Tak strasznie mi szkoda Dembele... widać było wczoraj ze on wiedział ze to coś poważnego. Kurde tyle walczył o to by u nas grać i teraz wypada na tyle czasu... a my też mamy teraz problem, wyłożone na niego tyle kasy, kktóre grać nie może
Jak juz to "chciałabym".
Chodzi o to ze z przyjdzie taki zespół przeciętny gubi pkt wcześniej a z nami nagle grają super i bramkarz broni strzały w okienko (rzut wolny Messiego ) albo gościu strzela zza pola karnego idealnie bez szans dla naszego portero. A za tydzień wrócą na swój poziom i zgubia pkt z przeciętniakiem. W moim zdaniu chodziło o taki fart meczowy który można zagrać raz na kilka miesięcy i to akurat przeciwko nam.
Jeśli mam bbyć szczera to nigdy nie przepadalam za tym aktorem. Jakoś mnie odrzuca jego wygląd i sprawia wrażenie takie cwaniaka. Jakoś nie podchodzi mi. Nie oglądam filmów z jego udziałem
Może on myśli od tej strony, że Benzema potrafi znaleźć się w miejscu takim by tworzyć okazję bramkowe, piłka go szuka i ma multum sytuacji by strzelić bramki a ze jego skuteczność jest jaka jest to już inna sprawa. Gdyby wykorzystywał to co do niego idzie to miałby mnóstwo bramek na koncie.
Oni wciąż gdzieś tu krążą. Jak tylko Matsowi coś nie pójdzie i popełni błąd to wychodzą z jaskiń i krytykują. Nawet jak obroni coś dobrego to powiedzą ze to był strzał prosto w niego. Także są czujni. Ja się cieszę że Mats jest u nas numerem 1 i oby jego forma rosła
I oby ta seria trwała jak najdłużej :-) Nasz portero budzi wśród kibiców różne uczucia ale dla mnie jest jednym z ulubionych piłkarzy w naszym zespole i gdy przychodził to byłam bardzo szczęśliwa i z każdym meczem wspieram go i kibicuje. Jego wypowiedzi zawsze czytam z ciekawością bo są mądre i sprecyzowane, zero lania wody tylko konkrety. Nie miał latwo gdy przychodził do nas bo wielu Niemców to u nas nie grało, bateria językowa i tu też zasługuje na pochwałę ze po roku u nas nauczył się tak świetnie mówić po hiszpańsku.
No niektórzy na tt wzywali do głosowania na BVB ale jak widać niewiele to pomogło. Ja sama zagłosowałam na nich jak jeszcze prowadzili ok 20% przewagą a w ciągu godziny Real dogonil no to samo się nasuwa jaką metodą w tak szybkim czasie to zostało osiągnięte.
Oho juz się zlecialo grono tych, którzy muszą mu wbić szpile jakby nie mogli cieszyć się z dobrej dyspozycji naszego portero. Czemu kibice innych klubów potrafią docenić jego obrony i pochwalić a ci, którzy powinni to robic gdy jest okazja to znajdują na sile powód by się przyczepić? Co za ludzie...
To głosowanie było tyle warte co nic. Fioletowi głosowali milion razy i nabijali głosy. Taka ankieta. Żałosne zasady. Gdyby zrobili ankietę gdzie dany użytkownik może raz zagłosować to nie byłoby problemu.
Dla mnie to takie żałosne, że aż dziwie się, że strona profesjonalnego klubu i tak potężnego jak Real odwala taką maniane i bawi się w takie pierdoly. Czy u nas kiedykolwiek były takie zagrania na miane przedszkolaka, któremu jak coś się nie podoba to zabiera zabawki i idzie do domu? Czy jakakolwiek inna polska strona jakiegoś klubu robi takie coś? Tabela to ważna informacja i powinna być do wglądu na stronie głównej dla każdego kibica a nie żeby jej szukać niewidomo gdzie. Zalatuje takim bólem pewnej części ciała
Uwielbiam czytać wywiady z Matsem, zawsze mówi szybko, konkretnie i na temat. Ma rację, nie ma co wracać do przeszłości. Nowy sezon i nie ma nic wspólnego z tamtym.
"Regionalny parlament Katalonii przyjął ustawę umożliwiającą rozpisanie referendum ws. secesji regionu. Wcześniej wicepremier Hiszpanii Soraya Saenz de Santamaria poinformowała, że Madryt zwróci się do Trybunału Konstytucyjnego o unieważnienie tej decyzji. Referendum niepodległościowe zostało już wcześniej zaplanowane na 1 października." Artykuł z 6 września.
Stawiam że pytales o mecz Del Potro v Nadal nazywając go przedwczesnym finałem. Szczerze to nie mam pojęcia jaki będzie wynik. Myślę że będzie więcej niż 3 sety. Del Potro po uratowaniu się z Thiemem wzmocnił się mocno psychicznie i będzie ciężko go pokonać. Ma duże szanse. Zależy od dnia.
