0

Oby mądrze zainwestowali i utrzymali w miarę możliwości ten skład co mają bo mam nadzieje ze to oni ogarną się w lidze i zdobędą tytuł a potem kolejna szansa na LM. Prawda jest taka ze tylko Legia od lat nas jakoś prezentuje w Europie i jak pokazali teraz są w stanie powalczyć z swietnymi zespołami i dać kibicom sporo radości i powodu do dumy. No niestety ale wiele razy inne polskie zespoły juz na starcie dawały ciała.

4

Brawo Legia! Jest LE! Zaczęli tak słabo LM a kończą na 3 miejscu i z 4 pkt. Można mówić że stracili masę bramek ale nie to jet najważniejsze. Pokazali charakter i gryzli murawę. Gratulacje! Wytrzymali dziś presję gry u siebie i oczekiwania tych kibiców ze muszą wygrać by mieć LE :) Szacun! Nie ważne jak się zaczyna ważne jak się kończy!

1

Panie Turek kończ pan ten mecz!

0

No ale żeby takie lanie dostawać? Jakoś nie przystoi. Pietruszka pietruszką ale to LM. Można przegrać ale nie w tak fatalnym stylu i nie ukrywajmy z zespołem, który raczej gigantem i faworytem do triumfu w LM nie jest. No ale jak widać każdy ma inne podejście.

0

Bild: Mario Götze ma stan zapalny w kolanie i może nie zdążyć wykurować się na sobotni mecz z Kolonią.
Z tego samego powodu nie ma go dziś w kadrze meczowej

2

Juz współczuję temu dziecku. Pewnie teraz cała Polska będzie śledzić minuta po minucie całą ciążę. Az dziw ze to juz 5 miesiąc a media nic wcześniej nie zauważyły. Toż to wstyd xD

2

Co by nie zrobili to zawsze się znajdzie ktoś komu się nie będzie podobało coś. Jeszcze się nie urodził taki co by wszystkim dogodził, taki już mamy ten świat

1

I tak by nie gral bo pauzuje za kartki wiec na jedno wychodzi.

0

Będzie pierwsze zwycięstwo Hamburga a tym sezonie.

1

Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka. Gdyby nie mieli psychiki to Stoch nie wygralby tego co wygrał. Bo powiedzmy sobie szczerze, ze gdy wygrywal zloto to nie do porownania do dzisiejszego zwyklego konkursu. A reszta naszych, która ma zwycięstwa w PŚ czy podium tez by tego nie osiągnęła. Dziś była kwestia szczęścia. Stoch skoczył dwa równe skoki i przegrał podium o 0,3 pkt. Kot juz prędzej można mówić ze nie wytrzymał. Od zawsze miał wielkie ambicje stąd może ta presja jest u niego większa, którą sam sobie nakłada.

2

Wnioski po meczu, nie gramy juz takiej kupy jak wcześniej, jest lepiej. Wrócił Andres i wygląda na to ze kontuzja nie zmieniła jego dyspozycji. Będzie dobrze. Mogły być 3 pkt ale cóż trzeba wyciągnąć wnioski a te nie są najgorsze. Visca El Barca!

0

Tak bo to on krył Ramosa nie? Obejrzyj raz jeszcze akcje i wtedy się wypowiadaj.

0

Szału nie ma ale wole to niż widzieć jak Real nas dominuje bo po tym jak graliśmy to tego się bałam

0

Jak to jest dla ciebie słaby mecz to chyba nie widziałeś tego sprzed tygodnia. Dziś gramy dużo lepiej . Chyba ze chodzi ci o ogólny poziom meczu i widowisko to można się zgodzić

1

Reakcje Pepa zawsze mnie rozbrajają xDDD

0

Tez tego nie rozumiem mi by ręka uschla gdybym postawiła na Real. Wole na nikogo niż przeciwko ukochanej drużynie.

0

Był już przecież artykuł o tym ze Mats zadebiutuje w Klasyku i pisało prawie to samo wiec po co powielac artykuł nie pisząc niczego nowego ?

1

Napoli juz 2-0 w 6 minucie

0

A choćby za to ze Griezmann został zawodnikiem turnieju Euro 2016. Mimo że jego drużyna przegrała w finale i o ile się nie mylę to pierwszy taki przypadek, że to trofeum dostał piłkarz drużyny przegranej. No i był królem strzelców.

0

Powtórzę to co napisałam na gorze ewidentnie tchórzy i boi się presji. W 2017 mają być nowości i to może zmienić rywalizację i zwyczajnie strach go oblecial. Nigdy nie był w takiej sytuacji by cały świat f1 patrzył na niego, zawsze był w cieniu kolegi z zespołu. Samo to ze w lipcu podpisał nowy kontrakt na 2 lata i co teraz nagle ogarnął ze zdobył tytuł i może kończyć? Od kilku tygodni prowadził i był najbliżej tego wiec po co cała ta szopka z nowym kontraktem. Swoją drogą to wykolegowal zespół i teraz ciekawe kto go zastąpi jak większość tych ponad przeciętnych kierowców ma już zatwierdzone miejsca w zespołach.

