Babiarz zastępuje tylko Szaranowicza więc nie ma się co dziwić, że jest zielony w tej kwestii. On się nadaje do pływania, tam jest bezkonkurencyjny ale każdy kogo się wrzuci w coś czym się nie zajmuje by miał problem. On i tak jako tako daje rade. Szaranowicz wróci w drugiej połowie grudnia.
Jeśli włączasz teleturniej z założeniem obejrzenia tylko i wyłącznie walki uczestników o pieniądze tak jak ja to po prostu nie zwracasz uwagi na nic innego. Za pierwszym razem ciężko jest nie zwrócić uwagi ale później już to nie rusza i da się przyzwyczaić. To jest nowa formuła programu i nie ma tu zadania kopiowania starej wersji. Proste. A z tym abonamentem to nie przesadzaj bo jednak to nie czasy, że masz 1 kanał i musisz na to patrzeć i płacić za to, masz wybór kanałów gdzie możesz obejrzeć coś co cię interesuje i za to też płacisz.
Cieszy po raz kolejny świetny występ naszego portero tylko szkoda ze obrona nie wzięła z niego przykładu. Pierwsza interwencja przy bramce dla Celty - stadiony świata!
Ocena od redakcji dla Matsa tylko 5,5? Zwłaszcza, ze nie zawinił przy bramce? Trochę zbyt ostro. To co by dostal jakby zawinił 4? Nasza ocena czyli 7 jest jak najbardziej okej. A nie żeby Mats miał jedną z najniższych ...
Takie statystyki procentowe mają sens tylko wtedy gdy każdy przejechał tyle samo wyścigów. A tak to jeden ma ich 10 inny dwa razy więcej i jaki to odnośnik ? Żaden. Wiadomo że ten co ma mniej to też ma mniejsze prawdopodobieństwo że zaliczy wypadek.
Jeśli już to co bym pisała. A poza tym to chodziło mi o to, że on wtedy był przede wszystkim kierowca F1 i to powinno być priorytetem na miesiąc przed startem sezonu F1 a on ryzykował w rajdach. Czyli jakby kusił los. Ci najwięksi w F1 jednak nie ryzykują tak na krótko przed startem sezonu. O to mi chodzi
W F1 nieukończony Wyścig nie zawsze równa się wypadkiem a częściej nawet jest to awaria bolidu. Także takie statystyki mogą dawać mylne wyobrażenie. Chyba ten kto sporządzał te statystyki nie bawił się w tak szczegółowe informacje by podawać z jakiego powodu nie kończył wyścigu.
Podsumowując moją wypowiedź to nie można trzymać dwóch srok za ogon i albo jedno albo drugie. Nie da się być dobrym w obu. Trochę się naogladalam wyciągów F1 więc nie jestem taka zielona w tej kwestii.
I nie irytuj się tak jakby niewiadomo co się działo.
Co chwilę słyszałam o jakimś wypadku z jego udziałem aż w końcu skończyło się jak wszyscy wiedzą. Kto normalny tak ryzykuje na miesiąc przed startem sezonu F1? To co jest ważniejsze? Powinien myśleć już tylko o F1 a nie bawić się w rajdy.
O krytyce mówiąc mialam na myśli moją opinię o nim. Kaleka to rzeczywiście obraza kogoś. Ale taki jest internet i chyba każdy się już przyzwyczail do tego, że są hejty, wyzwiska itp. Nic nowego
Przeciwności losu? Sam sobie zgotował taki los, że o mały włos nie przejechał się na tamten świat. Jak jeździł w F1 to niech by tego pilnował a nie zachciało mu się rajdów, tuz przed początkiem sezonu, w których nie za bardzo sobie radził . Nieodpowiedzialne i tyle. A teraz co każdy ma się podniecać że może wrócić? Gdyby tego wypadku doświadczył na F1 podczas wyścigu czy treningu to okej nie można go winić ale gdy sam pchał się tam gdzie się nie nadaje i naraża się no to potem tego był efekt w postaci tego, że jest w tym miejscu którym jest dziś. Każdy ma prawo do własnego zdania na jego temat i nie musi byc ono pozytywne. Chce wrócić? Ma szansę ? Okej niech próbuje ale nie róbmy z niego jakiegoś bohatera jakby robil coś niezwykłego , za błędy się płaci. To nie jest jad tylko czysta krytyka jego zachowania.
