Wszystko zależy od tego kto ma lepszych strzelców ;) ktos powiedział kiedyś że "Nie ma obronionych karnych, są tylko źle wykonane" xD Nie pamietam czyj o cytat ale coś w tym jest bo jednak bramkarz musi miec sporo szczęścia by rzucic się w to miejsce, w które wymyśli sobie strzelający .
Tak w ogóle stawiam że nie będzie karnych
Skoro mamy taką zdolną młodzież to nie powinniśmy się martwić o przyszłość seniorskiej kadry. Trzeba brać młodych do kadry seniorskiej i ogrywać ich już teraz. Nie ma na co czekać
Z tego co czytałam na tej stronie to kibice Legii nie za bardzo są zadowoleni ze odchodzi bo mogą zostać z ggołą d*pa na lodzie w obronie. Podobno Pazdan tez odejdzie, Czerwiński kontuzja i słabo to wygląda. Ale myślę że jak kogoś sprzedają to i tez kupią.
Poniekąd dobrze ze jak juz odchodzi to za granicę. Zawsze się zarzekal jaka to wielka miłość go łączy z Legia wiec gdyby miał grac przeciwko nim to trochę głupio wiec może to też miało jakiś wpływ na jego decyzje. No i z klubem z Azerbejdżanu tez może walczyć o LM.
Ja jestem z rocznika 92 a już widzę mega różnice między tym jak byłam dzieckiem czy nastolatką a teraz. Za moich dziecinnych lat każde dziecko siedziało od rana do wieczora na podwórku, nikt nie siedział w domu. Nie było telefonów dopiero wchodziły na rynek a tym bardziej takiego sprzętu jak dziś mają dzieci. Ja pierwszy telefon dostałam w gimnazjum i to zwykły siemens cegła. A i tak cieszyłam się jak głupia. Komputer nie był takim centrum zainteresowania, był to był. Dlatego relacje między dziećmi były inne. Przodowaly stare zabawy np w chowanego. A teraz owszem widzę dzieci na podwórku ale często z telefonami, ktoś tam jeździ rowerem i to by było na tyle. Jeszcze ci mniejsi nie są tak zaabsorbowani technologia ale ci więksi juz tak niestety. Nie wspominając o słownictwie tych najmniejszych, ledwo odrasta od ziemi a lecą z ust brzydkie słowa. Zmieniło się bardzo dużo w krótkim czasie i owszem taka technologia pomaga ale też zabiera to co dla ludzi powinno być najważniejsze czyli kontakt z drugim człowiekiem face to face zamiast na Facebooku czy innym portalu. Tak ja to widzę. I powiem ze widzę wiele podobnych do mojej opinii wśród moich rówieśników
No chyba logiczne ze nie będzie skoro jest w Rosji na Pucharze Konfederacji. Nie można być w dwóch miejscach jednocześnie. On się teraz skupia na finale. Serio pytasz?
Po letnich meczach wyciągasz wniosek że szykuje się niezbyt optymistyczny sezon no to nie wiem jak to inaczej nazwać jak wyrokowaniem. Trzeba było napisac w inny sposób. A tak nawiasem mówiąc to piłkarzy nie ocenia się poprzez jeden mecz i obronione karne bo jakoś nijak ma się to do tego że gość grał piach przez cały sezon. A chyba każdemu klubowi potrzebny jest dobry bramkarz przez cały sezon a nie to co grał Bravo w City. A może raczej to czego nie grał. Także po co te sądy że jak to zajebiscie broni Bravo a babole puszcza Mats. Jednak to ten drugi zagrał o wiele lepiej w minionym sezonie. Twój wpis można tak interpretować.
Tez właśnie to rozkminiłam, że jeśli Niemcy znajdą się w finale czy Hiszpania u21 to obu panów zabraknie na ceremonii. Az dziwne ze autor tekstu nie napisał tak jak w przypadku Iniesty, że całkiem prawdopodobne jest ze się nie pojawią. Co za pech.
Może miałeś pecha do tych które widziałeś xD z reguły jeśli jest jakaś ładna Niemka to jest to jakaś modelka albo ktoś tego typu. A takie ciężko spotkać na ulicy.
