Po to ta La Rambla jest żeby pisać nie tylko o Barcelonie czy piłce. Można poruszać każdy temat wiec nie rozumiem tego określenia pudelek, jak ktoś chce napisać tu kto z kim się spotyka czy co zrobił wieczorem po wiadomościach to takie ma prawo. Jeśli ktoś nie chce nie musi czytać. Fajnie ze mamy taki dział i ze można tu poruszyć każdy temat.
Wszystko ok tylko ile można na okrągło w kolko walkowac? I ku czemu to ma służyć? Mecz był dwa dni temu a tu ciągle ludzie przeżywają jakby ten mecz był co najmniej kluczowy w perspektywie zdobycia tytułu. Owszem był wielbłąd każdy to wie ale ludzie na litość Boską można już zluzowac i zamiast patrzeć wstecz, myśleć o następnym meczu. Czasu nie da się cofnąć a ta fala krytyki nikomu nie pomaga.
Jak dla mnie ten artykuł nic nie wnosi a powoduje pod nim fale krytyki i hejtu co do osoby Marca. Właśnie jak grał dobrze i nie puszczał bramki to nie było artykułu o tym.
Właśnie. Do znudzenia co raz to nowe wypociny na temat tego jak to idiotycznie wczoraj się zachował. Wszyscy to wiemy a ciągle gadanie o tym niczego nie zmieni. On sam wie ze popełnił fatalny błąd a linczowanie go nie wnosi niczego dobrego.
Dobrze ze sie przyznaje do winy. Niech wyciągnie wnioski i więcej tego nie robi. Nie ma co przeżywać i oglądać się wstecz bo to niczego nie zmieni. Trzeba pracować i walczyć! Vamos!
Ludzie spokojnie! Biedziecie się cieszyć po ostatnim gwizdku a nie teraz. Zostało jeszcze kupę czasu, to Real on zawsze może strzelić nawet w ostatniej minucie meczu.
Jak mnie denerwuje takie gadanie ze Pep dostał gotowy klub i niewiele musi się wysilać. Widać po grze City ze pod wodzą Pepa zrobili postęp i grają inaczej. Nie przyszedł na gotowe. Nie grali w zeszłym sezonie jakoś wybitnie skoro musieli grać w eliminacjach LM. Mieli swoje problemy.
Stadion Legii od dawna juz nie nazywa sie Pepsi Arena tylko Stadion Wojska Polskiego. Od 19 lipca 2011 do 31 grudnia 2014 na podstawie umowy pomiędzy firmą PepsiCo a Legią dla celów marketingowych używana była nazwa Pepsi Arena.
"Today is Ter Stegen's day, he joined Barça as a 22-year old, spent 18 of those 22 years as a Borussia Monchengladbach player."
Dziś wyjątkowy mecz dla Matsa i mam nadzieję że kibice Gladbach odpowiednio go przywitają tak jak pożegnali :-) piękne były wtedy obrazki, płaczący Mats, widać ile dla niego znaczy ten klub wiec tym bardziej powrót tam jest czymś niezwykłym dla niego. Dziś po drugiej stronie :)
Nie wiem czy było ale mi się spodobało ;-) znalezione na internetach
Tata słyszy modlitwę Jasia:
- Boże błogosław mamę, tatę, babcię. Dziadku papa.
Następnego dnia dziadek umiera.
Za kilka miesięcy tata znów słyszy modlitwę Jasia:
- Boże błogosław mamę, tatę. Babciu papa.
Następnego dnia babcia umiera. Jasio znów się modli, a ojciec słucha:
- Boże błogosław mamę. Tato papa.
Tata rano idzie do pracy strasznie wściekły i zaniepokojony tym, że wedle modlitwy syna kolej na niego. Przychodzi i mówi do żony:
- Kochanie, miałem dzisiaj straszny dzień!
Na to żona odpowiada:
- Ty miałeś zły dzień? Listonosz dostał zawału na progu drzwi!
U nas by się przydały takie kary za śmiecenie i inne tego typu rzeczy ;) np wandalizmy, choć za wyrzucenie papierosa taka kara to przesada ale jak widać tam nie patrzą kto to zrobił tylko kara to kara :D ale dlaczego nie można żuć gumy to nie rozumiem, co w tym złego?
0
Ci z Napoli pewnie mega wkurzeni ze tracą takiego napastnika i to akurat teraz gdy strzelał im tyle bramek. Szkoda go.
1
Po to ta La Rambla jest żeby pisać nie tylko o Barcelonie czy piłce. Można poruszać każdy temat wiec nie rozumiem tego określenia pudelek, jak ktoś chce napisać tu kto z kim się spotyka czy co zrobił wieczorem po wiadomościach to takie ma prawo. Jeśli ktoś nie chce nie musi czytać. Fajnie ze mamy taki dział i ze można tu poruszyć każdy temat.
0
A ci którzy nie mają dzieci to co mają zrobić? 500+ nie dostaną kurcze
1
Uwielbiam widok śpiewającego hymn Włoch, Buffona. Ile w tym pasji :)
0
Fajnie ze go wspiera w tym trudnym momencie gdzie spadła na niego fala krytyki z każdej strony. To ważne ze koledzy w drużynie trzymają się razem :-)
1
Wszystko ok tylko ile można na okrągło w kolko walkowac? I ku czemu to ma służyć? Mecz był dwa dni temu a tu ciągle ludzie przeżywają jakby ten mecz był co najmniej kluczowy w perspektywie zdobycia tytułu. Owszem był wielbłąd każdy to wie ale ludzie na litość Boską można już zluzowac i zamiast patrzeć wstecz, myśleć o następnym meczu. Czasu nie da się cofnąć a ta fala krytyki nikomu nie pomaga.
