0

I samo PSG dodało na instagramie zdjęcie ze kontakt do tego i tego dnia a ten nic. Tak jakby nie wiem to było bez znaczenia. W końcu pojechał tylko do Paryża to po co robić z tego halo. Kurde no sama go broniłam bo był to mój ulubiony zawodnik Barcy, odchodzi okej ale myślałam że stanie się to normalnie jak człowiek pożegna się, wypowie a nie jak szczur tylnymi drzwiami dziś przesyłając kogoś by zapłacił. Można gorzej? Czy aż tak mało Barca dla niego znaczyla? To jakaś zemsta była?

0

Wszystko przed nami, jutro prezentacja.

1

Ciężko by czuć coś innego. Dodaje jakieś głupie filmiki a przecież każdy wie ze juz nie jest naszym piłkarzem to mógłby napisać parę słów. W końcu przez te 4 lata nauczył się wiele u nas i zdobył co nieco u nas. Rozwinął się jako piłkarz i zdobył cenne umiejętności i doświadczenie.

1

Pewnie tak ale skoro tylu piłkarzy Barcy dodało wpisy dziękując to on mógł w tym czasie to zrobić. A nie na odwal się na szarym końcu . Zwłaszcza że komentował te wpisy.

9

Mi jest najbardziej przykro dlatego, że Neymar nic nie powiedział do dnia dzisiejszego Nam Kibicom, tym, którzy go wspierali przez cały okres gry w naszym klubie... Teraz gdy wiadomo, że odszedł to czy to tak dużo by dodać jakiś głupi wpis informujący ze kończy przygodę z Barca? Nie należy nam się kilka słów? Jakieś podziękowania za te 4 lata w naszym klubie? Każdy zawodnik odchodząc z jakiegoś klubu czy to grając w nim 10 lat czy rok pisze podziękowania, kilka słów do klubu jak i kibiców a tu nic, cisza. To mnie wkurza najbardziej. Dziś już wiemy ze odchodzi to czy tak wiele wymagam by napisał te parę słów? A nie dodaje jakieś durne filmiki z psem i tego typu bzdety... mam o to żal. I nawet jak w końcu pójdzie po rozum do głowy i napisze coś to będę miała ten żal do niego ze o nas Kibicach przypomniał sobie na samym końcu. Z dniem kiedy wiedział, że odchodzi powinien to zrobić. Jak go uwielbiałam tak to zachowanie zrobiło ogromną ryse na tej sympatii. Amen.

0

Co wy wszyscy z tym ZP? Czy to najważniejsza nagroda w piłce? Nie. To prymitywna nagroda, która ma niewiele wspólnego ze sportem. Założę się ze on ma w nosie taką piłkę i zależy mu na trfeach z drużyną bo to jet najważniejsze (no i kasa). Jeśli zdobędziesz LM czy Mistrzostwo Świata to to jest najważniejsze i cieszy piłkarza a nie jakaś głupia złota piłka.

0

Do mnie też dzwoniła pisałam o tym wcześniej :p jakaś moda z tym dzwonieniem, ale lepsza Marysia niż jak kiedyś Lucyfer xD

1

No to jeszcze lepiej xD

10

Kurde najpierw dzwonił Lucyfer a teraz jakaś Marysia. Co jest z tymi reklamami, które rzekomo do ciebie telefonują
Wtf?

0

Z tego co pamiętam jego siostra ma urodziny coś koło 8 marca, a PSG gra mecz wyjazdowy 3 marca i 10 marca u siebie.

Tutaj pełen kalendarz : http://www.gol24.pl/liga-francuska/terminarz/

2

Ja tez jestem jak Abidal... i ciągle się pytam dlaczego

https://mobile.twitter.com/EAbidalOfficial/status/892664872307224576

0

Juz bez przesady. Teraz cokolwiek by nie zrobił to bedzie wyolbrzymione ? Luz. Po za tym co to ta złota piłka to jakaś korona królewska że nie wolno jej posiadaczowi tego czy tamtego zrobić/powiedzieć ? Daj spokój​

0

Może doczekamy dnia w którym wypowie się na ten temat i wyjaśni jak to wyglądało i dlaczego tak długo milczał. Chyba jest nam to winien. Myślę że to jego milczenie nie jest takie bez powodu. Może jego rozumowanie polega na tym, że "Oglosze decyzję jeśli będę miał 100% pewności żeby nie mieszać ludziom w głowach".

0

To sąsiednie województwo :) no ja też mam wrażenie że jestem jedyną co lata nie lubi, jak tylko się zbliża maj to odrazu nastawiam się że będzie najgorszy okres w roku, tylko odliczam do września ;) cóż jestem w mniejszości która woli zimę xD równowaga w przyrodzie być musi :p jakby każdy lubił to samo to byłoby nudno. Nie wiem co w tym fajnego jak żar leje się z nieba, duszno jak diabli, przejść się normalnie nie da bo człowiek mokry jak szczur a ile wody trzeba zużyć xDD noce są tragiczne i nawet wiatrak średnio pomaga, samo samopoczucie jest średnie, same wady xD a i jeszcze ludzie przesiadują mi na ławce obok bloku że ciężko wejść do klatki. Koszmarne xD

1

Tak samo można zapytać o sens istnienia każdego portalu społecznościowego czy innych stron. Każda ma swój cel i ma swoich sympatyków. Sama mam instagrama i cenie go bardziej niż Facebooka bo nie ma tam napływu informacji, spamow o tym samym tylko czyste zdjęcia. A jak obserwujesz tych co lubisz to masz tablicę tylko tego co chcesz oglądać w przeciwieństwie do wielu stron, ktore piszą o tym co jest na topie i nieważne czy to sprawdzona informacja i czy nie pisali o tym już 10 razy wcześniej.

