1

Cała masa sportowców robi coś charytatywnego i okej to sie ceni ale to nie jest wyznacznikiem tego że masz go lubić bo coś takiego robił. Są ludzie których zobaczysz i już wiesz że jest to ktoś kto zdobędzie twoje serce. A inny nie i tyle. Każdy z nas ma typy ludzi których lubi i nie lubi. W Lewandowskim jest coś co mnie odrzuca i nie umie tego opisać słowami, coś na zasadzie że jak go widzę to mam ochotę przełączyć na inny kanał. A widzę np Błaszczykowskiego i nie mam tego odczucia. Bo to inny typ człowieka (skromny, spokojny, ciepły). Może to też wina tego że gdzie się odwrócę tam widzę gębę Lewandowskiego i po porostu efekt przejedzenia "towarem". Jak ktoś na siłę ci coś narzuca to jest efekt odwrotny. Teksty typu Lewandowski zjadł śniadanie itp, włączasz kanał i studio przedmeczowe a tam 80% o nim, może nie jego wina ale to mnie odrzuca bo ja chcę posłuchać o każdym piłkarzu naszej kadry a nie tylko o jednym bo w końcu to drużyna a nie sport indywidualny. Kos wyżej napisał że piecze dupa bo mu się udało a przytoczę kilka nazwisk które również osiągnęły sporo a ich lubię bo to kwestia postrzegania czlowieka. Nie ma co dyskutować. Nie rozumiem tego by pisać rzeczy typu że jak ma takie statystyki wow to odrazu mam go lubić bo to dwie różne kwestie. Można docenić jako piłkarza a nie lubić jako człowieka

0

O idealne ujęcie. Dokładnie myślę to samo choć moze poza tym jaraniem się jak strzeli bramkę.

8

Bo lubi się nie za to ze ktoś jest dobry tylko często za to co sobą reprezentuje, co mówi itp. Tak jak w przypadku innych piłkarzy czy sportowców. Można przyznać ze ktoś jest nieprzeciętny ale sympatię zyskuje się czymś więcej. Jeśli liczylyby się tylko statystyki i to jakim kto jest piłkarzem to Ronaldo tutaj wszyscy by kochali albo chociaż lubili a tak nie jest bo liczy się to co soa reprezentuje i tak samo jest z Lewandowskim. W mojej opinii jest w nim coś co nie pozwala mi go lubić i tyle.

4

Ten tekst jest tak bardzo prawdziwy i piękny o naszym Andresie ... https://mobile.twitter.com/rafa_lebiedz24/status/916244962202832896

1

Kiedy pojawiły się te ploty to potem Gerrard dodał na instastory zdjęcie z nią i synami podpisując "Family time" to była jego odpowiedź na te plotki. A po raz pierwszy pojawiły się gdy Gerrard strzelił bramkę i nie zrobił swojej słynnej cieszynki dwoch dwójek jak zawsze robił. Jak widać niewiele trzeba.

0

Skoro klub zdecydował że kibice w ogóle się nie udadzą do Madrytu to logiczne że wszelkie wyjazdy na ten mecz są już nieaktualne. Jasno napisane że zabraknie kibiców gości. Także nici z tego

0

Od czegoś trzeba zacząć. Czasami nawet od zera żeby mieć to o co tak wielu tam walczy kosztem własnego zdrowia.
A jakby było tego się nie dowiemy jak na razie.

4

Pep powiedzial wszystko to co myślę. Polać mu!
Zakłamana chołota z Madrytu i tak powie że było inaczej bo nie mają jaj by spojrzeć prawdzie w oczy i przyznać że to oni przesadzili i zachowali się jak bydło, które atakowało i krzywdzilo niewinnych ludzi, którzy nie zrobili nikomu krzywdy idąc na wybory.

44

Pep Guardiola: Ja nie rozegrałbym meczu FC Barcelona – UD Las Palmas. Zaatakowani zostali ludzie idący głosować. Nie napadać na bank, głosować! Media narzekają, że atakowaliśmy, ale czym? Głosami?
By Kręcidło Twitter

37

Piqué, ze łzami w mix-zonie: Jeśli ktoś w RFEF uważa mnie za problem, odejdę z reprezentacji Hiszpanii jeszcze przed mundialem w Rosji.

VIA Kręcidlo Twitter

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

4

Co za blazenada. "Pluj świni w oczy a ona powie, że deszcz pada".

