2

Tak strasznie mi szkoda Dembele... widać było wczoraj ze on wiedział ze to coś poważnego. Kurde tyle walczył o to by u nas grać i teraz wypada na tyle czasu... a my też mamy teraz problem, wyłożone na niego tyle kasy, kktóre grać nie może

0

Jak zwykle krótko i na temat. Szkoda straconej bramki ale było to uderzenie nie do wyjęcia. Strzał życia.

0

Jak juz to "chciałabym".
Chodzi o to ze z przyjdzie taki zespół przeciętny gubi pkt wcześniej a z nami nagle grają super i bramkarz broni strzały w okienko (rzut wolny Messiego ) albo gościu strzela zza pola karnego idealnie bez szans dla naszego portero. A za tydzień wrócą na swój poziom i zgubia pkt z przeciętniakiem. W moim zdaniu chodziło o taki fart meczowy który można zagrać raz na kilka miesięcy i to akurat przeciwko nam.

2

Z nami to wszyscy mają albo strzał życia albo mecz życia.

1

Jeśli mam bbyć szczera to nigdy nie przepadalam za tym aktorem. Jakoś mnie odrzuca jego wygląd i sprawia wrażenie takie cwaniaka. Jakoś nie podchodzi mi. Nie oglądam filmów z jego udziałem

0

Może on myśli od tej strony, że Benzema potrafi znaleźć się w miejscu takim by tworzyć okazję bramkowe, piłka go szuka i ma multum sytuacji by strzelić bramki a ze jego skuteczność jest jaka jest to już inna sprawa. Gdyby wykorzystywał to co do niego idzie to miałby mnóstwo bramek na koncie.

1

Oni wciąż gdzieś tu krążą. Jak tylko Matsowi coś nie pójdzie i popełni błąd to wychodzą z jaskiń i krytykują. Nawet jak obroni coś dobrego to powiedzą ze to był strzał prosto w niego. Także są czujni. Ja się cieszę że Mats jest u nas numerem 1 i oby jego forma rosła

0

Literówka się wkradla nawet nie zauważyłam. Brawo za taką szczegółową czujność xD

0

Wyprzedziles mnie o kilka sekund tez o tym pisałam xD Głupota ludzka nie za granic, szkoda ze ktokolwiek może nie wiedzieć że Koloseum jest w Rzymie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

14

I oby ta seria trwała jak najdłużej :-) Nasz portero budzi wśród kibiców różne uczucia ale dla mnie jest jednym z ulubionych piłkarzy w naszym zespole i gdy przychodził to byłam bardzo szczęśliwa i z każdym meczem wspieram go i kibicuje. Jego wypowiedzi zawsze czytam z ciekawością bo są mądre i sprecyzowane, zero lania wody tylko konkrety. Nie miał latwo gdy przychodził do nas bo wielu Niemców to u nas nie grało, bateria językowa i tu też zasługuje na pochwałę ze po roku u nas nauczył się tak świetnie mówić po hiszpańsku.

6

Zaraz się zlecą ci co powiedzą, że to były strzały prosto w niego wiec musiał obronić.

Brawo Mats tak trzymaj!

1

No niektórzy na tt wzywali do głosowania na BVB ale jak widać niewiele to pomogło. Ja sama zagłosowałam na nich jak jeszcze prowadzili ok 20% przewagą a w ciągu godziny Real dogonil no to samo się nasuwa jaką metodą w tak szybkim czasie to zostało osiągnięte.

0

Oho juz się zlecialo grono tych, którzy muszą mu wbić szpile jakby nie mogli cieszyć się z dobrej dyspozycji naszego portero. Czemu kibice innych klubów potrafią docenić jego obrony i pochwalić a ci, którzy powinni to robic gdy jest okazja to znajdują na sile powód by się przyczepić? Co za ludzie...

0

To głosowanie było tyle warte co nic. Fioletowi głosowali milion razy i nabijali głosy. Taka ankieta. Żałosne zasady. Gdyby zrobili ankietę gdzie dany użytkownik może raz zagłosować to nie byłoby problemu.

