3

Idź lepiej spać bo bredzisz.

0

Tak, podobno miała taki uraz, który nie pozwalał jej trenować na 100%

0

No ja tak samo : ) Kiedyś oglądałam Ane i Flavie ale niestety zakończyły karierę

0

To było tylko stwierdzenie że kibice są bardzo wazni i ich zachowanie tez. Nie mówiłam konkretnie o tych co tu piszą tylko to była odpowiedz do tego, że kibice nie powinni pisac takich rzeczy nawet jeśli piłkarze tego nie czytają bo tu chodzi o szacunek. Ci w Hiszpanii też pewnie pisza takie rzeczy a potem chodzą na mecze

0

Zdecydowanie meski, kobiecy jak nic męskiego fajnego nie ma a ty?

0

Proszę cię. Poza tym nie należy do młodych

0

To że nie jesteś pilkarzem nie oznacza że masz pisać w taki głupi sposób, bo kibice to bardzo ważna część sportu i bez nich to wszystko nie miałoby sensu. Wiele razy słyszałam np podczas meczu tenisowego gdzie było kilka osób na trybunach jak tenisiści ubolewali nad tym bo mowili, że to dla nich w duzej mierze grają. To kibice tworza całą otoczkę wokół meczu, wspierają i są tym 12 zawodnikiem, więc zachowanie kibica, tego co mówi, czy robi jest ważne. Bo utożsamiasz się z tym klubem, a pisząc teksty typu, "rozjedziemy ich" to brak szacunku do rywala l, zwłaszcza takiego rywala na tym etapie rozgrywek. Owszem pisanie nie zmieni wyniku czy nie wpłynie na niego ale nie świadczy za dobrze, oczekujemy że inni będą nas szanować więc sami robmy to samo. Wbrew temu że pośrednio nie mamy wpływu na wynik to jednak kibice są potęga.

0

Mi też : ) co do Miami to w tym roku wątpię by Djoko wygrał, forma nie ta. Więc znów liczę na młodszych : )

4

Takie teksty tez widziałam przed dwumeczem z PSG, wielu tu pisało wyniki typu 3-0, 4-0 itp a jak było każdy wie, także lepiej wstrzymać się z takim hurraoptymizmem. Lepiej zachować trochę pokory

0

Ja uwielbiam tenis i ogladam każdy możliwy turniej o ile jestem w domu. Ale też oglądam po trochu prawie każdy sport

0

Kojarzę oba nazwiska, ale jak Kafelnikov kończył karierę to ja byłam dzieciuchem w podstawówce i tenisa nie oglądałam.

0

Poważnie? Ja go nie cierpię, już wolę Federera i Djokovicia

0

Nie no spoko : ) wes odpukaj bo jeszcze usłyszą i tak bedzie

0

Niestety ta gorsza świeżość :/ obu nie lubię ... a który to twój ulubieniec?

0

A bo denerwuje mnie to, że jak nie jestem za Federerem to ludzi to dziwi i patrzą tak jakby to było takie oczywiste że jak można mu nie kibicować. A przecież nie każdy musi, to że ma tyle tytułów i swoje lata nie znaczy ze każdy ma mu kibicować za zasługi. Niech go wspierają jego kibice a ja nie będę szła za tłumem. Wole niespodzianki i nowych triumfatorow : )

0

Co to za porównanie? Barca to moja ulubiona drużyna i logiczne ze chce by wygrywała nawet do końca świata, a Federer nie jest moim ulubionym zawodnikiem i nigdy nie był stąd liczę na innych i głównie na młodych.

0

Widać ze juz ma się ku końcowi, co mógł to osiągnął i przychodzi kres

0

Niestety, nie żebym go nie lubiła ale liczyłam na powiew świeżości : )

0

A szanuje jego osiągnięcia ale wole coś nowego, znudziły mi się te same twarze ciągle, dlatego cieszy mnie jak ktoś taki jaki Kyrgios pokonuje Djokovicia

0

A już liczyłam ze Nick odprawi dziadka do domu a tu Australijczyk przegrał z chorobą

1

Z tego co czytalam to towarzyski mecz z Anglią (22marca), będzie ostatnim spotkaniem Podolskiego w reprezentacji Niemiec. To taki gest ze strony Loewa by godnie pożegnać Łukasza : )

1

Jeśli przeczytasz jeszcze raz mój pierwszy wpis to zauważysz ze napisałam, że nie lubię Lewandowskiego dlatego ze media o nim piszą bo nie ma w tym wpisie ani słowa o tym tylko, że wtedy media będą miały powód się jarac tym i pisać ile chcą przez tydzień. A ze nie lubię wyszło w trakcie rozmowy bo lubiec go nie musze, można życzyć reprezentacji zwycięstw ale nie znaczy ze musze go lubić. Nie przypadł mi do gustu i tyle, każdy kogoś nie lubi bo coś tam i nie ma znaczenia czy to Polak czy ktoś inny, oceniam nie na podstawie narodowości.

2

Drużynę można wspierać jako całość. Nie musze lubic piłkarzy tam grających ani im kibicować.

2

A co ma do tego reprezentacja? Mogę kibicować drużynie a nie jemu, strzela ok, ale lubić go nie musze, po prostu nie darze go sympatią i tyle, jak każdy mam ulubionych piłkarzy i tych których nie lubie

0

Nie mowie ze nie jest ale nasze media często wszystko dwa razy bardziej wyolbrzymiaja i podniecają się, np strzeli bramkę w lidze z jakimś ogórkiem a stron internetowe żyją tym przez najbliższe 3 dni jakby było to coś niewiarygodnego. A przecież dla piłkarza tej klasy to nic nadzwyczajnego, jak strzeli Realowi to będą mieć powód by się podniecać : ) a już tym bardziej gdy zaważy to na awansie

0

Ja jestem daleka od hurraoptymizmu zwłaszcza po meczach z PSG, przed dwumeczem z francuskim zespołem duza liczba osob tutaj wypisywala, że wygramy bez problemu i jak bardzo bedzie to okazałe zwycięstwo, a jak było wiemy. Wiec ja podchodzę do tego z dystansem bo nikogo nie wolno lekceważyć na takim etapie rozgrywek. Ale też wierze w nich i ze wyciągną wnioski po dwumeczu z PSG i drugi raz nie dopuszcza do takiej sytuacji.

13

Po raz pierwszy będę kibicować by Lewandowski strzelił jak najwięcej bramek. Niech nawet media się podniecają ile to on strzelił i jaki jest dobry : )

0

I wróciły kiepskie noty i ZM dla Matsa, cieszy ze nasz portero jednak więcej zalicza tych dobrych interwencji niż tych złych. Nie pamiętam takiego sezonu by tyle razy ZM wędrowało do bramkarza.

0

Spokojnie Panie Heynckes Barcelona nie zadzwoni. Niech nie myśli, że jest taki dobry byśmy musieli mieć go za trenera xD

0

Uuuu pechowo ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?