Ja nie pisałam ze ja nie rozumiem tego, odpisałam użytkownikowi wyżej, który pisał, że nie każdy zna język i nie musi rozumieć wtem ja podałam przykład, że mialam podobną sytuację niedawno, że też ktoś mi pisał, że można się domyślić.
Najlepiej jeśli ktoś coś wstawia w innym języku to niech doda jeszcze tłumaczenie to zdania bo nie każdy musi wiedzieć o co chodzi. Mi chodzi o to, że jak widzę te słowa kluczowe to nie chce źle tego zrozumieć tylko wole mieć pewność że to jest to co myślę. A nie znając języka można łatwo się pomylić i źle zrozumieć. A po co? Gdy ktoś wstawia w angielskim to nie ma problemu to powszechny język i sama się go uczyłam w szkole i na studiach ale inny język to już problem większy.
Ostatnio też ktoś mi odpowiedział gdy zapytałam pod czyimś komentarzem w języku hiszpańskim co to znaczy bo nie znam tego języka, że można się domyślić. Nie wiem skąd takie głupie przekonanie ze nawet jeśli się nie zna języka to i tak można się domyślić o co chodzi w zdaniu. Jakby to było takie proste to ludzie nie musieliby się uczyć języków skoro tak łatwo się domyślić czytając tekst w obcym dla siebie języku. (A w tamtym zdaniu rozumiałam tylko słowa Dortmund, Demble, Barcelona i Monaco, ale przecież można się domyślić xDD)
I tu można zadać pytanie: Po co Klopp mówi, że Cou ma kontuzje skoro za chwile wyjdzie na idiotę? Przecież już samo to, że Brazylijczyk poleci do Brazylii na zgrupowanie pokazuje, że Niemiec kłamie wszystkich dookoła. Co jest lepsze? Powiedzieć prawdę jaki jest prawdziwy powód absencji Cou czy mówić, że ma uraz, chory czy co tam jeszcze by za chwilę wyjść na durnia gdy Brazylijczyk poleci do Brazylii? Chyba gdyby był kontuzjowany to by nie leciał tam. Tak głośno myślę,
Mamy się z czego cieszyć bo w końcu przychodzi do nas zawodnik młody i utalentowany. A po takim kiepskim sezonie czekamy na transfery jak na zbawienie.
To ciekawe co piszesz. Jak nie znam w ogóle języka to jak twoim zdaniem mam się domyślić o czym jest tekst? Jedyne słowa jakie rozumiem to Barca, Bartomeu, Dortmund, Dembele i Monte Carlo bo chyba brzmi tak samo w każdym języku a resztę to co mam sobie dospiewac? Po co mam się domyślać jak można zapytać autora posta co to znaczy?
E tam odrazu szukać drugiego dna tego zdjęcia. Panowie się lubią więc nic w tym dziwnego że jak mają chwilę wolnego to się spotkają, daleko nie mają. To bardziej beka z Pique i jego wcześniejszego wpisu. Czyste żarty nic poza tym.
Robisz idiotę z siebie czy nas? Przecież wystarczy wejść na twój profil i widać że komentowales artykuły czyli znasz sytuację transferową więc o jakie wakacje chodzi i niewiedzę na tematy transferowe??
Transfer to transfer a klauzula to część umowy jaka jest zawierana między klubem a zawodnikiem. Kwota klauzuli to wynik negocjacji między kimś z zarządu a piłkarzem. Sami ustalili taką kwotę licząc się z tym, że może znaleźć się jakiś wariat, który wyłoży taka sumę. Z czego wynika, że wpłacenie klauzuli przez Paryż to także forma transferu. Piłkarz odchodzi, klub dostaje kasę i tyle w temacie.
Po mojemu to na wymienione przez ciebie czynności nie trzeba niewiadomo jakiego sprzętu. Wiec ten, który dałeś w linku powinien spokojnie dać radę. Choć nie znam firmy Huawei bo nie miałam z nią do czynienia ale sądząc po rekomendacjach ludzi jest w miarę okej. Sama mam tablet firmy Samsung i też używam do podobnych rzeczy co ty chcesz i jestem zadowolona. Kupując nie wiedziałam czy sie sprawdzi zaryzykowałam i opłaciło i się w:) Także bierz jesli masz kasę
Zauważyłeś ze może chce obejrzeć Bayern a nie gra tam tylko Lewandowski. To nie tenis ze jak mi się zawodnik nie podoba to nie oglądam. Chce obejrzeć jak radzi sobie klub po słabym presezonie dziwne to takie?
