0

Ja właśnie z jego powodu chciałam by Włosi grali na MŚ. A Szwedzi zrobili obronę Częstochowy i nici z tego.

4

No bez przesady, jednak z tym 4 dzieckiem jest inaczej niż z trójką pozostałych bo jednak w ciąży była jego partnerka więc raczej wiatropylna nie jest.

0

Moze i tak ale mi chodziło o to że wczoraj każdy trąbił o tym że już napewno będzie jeździł w barwach Williamsa a to jak się okazało nic oficjalnego. Chodzi o przekaz informacji. Póki co to nic pewnego więc po co wprowadzać ludzi w błąd powielając jakieś informacje,.które nie potwierdził nikt z ekipy Williamsa.

1

Tyle osób się tu wczoraj podniecało Kubicą, ze już pewniak że wróci do F1 bo jakieś media rzuciły newsa a reszta to podała dalej a okazuje sie, że decyzja jeszcze nie zapadła.
"Dziennikarze "The Drive" postanowili skontaktować się z rzecznikiem Williamsa, który zdecydowanie zdementował te doniesienia. - Robert jest jedną z opcji, które rozważamy, ale nie podjęliśmy ostatecznej decyzji odnośnie do kierowcy - stwierdził. Dodał również, że informacje pojawiające się w mediach są "całkowicie nieprawdziwe".

Dlatego warto czekać z podniecaniem się do oficjalnego oświadczenia.

0

Na moje to wygląda na sztuczne rzęsy i henne brwi wiec zero make upu takiego tradycyjnego.

0

Wiadomo że w programach tego typu trzeba dużo udawać i robić z siebie debila żeby ktoś chciał to oglądać.

0

Wraca po tym wszystkim co sam sobie zgotował. Gdyby robił to co do niego wtedy należało to te wszystkie sytuacje,.które go spotkały nie miałyby miejsca. Ale jak na chwilę przed inauguracja sezonu F1 on bawi się w rajdach no to potem takie konsekwencje są.

0

Jeśli już to passę Mercedesa dla ścisłości. Bo pragnę donieść że w ubiegłym roku to Rosberg był mistrzem świata nie Lewis.Wiec jego dominacja została wtedy przerwana. Poza tym wątpię by zagroził czołówce. Nie to auto.

0

A świstak siedzi i zawija w te sreberka.

Gadaj se zdrów o!

0

Żałuj xD Ból dupy o to, że kiedyś były bany za jakieś "głupie i nieśmieszne dowcipy, że większość tu wchodzi by poczytać coś ciekawego/ważnego a nie taki spam"

1

Ja oglądałam jakies 3 lata temu. Kiedyś przelaczylam bo nic nie było i się zastanawiałam skąd się wziął ten czy tamten. To są takie tasiemce, że możesz nie obejrzeć kilkudziesięciu odcinków i potem nie wiesz co się stalo z tym czy tamtym i full nowych twarzy itp i masz rację ten tytuł nijak się nie ma do fabuły tego serialu bo ci bohaterowie mają za sobą nie tylko pierwszą miłość ale i 10 następnych. Strasznie kombinują. Ja jak oglądałam to Wiktoria byla jeszcze po uszy zakochana w swoim Rysku a jak ostatnio włączyłam to całuje się z innym a Rysiek nie wiem gdzie się podział a była to taka wielka love. Taka łamiąca standardy, że śliczna dziewczyna jest z takim mało atrakcyjnym kolesiem i się kochają.

0

Genialne! Nie słyszałam go nigdy. XD

19

XDD

Uważaj bo za chwilę ktoś się przyczepi że zasmiecasz ramble głupimi dowcipami, które nawet nie są śmieszne. Wczoraj była o to afera.

8

"(...) Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej."
Tyle w temacie. Jak cię tak razi po oczach to przewin dalej.

6

Chłopak i dziewczyna poznali się na studiach i po krótkim czasie wylądowali w łóżku.
Po 5 minutach ona mówi:
- Kończysz już?
- Nie, jestem dopiero na trzecim roku.