Spoko. Żona naszego portero Daniela Jehle, żona Hummelsa, Cathy. Dziewczyna Goetzego Ann Kathrin Broemel tez jest całkiem ładna. Scarlette Gartmann dziewczyna Reusa. Byla bisthlonistka Magdalena Neuner. Obczaj w Google jak wyglądają, na pewno brzydkie nie są choć to zależy co się się komu podoba. I wszystkie urodziły się w Niemczech i tam mieszkają. Czyste Niemki z tego co można wyczytać w internecie i jeszcze pewnie by się jakieś znalazły ale teraz mi nie przychodzą do głowy.
Wchodzenie na profil goscia którego sie nie lubi po tylko aby wkleić tu to co robi na wakacjach (szczególnie że nie robi niczego nadzwyczajnego) jest słabe.
Szczerze nie oglądałam filmika bo nic co związane z tym panem mnie nie interesuje specjalnie aż tak by chodzić po jego profilach społecznosciowych PS. Jak na brak słów jak to napisałeś to zawarłeś ich całkiem sporo xD
Odpoczynek jest równie ważny w sporcie. I ten który pojechał na wakacje wcale gorszy nie jest. Potem cały rok tyrają wiec teraz każdy ma prawo do wakacji i czasu z rodziną. Jeśli komuś się nie chce jechać i wczasowac jak Ramosowi to niech nie jedzie jego sprawa, ale jeśli organizm nie dostanie zasłużonego oodpoczynku i regeneracji to potem może się to zemścić i organizm się zbuntuje. A tak na marginesie to ja do tego człowieka nigdy szacunku mieć nie będę co by nie robił, bo pokazał nie raz i nie dwa, że nie jest tego wart. Takie jest moje zdanie,
Prawda jest taka ze on na trawie jest przeciętny i w tym turnieju było to widać jak na dłoni a w poprzednim odpadł na starcie. Po Rzymie myślał że już jest wielki a tu porażka w RG w 1 rundzie. Ma słabą głowę i ni wytrzymuje presji oczekiwań co było widać przeciwko Verdasco w Paryżu. I jeśli chce być wielki to musi to się zmienić. A ja mam nadzieję, ze się to nie zmieni bo nie trawie gościa i jeśli miałabym oglądać jego gębę na pozycji lidera rankingu czy w finałach szlemow to byłaby katorga.
Ja bardziej patrze na zawodników niż zespoły. Bo to jednak głównie zawodnik zdobywa tytuły i wygrywa wyścigi. Jak kogoś nie lubię to nie umiem mu kibicować tylko dlatego że jeździ w tym czy innym zespole. A widzę masę osób, które jak Vet wygrywał i rządził i dzielił to ile bylo wyzwisk pod jego adresem a teraz nagle zmienili zdanie. Chorągiewki a nie ludzie a tacy są najgorsi.
Uważaj za kim trzymasz bo teraz nagle wszyscy zaczęli kibicować Vettelowi a jak wygrywał wyścig w wyścig i zdobywał tytuł za tytułem to wszyscy mieli go dość i pluli jadem na niego, ale jak widać pamięć ludzka jest krótka. PS. Trzymam za tymi co Ty :-)
0
Wszystko zależy od tego kto ma lepszych strzelców ;) ktos powiedział kiedyś że "Nie ma obronionych karnych, są tylko źle wykonane" xD Nie pamietam czyj o cytat ale coś w tym jest bo jednak bramkarz musi miec sporo szczęścia by rzucic się w to miejsce, w które wymyśli sobie strzelający .
Tak w ogóle stawiam że nie będzie karnych
0
Skoro mamy taką zdolną młodzież to nie powinniśmy się martwić o przyszłość seniorskiej kadry. Trzeba brać młodych do kadry seniorskiej i ogrywać ich już teraz. Nie ma na co czekać
0
Trzeba by było ją zapytać bo my skąd mamy wiedzieć
0
Z tego co czytałam na tej stronie to kibice Legii nie za bardzo są zadowoleni ze odchodzi bo mogą zostać z ggołą d*pa na lodzie w obronie. Podobno Pazdan tez odejdzie, Czerwiński kontuzja i słabo to wygląda. Ale myślę że jak kogoś sprzedają to i tez kupią.