Nie ma się czym przejmować bo wątpię i to mocno w to, że Katalonia stanie się niepodległa. Hiszpania na to nie pozwoli, zwłaszcza Madryt. Były już tego typu próby i nie zostały przyjęte przez resztę. Żeby stać się niepodleglym to trzeba mieć zgody by to referendum miało jakieś znaczenie. Z punktu widzenia Katalonii byłoby to dla nich najlepsze bo mają dobrą gospodarkę i by sobie poradzili ale Madryt nigdy na to nie pozwoli bo Hiszpania by na tym straciła, a już i tak klepia biedę wiec jakby jeszcze stracili Katalonie to by poszli na dno.
Także nie m co się na zapas przejmować tym, że Barcelona miałaby jakieś problemy z ligą.
No też media. Ale głównie chodziło mi o ten konkretny program i jego formułę. O przekaz tego co się dzieje w danym turnieju a nie o media jakoś całokształt.
Zle przeczytałeś. Nie krytykowałam mediów tylko program typu Game Schett & Mats i tego typu programy które przez 80% jego trwania mówią tylko o jednych a o innych prawie nic jakby ich dotarcie do tego etapu było gorsze. Chodzi o zwykla sprawiedliwość. Choć wiem nie ma jej na świecie.
2
Tak strasznie mi szkoda Dembele... widać było wczoraj ze on wiedział ze to coś poważnego. Kurde tyle walczył o to by u nas grać i teraz wypada na tyle czasu... a my też mamy teraz problem, wyłożone na niego tyle kasy, kktóre grać nie może
0
Jak zwykle krótko i na temat. Szkoda straconej bramki ale było to uderzenie nie do wyjęcia. Strzał życia.
0
Jak juz to "chciałabym".
Chodzi o to ze z przyjdzie taki zespół przeciętny gubi pkt wcześniej a z nami nagle grają super i bramkarz broni strzały w okienko (rzut wolny Messiego ) albo gościu strzela zza pola karnego idealnie bez szans dla naszego portero. A za tydzień wrócą na swój poziom i zgubia pkt z przeciętniakiem. W moim zdaniu chodziło o taki fart meczowy który można zagrać raz na kilka miesięcy i to akurat przeciwko nam.
2
Z nami to wszyscy mają albo strzał życia albo mecz życia.
1
Jeśli mam bbyć szczera to nigdy nie przepadalam za tym aktorem. Jakoś mnie odrzuca jego wygląd i sprawia wrażenie takie cwaniaka. Jakoś nie podchodzi mi. Nie oglądam filmów z jego udziałem
0
Może on myśli od tej strony, że Benzema potrafi znaleźć się w miejscu takim by tworzyć okazję bramkowe, piłka go szuka i ma multum sytuacji by strzelić bramki a ze jego skuteczność jest jaka jest to już inna sprawa. Gdyby wykorzystywał to co do niego idzie to miałby mnóstwo bramek na koncie.
1
Oni wciąż gdzieś tu krążą. Jak tylko Matsowi coś nie pójdzie i popełni błąd to wychodzą z jaskiń i krytykują. Nawet jak obroni coś dobrego to powiedzą ze to był strzał prosto w niego. Także są czujni. Ja się cieszę że Mats jest u nas numerem 1 i oby jego forma rosła
0
Literówka się wkradla nawet nie zauważyłam. Brawo za taką szczegółową czujność xD
0
Wyprzedziles mnie o kilka sekund tez o tym pisałam xD Głupota ludzka nie za granic, szkoda ze ktokolwiek może nie wiedzieć że Koloseum jest w Rzymie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
14
I oby ta seria trwała jak najdłużej :-) Nasz portero budzi wśród kibiców różne uczucia ale dla mnie jest jednym z ulubionych piłkarzy w naszym zespole i gdy przychodził to byłam bardzo szczęśliwa i z każdym meczem wspieram go i kibicuje. Jego wypowiedzi zawsze czytam z ciekawością bo są mądre i sprecyzowane, zero lania wody tylko konkrety. Nie miał latwo gdy przychodził do nas bo wielu Niemców to u nas nie grało, bateria językowa i tu też zasługuje na pochwałę ze po roku u nas nauczył się tak świetnie mówić po hiszpańsku.
6
Zaraz się zlecą ci co powiedzą, że to były strzały prosto w niego wiec musiał obronić.
Brawo Mats tak trzymaj!
1
No niektórzy na tt wzywali do głosowania na BVB ale jak widać niewiele to pomogło. Ja sama zagłosowałam na nich jak jeszcze prowadzili ok 20% przewagą a w ciągu godziny Real dogonil no to samo się nasuwa jaką metodą w tak szybkim czasie to zostało osiągnięte.
