Podzielam twoje zdanie :) lepiej inwestować w przyszłość niż później się znów martwić kto stanie w bramce. To że raz się udało pozyskać dwóch takich bramkarzy nie znaczy ze znów by tak było za kilka lat jakby Bravo zakończył karierę a Mats to przyszłość i dobrze że stawiają na niego a z Bravo można jeszcze coś wyciągnąć kasy.
Dokładnie jeśli i my i Argentyna wygra 3-0 to my wyjdziemy z 2 miejsca a oni z pierwszego. Liczy się tam jakiś iloraz jakkolwiek go liczą. Argentyna musi stracić seta a my na zero to wtedy będziemy liderem. Głupie ale niestety prawdziwe. Co do rywala to na pewno nie będą nimi Włochy i na 99% nie będą też USA bo chyba nikt nie wierzy ze Amerykanie przegrają z Meksykiem. Wiec zostaje ktoś Francja/Brazylia lub Kanada. Ci ostatni mają trudne zadanie bo Włochy chyba że Italia zagra na pół gwizdka i po kombinują żeby odesłać kogoś z tych lepszych Francja/Brazylia z kwitkiem. Tu zadecyduje bezpośredni mecz między obiema ekipami, nawet przy porażce jednej z nich ciąż obie mogą awansować do ćwierćfinału, wszystko zależy od Kanady. Teraz bym chciała by Włosi jak to lubią i często robią przegrali kalkulujac.
Nie wiem gdzie widziałeś ze nie wygramy grupy ale ok. Ja chyba mam inna tabele niż ty. Zatem, wciąż jesteśmy liderami w grupie mimo dzisiejszej porażki i wątpię byśmy przegrali ostatni mecz ze słabą Kubą toteż wtedy wpadniemy na USA a z nimi wygrać nam ciężko od dawna. Chyba ze nasi zaczną kalkulowac
Tylko nie Murray, każdy byle nie on. Ślizga się od 3 rundy. Wymeczone zwycięstwo zarówno z Fogninim jak i Johnsonem w dodatku bardziej niesympatycznego tenisisty od niego znaleźć się nie da. Dlatego dziwie się ze ktokolwiek może go lubić i mu kibicować, brak kultury i chamstwo to jego domena gdy tylko mu się nie układa na korcie a podobno po tym jak ktoś przegrywa poznaje się klasę, której on nie ma, same wyzwiska i przekleństwa co zawodnikowi na tym miejscu w rankingu i zwycięzcy wielkiego szlema nie wypada. Powinien świecić przykładem i mieć klasę . W ogóle nie wzbudza sympatii, a i jego tenis to przebijanie na zmęczeniem rywala. Jedna wielka nuda. Także zero jakichkolwiek przesłanek by życzyć mu zwycięstwa.
Minie kilka meczów, a jeśli on będzie dobrze grał to ludzie zapomną, może nigdy nie odzyska szacunku i sympatii ale jeśli gra w ich klubie i odplaci się dobrą grą to nikt nie będzie go wyzywał, po prostu dobro klubu najważniejsze
Chłopak ma niespełna 23 lata a już po ślubie prawie 2 lata. Trochę zaskakujące, ale jej uroda mnie nie porywa jakoś porównując ją do innych dziewczyn naszych piłkarzy ale co kto lubi
No tak tylko może kiedy jest taka impreza jak ME to warto poświęcić im trochę uwagi zwłaszcza tym którzy te medale zdobywają i ci którzy za 3 tygodnie będą walczyć na IO i wtedy nagle fałszywe zainteresowanie nimi będzie i każdy będzie ich rozliczal i oceniał w momencie gdy teraz każdy ma ich daleko gdzieś, to taki mały apel by doceniać każdego polskiego sportowa który coś dla nas wygrywa i nie ważne czy to w siatkówce piłce czy w szachach bo każdy z nich ciężko pracuje na sukces w swojej dziedzinie. A potem każdy wymaga by na IO był medal Włodarczyk czy innego lekkoatlety a tak nikt się nie interesuje tymi ludźmi wiec z jakiej du*y strony mają prawo potem czegoś oczekiwać.