0
Poniekąd dobrze ze jak juz odchodzi to za granicę. Zawsze się zarzekal jaka to wielka miłość go łączy z Legia wiec gdyby miał grac przeciwko nim to trochę głupio wiec może to też miało jakiś wpływ na jego decyzje. No i z klubem z Azerbejdżanu tez może walczyć o LM.
6
Jakub Rzeźniczak odchodzi do Karabachu Agdam. ~ by Legia.net.
Nie sądziłam ze kiedykolwiek odejdzie z Legii a co dopiero do Azerbejdżanu. Ale jego nowy klub tez walczyć będzie w kwalifikacjach do LM.
9
Ja jestem z rocznika 92 a już widzę mega różnice między tym jak byłam dzieckiem czy nastolatką a teraz. Za moich dziecinnych lat każde dziecko siedziało od rana do wieczora na podwórku, nikt nie siedział w domu. Nie było telefonów dopiero wchodziły na rynek a tym bardziej takiego sprzętu jak dziś mają dzieci. Ja pierwszy telefon dostałam w gimnazjum i to zwykły siemens cegła. A i tak cieszyłam się jak głupia. Komputer nie był takim centrum zainteresowania, był to był. Dlatego relacje między dziećmi były inne. Przodowaly stare zabawy np w chowanego. A teraz owszem widzę dzieci na podwórku ale często z telefonami, ktoś tam jeździ rowerem i to by było na tyle. Jeszcze ci mniejsi nie są tak zaabsorbowani technologia ale ci więksi juz tak niestety. Nie wspominając o słownictwie tych najmniejszych, ledwo odrasta od ziemi a lecą z ust brzydkie słowa. Zmieniło się bardzo dużo w krótkim czasie i owszem taka technologia pomaga ale też zabiera to co dla ludzi powinno być najważniejsze czyli kontakt z drugim człowiekiem face to face zamiast na Facebooku czy innym portalu. Tak ja to widzę. I powiem ze widzę wiele podobnych do mojej opinii wśród moich rówieśników
0
Media plotkarskie nie będą miały pozywki bo wg nich Shakiry nie będzie na ślubie bo ma konflikt z Anto a tu taka niespodzianka.
0
XDDDDDDDD
47
No chyba logiczne ze nie będzie skoro jest w Rosji na Pucharze Konfederacji. Nie można być w dwóch miejscach jednocześnie. On się teraz skupia na finale. Serio pytasz?
7
Szkoda ze po tak dobrym meczu Mats musi wyjmować piłkę z siatki. Co prawda nie mógł nic zrobić bo strzał pierwsza klasa.
1
Po letnich meczach wyciągasz wniosek że szykuje się niezbyt optymistyczny sezon no to nie wiem jak to inaczej nazwać jak wyrokowaniem. Trzeba było napisac w inny sposób. A tak nawiasem mówiąc to piłkarzy nie ocenia się poprzez jeden mecz i obronione karne bo jakoś nijak ma się to do tego że gość grał piach przez cały sezon. A chyba każdemu klubowi potrzebny jest dobry bramkarz przez cały sezon a nie to co grał Bravo w City. A może raczej to czego nie grał. Także po co te sądy że jak to zajebiscie broni Bravo a babole puszcza Mats. Jednak to ten drugi zagrał o wiele lepiej w minionym sezonie. Twój wpis można tak interpretować.
0
Komentarz usunięty
0
No to napisałam na samym początku o Danieli bo to już nie jest dziewczyna tylko żona od maja. ;)
0
Tez właśnie to rozkminiłam, że jeśli Niemcy znajdą się w finale czy Hiszpania u21 to obu panów zabraknie na ceremonii. Az dziwne ze autor tekstu nie napisał tak jak w przypadku Iniesty, że całkiem prawdopodobne jest ze się nie pojawią. Co za pech.