0
Oho juz się zlecialo grono tych, którzy muszą mu wbić szpile jakby nie mogli cieszyć się z dobrej dyspozycji naszego portero. Czemu kibice innych klubów potrafią docenić jego obrony i pochwalić a ci, którzy powinni to robic gdy jest okazja to znajdują na sile powód by się przyczepić? Co za ludzie...
0
To głosowanie było tyle warte co nic. Fioletowi głosowali milion razy i nabijali głosy. Taka ankieta. Żałosne zasady. Gdyby zrobili ankietę gdzie dany użytkownik może raz zagłosować to nie byłoby problemu.
0
Dla mnie to takie żałosne, że aż dziwie się, że strona profesjonalnego klubu i tak potężnego jak Real odwala taką maniane i bawi się w takie pierdoly. Czy u nas kiedykolwiek były takie zagrania na miane przedszkolaka, któremu jak coś się nie podoba to zabiera zabawki i idzie do domu? Czy jakakolwiek inna polska strona jakiegoś klubu robi takie coś? Tabela to ważna informacja i powinna być do wglądu na stronie głównej dla każdego kibica a nie żeby jej szukać niewidomo gdzie. Zalatuje takim bólem pewnej części ciała
3
Uwielbiam czytać wywiady z Matsem, zawsze mówi szybko, konkretnie i na temat. Ma rację, nie ma co wracać do przeszłości. Nowy sezon i nie ma nic wspólnego z tamtym.
0
O tak!! Serial z serii ile razy nie oglądasz i tak bawi tak samo :-)
4
Który raz by nie był to zawsze oglądam :) Stare odcinki to jest jednak to ze starą Aliną :)
0
Myślę że jednak po angielsku, jakoś musiał się Dembele porozumiewać z kolegami z Dortmundu. Chyba kilka podstawowych zdań zna.
0
I fajna mini konwersacja się wywiązała z tego tweeta.:)
8
Przemysław Tytoń na dziewiątym miejscu w hiszpańskich trendach na Twitterze. Delikatnie mówiąc, nie spływają tam na niego komplementy. By @J_Kręcidło
Raz na jakiś czas komuś nie wyjdzie mecz i już znaleźli kozła ofiarnego. A cała drużyna grała słabo
0
No taki urok turniejów amerykańskich ;)
0
Z tego co wiem to o 22. Ale pewnie będzie jak to zwykle bywa w tenisie jakoś 22:15. Tak jak wczoraj finał kobiet miał być o 22 a zaczął się 22:20.
0
Domyslilam się ':) też stawiam że ten z 2 półfinału wygra cały turniej choc to tenis więc kto wie :)
0
"Regionalny parlament Katalonii przyjął ustawę umożliwiającą rozpisanie referendum ws. secesji regionu. Wcześniej wicepremier Hiszpanii Soraya Saenz de Santamaria poinformowała, że Madryt zwróci się do Trybunału Konstytucyjnego o unieważnienie tej decyzji. Referendum niepodległościowe zostało już wcześniej zaplanowane na 1 października." Artykuł z 6 września.
0
Stawiam że pytales o mecz Del Potro v Nadal nazywając go przedwczesnym finałem. Szczerze to nie mam pojęcia jaki będzie wynik. Myślę że będzie więcej niż 3 sety. Del Potro po uratowaniu się z Thiemem wzmocnił się mocno psychicznie i będzie ciężko go pokonać. Ma duże szanse. Zależy od dnia.
0
Nie ma się czym przejmować bo wątpię i to mocno w to, że Katalonia stanie się niepodległa. Hiszpania na to nie pozwoli, zwłaszcza Madryt. Były już tego typu próby i nie zostały przyjęte przez resztę. Żeby stać się niepodleglym to trzeba mieć zgody by to referendum miało jakieś znaczenie. Z punktu widzenia Katalonii byłoby to dla nich najlepsze bo mają dobrą gospodarkę i by sobie poradzili ale Madryt nigdy na to nie pozwoli bo Hiszpania by na tym straciła, a już i tak klepia biedę wiec jakby jeszcze stracili Katalonie to by poszli na dno.
Także nie m co się na zapas przejmować tym, że Barcelona miałaby jakieś problemy z ligą.
0
No też media. Ale głównie chodziło mi o ten konkretny program i jego formułę. O przekaz tego co się dzieje w danym turnieju a nie o media jakoś całokształt.
0
Zle przeczytałeś. Nie krytykowałam mediów tylko program typu Game Schett & Mats i tego typu programy które przez 80% jego trwania mówią tylko o jednych a o innych prawie nic jakby ich dotarcie do tego etapu było gorsze. Chodzi o zwykla sprawiedliwość. Choć wiem nie ma jej na świecie.