0
Jak dla mnie ten artykuł nic nie wnosi a powoduje pod nim fale krytyki i hejtu co do osoby Marca. Właśnie jak grał dobrze i nie puszczał bramki to nie było artykułu o tym.
7
Ile jeszcze będzie artykułów tego typu? Jaki w tym cel? Żeby każdy pisał tu jaki on beznadziejny i ze nie zasługuje na grę w naszej bramce?
1
Przemilcze to.
1
Właśnie. Do znudzenia co raz to nowe wypociny na temat tego jak to idiotycznie wczoraj się zachował. Wszyscy to wiemy a ciągle gadanie o tym niczego nie zmieni. On sam wie ze popełnił fatalny błąd a linczowanie go nie wnosi niczego dobrego.
0
Dobrze ze sie przyznaje do winy. Niech wyciągnie wnioski i więcej tego nie robi. Nie ma co przeżywać i oglądać się wstecz bo to niczego nie zmieni. Trzeba pracować i walczyć! Vamos!
0
Juz tylko jedna bramka do remisu, musieli poczuć gaz i teraz to wykorzystać! Jest sporo czasu!
9
Ludzie spokojnie! Biedziecie się cieszyć po ostatnim gwizdku a nie teraz. Zostało jeszcze kupę czasu, to Real on zawsze może strzelić nawet w ostatniej minucie meczu.
0
Kontekst twojej wypowiedzi brzmi jakby w United był to byłoby to wyzwanie bo City nim nie jest.
0
Jak mnie denerwuje takie gadanie ze Pep dostał gotowy klub i niewiele musi się wysilać. Widać po grze City ze pod wodzą Pepa zrobili postęp i grają inaczej. Nie przyszedł na gotowe. Nie grali w zeszłym sezonie jakoś wybitnie skoro musieli grać w eliminacjach LM. Mieli swoje problemy.
1
Piłka meczowa była dla Kolonii. Taka sytuacja ...
0
Stadion Legii od dawna juz nie nazywa sie Pepsi Arena tylko Stadion Wojska Polskiego. Od 19 lipca 2011 do 31 grudnia 2014 na podstawie umowy pomiędzy firmą PepsiCo a Legią dla celów marketingowych używana była nazwa Pepsi Arena.
0
Dzięki !
0
A co tu do rozumienia? Pytanie proste, nie widzę problemu, kolega u góry zrozumiał
edit. No właśnie xD
0
Niestety nie widziałam wiec pytam jak kibice przyjęli Matsa?
5
"Today is Ter Stegen's day, he joined Barça as a 22-year old, spent 18 of those 22 years as a Borussia Monchengladbach player."
Dziś wyjątkowy mecz dla Matsa i mam nadzieję że kibice Gladbach odpowiednio go przywitają tak jak pożegnali :-) piękne były wtedy obrazki, płaczący Mats, widać ile dla niego znaczy ten klub wiec tym bardziej powrót tam jest czymś niezwykłym dla niego. Dziś po drugiej stronie :)
53
Nie wiem czy było ale mi się spodobało ;-) znalezione na internetach
Tata słyszy modlitwę Jasia:
- Boże błogosław mamę, tatę, babcię. Dziadku papa.
Następnego dnia dziadek umiera.
Za kilka miesięcy tata znów słyszy modlitwę Jasia:
- Boże błogosław mamę, tatę. Babciu papa.
Następnego dnia babcia umiera. Jasio znów się modli, a ojciec słucha:
- Boże błogosław mamę. Tato papa.
Tata rano idzie do pracy strasznie wściekły i zaniepokojony tym, że wedle modlitwy syna kolej na niego. Przychodzi i mówi do żony:
- Kochanie, miałem dzisiaj straszny dzień!
Na to żona odpowiada:
- Ty miałeś zły dzień? Listonosz dostał zawału na progu drzwi!
XD
0
Kun wraca, Kun strzela :-)
0
Ale Bayern ma farta ...
1
Z tego co podaje strona Legii jak i UEFA obu klubom postawiono zarzuty wiec nie tylko Legii a też Dortmundowi . Z tym ze Legii 6 a BVB 2. I podobno wszystkie zarzuty mają być rrozpatrzone 28. Tutaj potwierdzenie http://legia.net/lekki/wiadomosci,66282-zarzuty_dla_legii_i_borussii_od_uefa.html
1
Derby Manchesteru w 4 rundzie EFL Cup :-) no ciekawie będzie :)
7
Gwiazdy z United nie chcą się za bardzo przemęczac jak widać ;-)
0
U nas by się przydały takie kary za śmiecenie i inne tego typu rzeczy ;) np wandalizmy, choć za wyrzucenie papierosa taka kara to przesada ale jak widać tam nie patrzą kto to zrobił tylko kara to kara :D ale dlaczego nie można żuć gumy to nie rozumiem, co w tym złego?
0
Fajna akcja Mainz na 2-1. Całe 2 minuty Augsburg cieszył się z remisu
0
Kun ma bardzo dobre statystyki jak na to ze teraz pauzuje.