0

Ciężko oceniać kto i na co ma szansę jesli się nie wie kto w jakiej dyspozycji jest. Skoki narciarskie to specyficzny sport, w jednej części sezonu dominują jedni by po TCS dominowali inni. Sądzę jednak że mocni będą ci co byli w zeszłym sezonie mianowicie Kraft, Hayboeck jakiś Norweg i Wellinger. Co do Polaków to ciężko powiedzieć jak będą skakac zimą, to zawsze jedna wielka niewiadoma. Podniecenia z wyników letnich,.które nijak się mają do zimy. Pożyjemy zobaczymy.

1

Bo pożegnanie Artura bylo najciekawszą stroną tego meczu.

0

Pierwsza połowa trochę nudnawa. Poza tym mieli kilka fajnych akcji i mogli już prowadzić spokojnie ale brak skuteczności i dobra postawa bramkarza Rosji.

1

Polsat sport news

0

Wczoraj miałam się tu właśnie pytać jak grał Mats a jak widać nieprzeciętne ;) Brawo,!

0

To nie fake. Popłakał się z powodu ciągłych bzdur jakie się pojawiają na jego temat w mediach, że go ciagle atakują.
"I am happy at PSG, I came by my own will. I have no problem with the coach, I actually came with his endorsement. My problem is with the press that keeps inventing false rumors about me".

0

BarcaInfo.wrzucil dziś wypowiedź Neymara, w której mówił że jest mu dobrze w PSG i ma dobre relacje z trenerem itp a jedyne co mu przeszkadza to wymysły mediów.

0

Nie wiem po co wrzucać takie pierdoły niepodparte żadnymi sensownymi dowodami po tym jak wcześnie była tu wrzucona wypowiedź samego zainteresowanego, że jest mu dobrze w Paryżu i jedyne co może być złe to to, ze prasa wymyśla co chwilę jakieś głupoty na jego temat. Także uważam że temat jego rzekomego nieszczęścia w PSG powinien trafić między bajki. Bo to są takie same bajki jak niby to co myśli Ney czy co powiedział temu czy tamtemu. Bo tego nie wie nikt. Nikt nie siedzi w głowie Brazylijczyka

0

Zawsze myślałam że kibicuje się danej drużynie bo się tego chce i się ją lubi/kocha a nie dlatego, że tak wypada. Bo z twojej wypowiedzi wynika tylko to, że jeśli jest to reprezentacja to trzeba jej kibicować. Nigdzie nie ma takiego przymusu. Lepiej nie kibicować wcale niz udawać i robić to bo inni to robią.

0

Inteligentnie nie zwrócił na nią uwagi :-)

0

Jest na żółtym pasku ale na Polsacie. Żenada.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

A ja wciąż mam 140 znaków. I mam wrażenie ze niedługo tylko ja zostane z tą ilością. Cóż jedni mają inni nie. Co do zwiększenia liczby to zgadzam się z tobą, na tym polegał urok Twittera, że trzeba było rzucić hasłem by każdy wiedział o co chodzi, te 140 znaków to nie jakoś mało. Może na jakieś większe wypowiedzi i tematy za mało, ale o to w tym chodziło by się trochę nagimnastykowac by to zmieścić w jednej 140 znakowej kupie. Mam tam konto od 2012 roku i powiem, że kiedyś było lepiej a teraz zmiana za zmianą niekoniecznie w dobrą stronę. Jak to mówią czasami "lepsze jest wrogiem dobrego", można przedobrzyc.
Choc i tak to najlepsze zrodlo informacji od ręki jeśli idzie o portale społecznościowe

1

Obaj są uznawani jako eksperci toteż taki duet nie byłby możliwy bo jak wiemy duet komentujących to komentator + ekspert. Także nie grozi taka sytuacja. Można spać spokojnie :-)

0

E no dobry jest , mój nie doszedł do takiej perfekcji xD Chomiki to są jednak niezłe, ma to takie małe i delikatne łapki a jak potrafi utrzymać ciężar ciała na nich. Jakby chodził po suficie, opanował to świetnie, btw fajna klatka ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?