1

I Legia wygrywa 1-0 po bramce Radovicia :-)

0

Polać ci! Teraz zwalanie winy, że Neymara nie było ale jak mowisz, nie poradzić sobie bez niego z Deportivo to wstyd a.jeszcze większym jest zwalanie na to winy. Ktoś kto walczy o tytuł powinien wygrać w cuglach taki mecz i to nie tylko bez Neya

0

Aż miło widzieć takie oceny, dawno nie było tylu "10" :) Zasłużone bezapelacyjnie!

1

A gdzie tam, nie daj Boże by przegrali i by były dwa powody do złości i smutku, pierwszy że przegrał ukochany klub a drugi, że wygrał najbardziej znienawidzony . To byłoby za dużo a.jest możliwe więc lepiej nie.

0

Dlatego napisałam ze jakby był ktoś zainteresowany. Dla tych którym się szukać nie chce i będą się nudzić to mogą obejrzeć, myślę że komentarz nie jest w tym wszystkim najważniejszy. Same emocje i radość piłkarzy przysłania wszystko inne

5

Jakby ktoś był zainteresowany ponownym obejrzeniem meczu Barca v PSG to jutro o 17:15 w TVP Sport :-)

0

Nuuuuda. Nie mam ochoty słuchać podnieceenia na sam widok Lewandowskiego przy piłce, z reszta tam raczej żadnej niespodzianki nie będzie więc nie interesuje mnie to. Interesuje mnie tylko Barca nikt inny, no chyba ze jakaś niespodzianka by był gdzieś to bym chętnie popatrzyła ale wątpię. A oglądanie tylko by oglądać sensu nie ma wg mnie

0

Mój klub dziś nie gra wiec nie mam ochoty oglądać innych a już na pewno nie będę Realu oglądać bo inni to robią. Nie lubię oglądać kogoś kogo nienawidzę no chyba ze ten ktoś przegrywa. Wole sobie spędzić miło czas na sredniawym teleturnieju

1

Wy Napoli v Real a ja Milionerów oglądam :-)

0

Zwłaszcza Klose by fanem takich sztuczek ;)

0

Wg mnie Villareal bo to jednak lepszy zespół i dał sobie wpakować 3 bramki u siebie prowadzac 2-0 a Las Palmas na Bernabeu remis to i tak duży wyczyn . Przed meczem były głosy by choć remis byl

0

Czekał na Messiego, nie widziałeś jak się odwracal i patrzył czy ten idzie. Ale Leo ktoś tam zatrzymał i dlatego Ney szedł z Jordim

0

Daj znać czy/lub kiedy wystapisz :)

0

Brawo MATS! W pełni zasłużone ZM, a ci co mówią inaczej to albo bardzo go nie lubią i wytykają co się da nawet jak nie ma co albo są to osoby, które myślą że bramkarz jest cudotwórca i wybroni wszystko. No sorry ale MATS wiele razy nas ratował przed stratą bramek i nie były to tylko łatwe strzały, z samym Atleti przez pierwsze 20 minut dzięki niemu wciąż było 0-0. Napór na nasza bramkę wtedy był ogromny, siedzieli w naszym polu karnym. Ale niektórzy tu znajdą każdy pretekst by się przy*ieprzyc do niego. Chyba takie hobby

5

Ludzie zawsze bezmyślnie oceniają to co widzą a nie pomyślą co może się za tym kryć. Odkąd wrócił po kontuzji wszyscy mówili, że gruby itp ja widziałam, że dużo trenował by wrócić do formy i dziwiło mnie, że jego masa ciała stoi w miejscu a tu mamy podłoże zdrowotne.

8

Kościelny wchodzi do kościoła i widzi klęczącą przed figurą, modlącą się kobietę. Po mszy patrzy, a kobieta dalej się modli. Podszedł do niej i pyta:
- A co wy tu starowinko tak długo się modlicie?
- A bo mi ksiądz kazał 50 zdrowasiek do św. Piotra zmówić.
- Ale to jest św. Antoni.
Na to babka pod nosem:
- Ku*wa mać, 47 zdrowasiek psu o dupę rozbić!

