0

Wszystko zależy od tego kto ma lepszych strzelców ;) ktos powiedział kiedyś że "Nie ma obronionych karnych, są tylko źle wykonane" xD Nie pamietam czyj o cytat ale coś w tym jest bo jednak bramkarz musi miec sporo szczęścia by rzucic się w to miejsce, w które wymyśli sobie strzelający .
Tak w ogóle stawiam że nie będzie karnych

0

Skoro mamy taką zdolną młodzież to nie powinniśmy się martwić o przyszłość seniorskiej kadry. Trzeba brać młodych do kadry seniorskiej i ogrywać ich już teraz. Nie ma na co czekać

0

Trzeba by było ją zapytać bo my skąd mamy wiedzieć

0

Z tego co czytałam na tej stronie to kibice Legii nie za bardzo są zadowoleni ze odchodzi bo mogą zostać z ggołą d*pa na lodzie w obronie. Podobno Pazdan tez odejdzie, Czerwiński kontuzja i słabo to wygląda. Ale myślę że jak kogoś sprzedają to i tez kupią.

0

Poniekąd dobrze ze jak juz odchodzi to za granicę. Zawsze się zarzekal jaka to wielka miłość go łączy z Legia wiec gdyby miał grac przeciwko nim to trochę głupio wiec może to też miało jakiś wpływ na jego decyzje. No i z klubem z Azerbejdżanu tez może walczyć o LM.

6

Jakub Rzeźniczak odchodzi do Karabachu Agdam. ~ by Legia.net.

Nie sądziłam ze kiedykolwiek odejdzie z Legii a co dopiero do Azerbejdżanu. Ale jego nowy klub tez walczyć będzie w kwalifikacjach do LM.

9

Ja jestem z rocznika 92 a już widzę mega różnice między tym jak byłam dzieckiem czy nastolatką a teraz. Za moich dziecinnych lat każde dziecko siedziało od rana do wieczora na podwórku, nikt nie siedział w domu. Nie było telefonów dopiero wchodziły na rynek a tym bardziej takiego sprzętu jak dziś mają dzieci. Ja pierwszy telefon dostałam w gimnazjum i to zwykły siemens cegła. A i tak cieszyłam się jak głupia. Komputer nie był takim centrum zainteresowania, był to był. Dlatego relacje między dziećmi były inne. Przodowaly stare zabawy np w chowanego. A teraz owszem widzę dzieci na podwórku ale często z telefonami, ktoś tam jeździ rowerem i to by było na tyle. Jeszcze ci mniejsi nie są tak zaabsorbowani technologia ale ci więksi juz tak niestety. Nie wspominając o słownictwie tych najmniejszych, ledwo odrasta od ziemi a lecą z ust brzydkie słowa. Zmieniło się bardzo dużo w krótkim czasie i owszem taka technologia pomaga ale też zabiera to co dla ludzi powinno być najważniejsze czyli kontakt z drugim człowiekiem face to face zamiast na Facebooku czy innym portalu. Tak ja to widzę. I powiem ze widzę wiele podobnych do mojej opinii wśród moich rówieśników

0

Media plotkarskie nie będą miały pozywki bo wg nich Shakiry nie będzie na ślubie bo ma konflikt z Anto a tu taka niespodzianka.

0

XDDDDDDDD

47

No chyba logiczne ze nie będzie skoro jest w Rosji na Pucharze Konfederacji. Nie można być w dwóch miejscach jednocześnie. On się teraz skupia na finale. Serio pytasz?

7

Szkoda ze po tak dobrym meczu Mats musi wyjmować piłkę z siatki. Co prawda nie mógł nic zrobić bo strzał pierwsza klasa.

1

Po letnich meczach wyciągasz wniosek że szykuje się niezbyt optymistyczny sezon no to nie wiem jak to inaczej nazwać jak wyrokowaniem. Trzeba było napisac w inny sposób. A tak nawiasem mówiąc to piłkarzy nie ocenia się poprzez jeden mecz i obronione karne bo jakoś nijak ma się to do tego że gość grał piach przez cały sezon. A chyba każdemu klubowi potrzebny jest dobry bramkarz przez cały sezon a nie to co grał Bravo w City. A może raczej to czego nie grał. Także po co te sądy że jak to zajebiscie broni Bravo a babole puszcza Mats. Jednak to ten drugi zagrał o wiele lepiej w minionym sezonie. Twój wpis można tak interpretować.