A ja go rozumiem bo zarówno on jak inni lekkoatleci ciężko pracują na tym by zdobywać medale itp a media mają to daleko gdzieś a przecież zdobywaja to dla naszego kraju i milo by było gdyby ktoś choć w połowie się tym zainteresowal tak jak piłką. Ja czuję ten ból także w innych sportach, chodzi o zwykłe zainteresowanie, docenienie tej pracy. A gdy im nie idzie to pierwsi oceniają i krytykują. Tak będzie na IO wtedy sobie pprzypomną o tym ze inni też walczą w tym kraju. Nikt nie mów żeby byli bardziej wychwalani czy by częściej o nich się mmówiło itp tylko żeby poświęciło się im trochę uwagi na którą zasługują po tym jak zdobędą medal. I ta wypowiedź była dłuższa ale przedstawiony cytat jest wyrwany z kontekstu i brzmi jak oskarżenie.
To nie jest nadinterpretacja tylko obserwacja, nie mówię że ty ale ze dużo osób w momencie gdy Polska była w turnieju zachwycali się jaki to wspaniały turniej same ochy i achy a teraz te same osoby krytykują wszystko co się da
Jest taka formuła a nie inna wybrana przez UEFA i byl/jest poziom drużyn biorących udział w turnieju taki a nie inny stąd turniej wygląda jak widzimy. To że w twoim mniemaniu turniej z 98 był dobry to kwestia właśnie poziomu piłkarskiego drużyn im wyższy tym ciekawszy turniej. Gospodarz swoje zrobił i zagra w finale a ze druga część drabinki to była autostrada do finału to już wina wymyslonego systemu przez UEFA by było więcej drużyn im się to podoba wiec nie ma o czym dyskutować. Myślę że większość tych którzy narzekają na poziom itp to ci którzy jeszcze nie pogodzili się z odpadnieciem Polski i gdyby wtedy Polska wygrała w tych karnych i zagrała w finale to połowa z tych narzekajcych mowilaby jakie to euro jest fantastyczne. Punkt oceny tej imprezy większości przypadków to kwestia czy ich ulubiona drużyna gra dalej , jeśli nie to trzeba krytykować i niestety większość ludzi to robi.
Francjo po tytuł !!!! Aleez! Najbardziej śmieszą mnie ci którzy wczoraj pisali jak to Niemcy zleja Portugalie w finale. To nauczka by nikogo nie skreślac przed meczem. Gratulacje Trojlolorowi!
Przegląd Sportowy to marne źródło wiedzy, najlepiej czytać w sprawdzonych źródłach i rzetelnych a nie tej pseudo gazecie która z dnia na dzień staje się co raz gorsza
Nie ma znaczenia czy on był najlepszy czy najgorszy w drużynie, jeszcze tego nie zauważyłeś ze liczy się liczba trofeów zdobytych? Ronaldo ma LM, teraz finał Euro a kto wie może i uda się wygrać i on ma niby nie zdobyć ZP? Od lat są te same kryteria i wg nich Ronaldo jest głównym faworytem, jego Portugalia, która nie należała do ścisłej czołówki faworytów i które z pewnością niewielu dawało szanse na finał dziś w nim jest a Ronaldo jest kapitanem i gwiazdą drużyny i chyba niewielu patrzy jak on gra bo liczy się efekt w postaci awansu drużyny, i to ludzie będą pamiętać, że Portugalczycy to już co najmniej vice-mistrzowie Europy i to jest fakt.
Ja podziwiam ludzi którzy już po północy polują na wyniki wiadomo ze wtedy serwery przeciazone najbardziej, ja pisałam maturę w 2011 i wyniki sprawdzałam najpóźniej jak się dało, matma powodowała ten stres xD gdzieś koło 9 rano i spokojnie się zalogowalam jak to towarzystwo przeszło. Nie musiałam się stresować do 3 rano ze nie da się wejść xD po co zarywac nocke xD
A ja zgadzam się z kolegą Adrianem, fakt jest taki, ze póki Radwańska trenowala z ojcem to były tylko klótnie i miejsce w okolicach 30. Odkąd ich drogi się rozeszły to Aga stała się jedną z najlepszych tenisistek w tourze . Taka jest prawda, że pod wodzą teamu który ma osiągnęła swoje najlepsze wyniki w tym finał Wimbledonu , półfinały czy triumf w Masters w ubiegłym roku a ojciec zawsze nie lubił Wiktorowskiego i żal mu pewną część ciała sciska ze córka osiągnęła to wszystko bez niego. Wiele razy pokazywał swój brak wiedzy na temat tego co dobre dla Agi i tak samo gadał w zeszłym roku a potem cofnął swoje słowa jak Aga wygrała Masters. Żałosny gość. Aga wie najlepiej co dobre dla niej i baaardzo wątpię by pozbyla się Wiktorowskiego a już tym bardziej swojego chłopaka.
