0

Ze zwycięstwem to nie takie proste by było. Wyprzedzić Hamiltona w trakcie wyścigu to nie takie proste a już zwłaszcza w taką pogodę trzeba uważać. Brytyjczyk także jechał bardzo dobrze i rozsądnie. I nie sądzę by dał się tak ograć, on lubi ścigać się deszczu ma spore doświadczenie a młody Verstappen mógłby popełnić błąd i wypaść z toru o to nie trudno przy śliskim torze. I akurat to ze wyprzedzał tylu kierowców może oznaczać ze nie bał się mokrego toru postawił wszystko na jedną kartę a ci mijani nie bardzo mili ochotę reagować by ryzykować nieskończenie wyścigu. Wiec nie wychodzilabym z takimi wnioskami aż na zwycięstwo. Tego się nie dowiemy ale myślę że jednak by nie wygrał. W normalnych warunkach Hamilton gdy ma sprawne auto i jedzie dobrym tempem nie daje się ogrywac. A wiemy ze Mercedes jet przed wszystkimi daleko a Brytyjczyk w ten weekend miał auto jak należy więc nie sądzę by Verstappen wygrał. Takie moje zdanie. Na drugie miejsce miał szansę bo Rosberg jechał jak ciotka i gdyby tylko nie miał takiej przewagi to na pewno panowie by się zamienili miejscami.

0

Najlepiej powiedzieć ze to wina bramkarza a co.

0

No to kolejny temat do wałkowania się znalazł. Będzie kolejna saga?

0

Zapewne tak jak i w finale LM tak i tu Real przyfarci i wygra. Atletico tylko będąc w swojej najlepszej formie było w stanie urwać punkty czy nawet wygrać z nimi. A ostatnio nie porywali formą a Real nawet bez formy zdobywa takie punkty. Choc ciężko ocenić po tej przerwie reprezentacyjnej

0

A ja liczyłam ze Max wskoczy na 2 miejsce ... :

0

Neuer kontuzja? Ja słyszałam o tym ze jest chory wiec nie wiem

0

To fakt , naszego dotyczyło wiec trzeba było pisać eseje jak to Rumuni rzucili w niego petarda

1

No właśnie a inni powtarzają to dalej i opowiadania ciąg dalszy. Dlatego się zastanawiam po co to wszystko. Wygrali to niech się cieszą a nie wymyślają coś czego nie było.

31

Mam jedno pytanie mianowicie: Dlaczego wszędzie piszą ze petarda uderzyła w Lewandowskiego skoro to nieprawda? Po co ludzie tak koloryzuja? Petarda spadła obok niego i jej wybuch spowodował skutki dla jego uszu. Gdyby rzeczywiście dostał nią to na pewno nie wrocilby sobie do gry i nie grał normalnie do końca. Po za tym w powtórkach widać było gdzie wybuchła ta petarda a w internecie tyle przeinaczonych faktów. To chyba jest różnica między wybuchem petardy obok kogoś a dostaniem nią nie?

2

Ja usciśle, petarda poleciała obok Lewandowskiego i jej wybuch spowodował ze runął na murawę i trzymał się za uszy.

3

Słuchanie Hejto to jest mega kara. Teksty typu, kiedy Borek wspomina o wyniku meczu Kazachstanu a ten, że nie ma co o tym gadać bo jak my wygramy to będziemy liderem . Ale człowieku dzisiejszy mecz nie kończy eliminacji i Borek dobrze robi ze wspomina o meczu NASZEJ grupy bo to ma znaczenie. Przecież nie mówił o meczu ligi hokeja. Kiedy ktoś mu zabierze ten mikrofon? Obrzydza tylko oglądanie meczu. Taki z niego ekspert jak .... no.

0

Nieźle sobie pograla Brazylia z Argentyna, nie spodziewałam się zwycięstwa Brazylii i to w takim rozmiarze, Brawa dla Neymara za 50 bramek!

10

Miłego dnia w pracy/szkole dla wszystkich. Oj na pewno będzie milszy jak się pomyśli ze to ostatni dzien przed długim weekendem

0

Poproszę xD

0

A ma teraz jakieś jeszcze wizje przyszłości które jeszcze nie miały miejsca? Może warto go trochę posłuchać skoro gość potrafi tak przewidywać

2

Do dziś pamiętam słynne słowa Szpakowskiego gdy Andres strzelił "Co się dzieje tu, co się dzieje w Katalonii, co się dzieje w domach tych, którzy kochają hiszpańskich Bogów" coś niesamowitego :)

0

Ale nie należy do ich obowiązku sprawdzać czy inni sponsorzy nie mają przypadkiem czegoś podobnego albo takiego samego. Klub chyba akceptuje ale pod kątem wizerunku, czy pasuje itp a nie czy sponsor odgapil coś od innych co?

