0

https://t.co/52kVGxKm9Z ;) ciekawe czy któryś z naszych piłkarzy pojawi się na jakimś meczu w turnieju :-)

0

Sportowe fakty po połączeniu się z WP jest takim samym badziewiem co onet. Nie ma co czytać tego co piszą

1

City :-) jedna z moich ulubionych drużyn zaraz po Barcelonie :) jest tam wielu zawodników których darze ogromną sympatią np Aguero, Silva czy Toure :)

0

Chodzą takie plotki ale żadna ze stron tego nie potwierdziła narazie, to całkiem możliwe bo zawsze mówili że chcą mieć kilkoro dzieci i ponoć wkoncu córkę ale czy tak szybko ? Pożyjemy zobaczymy :-)

0

Aguero ♥ !

2

Puchar to działka Matsa i jeśli Enrique mu to odbierze w co wątpię to byłoby to chamskie bo to on od początku grał w tych rozgrywkach i przyczynił się razem z resztą drużyny do tego finału, i nie sądzę by Lucho mu to odebrał z jego wypowiedzi raczej można wywnioskować ze może mu dać jakiś mecz w lidze przed finałem a nie odebrać.

17

barcastuf : Luis Enrique: "Ter Stegen now only to play one more game this season? We will see." #fcblive

dobrze by było gdyby Mats zagrał wcześniej niż final Pucharu... właśnie o tym mówiłam ze jak odpadniemy z LM to właśnie sytuacja Matsa nie wygląda zbyt dobrze

17

Każdy kto zna Alvesa powinienem wiedzieć że on ma taki charakter, styl bycia i to jest jego sposób na przeżywanie czy wrocenie do normalności, nie każdy płacze i smuci się są
ludzie którzy szybko zapominają i znajdują we wszystkim jakiś pozytyw. Dani zawsze był luzakiem i każdy fan Barcy o tym wie, chyba lepiej by szybko się otrząsnąć po porażce niż ciągle dusić to i przeżywać zwłaszcza ze nie ma na to czasu, przewaga w lidze stopniala i trzeba się wziąść w garść a Dani może być jedną z tych osób które swoim pozytywnym nastawieniem da przykład drużynie ze to nie koniec sezonu i zdarzają się takie porażki jak ta trzeba iść dalej, nie zawsze się wygrywa a najmniej potrzebne jest nam teraz rozżalenie bo trzeba się skupić na tym co mamy do wygrania - Liga i Puchar

2

A kibice Realu podniecają się ze wylosowali City, jakbym widziała ubiegłoroczne losowanie tez się cieszyli jak głupi ze maja Juve a potem każdy wie co było, ile bym dała by historia się powtórzyła i nauczyła pokory i szacunku do rywala. Eh.

0

I dobrze niech płacą

0

Gdy przeszło pierwsze rozczarowanie, smutek i żal trzeba żyć dalej bo każdy sezon nie będzie taki jak ubiegły, sezonowcom mówimy żegnaj a my dalej walczymy o 2 tytuły i trzeba o tym teraz myśleć, trzeba się podnieść i walczyć dalej ! I choć wiem ze to nie jest zbyt realne to całym sercem za MCFC jestem bo po prostu ich lubię i kto mi zabroni pomarzyć i po kibicować im gdy mojej Barcy juz nie ma. Nigdy nie będę kibicować Madrytowi a Bayern po prostu mnie irytuje, ale jedna kwestia zostaje każdy byle nie Real. Dziękuję.

0

City ;))

1

Nie mowcie ze Barca vs Bayern bo tak łatwo nam nie pójdzie jutrzejszy mecz zwłaszcza po tym słabszym okresie gry, trzeba z pokorą podejść do tego meczu. Visca El Barca

0

Skazywane na porażkę City wygrywa 1-0 i melduje się w polfinale Ligi Mistrzów po raz pierwszy w historii klubu :-) Od jakiegoś czasu bronią honoru angielskich klubów i przy okazji zapisali sobie nową kartę w historii klubu :) Gratulacje Niebiescy !