0

Dla mnie to takie żałosne, że aż dziwie się, że strona profesjonalnego klubu i tak potężnego jak Real odwala taką maniane i bawi się w takie pierdoly. Czy u nas kiedykolwiek były takie zagrania na miane przedszkolaka, któremu jak coś się nie podoba to zabiera zabawki i idzie do domu? Czy jakakolwiek inna polska strona jakiegoś klubu robi takie coś? Tabela to ważna informacja i powinna być do wglądu na stronie głównej dla każdego kibica a nie żeby jej szukać niewidomo gdzie. Zalatuje takim bólem pewnej części ciała

3

Uwielbiam czytać wywiady z Matsem, zawsze mówi szybko, konkretnie i na temat. Ma rację, nie ma co wracać do przeszłości. Nowy sezon i nie ma nic wspólnego z tamtym.

0

O tak!! Serial z serii ile razy nie oglądasz i tak bawi tak samo :-)

4

Który raz by nie był to zawsze oglądam :) Stare odcinki to jest jednak to ze starą Aliną :)

0

Myślę że jednak po angielsku, jakoś musiał się Dembele porozumiewać z kolegami z Dortmundu. Chyba kilka podstawowych zdań zna.

0

I fajna mini konwersacja się wywiązała z tego tweeta.:)

8

Przemysław Tytoń na dziewiątym miejscu w hiszpańskich trendach na Twitterze. Delikatnie mówiąc, nie spływają tam na niego komplementy. By @J_Kręcidło

Raz na jakiś czas komuś nie wyjdzie mecz i już znaleźli kozła ofiarnego. A cała drużyna grała słabo

0

No taki urok turniejów amerykańskich ;)

0

Z tego co wiem to o 22. Ale pewnie będzie jak to zwykle bywa w tenisie jakoś 22:15. Tak jak wczoraj finał kobiet miał być o 22 a zaczął się 22:20.

0

Domyslilam się ':) też stawiam że ten z 2 półfinału wygra cały turniej choc to tenis więc kto wie :)

0

"Regionalny parlament Katalonii przyjął ustawę umożliwiającą rozpisanie referendum ws. secesji regionu. Wcześniej wicepremier Hiszpanii Soraya Saenz de Santamaria poinformowała, że Madryt zwróci się do Trybunału Konstytucyjnego o unieważnienie tej decyzji. Referendum niepodległościowe zostało już wcześniej zaplanowane na 1 października." Artykuł z 6 września.

0

Stawiam że pytales o mecz Del Potro v Nadal nazywając go przedwczesnym finałem. Szczerze to nie mam pojęcia jaki będzie wynik. Myślę że będzie więcej niż 3 sety. Del Potro po uratowaniu się z Thiemem wzmocnił się mocno psychicznie i będzie ciężko go pokonać. Ma duże szanse. Zależy od dnia.

0

Nie ma się czym przejmować bo wątpię i to mocno w to, że Katalonia stanie się niepodległa. Hiszpania na to nie pozwoli, zwłaszcza Madryt. Były już tego typu próby i nie zostały przyjęte przez resztę. Żeby stać się niepodleglym to trzeba mieć zgody by to referendum miało jakieś znaczenie. Z punktu widzenia Katalonii byłoby to dla nich najlepsze bo mają dobrą gospodarkę i by sobie poradzili ale Madryt nigdy na to nie pozwoli bo Hiszpania by na tym straciła, a już i tak klepia biedę wiec jakby jeszcze stracili Katalonie to by poszli na dno.

Także nie m co się na zapas przejmować tym, że Barcelona miałaby jakieś problemy z ligą.

0

No też media. Ale głównie chodziło mi o ten konkretny program i jego formułę. O przekaz tego co się dzieje w danym turnieju a nie o media jakoś całokształt.

0

Zle przeczytałeś. Nie krytykowałam mediów tylko program typu Game Schett & Mats i tego typu programy które przez 80% jego trwania mówią tylko o jednych a o innych prawie nic jakby ich dotarcie do tego etapu było gorsze. Chodzi o zwykla sprawiedliwość​. Choć wiem nie ma jej na świecie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?