I co z tego ze w twoim przekonaniu oni nie są drużyną skoro przechodzą dalej a te niby drużyny które wg wielu tutaj są taka prawdziwa drużyną odpadają i kto ma lepiej ta wasza drużyna w pełnym tego słowa znczeniu czy ekipa która tą drużynę udaje a każdy gra dla siebie a mają to po co przyjechali na Euro czyli wciąż grają i maja szanse na medal a może i złoty. Tak samo jechanie po Portugalii ze to zlepek ludzi ze nie są drużyna ze Ronaldo słaby i egoista tylko co z tego jak to oni grają dalej i kto się cieszy ostatni? Te niby drużyny w większości odpadły a Portugalia uważana za anty drużynę bez formy gra dalej. A chyba o to chodzi by przechodzić dalej a nie żeby wy kibice mówili że nie są drużyna bo jak widać wg waszych opinii być nie muszą bo najważniejszy jest wynik a ten jest taki jak chcą. Nawet jak odpadna w półfinale to patrząc na ich mecze i formę osiągnęli sukces.
5
Brawo Legio! Liga Mistrzów baaardzo bliskooo. Teraz tylko to utrzymać i będziemy mieli w końcu polską drużynę w LM :)
0
Podzielam twoje zdanie :) lepiej inwestować w przyszłość niż później się znów martwić kto stanie w bramce. To że raz się udało pozyskać dwóch takich bramkarzy nie znaczy ze znów by tak było za kilka lat jakby Bravo zakończył karierę a Mats to przyszłość i dobrze że stawiają na niego a z Bravo można jeszcze coś wyciągnąć kasy.
1
Dokładnie jeśli i my i Argentyna wygra 3-0 to my wyjdziemy z 2 miejsca a oni z pierwszego. Liczy się tam jakiś iloraz jakkolwiek go liczą. Argentyna musi stracić seta a my na zero to wtedy będziemy liderem. Głupie ale niestety prawdziwe. Co do rywala to na pewno nie będą nimi Włochy i na 99% nie będą też USA bo chyba nikt nie wierzy ze Amerykanie przegrają z Meksykiem. Wiec zostaje ktoś Francja/Brazylia lub Kanada. Ci ostatni mają trudne zadanie bo Włochy chyba że Italia zagra na pół gwizdka i po kombinują żeby odesłać kogoś z tych lepszych Francja/Brazylia z kwitkiem. Tu zadecyduje bezpośredni mecz między obiema ekipami, nawet przy porażce jednej z nich ciąż obie mogą awansować do ćwierćfinału, wszystko zależy od Kanady. Teraz bym chciała by Włosi jak to lubią i często robią przegrali kalkulujac.
0
To dziwne, bo mamy lepszy bilans niż Arg i wygraliśmy z nimi ale może to i lepiej
0
Nie wiem gdzie widziałeś ze nie wygramy grupy ale ok. Ja chyba mam inna tabele niż ty. Zatem, wciąż jesteśmy liderami w grupie mimo dzisiejszej porażki i wątpię byśmy przegrali ostatni mecz ze słabą Kubą toteż wtedy wpadniemy na USA a z nimi wygrać nam ciężko od dawna. Chyba ze nasi zaczną kalkulowac
0
Tylko nie Murray, każdy byle nie on. Ślizga się od 3 rundy. Wymeczone zwycięstwo zarówno z Fogninim jak i Johnsonem w dodatku bardziej niesympatycznego tenisisty od niego znaleźć się nie da. Dlatego dziwie się ze ktokolwiek może go lubić i mu kibicować, brak kultury i chamstwo to jego domena gdy tylko mu się nie układa na korcie a podobno po tym jak ktoś przegrywa poznaje się klasę, której on nie ma, same wyzwiska i przekleństwa co zawodnikowi na tym miejscu w rankingu i zwycięzcy wielkiego szlema nie wypada. Powinien świecić przykładem i mieć klasę . W ogóle nie wzbudza sympatii, a i jego tenis to przebijanie na zmęczeniem rywala. Jedna wielka nuda. Także zero jakichkolwiek przesłanek by życzyć mu zwycięstwa.
