonę xD głupio by to brzmiało xD
2
Te wszystkie zdjęcia radości Neymara są niesamowite. Widok gdy płacze jest piękny, ten chłopak gra dla reprezentacji z taką pasją i oddaniem. Cieszę się że zdobył pierwszy złoty medal w historii dla swojej reprezentacji.
0
No wiesz wraca po kontuzji dość poważnej, zabiegu i nowe otoczenie, nowi koledzy, nowy klub wiec potrzebuje ogrania i poznania partnerów to tak odrazu nie przyjdzie. A wiemy ze Maciek potrafi dobrze grać i z pomocy przejść choćby na obronę wiec dajmy mu czas, debiut za nim wiec powinno być tylko lepiej
0
Dzięki za info :)
0
Ney na miejsce w składzi pracował kilka miesięcy odkąd u nas jest i 2 mecze Ardy tego nie zmienią, na to się pracuje trochę dłużej. Ney to nie jest typ zawodnika kktóry będzie siedział na ławie nie po to tyle za niego placilismy. A w IO gra dobrze więc czemu miałby siedzieć na ławce. Chyba ze po powrocie z IO będą chcieli mu dać odpocząć i tylko wtedy widzę go na lławce
0
Oglądał ktoś wczoraj mecz Lyona i wie jak grał Rybus?
0
Oby :-)
0
Wszystkiego najlepszego z okazji 27 urodzin dla Maćka Rybusa! :-)
0
Powtórzę moje ostatnie zdanie, do czasu gry w fazie grupowej może się dużo zmienić i w końcu będą grać na swoim normalnym poziomie. Zła forma nie może trwać wiecznie. Cieszy fakt ze mimo kiepskiej formy od początku tego sezonu Legia w eliminacjach nie zawodzi a mogli i tu przy takiej dyspozycji przegrać i odpaść skoro w lidze z gorszymi tracili pkt. Ceni się to ze mimo tych problemów ogarniaja się na tyle by ta lm stała się faktem ale poczekajmy jeszcze na rewanż bo nie ma co się cieszyć za wcześnie
0
Jakby nie awansowali to byłaby krytyka ze co za cienkie bolki ze nie potrafią awansować mając takiego rywala itp a jak już mają na to ogromne szanse to pojawiają się teksty typu "z taką grą w LM nie mają czego szukać" no ludzie zdecydujecie się czego chcecie. W tym momencie ważne jest by tam awansować i przypomnieć ze polska piłka istnieje i tez może dostać się do lm a tym jak będzie w grupie (o ile nie wydarzy się coś niespodziewanego) będziemy martwić się potem. Do tego czasu wiele może się zmienić. Gra Legii także.