0

Ci z Napoli pewnie mega wkurzeni ze tracą takiego napastnika i to akurat teraz gdy strzelał im tyle bramek. Szkoda go.

1

Po to ta La Rambla jest żeby pisać nie tylko o Barcelonie czy piłce. Można poruszać każdy temat wiec nie rozumiem tego określenia pudelek, jak ktoś chce napisać tu kto z kim się spotyka czy co zrobił wieczorem po wiadomościach to takie ma prawo. Jeśli ktoś nie chce nie musi czytać. Fajnie ze mamy taki dział i ze można tu poruszyć każdy temat.

0

A ci którzy nie mają dzieci to co mają zrobić? 500+ nie dostaną kurcze

1

Uwielbiam widok śpiewającego hymn Włoch, Buffona. Ile w tym pasji :)

0

Fajnie ze go wspiera w tym trudnym momencie gdzie spadła na niego fala krytyki z każdej strony. To ważne ze koledzy w drużynie trzymają się razem :-)

1

Wszystko ok tylko ile można na okrągło w kolko walkowac? I ku czemu to ma służyć? Mecz był dwa dni temu a tu ciągle ludzie przeżywają jakby ten mecz był co najmniej kluczowy w perspektywie zdobycia tytułu. Owszem był wielbłąd każdy to wie ale ludzie na litość Boską można już zluzowac i zamiast patrzeć wstecz, myśleć o następnym meczu. Czasu nie da się cofnąć a ta fala krytyki nikomu nie pomaga.

0

Jak dla mnie ten artykuł nic nie wnosi a powoduje pod nim fale krytyki i hejtu co do osoby Marca. Właśnie jak grał dobrze i nie puszczał bramki to nie było artykułu o tym.

7

Ile jeszcze będzie artykułów tego typu? Jaki w tym cel? Żeby każdy pisał tu jaki on beznadziejny i ze nie zasługuje na grę w naszej bramce?

1

Przemilcze to.

1

Właśnie. Do znudzenia co raz to nowe wypociny na temat tego jak to idiotycznie wczoraj się zachował. Wszyscy to wiemy a ciągle gadanie o tym niczego nie zmieni. On sam wie ze popełnił fatalny błąd a linczowanie go nie wnosi niczego dobrego.

0

Dobrze ze sie przyznaje do winy. Niech wyciągnie wnioski i więcej tego nie robi. Nie ma co przeżywać i oglądać się wstecz bo to niczego nie zmieni. Trzeba pracować i walczyć! Vamos!

0

Juz tylko jedna bramka do remisu, musieli poczuć gaz i teraz to wykorzystać! Jest sporo czasu!

9

Ludzie spokojnie! Biedziecie się cieszyć po ostatnim gwizdku a nie teraz. Zostało jeszcze kupę czasu, to Real on zawsze może strzelić nawet w ostatniej minucie meczu.

0

Kontekst twojej wypowiedzi brzmi jakby w United był to byłoby to wyzwanie bo City nim nie jest.

0

Jak mnie denerwuje takie gadanie ze Pep dostał gotowy klub i niewiele musi się wysilać. Widać po grze City ze pod wodzą Pepa zrobili postęp i grają inaczej. Nie przyszedł na gotowe. Nie grali w zeszłym sezonie jakoś wybitnie skoro musieli grać w eliminacjach LM. Mieli swoje problemy.

1

Piłka meczowa była dla Kolonii. Taka sytuacja ...

0

Stadion Legii od dawna juz nie nazywa sie Pepsi Arena tylko Stadion Wojska Polskiego. Od 19 lipca 2011 do 31 grudnia 2014 na podstawie umowy pomiędzy firmą PepsiCo a Legią dla celów marketingowych używana była nazwa Pepsi Arena.

0

Dzięki !

0

A co tu do rozumienia? Pytanie proste, nie widzę problemu, kolega u góry zrozumiał

edit. No właśnie xD

0

Niestety nie widziałam wiec pytam jak kibice przyjęli Matsa?

5

"Today is Ter Stegen's day, he joined Barça as a 22-year old, spent 18 of those 22 years as a Borussia Monchengladbach player."



Dziś wyjątkowy mecz dla Matsa i mam nadzieję że kibice Gladbach odpowiednio go przywitają tak jak pożegnali :-) piękne były wtedy obrazki, płaczący Mats, widać ile dla niego znaczy ten klub wiec tym bardziej powrót tam jest czymś niezwykłym dla niego. Dziś po drugiej stronie :)

53

Nie wiem czy było ale mi się spodobało ;-) znalezione na internetach

Tata słyszy modlitwę Jasia: 
- Boże błogosław mamę, tatę, babcię. Dziadku papa. 
Następnego dnia dziadek umiera. 
Za kilka miesięcy tata znów słyszy modlitwę Jasia: 
- Boże błogosław mamę, tatę. Babciu papa. 
Następnego dnia babcia umiera. Jasio znów się modli, a ojciec słucha: 
- Boże błogosław mamę. Tato papa. 
Tata rano idzie do pracy strasznie wściekły i zaniepokojony tym, że wedle modlitwy syna kolej na niego. Przychodzi i mówi do żony: 
- Kochanie, miałem dzisiaj straszny dzień! 
Na to żona odpowiada: 
- Ty miałeś zły dzień? Listonosz dostał zawału na progu drzwi!

XD

0

Kun wraca, Kun strzela :-)

0

Ale Bayern ma farta ...

1

Z tego co podaje strona Legii jak i UEFA obu klubom postawiono zarzuty wiec nie tylko Legii a też Dortmundowi . Z tym ze Legii 6 a BVB 2. I podobno wszystkie zarzuty mają być rrozpatrzone 28. Tutaj potwierdzenie http://legia.net/lekki/wiadomosci,66282-zarzuty_dla_legii_i_borussii_od_uefa.html

1

Derby Manchesteru w 4 rundzie EFL Cup :-) no ciekawie będzie :)

7

Gwiazdy z United nie chcą się za bardzo przemęczac jak widać ;-)

0

U nas by się przydały takie kary za śmiecenie i inne tego typu rzeczy ;) np wandalizmy, choć za wyrzucenie papierosa taka kara to przesada ale jak widać tam nie patrzą kto to zrobił tylko kara to kara :D ale dlaczego nie można żuć gumy to nie rozumiem, co w tym złego?

0

Fajna akcja Mainz na 2-1. Całe 2 minuty Augsburg cieszył się z remisu

0

Kun ma bardzo dobre statystyki jak na to ze teraz pauzuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?