0
Minie kilka meczów, a jeśli on będzie dobrze grał to ludzie zapomną, może nigdy nie odzyska szacunku i sympatii ale jeśli gra w ich klubie i odplaci się dobrą grą to nikt nie będzie go wyzywał, po prostu dobro klubu najważniejsze
0
Chłopak ma niespełna 23 lata a już po ślubie prawie 2 lata. Trochę zaskakujące, ale jej uroda mnie nie porywa jakoś porównując ją do innych dziewczyn naszych piłkarzy ale co kto lubi
0
Jestem niezorientowana wiec pytam co się stało Digne ze ma ten bandaż na twarzy?
0
https://mobile.twitter.com/BSchweinsteiger/status/753300975666855938?p=v a jak wam się podoba piękna Ana i jej suknia?
0
Mam to samo, nieważne jest to jaki wynik osiągną w tej Lidze Światowej bo Igrzyska najważniejsze ;)
3
Brawo Niko! 1-0
0
No tak tylko może kiedy jest taka impreza jak ME to warto poświęcić im trochę uwagi zwłaszcza tym którzy te medale zdobywają i ci którzy za 3 tygodnie będą walczyć na IO i wtedy nagle fałszywe zainteresowanie nimi będzie i każdy będzie ich rozliczal i oceniał w momencie gdy teraz każdy ma ich daleko gdzieś, to taki mały apel by doceniać każdego polskiego sportowa który coś dla nas wygrywa i nie ważne czy to w siatkówce piłce czy w szachach bo każdy z nich ciężko pracuje na sukces w swojej dziedzinie. A potem każdy wymaga by na IO był medal Włodarczyk czy innego lekkoatlety a tak nikt się nie interesuje tymi ludźmi wiec z jakiej du*y strony mają prawo potem czegoś oczekiwać.
0
A ja go rozumiem bo zarówno on jak inni lekkoatleci ciężko pracują na tym by zdobywać medale itp a media mają to daleko gdzieś a przecież zdobywaja to dla naszego kraju i milo by było gdyby ktoś choć w połowie się tym zainteresowal tak jak piłką. Ja czuję ten ból także w innych sportach, chodzi o zwykłe zainteresowanie, docenienie tej pracy. A gdy im nie idzie to pierwsi oceniają i krytykują. Tak będzie na IO wtedy sobie pprzypomną o tym ze inni też walczą w tym kraju. Nikt nie mów żeby byli bardziej wychwalani czy by częściej o nich się mmówiło itp tylko żeby poświęciło się im trochę uwagi na którą zasługują po tym jak zdobędą medal. I ta wypowiedź była dłuższa ale przedstawiony cytat jest wyrwany z kontekstu i brzmi jak oskarżenie.
0
To nie jest nadinterpretacja tylko obserwacja, nie mówię że ty ale ze dużo osób w momencie gdy Polska była w turnieju zachwycali się jaki to wspaniały turniej same ochy i achy a teraz te same osoby krytykują wszystko co się da
1
Jest taka formuła a nie inna wybrana przez UEFA i byl/jest poziom drużyn biorących udział w turnieju taki a nie inny stąd turniej wygląda jak widzimy. To że w twoim mniemaniu turniej z 98 był dobry to kwestia właśnie poziomu piłkarskiego drużyn im wyższy tym ciekawszy turniej. Gospodarz swoje zrobił i zagra w finale a ze druga część drabinki to była autostrada do finału to już wina wymyslonego systemu przez UEFA by było więcej drużyn im się to podoba wiec nie ma o czym dyskutować. Myślę że większość tych którzy narzekają na poziom itp to ci którzy jeszcze nie pogodzili się z odpadnieciem Polski i gdyby wtedy Polska wygrała w tych karnych i zagrała w finale to połowa z tych narzekajcych mowilaby jakie to euro jest fantastyczne. Punkt oceny tej imprezy większości przypadków to kwestia czy ich ulubiona drużyna gra dalej , jeśli nie to trzeba krytykować i niestety większość ludzi to robi.
3
Francjo po tytuł !!!! Aleez! Najbardziej śmieszą mnie ci którzy wczoraj pisali jak to Niemcy zleja Portugalie w finale. To nauczka by nikogo nie skreślac przed meczem. Gratulacje Trojlolorowi!