0

No to grubo.

0

A gdzie ty mieszkasz? XD Wiesz niektórzy ci powiedzą ze cały lipiec był deszczowy i chłodny wiec nie narzekaj teraz XD ja akurat jestem z tych co nie lubią lata wiec takie upały to tragedia dla mnie :p

1

Wielu mówiło, że ktoś zostaje na 100% a jak sypnęli dobrym groszem to zmieniali zdanie. Także kto tam wie

0

Jeśli to prawda to jak można być takim zachłannym, mieć kasy jak lodu i jeszcze się pluje jakby brak tych pieniędzy kosztował go coś ważnego (nie miał na rachunki itp). Tacy są najgorsi, ma tyle ze aż mu się z ryja ulewa ale jeszcze mu mało i chce się nachapać. Człowieku jak dojdzie do tego transferu to dostaniesz to co ci obiecali wiec nie płacz jakbyś nie miał z czego żyć.

0

W poniedziałek, wtorek, środę, czwartek, piątek i tak na okrągło przez kilka tygodni. Co chwilę jak przychodzi rzekomy wtorek czy poniedziałek, to się okazuje ze za tydzień. Żałosne pismaki robią z ludzi idiotów.

1

Jakbym siebie słyszała. XD

Jak na złość Podkarpacie zawsze musi być jednym z najcieplejszych regionów Polski....

17

Kolejny nasz zawodnik zostanie ojcem. Romarey Ventura, dziewczyna Jordiego Alby ogłosiła na Instagramie,.że spodziewa się dziecka :)

0

Coś za dużo tych "jeśli chodzi" że ciężko zrozumieć​ co chciałeś przekazać tym zdaniem. A co do samej treści wpisu to ja wolę Twitter bo nie mam tam takiego śmietnika jak tu, tam mi nikt nie spamuje co sekundę o tym samym. A tu ostatnio wchodzi​c się nie chce bo w kółko ten sam temat tylko z każdej możliwej strony obracany. Dlatego jednak zostaje przy Twitterze albo nawet Facebooku.

0

A może mu nie zależy by zdobyć tą prymitywna od dawna nagrodę, która umówmy się straciła na wartości i przyznając ją kierują się wieloma innymi czynnikami niż tylko sportowymi? Reszta jest jak najbardziej w jego zasięgu. Może jest tak jak napisał LioNey99. PSG robiąc te transfery mogą w przyszłym sezonie osiągnąć coś więcej niż do tej pory. Ney może ich do tego pociągnąć, będzie liderem, będą mieli gwiazdę. Nikt nie mówi ze odrazu wygrają LM.

1

A teraz co robią? Cały czas o nim mówią a na tej stronie to już w ogóle

0

Dlatego ja zawsze szukam w angielskim wszelkich newsów. Jeśli są po hiszpańsku to wystarczy wpisać w wyszukiwarkę Twittera myśl i będzie też napewno na angielskich stronach/kontach :) ja tak robię. Nie wiem o co chodzi jak ktoś napisze w innym niz angielski to wpisuje w wyszukiwarkę nazwisko czy coś tam wspomniane i mam wyjaśnienie

0

Taka prawda że wielu chce by już sobie poszedł ale ok załóżmy że pójdzie i co dalej? Dobry przykład z minionego sezonu że jak Messi nie grał to właśnie Ney ciągnął grę i był liderem. Cała drużyna grała słabo. Po drugie załóżmy że odejdzie i jaką mamy pewność że przyjdzie któryś z zawodników wymienianych tutaj/marzących się wielu z nas? A co jeśli zostaniemy z gołą.d*pa na wietrze? Stracimy Neymara a nie przyjdzie nikt kto by go zstąpił choć w 60%. Tego się o obawiam bo mielismy już taką sytuację tu że wszyscy widzieli już Verattiego w Barcelonie a jak było wiemy. Nie mamy żadnej gwarancji że przyjdzie do nas ktoś z tych których bysmy chcieli a wtedy będzie klops. Ani Neymara ani kogoś kto by ogarnął nasza grę. Neymar jest jaki jest i zachowuje się jak zachowuje ale piłkarzem jest świetnym i potrafi zrobić różnice i wziasc na siebie ciężar gry co niejednokrotnie pokazywał, może i dużo tracił, kozaczyl czy kombinował ale się starał i coś próbował co mecz z PSG pokazał idealnie. Takie mecze (jak nie idzie druzynie) pokazują ile wart jest zawodnik. Trzeba myśleć po piłkarsku i założyć że kontuzje się zdarzają jak w przypadku Messiego i musi ktoś wtedy ciągnąć drużynę. Myślimy o dobru naszej drużyny a nie że nas wkurza to czy tamto u Neymara.

0

Czy ja wiem, kwestia przyzwyczajenia. Na początku też mi tego brakowało ale potem już da się ogarnąć no i to też fajna forma rozwijania znajomości języków. Ja rzadko coś tłumacze jeśli idzie o angielski i dzięki temu przez te lata mój angielski się mocno poprawił i nauczyłam się wielu kwestii czy słów. Także są plusy :)

0

Z tego co wiem Twitter nie ma takiej opcji. Mam tam konto od 2012 roku i nic mi na ten temat nie wiadomo. Chyba ze o czymś nie wiem ale wątpię. Musisz tłumaczyć na własną rękę. To nie facebook.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?