0

Raczej się nie otworzy na nowo bo większość zespołów podała juz skład na przyszły rok. Ciekawe jak to będzie. Wg mnie Rosberg trochę tchórzy, w 2017 mają być nowinki trochę może to zmienić siły w stawce a w dodatku musiałby bronić tytułu i kto wie może wystraszył się presji i tego ze nie udzwignie tego ciężaru. Zawsze był w cieniu kolegi z zespołu i spokojnie mógł sobie atakować bo oczy były zwrócone głównie na Brytyjczyka a teraz to on byłby tym na którego by patrzono. Nigdy nie był w takiej sytuacji. Samo to ze w lipcu przedłużył kontrakt do 2018 a teraz nnagle mu się odmieniło? Jakoś w to nie wierzę. Musi być coś na rzeczy i musi to być inny powód aniżeli ze zdobył tytuł. Prowadził w klasyfikacji od kilku ładnych tygodni i co niby mam uwierzyć że nagle podjął taka decyzję? Napewno nie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Moze byc piękny ale nie musi. Nie ma co się nastawiać zwlaszcza po ostatniej grze, lepiej się mile zaskoczyć. Trzeba wziąść każdą ewentualność pod uwagę

0

https://www.instagram.com/p/BNewduhhCWU/

szczerze w to wątpię by Krychowiak miał zostać ojcem bo jakoś nie wierzę by pytał na instagramie ludzi o imię dla dziecka. W dodatku jakoś sobie nie wyobrażam że Celia w dobie swojej kariery nagle ją przerywa dla pieluch. Prędzej uwierzę, że to kolejny żarcik Grzesia. To by się zgadzało. W sumie nigdzie nie napisał ze spodziewają się dziecka. Ale kto wie.

0

Akurat ostatnio grał całkiem okej, żadnych większych wpadek nie zaliczal. On może dobrze bronić ale jeśli drużyna będzie grała takich piach jak w ostatnim meczu to nawet jego dobra postawa niewiele pomoże. W meczu z RSSS dobrze się spisał a mimo to nie dało nam to 3 pkt. O mało włos a byśmy nawet tego jednego nie mieli. Także myślę że kluczową będzie postawa bardziej reszty zespołu niż Matsa. Oczywiście jego też jest ważna ale jeśli reszta zagra równie słabo co tydzień temu to na niewiele się to zda.

2

Nawet o tym nie pomyślałam że to będzie jego debiut :) No to powodzenia i niech miło wspomina :-)

1

Genialny mix wszystkich takich śmiesznych sytuacji xD Az dziw ile tego było. Chyba za cel postawili sobie kto zrobi lepszy kawał i bardziej niespodziewany xD

0

A czy ja napisałm ze śmierć sytuacji, których podałeś jest mniej ważna?! Nie! Staram się zrozumieć tych, którzy przeżywają tą tragedię bo takie sytuacje są najgorsze gdy umiera ktoś nagle. Podałam przykład choroby, bo każdy chory jak i jego rodzina ma napewno gdzieś z tyłu głowy tą myśl, że może się to nie skończyć dobrze. Taka tragedia jest nieprzewidywalna stąd ból jest ogromny. Chodzi tez o to ze ginie nagle cała masa osób. Nikt nie bagatelizuje czyjejolwiek śmierci bo każdy człowiek jest tak samo ważny ale skala jest inna. Jest różnica gdy umiera nagle setki czy dziesiątki osób a kiedy jedna albo kilka. Stąd takie poruszenie ludzi. Ta liczba robi wrażenie negatywne ooczywiście. Dla każdego słowo tragedia ma inne znaczenie. Wiadomo do smierci nie da się pprzyzwyczaić ale mieć jej sświadomość juz tak. Rodziny tych oosób które zginęły nawet przez chwilę nie pomyślały ze może ssię coś takiego wydarzyć. Wyobraź sobie ze np rano rozmawiasz z bratem czy kimś z rodziny szczęśliwym zdrowym a za godzinę dowiadujesz się ze umarł tak po prostu nagle chyba jest różnica .

1

Wiec ze jak bramkarz ma najwyższą notę na współ z innym piłkarzem to znaczy ze było źle. Fajnie, że został doceniony. Bramka nie była jego winą, obronił strzał ale później nie miał zbyt wiele do powiedzenia. Gdyby tak wszyscy zagrali to bylibyśmy w innych humorach

1

Jeśli to prawda to tym bardziej bolesne, że zawalił ktoś z załogi, że tego nie sprawdzili, takich sytuacji nie powinno być. Gdyby to była jakaś awaria niezależna od nich to jeszcze można jakoś przegryzc bo nikt nie jest jasnowidzem by to przewidzieć ale jeśli to był brak paliwa to było to coś czego można było uniknąć a ktoś zawalił i zginęło tyle młodych ludzi ... brał słów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?