2

Tez tego nie rozumiem, w czym winna jest Barca? Jak juz niech sponsora wezmą za dupe a nie przywalaja się do klubu. Czy to Barca projektowala te stroje? Nie.

17

Oby wykorzystał tą szanse i pokazał się z dobrej strony. Lepszej okazji w najbliższym czasie raczej nie będzie. Do boju Mats!

0

Ostatnio jak leciał Kevin jakieś 2 tyg temu to się o tym dowiedziałam i specjalne zwróciłam uwagę na tą scenę. Oglądałam ten film milion razy a dopiero niedawno się o tym dowiedziałam :-)

3

Podziwiam tych co wstali specjalnie o 4 rano żeby poznać wstępne wyniki wyborów w USA. Mi by się nie chciało. Wstałam o 6:30 i wiem tyle samo co tamci a przy tym bardziej wyspana xD W ogóle polskie media przeżywają szał z tym związany, cała oprawa wygląda tak jakby to u nas były wybory, a gdzie jest ta różnica między wyborami w innym kraju a we własnym? Ja rozumiem ze USA to potęga majca ogromne wplywy na swiecie itp itd ale chyba przesadą jest robić takie programy medialne jak te kiedy te wybory są u nas. Chyba nasze są dla nas ważniejsze a różnicy w tych programach specjalnych nie widać.

0

Zapewne obstawiles jakieś challengery w tenisie bo żadnych innych o tej porze juz nie ma, a tam dzieją się różne rzeczy i to ze ktoś jest faworytem nie znaczy ze wygra. Nawet w normalnych turniejach to nie idzie w parze a co dopiero teraz gdy wszyscy grają na oparach bo koniec sezonu. Także różne rzeczy nieprzewidywalne się dzieją.

1

Fajnie ze przed przerwą wygraliśmy z trudnym rywalem na ich terenie, powód do radości i spokoju :-) a po za tym te 2 tygodnie działają na korzyść Pique czy Alby :)

2

Jakie pingle założył xD

1

Nie mają już co robić? Ile można?!

0

Czy tylko ja oglądając dziś kawałek Cafe Futbol zauważyłam jak bardzo Borek przybrał na wadze? Zwłaszcza na twarzy to widać, druga broda itp. Dawno go nie widziałam i może stąd moje wrażenie ze gościowi dobrze się powodzi :)

0

Nie mów za wszystkich bo ja nie jestem zwolenniczką takich zachowań. Po co zaczepiac o kogoś zupełnie bez powodu. Dla mnie to żałosne. Postaw się na miejscu kibica utd albo jakby taka wypowiedź była skierowana w kierunku twojego klubu nie byłoby to miłe a już tym bardziej pokazuje brak szacunku. Dla mnie to zupełnie niezrozumiałe dlaczego nagle w swojej wypowiedzi dotyczącej swojego klubu gość odpowiada jak szczeniak odbijając piłeczkę w kierunku innego klubu byle tylko "od siebie odrzucić". Jak komuś podoba się takie zachowanie to jego sprawa. Ale wiem ze jakby Zidane powiedział coś w tym stylu w naszą stronę to byłby ból pewnej części ciała wielu osob jaki z niego burak. Ale jak widać jednym wolno więcej.

0

Słabe. Wykazał się tu brakiem profesjonalizmu i szacunku. Żaden trener nie powinien mówic w ten sposób o innych drużynach. Nie jego sprawa co się dzieje u innych. Jak ktoś pyta o jego zespół to niech odpowie a nie miesza w to inne zespoły.

3

Ja tam ludzi widzę to już nie jest nikt :) gdyby rzeczywiście tak było to by się nie opłacało prowadzić tego sklepu i juz dawno by go zamknęli. Co do samego faktu ze ten sklep tam stoi to ludzie maja różne pomysły i czasami taki wydający się z pozoru szalony pomysł przynosi zyski :)

1

Ale ten Ruch jest beznadziejny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?