Kibicem się jest a nie bywa. I jak napisałam wcześniej brzydze się kimś kto nazywa się kibicem a robi to tylko dlatego bo inni kibicuja i tak wypada. I jesscze ma czelnosc oceniac innych.Dla mnie to jest fałszywe a fałszywych kibiców drużyna nie potrzebuje.
Właśnie o tym mówię, ja gardze takim kibicem na chwile bo wszyscy kibicuja, co za głupi argument. Ale jak widać wielu twierdzi ze to obowiązek. Ja wolę kierować się sercem a nie robić coś pod publikę
"Osobiście gdy Polska przegrywala było mi to obojętne ale teraz..." i w tym zdaniu masz cały sens twojej wypowiedzi. Bo ja bardziej cenie osoby, które szczerze przyznają ze są np za Portugalią niż tych, którzy nagle stali się kibicami bo drużyna wygrywa. Jednym słowem kibice sukcesu. I takich jest multum co nagle kibicuja a przed Euro mieli to w d*pie. I zdanie, które zacytowalam pokazuje, że takim prawdziwym kibicem nie jesteś skoro reprezentacja była ci objętna a teraz gdy idzie im dobrze to nagle stałeś się wiernym kibicem, który jeszcze ocenia innych. Lepiej być wiernym kibicem innej drużyny niż przyszywanym polskiej. Bo prawdziwy kibic był z nimi kiedy przegrywali a nie jak ty miałeś do nich stosunek obojętny. Oni wtedy potrzebowali wsparcia kibiców a nie teraz gdy jest to modne. Wiec może warto zacząć od siebie zanim się kogoś oceni.
I pisać że własny naród to trochę za duże słowa, to tylko sport, można kochać własny kraj a nie kibicować ani oglądać euro i to nie czyni kogoś gorszym Polakiem czy patriotą, można miłość do narodu okazywać w 100 inne sposoby
Może ten ktoś jest po prostu wielkim kibicem Ronaldo i wspiera go od lat i do tego jest kibicem Realu a dajmy na to reprezentacje ogląda bo lecą wiec wspiera jego. Tak to tłumacze
Nie wiem doklanie, ale są 2 grupy po 6 zespołów i wychodzi z nich po 4 najlepsze wiec raczej nie powinno byc problemów z liczeniem bo pewnie odpadna jakieś 2 najgorsze drużyny które będą tam dzięki łatwości kwalifikacji na swoim kontynencie,
Ja nienawidzę Murraya za to jak chamski jest i bez kultury, gdy coś nie idzie po jego myśli to wszyscy są winni tylko nie on, fałszywy człowiek i tyle, jak wygrywa to wszystko cacy a jak przegrywa to obrabia dupe rywalom i temu co kto zrobił źle, to najgorszy typ tenisisty. Co do kibicowania Barcelonie to jakoś średnio w to wierzę bo jak bywał na meczach to jakiegoś angielskiego klubu nie pamiętam którego i mówił ze to jego ulubiona, a poza tym nawet gdyby lubił barce to nie przekonam się do niego bo nienawidzę takich ludzi jak on, stad mocno trzymam kciuki za rywali z którymi walczy a Stan wszystko zepsuł ..
A po co czytać xD i tak musisz zaakceptować bo inaczej nie można komentować i normalnie korzystać ze strony, były dwie opcje akceptuje bądź wyloguj no to wiadomo ze wyboru większego nie było xp
To Wawrinka grał bardzo słabo i popełniał masę niewymuszonych błędów, a i z serwisu co zawsze było jego mocna stroną niewiele wygrał, liczyłam na niego ale cóż final taki jakiego nie chciałam , nudyyy
Śmieszne twoje argumenty, zabrał Argentynie MŚ co za głupi argument, strzelił zwycięską bramkę dla swojej drużyny i co w tym dziwnego?! To są argumenty na poziomie dziecka któremu coś się nie podoba bo nie poszło tak jakby chciał, a prawdziwy kibic akceptuje to, nie słyszałam głupszego powodu by kogoś negować za to ze strzelił bramkę, chyba logiczne ze jak gra dla swojego kraju to dla nich chce strzelić. A to czy jet zdrajcą to kolejny argument z kapelusza, taki los piłkarza ze gra tam gdzie ma lepsze warunki zarówno może trenować w lepszym klubie który nie oszukujmy się ma większe szanse na lepsze wyniki LM niż Dortmund i ogólnie Bayern to jeden z najlepszych klubów świata a do tego lepsi piłkarze obok od których można się wiele nauczyć i trener który wiele osiągnął. A tak nawiasem mówiąc to jest on wychowankiem Bayernu i nie rozumiem tego oburzenia na niego za to, a jak Lewandowski poszedł do nich to nie zdrajca? ! Też poszedł do odwiecznego rywala bo takie jest życie piłkarza i jeśli chciałby myśleć o tym co zadowoli innych to nic by nie miał z tego, a w Bayernie zarobi dużo więcej bo zawód piłkarza nie trwa wiecznie. Co do Piszczka a może mnie akurat nie obchodzi ze on ma urodziny ?! Nie musi mnie to interesować , ciebie nie interesuje Goetze a mnie nie interesuje Piszczek. Koniec tematu.
