Dla ciebie przereklamowany (każdy by chciał mieć takiego "przereklamowanego" gracza) ale dla City to jeden z najważniejszych piłkarzy i kluczowy. Jest najlepszym strzelcem w historii klubu więc to nie byle co. Nie wspominając o tym że zdobywał masę cennych bramek, które decydowały o trofeach .
Jak oglądać snookera to tylko w Eurosporcie
Tam są komentatorzy na dobrym poziomie. Znają się na rzeczy. Czasami lukam jak gra Trump więc dobrze się słucha. A na TVP sport nie słyszałam jak komentują
Zależy dla kogo, milo dla odmiany pooglądać inne twarze a nie na okrągło tych samych. Cóż, ta pierwsza szóstka, która się zakwalifikowała do Masters wg mnie jest tam zasłużenie patrząc na wyniki, Goffin i Sock trochę szczęśliwie patrząc na absencje i okoliczności.
Tak, o ostanie 8 miejsce walczyło 12 zawodników matematycznie przed turniejem w Paryżu (ostatnim w sezonie). Oczywiście nnajwiększe szanse miał Carreno-Busta , który je zajmował przed tym paryskim tturniejem. Ale że odpadł po ppierwszym meczu to musiał lliczyć ze turniej wygra ktoś kto nie miał szans go wyprzedzić. Potencjalnie mógł grać Del Potro, Isner, Anderson czy Querrey ale żaden z nich turnieju nie wygrał a zrobił to Sock wiec wpadło 1000pkt i stad gra w Masters
No ale przecież ona nie zginęła w wypadku spowodowanym przez kartony no proszę cię każdy kto oglądał ten serial wtedy wie, że kartony nie miały z tym nic wspólnego. Przyczyną śmierci Hanki była przecież zupełnie inna.
Alves pokazał już w tym sezonie, że potrafi grać świetnie z lepszymi drużynami niż dzisiejsza. A dzisiejszy mecz tylko potwierdza wciąż jego wysoka jakość i dyspozycję.
Szkoda Massy, ale on już chyba raz coś mówił o końcu kariery niedawno z tego co pamiętam. Kubicy nie lubię więc jak dla mnie może zostać gdzie jest bo jest tam z własnej winy i głupoty. Wcale za nim nie tęsknię.
Odrazu pomyślałam o swoim kocie. Współczuję ci bo to musi być ciężkie dla ciebie podjąć taką decyzję. Ma już swoje lata więc możliwe że nie ma dla niego już ratunku. Ja bym nie mogła patrzeć na cierpienie wiec moze lepiej mu ulżyć i dać odejść. Skoro weterynarz to mówi to coś w tym musi być.
Myślę że jednak matura bo od niej może zależeć twoje dalsze życie. Zdasz idziesz na studia z reguły by potem mieć prace. A prawko jak nie zdasz to nic się nie dzieje.
Wczoraj podczas meczu DelPo gość, który go komentował właśnie oznajmił, że Nole wypadnie z top10 po 10 latach i był tym faktem tak podniecony jakby to było jakieś nie do uwierzenia. A przecież było wiadomo od dawna ze Serb wróci dopiero w styczniu i ktoś obliczył ile pkt straci i jak daleko może spaść. Wiec nie rozumiem tego ogólnego zdziwienia. Gdyby grał i spadł to można się dziwić co się z nim dzieje ale skoro gościa nie ma to logiczne ze traci.
Gorzej dla tych co go wylosuja w początkowej fazie Australian Open. Bo raczej twierdzę że Serb wróci do dobrej gry bo takich rzeczy się nie zapomina. Może nie odrazu ale i tak będzie to fatalne losowanie dla kogoś z top10. Także ma to swoje minusy ze spada w rankingu dla innych, no ciekawie będzie na pewno.
Mam nadzieje że tak, bo mam eleven od tego roku i mogę regularnie oglądać mecze Barcy a Canal+ nie mam także wiadomo. Nie dbam o to jak komentuje i kto bo ważne, że mogę ich oglądać a reszta to tylko dodatek.
No właśnie, dla mnie to jest szyte grubymi nićmi. Nie chce się wierzyć w to, że masowo teraz pojawiają się głosy, że ten czy tamten kogoś molestował czy zgwałcił. I co nagle sobie przypomniały o tym, dlaczego wcześniej milczały skoro działa się im taka krzywda. Nonsens jeden za drugim.
Na jakiej podstawie wysuwasz takie wnioski?
