5

Brawo Legio! Liga Mistrzów baaardzo bliskooo. Teraz tylko to utrzymać i będziemy mieli w końcu polską drużynę w LM :)

0

Podzielam twoje zdanie :) lepiej inwestować w przyszłość niż później się znów martwić kto stanie w bramce. To że raz się udało pozyskać dwóch takich bramkarzy nie znaczy ze znów by tak było za kilka lat jakby Bravo zakończył karierę a Mats to przyszłość i dobrze że stawiają na niego a z Bravo można jeszcze coś wyciągnąć kasy.

1

Dokładnie jeśli i my i Argentyna wygra 3-0 to my wyjdziemy z 2 miejsca a oni z pierwszego. Liczy się tam jakiś iloraz jakkolwiek go liczą. Argentyna musi stracić seta a my na zero to wtedy będziemy liderem. Głupie ale niestety prawdziwe. Co do rywala to na pewno nie będą nimi Włochy i na 99% nie będą też USA bo chyba nikt nie wierzy ze Amerykanie przegrają z Meksykiem. Wiec zostaje ktoś Francja/Brazylia lub Kanada. Ci ostatni mają trudne zadanie bo Włochy chyba że Italia zagra na pół gwizdka i po kombinują żeby odesłać kogoś z tych lepszych Francja/Brazylia z kwitkiem. Tu zadecyduje bezpośredni mecz między obiema ekipami, nawet przy porażce jednej z nich ciąż obie mogą awansować do ćwierćfinału, wszystko zależy od Kanady. Teraz bym chciała by Włosi jak to lubią i często robią przegrali kalkulujac.

0

To dziwne, bo mamy lepszy bilans niż Arg i wygraliśmy z nimi ale może to i lepiej

0

Nie wiem gdzie widziałeś ze nie wygramy grupy ale ok. Ja chyba mam inna tabele niż ty. Zatem, wciąż jesteśmy liderami w grupie mimo dzisiejszej porażki i wątpię byśmy przegrali ostatni mecz ze słabą Kubą toteż wtedy wpadniemy na USA a z nimi wygrać nam ciężko od dawna. Chyba ze nasi zaczną kalkulowac

0

Tylko nie Murray, każdy byle nie on. Ślizga się od 3 rundy. Wymeczone zwycięstwo zarówno z Fogninim jak i Johnsonem w dodatku bardziej niesympatycznego tenisisty od niego znaleźć się nie da. Dlatego dziwie się ze ktokolwiek może go lubić i mu kibicować, brak kultury i chamstwo to jego domena gdy tylko mu się nie układa na korcie a podobno po tym jak ktoś przegrywa poznaje się klasę, której on nie ma, same wyzwiska i przekleństwa co zawodnikowi na tym miejscu w rankingu i zwycięzcy wielkiego szlema nie wypada. Powinien świecić przykładem i mieć klasę . W ogóle nie wzbudza sympatii, a i jego tenis to przebijanie na zmęczeniem rywala. Jedna wielka nuda. Także zero jakichkolwiek przesłanek by życzyć mu zwycięstwa.

0

Minie kilka meczów, a jeśli on będzie dobrze grał to ludzie zapomną, może nigdy nie odzyska szacunku i sympatii ale jeśli gra w ich klubie i odplaci się dobrą grą to nikt nie będzie go wyzywał, po prostu dobro klubu najważniejsze

0

Chłopak ma niespełna 23 lata a już po ślubie prawie 2 lata. Trochę zaskakujące, ale jej uroda mnie nie porywa jakoś porównując ją do innych dziewczyn naszych piłkarzy ale co kto lubi

0

Jestem niezorientowana wiec pytam co się stało Digne ze ma ten bandaż na twarzy?

0

https://mobile.twitter.com/BSchweinsteiger/status/753300975666855938?p=v a jak wam się podoba piękna Ana i jej suknia?

0

Mam to samo, nieważne jest to jaki wynik osiągną w tej Lidze Światowej bo Igrzyska najważniejsze ;)

3

Brawo Niko! 1-0

0

No tak tylko może kiedy jest taka impreza jak ME to warto poświęcić im trochę uwagi zwłaszcza tym którzy te medale zdobywają i ci którzy za 3 tygodnie będą walczyć na IO i wtedy nagle fałszywe zainteresowanie nimi będzie i każdy będzie ich rozliczal i oceniał w momencie gdy teraz każdy ma ich daleko gdzieś, to taki mały apel by doceniać każdego polskiego sportowa który coś dla nas wygrywa i nie ważne czy to w siatkówce piłce czy w szachach bo każdy z nich ciężko pracuje na sukces w swojej dziedzinie. A potem każdy wymaga by na IO był medal Włodarczyk czy innego lekkoatlety a tak nikt się nie interesuje tymi ludźmi wiec z jakiej du*y strony mają prawo potem czegoś oczekiwać.

0

A ja go rozumiem bo zarówno on jak inni lekkoatleci ciężko pracują na tym by zdobywać medale itp a media mają to daleko gdzieś a przecież zdobywaja to dla naszego kraju i milo by było gdyby ktoś choć w połowie się tym zainteresowal tak jak piłką. Ja czuję ten ból także w innych sportach, chodzi o zwykłe zainteresowanie, docenienie tej pracy. A gdy im nie idzie to pierwsi oceniają i krytykują. Tak będzie na IO wtedy sobie pprzypomną o tym ze inni też walczą w tym kraju. Nikt nie mów żeby byli bardziej wychwalani czy by częściej o nich się mmówiło itp tylko żeby poświęciło się im trochę uwagi na którą zasługują po tym jak zdobędą medal. I ta wypowiedź była dłuższa ale przedstawiony cytat jest wyrwany z kontekstu i brzmi jak oskarżenie.