Nie podoba się to nie czytaj ale ze tak zacytuję jeśli nie chciało ci się przeczytać : "Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się o wszystkim, nie tylko o futbolu" Coś jeszcze ? Każdy może pisać o czym chce nawet podać przepis na ciasto wiec daruj sobie głupie komentarze, jak się nie podoba to nie czytaj .
Najważniejsze zwycięstwo, lepiej ze teraz słabiej bo forma na Igrzyska ma być a do nich jeszcze trochę czasu jest, przed ostatnimi igrzyskami pamiętam była euforia ze wygrali ligę światowa super forma a potem się okazało ze przyszła za wcześnie i w Londynie nie było medalu toteż teraz czekamy na formę w sierpniu ;-)
1
Heheh dobrze :D
1
Dziękuję! :-)
1
Dziękuję bardzo :-)
2
Dzięki :)
2
Jak już to sama :) owszem pisałam sama ale obrona to nie tylko praca ale też pytania z zakresu 2 lat studiów mgr
43
Wy macie swój ważny dzień w postaci meczu a ja swój bo mam dziś obronę mgr. Jeśli możecie trzymajcie kciuki około 14 za mnie :-) pozdrawiam
0
Kibicem się jest a nie bywa. I jak napisałam wcześniej brzydze się kimś kto nazywa się kibicem a robi to tylko dlatego bo inni kibicuja i tak wypada. I jesscze ma czelnosc oceniac innych.Dla mnie to jest fałszywe a fałszywych kibiców drużyna nie potrzebuje.
1
Właśnie o tym mówię, ja gardze takim kibicem na chwile bo wszyscy kibicuja, co za głupi argument. Ale jak widać wielu twierdzi ze to obowiązek. Ja wolę kierować się sercem a nie robić coś pod publikę
7
"Osobiście gdy Polska przegrywala było mi to obojętne ale teraz..." i w tym zdaniu masz cały sens twojej wypowiedzi. Bo ja bardziej cenie osoby, które szczerze przyznają ze są np za Portugalią niż tych, którzy nagle stali się kibicami bo drużyna wygrywa. Jednym słowem kibice sukcesu. I takich jest multum co nagle kibicuja a przed Euro mieli to w d*pie. I zdanie, które zacytowalam pokazuje, że takim prawdziwym kibicem nie jesteś skoro reprezentacja była ci objętna a teraz gdy idzie im dobrze to nagle stałeś się wiernym kibicem, który jeszcze ocenia innych. Lepiej być wiernym kibicem innej drużyny niż przyszywanym polskiej. Bo prawdziwy kibic był z nimi kiedy przegrywali a nie jak ty miałeś do nich stosunek obojętny. Oni wtedy potrzebowali wsparcia kibiców a nie teraz gdy jest to modne. Wiec może warto zacząć od siebie zanim się kogoś oceni.
3
https://mobile.twitter.com/FalKhlaifah/status/747638138026213377?p=v takie obrazki łamią serce ...
0
I pisać że własny naród to trochę za duże słowa, to tylko sport, można kochać własny kraj a nie kibicować ani oglądać euro i to nie czyni kogoś gorszym Polakiem czy patriotą, można miłość do narodu okazywać w 100 inne sposoby
0
Każdy ma inne powody i jak napisałam wcześniej to może miłość do Realu jako ze Ronaldo jest jego zawodnikiem jest silniejsza, ma do tego prawo
0
Może ten ktoś jest po prostu wielkim kibicem Ronaldo i wspiera go od lat i do tego jest kibicem Realu a dajmy na to reprezentacje ogląda bo lecą wiec wspiera jego. Tak to tłumacze
0
Wolny kraj każdy kibicuje komu chce.