A co adwokatem jego jesteś? Jedni mogą się przysrywac do innego piłkarza i wytykać mu każdy błąd to ja mogę do niego. Jak mi się coś nie podoba to mówię otwarcie. Nie podoba mi się jak robi to Ronaldo i nie podoba mi się jak roi to Lewandowski. Krótka piłka.
Wy wszędzie widzicie cebulę tylko dlatego ze komuś nie spodoba się to co wg was jest ok. Jak Ronaldo robi swoją cieszynke to macie ból 4 liter ze jara się i napina muskuly po bramce z karnego ale jeśli robi coś podobnego ktoś inny to już jet okej. To dopiero hipokryzja.
Zrozumiałeś kontekst zdania? Chodziło o gest jaki wykonuje po bramce coś aka Ronaldo. Wcześniej tego u Lewandowskiego nie było a tych karnych czy innych bramek nastrzelal wiec dałoby się zauważyć
E tam bez przesady, gdyby tak było to Neymar by nie poszedł do Paryża. W takiej kwestii decydują głównie pieniądze i klub do jakiego ewentualnie miałby przejść piłkarz. Teraz nigdzie nie jest bezpiecznie, wszędzie może wystąpić potencjalny zamach, w jednych miejscach mniej prawdopodobne w innych bardziej wiadomo.
Robicie wszystko by gość się tak wkurzył i odszedł. Jak się widzi tą padake i nieudolną "prace" zarządu to nic tylko ma się ochotę rzucić to wszystko i uciec jak najdalej byle na to nie patrzeć. Także panie Mestre żebyś się pan nie zdziwił
0
Wiesz no oko mu od zawsze ucieka wiec tak krzywo spojrzał xD
0
Ja nie pisałam ze ja nie rozumiem tego, odpisałam użytkownikowi wyżej, który pisał, że nie każdy zna język i nie musi rozumieć wtem ja podałam przykład, że mialam podobną sytuację niedawno, że też ktoś mi pisał, że można się domyślić.
0
Najlepiej jeśli ktoś coś wstawia w innym języku to niech doda jeszcze tłumaczenie to zdania bo nie każdy musi wiedzieć o co chodzi. Mi chodzi o to, że jak widzę te słowa kluczowe to nie chce źle tego zrozumieć tylko wole mieć pewność że to jest to co myślę. A nie znając języka można łatwo się pomylić i źle zrozumieć. A po co? Gdy ktoś wstawia w angielskim to nie ma problemu to powszechny język i sama się go uczyłam w szkole i na studiach ale inny język to już problem większy.
2
Ostatnio też ktoś mi odpowiedział gdy zapytałam pod czyimś komentarzem w języku hiszpańskim co to znaczy bo nie znam tego języka, że można się domyślić. Nie wiem skąd takie głupie przekonanie ze nawet jeśli się nie zna języka to i tak można się domyślić o co chodzi w zdaniu. Jakby to było takie proste to ludzie nie musieliby się uczyć języków skoro tak łatwo się domyślić czytając tekst w obcym dla siebie języku. (A w tamtym zdaniu rozumiałam tylko słowa Dortmund, Demble, Barcelona i Monaco, ale przecież można się domyślić xDD)
0
I tu można zadać pytanie: Po co Klopp mówi, że Cou ma kontuzje skoro za chwile wyjdzie na idiotę? Przecież już samo to, że Brazylijczyk poleci do Brazylii na zgrupowanie pokazuje, że Niemiec kłamie wszystkich dookoła. Co jest lepsze? Powiedzieć prawdę jaki jest prawdziwy powód absencji Cou czy mówić, że ma uraz, chory czy co tam jeszcze by za chwilę wyjść na durnia gdy Brazylijczyk poleci do Brazylii? Chyba gdyby był kontuzjowany to by nie leciał tam. Tak głośno myślę,
19
Dembele na Twitterze : "Visca Barça, Visca Catalunya !
:))))
3
Mamy się z czego cieszyć bo w końcu przychodzi do nas zawodnik młody i utalentowany. A po takim kiepskim sezonie czekamy na transfery jak na zbawienie.
0
Zwykły fanpage. Ma konto na instagramie i tam w profilu ma napisane ze nie ma Facebooka.
1
Tak naprawdę brakuje wszystkiego po trochu. Słabe przyjęcie, ataku nie kończą, zagrywka do dupy. Także zero pozytywów
1
To ciekawe co piszesz. Jak nie znam w ogóle języka to jak twoim zdaniem mam się domyślić o czym jest tekst? Jedyne słowa jakie rozumiem to Barca, Bartomeu, Dortmund, Dembele i Monte Carlo bo chyba brzmi tak samo w każdym języku a resztę to co mam sobie dospiewac? Po co mam się domyślać jak można zapytać autora posta co to znaczy?