1
Może miałeś pecha do tych które widziałeś xD z reguły jeśli jest jakaś ładna Niemka to jest to jakaś modelka albo ktoś tego typu. A takie ciężko spotkać na ulicy.
0
Którego Matsa?
0
Spoko. Żona naszego portero Daniela Jehle, żona Hummelsa, Cathy. Dziewczyna Goetzego Ann Kathrin Broemel tez jest całkiem ładna. Scarlette Gartmann dziewczyna Reusa. Byla bisthlonistka Magdalena Neuner. Obczaj w Google jak wyglądają, na pewno brzydkie nie są choć to zależy co się się komu podoba. I wszystkie urodziły się w Niemczech i tam mieszkają. Czyste Niemki z tego co można wyczytać w internecie i jeszcze pewnie by się jakieś znalazły ale teraz mi nie przychodzą do głowy.
1
Jako kobieta potrafię docenić urodę innych kobiet.
1
Mogę wymienić co najmniej kilka Niemek, które są ładne. A brzydkie są wszędzie.
0
Wchodzenie na profil goscia którego sie nie lubi po tylko aby wkleić tu to co robi na wakacjach (szczególnie że nie robi niczego nadzwyczajnego) jest słabe.
0
Szczerze nie oglądałam filmika bo nic co związane z tym panem mnie nie interesuje specjalnie aż tak by chodzić po jego profilach społecznosciowych
PS. Jak na brak słów jak to napisałeś to zawarłeś ich całkiem sporo xD
0
Odpoczynek jest równie ważny w sporcie. I ten który pojechał na wakacje wcale gorszy nie jest. Potem cały rok tyrają wiec teraz każdy ma prawo do wakacji i czasu z rodziną. Jeśli komuś się nie chce jechać i wczasowac jak Ramosowi to niech nie jedzie jego sprawa, ale jeśli organizm nie dostanie zasłużonego oodpoczynku i regeneracji to potem może się to zemścić i organizm się zbuntuje. A tak na marginesie to ja do tego człowieka nigdy szacunku mieć nie będę co by nie robił, bo pokazał nie raz i nie dwa, że nie jest tego wart. Takie jest moje zdanie,
2
Za chwilę się okaże, że trzyma jakieś nielegalne pieniądze w domu pod tapczanem. To już się chore robi.
1
Prawda jest taka ze on na trawie jest przeciętny i w tym turnieju było to widać jak na dłoni a w poprzednim odpadł na starcie. Po Rzymie myślał że już jest wielki a tu porażka w RG w 1 rundzie. Ma słabą głowę i ni wytrzymuje presji oczekiwań co było widać przeciwko Verdasco w Paryżu. I jeśli chce być wielki to musi to się zmienić. A ja mam nadzieję, ze się to nie zmieni bo nie trawie gościa i jeśli miałabym oglądać jego gębę na pozycji lidera rankingu czy w finałach szlemow to byłaby katorga.
0
To wszystko na swoim miejscu :-) byle do końca.
0
Ja bardziej patrze na zawodników niż zespoły. Bo to jednak głównie zawodnik zdobywa tytuły i wygrywa wyścigi. Jak kogoś nie lubię to nie umiem mu kibicować tylko dlatego że jeździ w tym czy innym zespole. A widzę masę osób, które jak Vet wygrywał i rządził i dzielił to ile bylo wyzwisk pod jego adresem a teraz nagle zmienili zdanie. Chorągiewki a nie ludzie a tacy są najgorsi.
0
Nie dziwie się skoro dostał takie baty. Juz uwierzył ze jest taki dobry a tu taki zimny prysznic xD
5
Uważaj za kim trzymasz bo teraz nagle wszyscy zaczęli kibicować Vettelowi a jak wygrywał wyścig w wyścig i zdobywał tytuł za tytułem to wszyscy mieli go dość i pluli jadem na niego, ale jak widać pamięć ludzka jest krótka. PS. Trzymam za tymi co Ty :-)
1
I dobrze, pokazał miejsce w szeregu Mopowi. Szkoda ze nie widziałam jego skwaszonej miny płaczącego dziecka.