Chciałabym zobaczyć ich miny jak się okazało ile cm za linią bramkową była piłka. Choć co ja się oszukuje przecież oni to dobrze wiedzieli tylko pewnie udawali głupich bo jak inaczej. Jeśli gość zajmujący się tyle lat tą profesją mówi że nie jest pewny to znaczy że jest do kitu. Dobry sędzia nie myli się w tak oczywistych sytuacjach.
Ciąg dalszy problemów Borussi. Do końca roku wypada im Goetze.
"Mario Götze naderwał więzadła w prawej kostce i będzie pauzował przez sześć tygodni". By Borussia Dortmund.
On to ma mega pecha w tym roku, jak już wrócił po konkretnych problemach zdrowotnych i zaczął grac dobrze i regularnie to znów coś.
Wszyscy wpadli do szatni i cap za telefon i zobaczyli ile cm piłka była za linią bramkowa i się złapali za głowy nie mogąc pojąć jak on tego nie "widzial" i potem przełożyło się to na mecz xD, a tak na serio to myślę ale, że Valencia zaczęła grać lepiej.
Boże widzisz i nie grzmisz. Ja wszystko rozumiem jest kibicem białych, nie cierpi Barcy no ale na Boga chyba każdy normalny kibic futbolu widział, że bramka była ewidentna i nie potrzeba żadnych powtórek, piłka leciała tak wolno przez błąd bramkarza, że każdy to widział tylko nie sędzia. Brak słów jeśli ktokolwiek ma wątpliwości bo to zachacza o zaćme psychiczną.
Po to jest ta strona by się dzielić swoimi emocjami, opiniami i nawet wylewać żale. Jeśli strzelasz bramkę gdzie piłka przekracza jakieś pół metra linie a sędzia udaje że nie widzi to mamy prawo być źli bo Valencia jest tuż za nami w lidze czyli znaczy to tyle, ze grają dobrze na początku tego sezonu i ta nieuznana/niewidzialna bramka może być jedną i przez głupotę gościa z gwizdkiem, który raczy nazywać się sędzią możemy stracić te 3 pkt. Być może strzelamy coś w 2 połowie (oby!) i się rozejdzie po kościach ta akcja bramkowa co nie znaczy ze mamy udawać ze nic się nie stało.
A przepraszam bardzo na jakiej innej podstawie mam go ocenić jak nie przez pryzmat tego co widzę w tv, tak samo tutaj ludzie nie lubią Ronaldo cz innego piłkarza i tez tylko przez.pryzmat tego co widzą w tv i to co o nim piszą bo nikt go osobiście nie zna. Proste. Dziękuję za gratulacje ja nie żałuję wcale. Lubisz okej oglądaj nie każdy.musi. wolny kraj. Oglądam inne kadry np w siatkówce czy ręcznej więc wiem jak to wspaniałe uczucie cieszyć się z.sukcesow kadry. Nie idę za tym że jak każdy ogląda to ja też muszę. Czasami sobie spojrze na jakiś mecz innych nacji jak były eleminacje np ale tak tylko bo kluby nie grały i stęskniłam się za nożną. Ps co ma lubienie kogoś do piłki.noznej, ja nie oceniam go jako piłkarza tylko jako osobę a to dwie różne sprawy które.ci się mieszają.
Ze co??? Skąd wziąłeś te głupoty? Większych bzdur dawno nie czytałam. Oświece cię nie lubię Lewandowskiego już od czasów jak grał w Dortmundzie. A tak zapytam lubisz każdego Polaka rodaka? Co za głupi argument żeby lubić kogoś dlatego że to Polak? Gdzie jest tak napisane? Nie lubię go za to jaki jest, albo może inaczej za to na jakiego wygląda czy tam się kreuje w tv, internecie itp bo osobiście nie znam. Lubisz kogoś bo ma cechy które ci się podobają w ludziach a nie dlatego kim jest i że gra dla kadry. Każdy lubi kogo chce, powiem tez, że mi zadnej radości nie daje bo ja piłki reprezentacyjnej nie oglądam. Wolno mi. Nie musze, nie lubie. Tylko klubowa. Jeśli dla ciebie argument "bo to Polak, rodak i gra dla kadry itp" jest wyznacznikiem tego by kogoś lubić to ci gratuluję takiego podejścia.