:)))))

3

Ale zawsze trzeba się doczepić Matsa gdy pakują nam bramkę

0

Ależ proszę xD no napewno gra jest lepsza niż z PSG ale o to nie trudno, wtedy była katastrofa co świadczy o tym, że Mats puszczając 4 bramki był najlepszy na boisku

0

Może i z przodu tak jest lepiej, jakieś okazje były ale chyba koledze wyzej chodziło o to, że Mats wybronil kilka sytuacji i gdyby nie to to byśmy mieli w plecy.

1

Jak ja lubię ten moment gdy pewniak do złota w tym biegu Norwegowie nagle bęc leży i zostaje bez medalu xD Co prawda nie wiadomo czy Finów nie zdyskwalifikuja za to ale po za brazem nic więcej nie dostaną. Taka miła niespodzianka :)

0

To nowa skocznia i logiczne ze trzeba ją dobrze poznać, niektórym przychodzi to łatwo innym nie. Po za tym różnica czasowa tez swoje robi, a Kamil miał z tym problemy, skoczkowie normalnie skaczą w Europie i gdyby nie Korea to pewnie by nie pojechali do Azji bo z reguły tak robią przed MŚ. Wszystko ma jakiś wpływ na to. Raz się uda w treningu skoczyć daleko a innym razem nie. Kamil ma problemy z odbiciem, spóźnia i stad takie różne skoki. Jak trafi w próg to leci a jak nie to słabiej.

3

Spieprzy? 2 skok był taki jak te treningowe a nawet lepszy bo 99m, a w treningach skakał 98. Ten kwalifikacyjny to był fenomen i po nim Kamil odczuł ból i to mogło mieć przełożenie na dzisiejszy konkurs, człowiek ma potem barierę w głowie i instynktownie boi się ze ból wróci przy dalekim skoku. Z resztą wczoraj Kamil wykorzystał tez dobre warunki miał wiatr pod narty i poleciał, przez co połowa kibiców przestraszona ze mogło mu się coś stać. Skoki to specyficzna dyscyplina sportu i albo trafisz z wszystkim w punkt i masz medal albo nie i kończysz bez niego. Trzeba mieć szczęście do warunków, trafić z odbiciem i formą. Tej ostatniej raczej mu nie brakuje ale z odbiciem Kamil średnio trafił w 1 serii, a normalna skocznia nie wybacza błędów.

0

A o kim mowa?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Szkoda ze stracili bramkę przed końcem 1 połowy ... teraz będzie nerwowo a tu jeszcze 2 połowa.

0

Człowiek nie wchodzi na chwile na internety a tu Valencia prowadzi 2-0 z Realem strzelając obie bramki w pierwszych 10 minutach meczu :o

0

Jest tu ktoś kto ogląda serial Bates Motel i wie gdzie mogę obejrzeć pierwszy odcinek 5 sezonu? Wczoraj się zaczął 5 sezon i szukam odcinka, wcześniejsze sezony były na cda a teraz nie ma, sezon 4 usunięty i nie wiem czemu.

0

Może warto poczekać jeszcze i trochę uzbierać więcej na lepszy, kto wie czy jak nie kupisz to potem się okaże że będziesz częściej korzystał bo prawdę mówiąc jest wygodniejszy niż laptop i tez możesz na nim mecze oglądać. Wiec może zastanów się nad tym a jeśli nie to jak napisałam wyżej coś z takich modelow albo na promocjach w supermarketach typu Tesco czego nie polecam.

1

Lepiej trochę dopłacić więcej i mieć sprzęt na długi czas niż żeby kupić dziadostwo do tych 200 zł i za miesiac mieć problemy. Tablety za tak cene maja z reguly slabe akumulatory i szybko sie psuja, wyswietlacz tez nie jest najwyzszej jakosci a co za tym idzie tresci gorzej widac. Ja mam tablet z Samsunga i bardzo sobie chwale kupiłam go w grudniu 2014 za ponad 400zl bo była promocja świąteczna a tak kosztuje ponad 500zl. Ale firma jak najbardziej dobra i trwała, wszystko co miałam z Samsunga było dobre także polecam. Ale twój wybór, jeśli chcesz mieć tylko tablet aby mieć nie zważając na firmę i wydajność to na pewno znajdziesz coś do 200 zł. (Bodajże z Overmaxa są w cenie zbliżone do 200zl albo trochę wyższej)

0

Szkoda ze reszta drużyny nie dostosowuje się poziomem gry do Matsa, bo wtedy bylibyśmy nie do przejścia dla rywali. Ale jest jak jest ... i niestety nic się nie zmienia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?