1

Słyszałam już ten tekst bodajże w Kiepskich był. Złośliwi powiedzą,że skoro jest Wszechmogący to powinien stworzyć taki kamień bez problemu ale widocznie nie jest taki wszechmogący skoro go nie będzie umiał podnieść. Podchwytliwe ale jesli jesteś wierzący to wierzysz, że Bóg potrafi wszystko nawet podnieść tak ciężki kamień którego nie powinien móc podnieść ale on przecież zawsze znajdzie sposób.

0

Dlatego też uważam że z tej dwójki to Kamil bardziej zasługuje na miano sportowca roku. Jednak jego sukcesy są dużo cenniejsze od tego co wygrał w tym roku Lewandowski. Nie ma co traktować zakwalifikowania się na MŚ w kategorii ogromnego sukcesu, byłby nim medal ale to w przyszłym roku. Z Bayernem też jakichś wielkich sukcesów nie było poza standardowym mistrzostwem Niemiec od lat,.tak w LM kiepsko. Dlatego w mojej opinii przegrałby nie tylko ze Stochem ale też kilkoma innymi nominowanymi którzy w swoich dziedzinach zdobyli coś wartościowego.
Rzeczywiście sporo krótsza wypowiedź xD.

13

Słyszałam o tym i powiem tyle ciesz się ze zostawiles telefon w domu bo przeciwnym razie stracił byś sporo kasy z konta. Nigdy nie wierz w takie głupoty, żadna manna z nieba w postaci pieniędzy nie spadnie ci w tego typu "konkursach". Zwykłe szukanie naiwnych.

0

Zawsze musisz pisać takie eseje? XD

Celowo wymieniłam indywidualne trofea Socha zdobyte w minionym sezonie bo na nie pracował sam. Patrząc na to co wygrał (złoto MŚ z drużyną, TCS i 2 miejsce w kklasyfikacji generalnej) to zasłużył bardziej na miano sportowca roku niż Lewandowski . Ten plebiscyt nie patrzy wstecz (nieważne ile lat Lewandowski utrzymuje się w czolowce) liczy się tylko rok 2017. A tytuły przemawiają za Kamilem.
A czy to zabawa to bym się klocila bo jednak sporo ludzi wysyła smsy czyli płaci za to by ich faworyt wygrał wiec nie robią tego dla zabawy tylko po to by miało to przełożenie na wyniki.

0

Wiesz ciężko porównywać Kamila, który wygrał TCS czy był 2 w generalce dzięki swojej pracy z Lewandowskim, który nie osiągnąłby tego co napisałeś bez pomocy drużyny. Troche to nieadekwatne żeby mieszać sportowców indywidualnych z drużynowymi a poza tym w tym plebiscycie od dawna rządzi popularność sportu.

1

I tak wygra Lewandowski więc można się rozejść.

Mam tylko nadzieję, że Kubot będzie w top5 :) tak po cichu liczę. :)

0

Jak dla mnie jest to niesprawiedliwe że jest taka duża różnica między deblistami a singlistami. Nie mówię że mają zarabiać tyle samo bo nie o to chodzi ale i jedni i drudzy pracują tak samo ciężko, trenuja i odmawiają sobie wielu rzeczy a przykład Łukasza jest tego najlepszym dowodem, większość z touru mówi że nikt tyle nie pracuje co on, także warto by było docenić ich pracę i podnieść te zarobki bo jednak rozkład się to na dwóch. A w takim Wimblu grają też do 3 setów.

19

Po prostu jest egoistą i nie cieszy go nic poza własnymi sukcesami. Tyle

0

No proszę kolejna afera z udziałem Rosjanki. Jak to mówią uderz w stół a nożyce się odezwą :p

0

E tam nie denerwuje się tylko nie lubię takiego braku szacunku dla drugiego. Choćby przegrał znim nawet 20 razy to należy zachować trochę pokory. Mam nadzieje, ze cały turniej padnie łupem Dimitrova :-)

52

neurophate:
"Ter Stegen jest w tym momencie najlepszym bramkarzem na świecie. Nie mam zamiaru nawet wdawać się w dyskusję, że ktokolwiek inny jest lepszy lub równorzędny. Ter Stegen w ciągu kilku lat stał się praktycznie idealny na swojej pozycji,."

Nic dodać nic ująć!

0

A mi nie szkoda ani trochę xd cieszy mnie taki wynik bo nikt nie dawał szans Belgowi i wszyscy pisali o tym z kim Fed zagra w finale a choćby z czystego szacunku do Goffina nie powinno się tak pisać. No to idealnie ich zgasiło i niech idą posypać popiołem te puste głowy.

1

No proszę niespodzianka w 1 meczu półfinałowym Masters. Goffin ogrywa Federera i melduje się w finale!

1

Zdecydowanie wygraną, kartki i tak przyjadą to nieuniknione w przypadku obrońców,

0

Coś ostatnio znikają komentarze bez śladu. Ja wczoraj dodałam komentarz i nawet dostałam powiadomienie że ktoś odpisał i gdy chciałam odpowiedzieć to znikł bez żadnych wyjaśnień. Jakby nigdy go nie było.