3
Naprzód Argentyno! Po tytuł! Są w takim gazie, że muszą wygrać, jak nie teraz to nie wiem kiedy ;)
0
Rybus, Boruc i Sobiech
0
Nie wiem doklanie, ale są 2 grupy po 6 zespołów i wychodzi z nich po 4 najlepsze wiec raczej nie powinno byc problemów z liczeniem bo pewnie odpadna jakieś 2 najgorsze drużyny które będą tam dzięki łatwości kwalifikacji na swoim kontynencie,
0
Jak w IO? Chodzi ci o to czy w samym turnieju olimpijskim juz ?
0
Jeśli będzie 3-2 dla Australii to tak będą mieli tyle samo zwycięstw i pkt i wtedy sety decydują
1
https://t.co/kUBNyTqQsX Neymar z Hamiltonem i Bieberem na meczu Brazylia vs Ekwador
0
Wszystkiego najlepszego Poldi!
1
Ja nienawidzę Murraya za to jak chamski jest i bez kultury, gdy coś nie idzie po jego myśli to wszyscy są winni tylko nie on, fałszywy człowiek i tyle, jak wygrywa to wszystko cacy a jak przegrywa to obrabia dupe rywalom i temu co kto zrobił źle, to najgorszy typ tenisisty. Co do kibicowania Barcelonie to jakoś średnio w to wierzę bo jak bywał na meczach to jakiegoś angielskiego klubu nie pamiętam którego i mówił ze to jego ulubiona, a poza tym nawet gdyby lubił barce to nie przekonam się do niego bo nienawidzę takich ludzi jak on, stad mocno trzymam kciuki za rywali z którymi walczy a Stan wszystko zepsuł ..
0
A po co czytać xD i tak musisz zaakceptować bo inaczej nie można komentować i normalnie korzystać ze strony, były dwie opcje akceptuje bądź wyloguj no to wiadomo ze wyboru większego nie było xp
1
To Wawrinka grał bardzo słabo i popełniał masę niewymuszonych błędów, a i z serwisu co zawsze było jego mocna stroną niewiele wygrał, liczyłam na niego ale cóż final taki jakiego nie chciałam , nudyyy
1
Nieszczęścia chodzą parami ...
1
Śmieszne twoje argumenty, zabrał Argentynie MŚ co za głupi argument, strzelił zwycięską bramkę dla swojej drużyny i co w tym dziwnego?! To są argumenty na poziomie dziecka któremu coś się nie podoba bo nie poszło tak jakby chciał, a prawdziwy kibic akceptuje to, nie słyszałam głupszego powodu by kogoś negować za to ze strzelił bramkę, chyba logiczne ze jak gra dla swojego kraju to dla nich chce strzelić. A to czy jet zdrajcą to kolejny argument z kapelusza, taki los piłkarza ze gra tam gdzie ma lepsze warunki zarówno może trenować w lepszym klubie który nie oszukujmy się ma większe szanse na lepsze wyniki LM niż Dortmund i ogólnie Bayern to jeden z najlepszych klubów świata a do tego lepsi piłkarze obok od których można się wiele nauczyć i trener który wiele osiągnął. A tak nawiasem mówiąc to jest on wychowankiem Bayernu i nie rozumiem tego oburzenia na niego za to, a jak Lewandowski poszedł do nich to nie zdrajca? ! Też poszedł do odwiecznego rywala bo takie jest życie piłkarza i jeśli chciałby myśleć o tym co zadowoli innych to nic by nie miał z tego, a w Bayernie zarobi dużo więcej bo zawód piłkarza nie trwa wiecznie. Co do Piszczka a może mnie akurat nie obchodzi ze on ma urodziny ?! Nie musi mnie to interesować , ciebie nie interesuje Goetze a mnie nie interesuje Piszczek. Koniec tematu.
1
Nie podoba się to nie czytaj ale ze tak zacytuję jeśli nie chciało ci się przeczytać : "Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się o wszystkim, nie tylko o futbolu" Coś jeszcze ? Każdy może pisać o czym chce nawet podać przepis na ciasto wiec daruj sobie głupie komentarze, jak się nie podoba to nie czytaj .
4
Wszystkiego najlepszego Mario Goetze! 24!
4
Jako ze wybila polnoc totez skladam zyczena : Wszystkiego najlepszego z okazji 28 urodzin dla Kuna Aguero, jednego z moich ulubionych piłkarzy!
0
Najważniejsze zwycięstwo, lepiej ze teraz słabiej bo forma na Igrzyska ma być a do nich jeszcze trochę czasu jest, przed ostatnimi igrzyskami pamiętam była euforia ze wygrali ligę światowa super forma a potem się okazało ze przyszła za wcześnie i w Londynie nie było medalu toteż teraz czekamy na formę w sierpniu ;-)