0
Przegląd Sportowy to marne źródło wiedzy, najlepiej czytać w sprawdzonych źródłach i rzetelnych a nie tej pseudo gazecie która z dnia na dzień staje się co raz gorsza
3
Nie ma znaczenia czy on był najlepszy czy najgorszy w drużynie, jeszcze tego nie zauważyłeś ze liczy się liczba trofeów zdobytych? Ronaldo ma LM, teraz finał Euro a kto wie może i uda się wygrać i on ma niby nie zdobyć ZP? Od lat są te same kryteria i wg nich Ronaldo jest głównym faworytem, jego Portugalia, która nie należała do ścisłej czołówki faworytów i które z pewnością niewielu dawało szanse na finał dziś w nim jest a Ronaldo jest kapitanem i gwiazdą drużyny i chyba niewielu patrzy jak on gra bo liczy się efekt w postaci awansu drużyny, i to ludzie będą pamiętać, że Portugalczycy to już co najmniej vice-mistrzowie Europy i to jest fakt.
2
Reprezentant Polski? Od kiedy? O ile wiem to jest Portugalczykiem i ten też kraje reprezentuje, tam się urodził
0
Ja podziwiam ludzi którzy już po północy polują na wyniki wiadomo ze wtedy serwery przeciazone najbardziej, ja pisałam maturę w 2011 i wyniki sprawdzałam najpóźniej jak się dało, matma powodowała ten stres xD gdzieś koło 9 rano i spokojnie się zalogowalam jak to towarzystwo przeszło. Nie musiałam się stresować do 3 rano ze nie da się wejść xD po co zarywac nocke xD
1
Brawo Ty! :)
1
Juz od kilku lat tak jest
0
A ja zgadzam się z kolegą Adrianem, fakt jest taki, ze póki Radwańska trenowala z ojcem to były tylko klótnie i miejsce w okolicach 30. Odkąd ich drogi się rozeszły to Aga stała się jedną z najlepszych tenisistek w tourze . Taka jest prawda, że pod wodzą teamu który ma osiągnęła swoje najlepsze wyniki w tym finał Wimbledonu , półfinały czy triumf w Masters w ubiegłym roku a ojciec zawsze nie lubił Wiktorowskiego i żal mu pewną część ciała sciska ze córka osiągnęła to wszystko bez niego. Wiele razy pokazywał swój brak wiedzy na temat tego co dobre dla Agi i tak samo gadał w zeszłym roku a potem cofnął swoje słowa jak Aga wygrała Masters. Żałosny gość. Aga wie najlepiej co dobre dla niej i baaardzo wątpię by pozbyla się Wiktorowskiego a już tym bardziej swojego chłopaka.
3
Tez trzymam kciuki za Trojkolorowych :-)
0
Ta odpowiedź była do tych niby anty drużyn jak Portugalia, cały czas pisałam o te reprezentacji jeśli nie widzisz
0
I co z tego ze w twoim przekonaniu oni nie są drużyną skoro przechodzą dalej a te niby drużyny które wg wielu tutaj są taka prawdziwa drużyną odpadają i kto ma lepiej ta wasza drużyna w pełnym tego słowa znczeniu czy ekipa która tą drużynę udaje a każdy gra dla siebie a mają to po co przyjechali na Euro czyli wciąż grają i maja szanse na medal a może i złoty. Tak samo jechanie po Portugalii ze to zlepek ludzi ze nie są drużyna ze Ronaldo słaby i egoista tylko co z tego jak to oni grają dalej i kto się cieszy ostatni? Te niby drużyny w większości odpadły a Portugalia uważana za anty drużynę bez formy gra dalej. A chyba o to chodzi by przechodzić dalej a nie żeby wy kibice mówili że nie są drużyna bo jak widać wg waszych opinii być nie muszą bo najważniejszy jest wynik a ten jest taki jak chcą. Nawet jak odpadna w półfinale to patrząc na ich mecze i formę osiągnęli sukces.
0
Dziwnie tak jakoś, tamten był lepszy i po co ta zmiana ?
0
No i nareszcie. Koniec tych głupich plotek wyssanych z palca.
2
Nolito oficjalnie w Manchesterze City i tak patrzę a tu nowy herb ?? Jakoś średnio pasuje,