0

Komentarz usunięty

0

No to napisałam na samym początku o Danieli bo to już nie jest dziewczyna tylko żona od maja. ;)

0

Tez właśnie to rozkminiłam, że jeśli Niemcy znajdą się w finale czy Hiszpania u21 to obu panów zabraknie na ceremonii. Az dziwne ze autor tekstu nie napisał tak jak w przypadku Iniesty, że całkiem prawdopodobne jest ze się nie pojawią. Co za pech.

1

Może miałeś pecha do tych które widziałeś xD z reguły jeśli jest jakaś ładna Niemka to jest to jakaś modelka albo ktoś tego typu. A takie ciężko spotkać na ulicy.

0

Którego Matsa?

0

Spoko. Żona naszego portero Daniela Jehle, żona Hummelsa, Cathy. Dziewczyna Goetzego Ann Kathrin Broemel tez jest całkiem ładna. Scarlette Gartmann dziewczyna Reusa. Byla bisthlonistka Magdalena Neuner. Obczaj w Google jak wyglądają, na pewno brzydkie nie są choć to zależy co się się komu podoba. I wszystkie urodziły się w Niemczech i tam mieszkają. Czyste Niemki z tego co można wyczytać w internecie i jeszcze pewnie by się jakieś znalazły ale teraz mi nie przychodzą do głowy.

1

Jako kobieta potrafię docenić urodę innych kobiet.

1

Mogę wymienić co najmniej kilka Niemek, które są ładne. A brzydkie są wszędzie.

0

Wchodzenie na profil goscia którego sie nie lubi po tylko aby wkleić tu to co robi na wakacjach (szczególnie że nie robi niczego nadzwyczajnego) jest słabe.

0

Szczerze nie oglądałam filmika bo nic co związane z tym panem mnie nie interesuje specjalnie aż tak by chodzić po jego profilach społecznosciowych
PS. Jak na brak słów jak to napisałeś to zawarłeś ich całkiem sporo xD

0

Odpoczynek jest równie ważny w sporcie. I ten który pojechał na wakacje wcale gorszy nie jest. Potem cały rok tyrają wiec teraz każdy ma prawo do wakacji i czasu z rodziną. Jeśli komuś się nie chce jechać i wczasowac jak Ramosowi to niech nie jedzie jego sprawa, ale jeśli organizm nie dostanie zasłużonego oodpoczynku i regeneracji to potem może się to zemścić i organizm się zbuntuje. A tak na marginesie to ja do tego człowieka nigdy szacunku mieć nie będę co by nie robił, bo pokazał nie raz i nie dwa, że nie jest tego wart. Takie jest moje zdanie,

2

Za chwilę się okaże, że trzyma jakieś nielegalne pieniądze w domu pod tapczanem. To już się chore robi.

1

Prawda jest taka ze on na trawie jest przeciętny i w tym turnieju było to widać jak na dłoni a w poprzednim odpadł na starcie. Po Rzymie myślał że już jest wielki a tu porażka w RG w 1 rundzie. Ma słabą głowę i ni wytrzymuje presji oczekiwań co było widać przeciwko Verdasco w Paryżu. I jeśli chce być wielki to musi to się zmienić. A ja mam nadzieję, ze się to nie zmieni bo nie trawie gościa i jeśli miałabym oglądać jego gębę na pozycji lidera rankingu czy w finałach szlemow to byłaby katorga.

0

To wszystko na swoim miejscu :-) byle do końca.

0

Ja bardziej patrze na zawodników niż zespoły. Bo to jednak głównie zawodnik zdobywa tytuły i wygrywa wyścigi. Jak kogoś nie lubię to nie umiem mu kibicować tylko dlatego że jeździ w tym czy innym zespole. A widzę masę osób, które jak Vet wygrywał i rządził i dzielił to ile bylo wyzwisk pod jego adresem a teraz nagle zmienili zdanie. Chorągiewki a nie ludzie a tacy są najgorsi.

0

Nie dziwie się skoro dostał takie baty. Juz uwierzył ze jest taki dobry a tu taki zimny prysznic xD

5

Uważaj za kim trzymasz bo teraz nagle wszyscy zaczęli kibicować Vettelowi a jak wygrywał wyścig w wyścig i zdobywał tytuł za tytułem to wszyscy mieli go dość i pluli jadem na niego, ale jak widać pamięć ludzka jest krótka. PS. Trzymam za tymi co Ty :-)

1

I dobrze, pokazał miejsce w szeregu Mopowi. Szkoda ze nie widziałam jego skwaszonej miny płaczącego dziecka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?