0
Dzięki :) chyba trzeba się przygotować na każdą ewentualnośc jeśli on jest przedstawicielem w negocjacjach :)
1
A po polsku co to znaczy? Sory ale nie znam hiszpańskiego
0
E tam odrazu szukać drugiego dna tego zdjęcia. Panowie się lubią więc nic w tym dziwnego że jak mają chwilę wolnego to się spotkają, daleko nie mają. To bardziej beka z Pique i jego wcześniejszego wpisu. Czyste żarty nic poza tym.
1
Robisz idiotę z siebie czy nas? Przecież wystarczy wejść na twój profil i widać że komentowales artykuły czyli znasz sytuację transferową więc o jakie wakacje chodzi i niewiedzę na tematy transferowe??
0
Transfer to transfer a klauzula to część umowy jaka jest zawierana między klubem a zawodnikiem. Kwota klauzuli to wynik negocjacji między kimś z zarządu a piłkarzem. Sami ustalili taką kwotę licząc się z tym, że może znaleźć się jakiś wariat, który wyłoży taka sumę. Z czego wynika, że wpłacenie klauzuli przez Paryż to także forma transferu. Piłkarz odchodzi, klub dostaje kasę i tyle w temacie.
0
A co to zmienia? To tylko twoje spojrzenie na to. Fakt jest taki, że opuścił nasz klub i dostaliśmy za niego 222mln. Jest transfer? Jest.
0
Nie takie nic, w końcu sprzedaliśmy Neymara inkasujac 222mln xDDD Zawsze coś xD
0
Po mojemu to na wymienione przez ciebie czynności nie trzeba niewiadomo jakiego sprzętu. Wiec ten, który dałeś w linku powinien spokojnie dać radę. Choć nie znam firmy Huawei bo nie miałam z nią do czynienia ale sądząc po rekomendacjach ludzi jest w miarę okej. Sama mam tablet firmy Samsung i też używam do podobnych rzeczy co ty chcesz i jestem zadowolona. Kupując nie wiedziałam czy sie sprawdzi zaryzykowałam i opłaciło i się w:) Także bierz jesli masz kasę
0
Zauważyłeś ze może chce obejrzeć Bayern a nie gra tam tylko Lewandowski. To nie tenis ze jak mi się zawodnik nie podoba to nie oglądam. Chce obejrzeć jak radzi sobie klub po słabym presezonie dziwne to takie?
0
A co adwokatem jego jesteś? Jedni mogą się przysrywac do innego piłkarza i wytykać mu każdy błąd to ja mogę do niego. Jak mi się coś nie podoba to mówię otwarcie. Nie podoba mi się jak robi to Ronaldo i nie podoba mi się jak roi to Lewandowski. Krótka piłka.
0
Wy wszędzie widzicie cebulę tylko dlatego ze komuś nie spodoba się to co wg was jest ok. Jak Ronaldo robi swoją cieszynke to macie ból 4 liter ze jara się i napina muskuly po bramce z karnego ale jeśli robi coś podobnego ktoś inny to już jet okej. To dopiero hipokryzja.
0
Zrozumiałeś kontekst zdania? Chodziło o gest jaki wykonuje po bramce coś aka Ronaldo. Wcześniej tego u Lewandowskiego nie było a tych karnych czy innych bramek nastrzelal wiec dałoby się zauważyć
3
Lepiej mieć takie niż inne.
10
Lewandowski próbuje coś kopiowac Ronaldo z tą wielką radością po karnym. Żałosne trochę. Jakby ta bramka była niewidomo jaka.
0
Ładna ulewa w Monachium, 2 połowa opóźniona. Deszcz ciągle mocny i na dodatek blyska się i grzmi nad Monachium.
4
Prawie jak wystąpienie przed całą klasą xD
2
E tam bez przesady, gdyby tak było to Neymar by nie poszedł do Paryża. W takiej kwestii decydują głównie pieniądze i klub do jakiego ewentualnie miałby przejść piłkarz. Teraz nigdzie nie jest bezpiecznie, wszędzie może wystąpić potencjalny zamach, w jednych miejscach mniej prawdopodobne w innych bardziej wiadomo.
2
Robicie wszystko by gość się tak wkurzył i odszedł. Jak się widzi tą padake i nieudolną "prace" zarządu to nic tylko ma się ochotę rzucić to wszystko i uciec jak najdalej byle na to nie patrzeć. Także panie Mestre żebyś się pan nie zdziwił
0
Samsung ;) firma ma swoją markę i cokolwiek miałam z tej firmy to śmigało mi lata :-) bez większych problemów.
0
Neymar zalicza asystę przy bramce Cavaniego (2-0)