Przerażające jest to jak glupieje społeczeństwo. Nie oglądam 1 z 10 codziennie więc nie widziałam tego. A z reguły ludzie walą takie gafy na banalnych pytaniach, na które by dziecko znało odpowiedz.
A czy w serialach/filmach kazdy grający przestępcę jest nim w rzeczywistości? No proszę cię. To tylko rola jak każda inna i nawet w tym serialu "szkoła" ludzie tylko grają, oczywiście moze się zdarzyć że ktoś kto gra geja nim jest ale z reguły nim być nie musi.
A może on nie szuka jednego wykonawcy a strony gdzie będzie mógł posłuchać różnych artystów. A kupując płytę skazuje się na jednego a.moze nie każdy lubi wszystkie utwory danego wykonawcy z plyty. To trochę ogranicza a mając stronkę wybierasz to co cię konkretnie interesuje
5
Babiarz zastępuje tylko Szaranowicza więc nie ma się co dziwić, że jest zielony w tej kwestii. On się nadaje do pływania, tam jest bezkonkurencyjny ale każdy kogo się wrzuci w coś czym się nie zajmuje by miał problem. On i tak jako tako daje rade. Szaranowicz wróci w drugiej połowie grudnia.
0
Jeśli włączasz teleturniej z założeniem obejrzenia tylko i wyłącznie walki uczestników o pieniądze tak jak ja to po prostu nie zwracasz uwagi na nic innego. Za pierwszym razem ciężko jest nie zwrócić uwagi ale później już to nie rusza i da się przyzwyczaić. To jest nowa formuła programu i nie ma tu zadania kopiowania starej wersji. Proste. A z tym abonamentem to nie przesadzaj bo jednak to nie czasy, że masz 1 kanał i musisz na to patrzeć i płacić za to, masz wybór kanałów gdzie możesz obejrzeć coś co cię interesuje i za to też płacisz.
0
Cieszy po raz kolejny świetny występ naszego portero tylko szkoda ze obrona nie wzięła z niego przykładu. Pierwsza interwencja przy bramce dla Celty - stadiony świata!
1
No z tym od początku to nie tak do końca było. Jednak wpadka dopingowa była u naszej a nie u tamtej
0
A mówili że losowanie o 16 xD
2
Ocena od redakcji dla Matsa tylko 5,5? Zwłaszcza, ze nie zawinił przy bramce? Trochę zbyt ostro. To co by dostal jakby zawinił 4? Nasza ocena czyli 7 jest jak najbardziej okej. A nie żeby Mats miał jedną z najniższych ...
1
Z reguły oglądam jak ktoś fajny jest zaproszony, ostatnio oglądałam ze Szczęsnym odcinek :-) Ale dziś nie oglądam bo goście mi się nie podobają :)
0
Takie statystyki procentowe mają sens tylko wtedy gdy każdy przejechał tyle samo wyścigów. A tak to jeden ma ich 10 inny dwa razy więcej i jaki to odnośnik ? Żaden. Wiadomo że ten co ma mniej to też ma mniejsze prawdopodobieństwo że zaliczy wypadek.
0
A ile wyścigów przejechały te gwiazdy a ile on? On nie jeździł tyle co oni więc i procent jest inny. Złudne liczby
0
Jeśli już to co bym pisała. A poza tym to chodziło mi o to, że on wtedy był przede wszystkim kierowca F1 i to powinno być priorytetem na miesiąc przed startem sezonu F1 a on ryzykował w rajdach. Czyli jakby kusił los. Ci najwięksi w F1 jednak nie ryzykują tak na krótko przed startem sezonu. O to mi chodzi
0
W F1 nieukończony Wyścig nie zawsze równa się wypadkiem a częściej nawet jest to awaria bolidu. Także takie statystyki mogą dawać mylne wyobrażenie. Chyba ten kto sporządzał te statystyki nie bawił się w tak szczegółowe informacje by podawać z jakiego powodu nie kończył wyścigu.