2

Ale by były śmieszki jakby Wilki strzelili tą jedną bramkę w jakieś 93 minucie wtedy gdy wszyscy wpisali Real do półfinału, eh pomarzyć można xD

0

Miał na myśli zapewne to c bo kiedyś bo napewno nie teraz, Luis kiedyś taki był, zmieni się i t się ceni, ale ma na swoim koncie wiele grzeszkow

1

Dokładnie o to mi chodziło a nie chciałam znów tego roztrzasac bo każdy chyba wie

0

Ostro pojechał po Luisie, fakt Luis jest nerwowy i w przeszłości robił wiele dziwnych rzeczy o których wszyscy wiemy ale żeby tak publicznie jechać we wszystkich krytycznych słowach to trochę dziecinne i panowie ostro sobie pojechali po ambicji skoro taka nienawiść w tyć słowach

0

Dlaczego mamy się nie śmiać ?! Oni nie szczedzą kpin z nas to jak Kuba Bogu tak Bóg Kubańczykom ;-) w tej sprawie nie wyznaje zasady ze glupszym się ustępuje, bo broni się swojego klubu i jak ktoś ich nie szanuje to ja będę im winna to samo. W miłości i na wojnie wszystkie chwyty dozwolone,
Lekkie żarty mogą być, a z nami niby co takiego gorzej, mamy zwycięstwo u siebie ok straciliśmy bramkę ale nie wierzę że nie strzelamy u nich jak będzie trzeba, gorzej by było jakbyśmy mieli taki wynik jak PSG czy porażkę a i to nie jest jakoś beznadziejna sytuacja, trzeba umieć sobie radzić nie tylko w komfortowej przewadze, to że Real gra u siebie to nie jet jakaś gwarancja ze latwo im pojdzie bo tak mkalo byc w Wolfsburgu i jakos nie bylo wiec lepiej nie prorokowac

0

Dlatego dopisalam, tempo jest , 3 bramki narazie

0

Nie będą mogli zawrzeć go w tytule ups

0

1-0 dla PSG



edit juz 1-1

0

https://mobile.twitter.com/barcastuff/status/715619939869134848?p=v Pique z synem Milanem i Matsem Ter Stegenem na meczu kosza Barcelona - Brose ;-)

0

Dokładnie , trzeba myśleć obiektywnie, ja go rozumiem i wiadomo ze dziś pieniądz rządzi światem i jak mówisz nie byłoby u nas Neya gdyby nie to ze tyle zaoferowalismy, wiec zarzucanie ze odchodzi bo kasa itp to jest śmieszne, zdążyłam go poznać bliżej widać ze zależy mu na jak największej ilości gry a kasa jest na drugim miejscu, i gadanie ze tam idzie i będzie siedział na ławie to żałosne jest bo Hart to już nie ten nietykalny gość co kiedyś i gra teraz średnio i znając Pepa skoro chce tak go bardzo to zapewne ma wobec niego plany

0

Warto czasami pooglądać kilka meczów City by mówić że Hart jest najlepszy, bo ostatnio niejest , co raz częściej zdzdarzają mu się słabe mecze i skoro Pep napiera po Niemca to widocznie ma z nim jakieś większe plany, a jak wiadomo u Pepa nikt nie ma pewności ze zawsze będzie grał tylko dlatego ze grał tam cały czas, Guardiola przyjdzie i może wszystko zmienić, nie ma świętych krów

0

Wreszcie ktoś mądrze mówi, a nie tylko biadolenie ze powinien się cieszyć ze jest u nas, chłopak myśli o przyszłości i jak nisales Bravo jeszcze długo może grać na wysokim poziomie a lata lecą i Mats nie chce ich spędzić na ławce, nie daj Boże odpadlibysmy z pucharu i lm wcześniej to co on by miał robić, robi to co najlepsze dla niego, nie każdy jak zadowoli się po prostu byciem w takim klubie

0

Skoro Pep go chce to zapewne ma plany wobec niego, Hart zawodzi ostatnio i prawdopodobnie odejdzie z mcfc , co do występów to jeśli ktoś jest ambitny to chce być numerem 1 w bramce a nie tylko cieszyć się ze tam wogole jest i Bogu dziękować.

0

Fakt jest taki ze Hart ostatnio gra średnio i często się myli .. a jeśli przychodzi do City Guardiola to zapewne ma plany wobec Matsa

0

Ehhh jedyne pocieszenie ze odchodzi do City, które darze sympatią o ile to prawda

0

Który to już artykuł odnośnie przyszłości Matsa? Ja powoli mi się nudzi czytanie o tym ze może nas opuścić a do końca sezonu pewnie będzie ich jeszcze więcej, jako że lubię tego chłopaka i chce by został u nas to jest mi przykro ze coś takiego może się ziscic i będę potem patrzyła jak broni w innym klubie a mógł u nas tylko potem możemy go już nie odzyskać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?