Tylko dlatego, że jak teraz grają słabo to potem muszą dobrze? To akurat nie jest pewne, poza tym jak teraz utrudnią sobie drogę słabą grą to potem może nie być łatwo.
Szczerze mówiąc ja jakoś z przymrużeniem oka patrze na te oskarżenia o molestowania, gwałty. Jakoś ciężko mi uwierzyć w to, że nagle zlatuja się jakieś baby i oskarżają gościa po tylu latach o coś takiego. I to ostatnio stało się jakieś modne. Czemu teraz? Śmierdzi mi to n odległość. Czy to nie przypadkiem łatwy chwyt na lans? Dziwne to.
Uwielbiam czytać wywiady z nim bo zawsze są one takie konkretne i na temat bez lania wody. Mimo młodego wieku zawsze tak mądrze mówi i jest skromny. Przykład z Neuerem idealnie pokazuje, że mimo swojej świetnej dyspozycji i kontuzji kolegii on nie mówi że napewno będzie pierwszą opcja trenera Niemcow i że to dla niego ogromna szansa. Tylko sobie czeka co postanowi trener i ciężko pracuje. Oby został z nami na długo :-)
0
To fakt. Trump jest jedynym snookerzystą którego lubię i czasami oglądam także dzięki ;)
1
Dla ciebie przereklamowany (każdy by chciał mieć takiego "przereklamowanego" gracza) ale dla City to jeden z najważniejszych piłkarzy i kluczowy. Jest najlepszym strzelcem w historii klubu więc to nie byle co. Nie wspominając o tym że zdobywał masę cennych bramek, które decydowały o trofeach .
2
Jak oglądać snookera to tylko w Eurosporcie
Tam są komentatorzy na dobrym poziomie. Znają się na rzeczy. Czasami lukam jak gra Trump więc dobrze się słucha. A na TVP sport nie słyszałam jak komentują
0
Zależy dla kogo, milo dla odmiany pooglądać inne twarze a nie na okrągło tych samych. Cóż, ta pierwsza szóstka, która się zakwalifikowała do Masters wg mnie jest tam zasłużenie patrząc na wyniki, Goffin i Sock trochę szczęśliwie patrząc na absencje i okoliczności.
0
Tak, o ostanie 8 miejsce walczyło 12 zawodników matematycznie przed turniejem w Paryżu (ostatnim w sezonie). Oczywiście nnajwiększe szanse miał Carreno-Busta , który je zajmował przed tym paryskim tturniejem. Ale że odpadł po ppierwszym meczu to musiał lliczyć ze turniej wygra ktoś kto nie miał szans go wyprzedzić. Potencjalnie mógł grać Del Potro, Isner, Anderson czy Querrey ale żaden z nich turnieju nie wygrał a zrobił to Sock wiec wpadło 1000pkt i stad gra w Masters
0
Pomyłka, zamiast pary Cabal/Farrah jest para Rojer/Tecau moje niedopatrzenie.
1
Dla zainteresowanych tenisem, dziś rozlosowano grupy ATP Masters Finals
Gra.A (Samprasa): Nadal, Thiem, Dimitrov, Goffin, ;
Gr. B (Beckera): Federer, Zverev, Cilic, Sock.
Deble:
Gr. Woodbridge/Woodforde: Kubot/Melo, Murray/Soares, Bryan/Bryan, Dodig/Granollers
Gr. Eltingh/Haaruis: Kontinen/Peers, Cabal/Farrah, Mahut/Herbert, Harrison/Venus
0
No ale przecież ona nie zginęła w wypadku spowodowanym przez kartony no proszę cię każdy kto oglądał ten serial wtedy wie, że kartony nie miały z tym nic wspólnego. Przyczyną śmierci Hanki była przecież zupełnie inna.
2
A ja do dziś nie mogą pojąć czemu ludzie uczepili się tych kartonów jakby to one były bezpośrednią przyczyną śmierci Hanki xD
12
Mats często odpowiada na pytania fanów i to jest fajne :)
1
Mogłoby tak być przez długi czas, akurat za Murrayem i jego chamstwem nie tęsknię
0
No cóż przez pierwsze 19 sekund jakoś się nie złożyło :)
0
W wlasnie że nie xD Var i wszystko jasne
Edit. Wlasnie
1
Heh Hertha zdobywa bramkę na 1-0 w 20 sekundzie meczu :)
0
Piękna przyjaźń :)
1
Heh masz odpowiedź. :)
0
Alves pokazał już w tym sezonie, że potrafi grać świetnie z lepszymi drużynami niż dzisiejsza. A dzisiejszy mecz tylko potwierdza wciąż jego wysoka jakość i dyspozycję.