Podsumowując moją wypowiedź to nie można trzymać dwóch srok za ogon i albo jedno albo drugie. Nie da się być dobrym w obu. Trochę się naogladalam wyciągów F1 więc nie jestem taka zielona w tej kwestii.
I nie irytuj się tak jakby niewiadomo co się działo.
0
Co chwilę słyszałam o jakimś wypadku z jego udziałem aż w końcu skończyło się jak wszyscy wiedzą. Kto normalny tak ryzykuje na miesiąc przed startem sezonu F1? To co jest ważniejsze? Powinien myśleć już tylko o F1 a nie bawić się w rajdy.
0
O krytyce mówiąc mialam na myśli moją opinię o nim. Kaleka to rzeczywiście obraza kogoś. Ale taki jest internet i chyba każdy się już przyzwyczail do tego, że są hejty, wyzwiska itp. Nic nowego
0
Przeciwności losu? Sam sobie zgotował taki los, że o mały włos nie przejechał się na tamten świat. Jak jeździł w F1 to niech by tego pilnował a nie zachciało mu się rajdów, tuz przed początkiem sezonu, w których nie za bardzo sobie radził . Nieodpowiedzialne i tyle. A teraz co każdy ma się podniecać że może wrócić? Gdyby tego wypadku doświadczył na F1 podczas wyścigu czy treningu to okej nie można go winić ale gdy sam pchał się tam gdzie się nie nadaje i naraża się no to potem tego był efekt w postaci tego, że jest w tym miejscu którym jest dziś. Każdy ma prawo do własnego zdania na jego temat i nie musi byc ono pozytywne. Chce wrócić? Ma szansę ? Okej niech próbuje ale nie róbmy z niego jakiegoś bohatera jakby robil coś niezwykłego , za błędy się płaci. To nie jest jad tylko czysta krytyka jego zachowania.
3
Chciałabym zobaczyć ich miny jak się okazało ile cm za linią bramkową była piłka. Choć co ja się oszukuje przecież oni to dobrze wiedzieli tylko pewnie udawali głupich bo jak inaczej. Jeśli gość zajmujący się tyle lat tą profesją mówi że nie jest pewny to znaczy że jest do kitu. Dobry sędzia nie myli się w tak oczywistych sytuacjach.
7
Ciąg dalszy problemów Borussi. Do końca roku wypada im Goetze.
"Mario Götze naderwał więzadła w prawej kostce i będzie pauzował przez sześć tygodni". By Borussia Dortmund.
On to ma mega pecha w tym roku, jak już wrócił po konkretnych problemach zdrowotnych i zaczął grac dobrze i regularnie to znów coś.
0
Dzięki! Szukałam jakiejś tapety ostatnio na telefon :-)
0
Wszyscy wpadli do szatni i cap za telefon i zobaczyli ile cm piłka była za linią bramkowa i się złapali za głowy nie mogąc pojąć jak on tego nie "widzial" i potem przełożyło się to na mecz xD, a tak na serio to myślę ale, że Valencia zaczęła grać lepiej.
3
Boże widzisz i nie grzmisz. Ja wszystko rozumiem jest kibicem białych, nie cierpi Barcy no ale na Boga chyba każdy normalny kibic futbolu widział, że bramka była ewidentna i nie potrzeba żadnych powtórek, piłka leciała tak wolno przez błąd bramkarza, że każdy to widział tylko nie sędzia. Brak słów jeśli ktokolwiek ma wątpliwości bo to zachacza o zaćme psychiczną.