0

To nie jest nadinterpretacja tylko obserwacja, nie mówię że ty ale ze dużo osób w momencie gdy Polska była w turnieju zachwycali się jaki to wspaniały turniej same ochy i achy a teraz te same osoby krytykują wszystko co się da

1

Jest taka formuła a nie inna wybrana przez UEFA i byl/jest poziom drużyn biorących udział w turnieju taki a nie inny stąd turniej wygląda jak widzimy. To że w twoim mniemaniu turniej z 98 był dobry to kwestia właśnie poziomu piłkarskiego drużyn im wyższy tym ciekawszy turniej. Gospodarz swoje zrobił i zagra w finale a ze druga część drabinki to była autostrada do finału to już wina wymyslonego systemu przez UEFA by było więcej drużyn im się to podoba wiec nie ma o czym dyskutować. Myślę że większość tych którzy narzekają na poziom itp to ci którzy jeszcze nie pogodzili się z odpadnieciem Polski i gdyby wtedy Polska wygrała w tych karnych i zagrała w finale to połowa z tych narzekajcych mowilaby jakie to euro jest fantastyczne. Punkt oceny tej imprezy większości przypadków to kwestia czy ich ulubiona drużyna gra dalej , jeśli nie to trzeba krytykować i niestety większość ludzi to robi.

3

Francjo po tytuł !!!! Aleez! Najbardziej śmieszą mnie ci którzy wczoraj pisali jak to Niemcy zleja Portugalie w finale. To nauczka by nikogo nie skreślac przed meczem. Gratulacje Trojlolorowi!

0

Przegląd Sportowy to marne źródło wiedzy, najlepiej czytać w sprawdzonych źródłach i rzetelnych a nie tej pseudo gazecie która z dnia na dzień staje się co raz gorsza

3

Nie ma znaczenia czy on był najlepszy czy najgorszy w drużynie, jeszcze tego nie zauważyłeś ze liczy się liczba trofeów zdobytych? Ronaldo ma LM, teraz finał Euro a kto wie może i uda się wygrać i on ma niby nie zdobyć ZP? Od lat są te same kryteria i wg nich Ronaldo jest głównym faworytem, jego Portugalia, która nie należała do ścisłej czołówki faworytów i które z pewnością niewielu dawało szanse na finał dziś w nim jest a Ronaldo jest kapitanem i gwiazdą drużyny i chyba niewielu patrzy jak on gra bo liczy się efekt w postaci awansu drużyny, i to ludzie będą pamiętać, że Portugalczycy to już co najmniej vice-mistrzowie Europy i to jest fakt.

2

Reprezentant Polski? Od kiedy? O ile wiem to jest Portugalczykiem i ten też kraje reprezentuje, tam się urodził

0

Ja podziwiam ludzi którzy już po północy polują na wyniki wiadomo ze wtedy serwery przeciazone najbardziej, ja pisałam maturę w 2011 i wyniki sprawdzałam najpóźniej jak się dało, matma powodowała ten stres xD gdzieś koło 9 rano i spokojnie się zalogowalam jak to towarzystwo przeszło. Nie musiałam się stresować do 3 rano ze nie da się wejść xD po co zarywac nocke xD

1

Brawo Ty! :)

1

Juz od kilku lat tak jest

0

A ja zgadzam się z kolegą Adrianem, fakt jest taki, ze póki Radwańska trenowala z ojcem to były tylko klótnie i miejsce w okolicach 30. Odkąd ich drogi się rozeszły to Aga stała się jedną z najlepszych tenisistek w tourze . Taka jest prawda, że pod wodzą teamu który ma osiągnęła swoje najlepsze wyniki w tym finał Wimbledonu , półfinały czy triumf w Masters w ubiegłym roku a ojciec zawsze nie lubił Wiktorowskiego i żal mu pewną część ciała sciska ze córka osiągnęła to wszystko bez niego. Wiele razy pokazywał swój brak wiedzy na temat tego co dobre dla Agi i tak samo gadał w zeszłym roku a potem cofnął swoje słowa jak Aga wygrała Masters. Żałosny gość. Aga wie najlepiej co dobre dla niej i baaardzo wątpię by pozbyla się Wiktorowskiego a już tym bardziej swojego chłopaka.

3

Tez trzymam kciuki za Trojkolorowych :-)

0

Ta odpowiedź była do tych niby anty drużyn jak Portugalia, cały czas pisałam o te reprezentacji jeśli nie widzisz

0

I co z tego ze w twoim przekonaniu oni nie są drużyną skoro przechodzą dalej a te niby drużyny które wg wielu tutaj są taka prawdziwa drużyną odpadają i kto ma lepiej ta wasza drużyna w pełnym tego słowa znczeniu czy ekipa która tą drużynę udaje a każdy gra dla siebie a mają to po co przyjechali na Euro czyli wciąż grają i maja szanse na medal a może i złoty. Tak samo jechanie po Portugalii ze to zlepek ludzi ze nie są drużyna ze Ronaldo słaby i egoista tylko co z tego jak to oni grają dalej i kto się cieszy ostatni? Te niby drużyny w większości odpadły a Portugalia uważana za anty drużynę bez formy gra dalej. A chyba o to chodzi by przechodzić dalej a nie żeby wy kibice mówili że nie są drużyna bo jak widać wg waszych opinii być nie muszą bo najważniejszy jest wynik a ten jest taki jak chcą. Nawet jak odpadna w półfinale to patrząc na ich mecze i formę osiągnęli sukces.

0

Dziwnie tak jakoś, tamten był lepszy i po co ta zmiana ?

0

No i nareszcie. Koniec tych głupich plotek wyssanych z palca.

2

Nolito oficjalnie w Manchesterze City i tak patrzę a tu nowy herb ?? Jakoś średnio pasuje,

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?