0
Szkoda Massy, ale on już chyba raz coś mówił o końcu kariery niedawno z tego co pamiętam. Kubicy nie lubię więc jak dla mnie może zostać gdzie jest bo jest tam z własnej winy i głupoty. Wcale za nim nie tęsknię.
0
Odrazu pomyślałam o swoim kocie. Współczuję ci bo to musi być ciężkie dla ciebie podjąć taką decyzję. Ma już swoje lata więc możliwe że nie ma dla niego już ratunku. Ja bym nie mogła patrzeć na cierpienie wiec moze lepiej mu ulżyć i dać odejść. Skoro weterynarz to mówi to coś w tym musi być.
1
Myślę że jednak matura bo od niej może zależeć twoje dalsze życie. Zdasz idziesz na studia z reguły by potem mieć prace. A prawko jak nie zdasz to nic się nie dzieje.
0
Ja się nie zastanawiam bo mam eleven w abonamencie i nie muszę nic dopłacać do tego interesu. Także myślę że LL zostanie w eleven.
1
Wczoraj podczas meczu DelPo gość, który go komentował właśnie oznajmił, że Nole wypadnie z top10 po 10 latach i był tym faktem tak podniecony jakby to było jakieś nie do uwierzenia. A przecież było wiadomo od dawna ze Serb wróci dopiero w styczniu i ktoś obliczył ile pkt straci i jak daleko może spaść. Wiec nie rozumiem tego ogólnego zdziwienia. Gdyby grał i spadł to można się dziwić co się z nim dzieje ale skoro gościa nie ma to logiczne ze traci.
Gorzej dla tych co go wylosuja w początkowej fazie Australian Open. Bo raczej twierdzę że Serb wróci do dobrej gry bo takich rzeczy się nie zapomina. Może nie odrazu ale i tak będzie to fatalne losowanie dla kogoś z top10. Także ma to swoje minusy ze spada w rankingu dla innych, no ciekawie będzie na pewno.
1
Mam nadzieje że tak, bo mam eleven od tego roku i mogę regularnie oglądać mecze Barcy a Canal+ nie mam także wiadomo. Nie dbam o to jak komentuje i kto bo ważne, że mogę ich oglądać a reszta to tylko dodatek.
1
Ale zajechało egoizmem w tej wypowiedzi. Choć ciężko się z nim nie zgodzić w tej kwestii.
0
No właśnie, dla mnie to jest szyte grubymi nićmi. Nie chce się wierzyć w to, że masowo teraz pojawiają się głosy, że ten czy tamten kogoś molestował czy zgwałcił. I co nagle sobie przypomniały o tym, dlaczego wcześniej milczały skoro działa się im taka krzywda. Nonsens jeden za drugim.
0
Na jakiej podstawie wysuwasz takie wnioski?
Tylko dlatego, że jak teraz grają słabo to potem muszą dobrze? To akurat nie jest pewne, poza tym jak teraz utrudnią sobie drogę słabą grą to potem może nie być łatwo.
0
O masz kolejny. To jakaś epidemia czy co?
Szczerze mówiąc ja jakoś z przymrużeniem oka patrze na te oskarżenia o molestowania, gwałty. Jakoś ciężko mi uwierzyć w to, że nagle zlatuja się jakieś baby i oskarżają gościa po tylu latach o coś takiego. I to ostatnio stało się jakieś modne. Czemu teraz? Śmierdzi mi to n odległość. Czy to nie przypadkiem łatwy chwyt na lans? Dziwne to.
4
Suarez wolał oddać niż znów zepsuć. Chyba jakaś blokada wisi nad nim.
5
Uwielbiam czytać wywiady z nim bo zawsze są one takie konkretne i na temat bez lania wody. Mimo młodego wieku zawsze tak mądrze mówi i jest skromny. Przykład z Neuerem idealnie pokazuje, że mimo swojej świetnej dyspozycji i kontuzji kolegii on nie mówi że napewno będzie pierwszą opcja trenera Niemcow i że to dla niego ogromna szansa. Tylko sobie czeka co postanowi trener i ciężko pracuje. Oby został z nami na długo :-)
1
Brawo Mats, czekałam na te oceny :-)