0
Po to jest ta strona by się dzielić swoimi emocjami, opiniami i nawet wylewać żale. Jeśli strzelasz bramkę gdzie piłka przekracza jakieś pół metra linie a sędzia udaje że nie widzi to mamy prawo być źli bo Valencia jest tuż za nami w lidze czyli znaczy to tyle, ze grają dobrze na początku tego sezonu i ta nieuznana/niewidzialna bramka może być jedną i przez głupotę gościa z gwizdkiem, który raczy nazywać się sędzią możemy stracić te 3 pkt. Być może strzelamy coś w 2 połowie (oby!) i się rozejdzie po kościach ta akcja bramkowa co nie znaczy ze mamy udawać ze nic się nie stało.
0
E tam zaraz się odblokowala, karny był tyle że nie trafił i dobił więc w sumie wszystko się zgadza.
0
A przepraszam bardzo na jakiej innej podstawie mam go ocenić jak nie przez pryzmat tego co widzę w tv, tak samo tutaj ludzie nie lubią Ronaldo cz innego piłkarza i tez tylko przez.pryzmat tego co widzą w tv i to co o nim piszą bo nikt go osobiście nie zna. Proste. Dziękuję za gratulacje ja nie żałuję wcale. Lubisz okej oglądaj nie każdy.musi. wolny kraj. Oglądam inne kadry np w siatkówce czy ręcznej więc wiem jak to wspaniałe uczucie cieszyć się z.sukcesow kadry. Nie idę za tym że jak każdy ogląda to ja też muszę. Czasami sobie spojrze na jakiś mecz innych nacji jak były eleminacje np ale tak tylko bo kluby nie grały i stęskniłam się za nożną.
Ps co ma lubienie kogoś do piłki.noznej, ja nie oceniam go jako piłkarza tylko jako osobę a to dwie różne sprawy które.ci się mieszają.
2
Ze co??? Skąd wziąłeś te głupoty? Większych bzdur dawno nie czytałam. Oświece cię nie lubię Lewandowskiego już od czasów jak grał w Dortmundzie. A tak zapytam lubisz każdego Polaka rodaka? Co za głupi argument żeby lubić kogoś dlatego że to Polak? Gdzie jest tak napisane? Nie lubię go za to jaki jest, albo może inaczej za to na jakiego wygląda czy tam się kreuje w tv, internecie itp bo osobiście nie znam. Lubisz kogoś bo ma cechy które ci się podobają w ludziach a nie dlatego kim jest i że gra dla kadry. Każdy lubi kogo chce, powiem tez, że mi zadnej radości nie daje bo ja piłki reprezentacyjnej nie oglądam. Wolno mi. Nie musze, nie lubie. Tylko klubowa. Jeśli dla ciebie argument "bo to Polak, rodak i gra dla kadry itp" jest wyznacznikiem tego by kogoś lubić to ci gratuluję takiego podejścia.
2
Nie napisałam że się nie zgadzam z jego wypowiedzią tylko że mi się nie podoba bo nie lubię Lewandowskiego stąd moja usunięta dygresja ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Przerażające jest to jak glupieje społeczeństwo. Nie oglądam 1 z 10 codziennie więc nie widziałam tego. A z reguły ludzie walą takie gafy na banalnych pytaniach, na które by dziecko znało odpowiedz.
6
Coraz głupsi do tego koła fortuny idą, stoi ich trójka brakuje im ze 3 liter i nie znają hasła "bujać to my ale nie nas". XD
0
A czy w serialach/filmach kazdy grający przestępcę jest nim w rzeczywistości? No proszę cię. To tylko rola jak każda inna i nawet w tym serialu "szkoła" ludzie tylko grają, oczywiście moze się zdarzyć że ktoś kto gra geja nim jest ale z reguły nim być nie musi.
0
A może on nie szuka jednego wykonawcy a strony gdzie będzie mógł posłuchać różnych artystów. A kupując płytę skazuje się na jednego a.moze nie każdy lubi wszystkie utwory danego wykonawcy z plyty. To trochę ogranicza a mając stronkę wybierasz to co cię konkretnie interesuje
1
Byłam w kinie na tym i powiem że był ciekawy i ja nie żałowałam że poszlam, jak na dwójkę był okej. Ale to zależy co kto lubi.