0

To ty jeszcze to oglądasz? Podziwiam

1

Oni padają tylko wtedy jak coś nie idzie po ich myśli.

0

Ronaldo ciągle albo leży albo siedzi w polu karnym, może trzeba było sobie leżak przynieść

0

Można wrócić do oglądania meczu xDD

1

Mnie nie interesuje ze Ronaldo zdobędzie balona jajo czy cholera wie co jeszcze tylko to ze Real będzie się pławił tym ze obronil LM..... to mnie boli a nie jakieś indywidualne nagrody

0

Mogłam nic nie pisać, może wywolalam wilka z lasu

0

Także ten, jestem czarnowidzem

0

Juve będzie miało okazje, będę grać dobrze a strzeli Real :-) Typowy początek meczu. Obym się myliła

8

Najłatwiej bez kombinowania obejrzeć w tvp1.

16

Rzezniczak to jakiś niezły fanatyk Realu, wcześniej dodawał zdjęcie i dziś to samo na instgramie i jeszcze wdal się w gównoburze z kimś odnośnie Ronaldo. Podjaral się tym że Legia grała z Realem i błyszczy zdjęciami obok Ronaldo gdzieś tam uchwyconymi przez reporterów. Szkoda ze równie zmotywowany nie był wtedy na boisku.

5

To ci niespodzianka.

1

Tego nikt nie powiedzial. Ale skoro się podjął trenerki takiego klubu jak nasz to chyba lubi wyzwania i jest gotów na to co się będzie wokół niego działo.

0

Bo tak trzeba robić a nie czekać niewiadomo na co. A potem żal że się tego nie zrobiło czy tamtego

0

Każdy by chciał, ale z pozoru to wcale nie taka łatwa i fajna praca a ogromna odpowiedzialność i presja :p

27

Valverde Sprawdził czy krzesła wygodne xDDD hehe

https://mobile.twitter.com/FCBarcelona_es/status/870219933665419264/photo/1

3

Po coś są te światła żeby był porządek a nie dla ozdoby. Nawet jeśli nic nie jedzie to nie masz prawa przechodzić. Takie mamy prawo i nie mamy nic do gadania, zasady są po to by je przestrzegać. Możesz winić tylko siebie. Swoją drogą jak juz przechodziles na czerwonym to mogłeś 3 razy się rozejrzeć czy nie widać gdzieś policji. Oni lubią się chować żeby widzieć jak się zachowują obywatele gdy nikt nie patrzy bo to wtedy naturalnie wychodzi. Także trzeba bc czujnym jeśli już się łamie przepisy drogowe.

0

Z przyjemnością wypełniłam bo lubię wypełniać ankiety :) a temat nawet fajny :-)

0

Ktoś ogląda French Open? Jakieś typy na zwycięzców/finalistów i szybkie outy? Poza tymi które już się wydarzyły oczywiście. Coś was zaskoczyło do tej pory? Czyja forma imponuje i prorokuje do dalekiego zajścia w turnieju? Kto czarnym koniem?

Ps. Pytam o panów i panie zarówno a nawet deble jak ktoś ogarnia xD

0

Koniec Boruca? Co za brednie? Artur został wybrany zawodnikiem sezonu w Bournemouth a ty piszesz że jego koniec? Proszę cię . Tylko idiota rezygnowałby z takiego zawodnika. Nie mają powodów by tak robić, akurat o jego pozycję można być spokojnym

7

No to oficjalnie kończymy sezon. Byle do sierpnia.

3

Mats nie broni to trzeba teraz na kogoś innego zwalić winę za bramkę i juz widzę, że kilku do Cilessena się przyczepilo. Standard. Jakaś dziwna moda tu panuje, że jak pada bramka dla rywali to zawsze znajdzie się ktoś kto obarczy winą bramkarza, nawet jeśli strzał był świetny i ciężko by to obronić.

0

Piszesz takie dyrdymały że aż ziemniaki w piwnicy ginją. Jak dla ciebie drużyna, która w zeszłym roku dotarła do półfinału przegrywając z późniejszym triumfatorem LM (Realem) czy w tym roku (trochę slabiej) odpadajac w 1/8 z dobrze grającym Monaco, które odpadło dopiero z Juve w półfinale, dostaje baty no to ja nie mam pytań. To co byś napisał gdyby nie wychodzili z grupy?! Tak się składa że w przeciwieństwie do innych angielskich drużyn City regularnie gra w LM i wychodzi z tej grupy i walczy raz lepiej raz gorzej. Wspomniany mecz z Monaco był przykładem braku szczęścia i luk w obronie, bo jednak odpadli przez stracona zbyt duża liczne bramek u siebie a nie ze przegrali mecze typu 0-3 itp . Wtedy można by było powiedzieć ze to baty są.

Także czasami warto się zastanowić nad doborem słów, owszem może i nie spełniają pokładanych nadzieji i włożonych pieniędzy ale też przesadą jest pisanie o tym w takich słowach bo co powiesz o UTD, które wydało dużo więcej od rywali zza miedzy a gdyby nie triumf w LE to byśmy ich nie oglądali w LM w przyszłym sezonie bo regularnie zawodzili w lidze mimo takich sum jakie wydali na te gwiazdy, nie potrafili zmieścić się w tej 4.



Każdy sie wzmacnia i nic w tym dziwnego bo przecież skoro nie zrealizowali założony celów to muszą coś zmienić zwłaszcza ze wielu zawodników żegna się klubem to trzeba kogoś na ich miejsce. Logiczne.

0

Kilka sekund xDD jak dodałam parze a tu już ktoś zauważył podobieństwo do Matsa xD

0

A to on nie szedł tam przypadkiem włosy malować tylko a nie ścinać?

1

To samo pomyslalam i napisałam xD

2

Całkiem okej, zapuscisz trochę i bedzesz mieć grzywkę aka nasz Mats xD

0

Dodając ten wpis zaczynasz ten ból pewnej części ciała u niektorych. Sądzę że masę ludzi nie słyszało tego zdania z prostego powodu że nie słuchają radia albo nie akurat Zet. Nie rozumiem takich porównań i czemu one służą. Obaj skakali w innych nieco czasach skoków więc bez sensu takie porównania. Jeden ma to a drugi tamto.

1

Nie licytujcie się kto ile zdobył i jest lepszy bo to bez sensu i w dniu 30 urodzin Kamila nie na miejscu, należy mu życzyć przede wszystkim zdrowia bo jeśli ono będzie to reszta jakoś pójdzie. 100 lat Mistrzu!

PS. Miałam napisać ten sam post tylko zjechalam na dol by spojrzeć czy ktoś o tym nie napisał i mnie uprzedziles

2

Ja nie znam, z reguły jak widzę takie opowdania to przewijam dalej bo z czystego lenistwa nie chce mi się czytać stąd nie widziałam takich historyjek. A dziś jakoś przeczytałam i sie zawiodłam co z tą żoną xDD

1

Był juz podobny artykuł tylko bez zimy wiec nie rozumiem po co kolejny? Nic nie wnosi nowego a zawiera logiczne stwierdzenie, że gość chce walczyć a nie siedzieć na ławie. Nie każdego przecież satysfakcjonuje sam fakt, że jest piłkarzem Barcy jak Dudka zadowalal sam fakt ze jest 'graczem' Realu... Choć ja sercem jestem za Marcem i to się nie zmieni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?