1

Może i tak ale wole by stracili te 3 pkt po meczu dając sobie szansę niż oddanie ich z darmo, gdzie jak wiadomo potem może to mieć istotny wpływ na mistrzostwo. Jesteśmy na początku sezonu i nie można pozwalać sobie na to by to co tak ciężko wypracowane oddać tak po prostu z rywalem, którego powinniśmy spokojnie ograć. Nie od dziś wiadomo, że tracenie pkt z takimi rywalami jak Las Palmas może później rzutowac na tytuł.

1

Pech chciał, że gramy mecz akurat dziś i to u siebie... ale mam nadzieje, ze klub zdecyduje, że piłkarze wyjdą na boisko i pokażą moc, najlepiej odpowiedzieć na boisku. Nie dać im satysfakcji.(byłoby nią oddanie meczu wo)

0

Sprawdziłam i to co piszesz jest nieprawdą. Neymar nie obserwuje Cavaniego na insta. Nie wiem skąd takie info wziąłeś.
Co do samej sytuacji to jak napisał kolega wyżej, to że się pokłócili nie oznacza że mają się nie odzywać do siebie do końca życia. Wyjaśnili pewnie to i owo i się pogodzili. Jak wcześniej pisałam to chyba bardziej media wykreowały jakies ukryte scenariusze tego sporu niż tak naprawdę było. Widać było w środowym meczu ze między nimi wszystko okej.

0

Auba i jego rzut karny można skomentować tylko tak: XDDDD

0

Każdy chciałby tyle żyć co on. No i jakie miał to życie, pasmo sukcesów i kupa pieniędzy. Tylko pozazdrościć.

0

Pieniądze to jedno jeśli się je ma to można sobie pozwolić na wiele i nie sztuką jest kupić tego czy tamtego ale sztuką jest poprowadzić to towarzystwo tak by grało razem a nie obok siebie. I właśnie przykład PSG na ddzień dzisiejszy pokazuje że grają tam olbrzymie pieniądze ale ktoś umiał to ułożyć tak by tworzyli team, który gra dobrze.

0

A nie przyszło ci do głowy to że owszem mógł być jakiś konflikt między nimi ale został wyolbrzymiony przez media i rozdmuchany? Ile razy było już tak że to co pisały pismaki mijało się z prawdą. Ta sytuacja o której piszesz czy po bramce Cavaniego gdzie Neymar się z nim cieszył o czymś świadczą. Nie można ufać do końca temu co piszą gazety bo chcą tylko się sprzedać. Konflikt był ale może nie na tyle na ile go media wykreowały

0

W życiu bym nie przypuszczała, że Ivan był tak blisko z Neymarem, owszem widać było przyjaźń ale, że aż taką "wraz z Neymarem odeszła cześć mnie".

0

Haha tak to wygląda xD dziewczyny z Albatrosa

28

0

Wiesz apetyt rośnie w miarę jedzenia.

4

Ja bym nie brała na poważnie tego co się pisze w mediach bo kilka dni po tych plotkach o rozstaniu czy kryzysie w ich związku, Pique odpowiedział na to zdjęciem z Shakira i synami na instastory podpisując "family time" także jak widać wiele prawdy w gadaniu serwisów plotkarskich nie ma. A całe gadanie o tym zaczęło się od tego ze gdy Gerrard strzelił bramkę nie zrobił swojego gestu dwojek, który zawsze robił dedykujac bramki właśnie jej. Jak widać niewiele trzeba by zacząć wymyślać historie co i dlaczego. Wystarczy ze nie zrobił tego gestu a to już ma oznaczać kryzys albo rozstsnie

0

Te włosy stwarzają taki pozór ze są do siebie podobni :-) myślę że oni są dla siebie jak bracia, prawie od początku trzymają się razem :)

8

Humory dopisują u naszych piłkarzy ;-)

https://www.instagram.com/p/BZRMhwhlyxw/

2

Miłość od pierwszego wejrzenia. Jak w filmie, aż można zazdrościć Raquel takiego męża, który walczył o nią jak w telenoweli. A podobno takie historie są niemożliwe. Jak widać niemożliwe nie istnieje.

0

No teraz mają powód by wyładować frustrację. Tak przeżywają jakby to był nasz piłkarz. Odszedł wiec po co męczyć temat gościa który u nas nie gra.

0

Bo prawda jest taka, że już w Barwach szczęścia więcej się dzieje niż we wspomnianym meczu Realu stąd nic dziwnego że oglądalność była tak niska. Na drugi raz jak robią ankietę to niech zadbają o to by 1 człowiek = 1 głos. Wtedy będzie wiadomo ile osób tak na prawdę jest zainteresowane meczem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?