Aż go szkoda było , widac tak się przejął biedny , wyglądało to jak wskazówki w stylu Guardioli bo go objął itp ale mimo wszystko chłopak wyglądał na przestraszonego i także uważam ze powinien mu był w szatni powiedzieć co tam chciał a nie na boisku przy wszystkich, chłopak młody to się przejął bbo wyglądało to tak jakby zagrał źle i coś tam zawinił ze nie wygrali, z młodymi trzeba zdecydowanie wiadomo żeby się czegoś nauczyć na przyszłość ale jedna tez ostrożnie
Może niektórzy wierzą ze ciężka praca na treningach wkoncu się opłaci i dostaną szanse , może to po prostu jest chęć grania w takim czy innym klubie i chęć udowodnienia ze może się przebić do pierwszego składu i dzielnie czeka na swoją szansę
A pisząc w taki sposób to nie okazujesz po pierwsze Szacunku, którego zapewne oczekujesz od kibiców innych klubów w stosunku do Barcy a po drugie własnej kultury ,
Co nie zmienia faktu że same pieniądze nie grają , trzeba jeszcze się jakoś zgrać , nie sztuka jest kupić kogo tam by się chciało mogło jeśli ma się kasę , City gra ostatnio w kratkę toteż ten tytuł cieszy :-) a ze darze sympatia Aguero czy Silve to życzę im tytułów :-) nie widzę w tym nic dziwnego,
Przyjemnie się patrzyło jak Mats bronił takie akcje i był takim pewnym punktem drużyny , parę razy ratował nam skórę. Jak dla mnie MVP tego meczu , zanim prowadziliśmy to on wykazał się świetnymi interwencjami :-)
Mnie nie obchodzi ile bramek tracimy jeśli wygrywamy bo to jest najważniejsze , chyba lepiej by nie było jakby mecze kończyły się wynikiem 0-0 bramki nie stracili tylko co z tego jeśli nie ma zwycięstwa , czyste konto to sprawa drugorzędna.
Taka mala różnica ze te "przytulanki, buziaczki itp" mają ogromny wpływ na relacje a przez co i atmosferę w drużynie co przekłada się na wyniki , gadając tak ośmiesza się bo MSN wychodzi na dobre takie bliskie relacje , a Ronaldo żal coś ściska ze u nas są takie fajne relacje i przyjaźń a u nich jakoś nie widzę tych wyników o których mówi .
Swoją drogą Leo musi bardzo lubić Neya ze tak się o niego troszczy żeby mu oddawać karnego mimo że jemu by to dało kolejne bramki , rekordy czy co tam jeszcze . ;) słodko :)
0
Aleeeez Paris Saint Germain !!
36
Nie wiem czy ktoś tu wspomniał ale Sergio Busquets został ojcem, Gratulacje dla naszego piłkarza z okazji narodzin synka :-)
źródło : barcastuff
0
Aż go szkoda było , widac tak się przejął biedny , wyglądało to jak wskazówki w stylu Guardioli bo go objął itp ale mimo wszystko chłopak wyglądał na przestraszonego i także uważam ze powinien mu był w szatni powiedzieć co tam chciał a nie na boisku przy wszystkich, chłopak młody to się przejął bbo wyglądało to tak jakby zagrał źle i coś tam zawinił ze nie wygrali, z młodymi trzeba zdecydowanie wiadomo żeby się czegoś nauczyć na przyszłość ale jedna tez ostrożnie
0
To żeś wiedział kogo xD :D usłyszał
0
Napewno lepiej jej w długich niż tych krótkich
0
Specyficzna uroda napewno
0
O tak i ja jako dziewczyna uważam że jest śliczna i to nie potrzebując makijażu
0
Jeszcze meczu trochę zostało wiec nadzieja do końca zostaje :-) choć mogło być 0-2
0
Samperio
0
No i Mainz 1-0 :)
5
Wg mnie Agnieszka Więdłocha
0
Może niektórzy wierzą ze ciężka praca na treningach wkoncu się opłaci i dostaną szanse , może to po prostu jest chęć grania w takim czy innym klubie i chęć udowodnienia ze może się przebić do pierwszego składu i dzielnie czeka na swoją szansę
0
Każdy ma inne priorytety, jeden chce grać nawet w klubie z dużo mniejszym budżetem a drugi woli kasę od gry
0
A pisząc w taki sposób to nie okazujesz po pierwsze Szacunku, którego zapewne oczekujesz od kibiców innych klubów w stosunku do Barcy a po drugie własnej kultury ,
0
Co nie zmienia faktu że same pieniądze nie grają , trzeba jeszcze się jakoś zgrać , nie sztuka jest kupić kogo tam by się chciało mogło jeśli ma się kasę , City gra ostatnio w kratkę toteż ten tytuł cieszy :-) a ze darze sympatia Aguero czy Silve to życzę im tytułów :-) nie widzę w tym nic dziwnego,
1
City !!!!!!!! :))))))
0
Szkoda ze Mats nie został ZM, choćby wg redakcji czy coś , zasłużył
1
Przyjemnie się patrzyło jak Mats bronił takie akcje i był takim pewnym punktem drużyny , parę razy ratował nam skórę. Jak dla mnie MVP tego meczu , zanim prowadziliśmy to on wykazał się świetnymi interwencjami :-)
1
Jak dobrze ze nsport pokazał mecz bo juz myślałam że Bayern będzie :p
0
Mats Kocham Cię! Co dziś broni to nie mam słów :)
0
Mnie nie obchodzi ile bramek tracimy jeśli wygrywamy bo to jest najważniejsze , chyba lepiej by nie było jakby mecze kończyły się wynikiem 0-0 bramki nie stracili tylko co z tego jeśli nie ma zwycięstwa , czyste konto to sprawa drugorzędna.
0
Najważniejsze że mimo fatalnej gry są 3 punkty
0
A ten mecz jak na złość się dluzy
1
Kończ ten mecz bo zawału dostanie
0
Ktoś tu kibicem tenisa ? Jacy ulubieni zawodnicy/zawodniczki ?
0
Taka mala różnica ze te "przytulanki, buziaczki itp" mają ogromny wpływ na relacje a przez co i atmosferę w drużynie co przekłada się na wyniki , gadając tak ośmiesza się bo MSN wychodzi na dobre takie bliskie relacje , a Ronaldo żal coś ściska ze u nas są takie fajne relacje i przyjaźń a u nich jakoś nie widzę tych wyników o których mówi .
0
Cavani wejście smoka ;-)
0
Swoją drogą Leo musi bardzo lubić Neya ze tak się o niego troszczy żeby mu oddawać karnego mimo że jemu by to dało kolejne bramki , rekordy czy co tam jeszcze . ;) słodko :)
0
Coz Niestety...
2
Obie są bardzo ładne i niczego im nie brakuje ale jednak uroda Ariany bardziej mi się podoba :-) fajna ankieta poproszę więcej :)