1

Wtedy miałoby sens ale tego nie dodali już i brzmi to tak jakby pierwsza część zdania była zaprzeczeniem drugiej części

1

"30-letni zawodnik pozostaje najwięcej grającym piłkarzem Barcelony. Znajduje się jedynie za ter Stegenem, który zgromadził na swoim koncie 2 250 minut"
Coś to zdanie sensu nie ma, skoro Leo jest na drugim miejscu (za Matsem) to nie jest najwięcej grającym piłkarzem Barcy. Chyba logiczne. Ktoś tu źle sformułował zdanie. Może sie czepiam szczegółów ale jednak to błąd rzucający się w oczy

0

Nie no ledwo skończyła się saga z jego przejściem do PSG a już co raz więcej głosów, że może odejdzie do Realu. No takiej szybkości się nie spodziewałam, myślałam, że takie plotki pojawia się najszybciej po pełnym sezonie spędzonym w Paryżu ...

2

MATS wes przestań nawijać makaron na uszy bo to Ty w tym momencie zasługujesz na.miano bramkarza numer 1 w bramce Niemców. Okej Neuer jest legendą i swoje zrobił dla tej drużyny ale nie gra się za zasługi tylko za to jak się obecnie prezentujesz to jest w sporcie najważniejsze. Neuer jak wróci do będzie potrzebował sporo czasu by grać jak kiedyś a przed MŚ nie ma czasu na to.

1

Coś spóźniona ta informacja xD o tym, że jest w półfinale było wiadomo już we wtorek ;)
Cilic dziś tylko mocny w 1 secie niestety

0

Nie powiedziałam że ty przewidujesz ale zapytałeś co o tej dacie myślimy to odpowiedziałam. Ja w żadne takie gadanie ludzi nie wierze i tyle. A tak w ogóle to skąd ta data kto mówi że wtedy koniec?

0

Kilka końców świata już przeżyłam więc myślę, że ten też przeżyje. Prawda jest taka, że żaden człowiek nie jest w stanie wiedzieć/przewidzieć kiedy będzie koniec. Takie gadanie by wzbudzić rozgłos a może się uda trafić.

0

Wg mnie kibic Barcy nie ma żadnych wątpliwości. Przynajmniej ja tak mam, Barca jest u mnie na pierwszym miejscu przed każdym. Zawsze lubi się coś bardziej od czegoś.

1

W życiu bym nie uwierzyła w takie coś. Dorosły facet miałby być smutny tylko dlatego, że poczęstował kolegów (niepalących!) papierosem a oni odmówili? Dobre. Ten tam piszący ma niezłe poczucie humoru. Nie wie o czym pisać to sobie ułożył historyjkę a co.

2

Masz jakieś wątpliwości?

0

To miało sens gdy było okienko a teraz? Żadnych wzmocnień nie będzie ani nikt nie odejdzie więc na co czeka?

0

Zastanawia mnie co chce ugrać Messi z tym zwlekaniem z podpisem. Nie ma chyba na coś czekać,.mamy połowę listopada a tu dalej nic się nie dzieje. Chyba że nie chce grać dla nas bo inaczej nie rozumiem tego odwlekania, czy to że podpisze teraz czy ewentualnie później robi jakaś różnicę? Co na tym zyska? Wcześniej pisano że zwleka że względu na transfery a teraz że względu na co?

2

"Nasi" wyglądają bardzo dobrze i pewnie. Od US Open poprzez Azję grali przeciętnie i obawiałam się że do końca roku już nie znajdą energii na Masters. A tu proszę turniej w Paryżu pozwolił im odżyć i w Londynie pokazują się z mocnej strony. Wyglądają wg mnie najlepiej ze wszystkich par biorących udział w turnieju. Owszem Venus i Harrison mają też 2 zwycięstwa ale mi chodzi o sam styl gry i tu polsko-brazylijski duet góruje. Dzisiejszy mecz z Bryanami pokazał w jak dobrej formie są i jak pewnie się czują na korcie a co najważniejsze widać dużo energii i chemii między panami a to już połowa sukcesu w deblu. Oby tylko starczyło paliwa na najważniejsze mecze.
Liczę że Kontinen i Peers odpadną bo naszej parze w tym roku nie leżą za bardzo, nawet w Wimbledonie mieli z nimi mega trudną przeprawę. Także liczę na Francuzów Herberta i Mahuta że w bezpośrednim pojedynku o awans okażą się lepsi.

0

aaa, nie mów że nie słyszałeś nigdy określenia "obrona Częstochowy"? XD

0

No sory ale statystyki nie kłamią a i obraz meczu tez, zwłaszcza w ostatnich 15 minutach. 74% v 26% w posiadaniu piłki wiele mówi. Poza tym 20 v 6 w strzałach (w celnych 6-2), nie mówiąc już o groźnych sytuacjach gdzie Włosi o ile widziałam mieli ich o 3 razy więcej od Szwedów.
Wiec chyba nie powiesz ze Szwedzi grali otwarta piłkę i przyjechali po zwycięstwo bo tak to raczej nie wyglądało. A właśnie ostatnie 15-20 minut to było zacieśnienie pod bramką Szwecji czyli tzw obrona Częstochowy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?