0

Może dlatego, że laktoza to nie człowiek, a wymieniony Żyd, Czarny czy Uchodźca jest takim samym człowiekiem jak ty i należy mu się szacunek. Możesz ich nie lubić ale zakładam ze nie zrobili ci osobiście niczego takiego by ich wytykać palcami czy obrażać tylko dlatego ze inni tak robią. Naprawdę nie widzisz różnicy i porównujesz nietolerancje organizmu do laktozy (która nie jest przejawem naszego wyboru i olewajac to możemy zagrać własnemu zdrowiu) do nietolerancji innych ludzi, którzy są dla nas w jakiś sposób inni?

0

A no to całkiem możliwe coś mi się obiłoo uszy : )

0

No jest blisko porażki, ale to akurat byłoby żadne zaskoczenie. On od kilku miesięcy gra słabo.

0

No tak tenis to przykrywka, kurde a tak się dobrze maskowal ze nienawidzi Real, no patrz jak to dziś nikomu nie może ufać xD

0

I odrazu zdziwienie otoczenia, że specjalnie przyjechał do Madrytu by oglądać tenis jak miał w swoim mieście turniej w ubiegłym tygodniu.

0

Pique pofatygował się do Madrytu na turniej Mutua Madrid Open na mecz Ferrer v Kukushkin.

https://mobile.twitter.com/TennisTV/status/861603334733430784?p=v

0

Neymar to taki typ człowieka i albo sie go kocha albo nienawidzi. Nie od dziś wiadomo, że Brazylijczycy to rozrywkowi ludzie i tak też spędzają swój wolny czas. Dla mnie to słabe wypominać podczas treningu zawodnikowi to co robi w wolnym czasie. Nie miał innego argumentu? Póki Ney trenuje i stara się na boisku to nie ma co się czepiać tego co robi mając wolne. To tak jakby przyczepić się do przeciętnego Kowalskiego, że po pracy idzie do klubu napić się piwa z kolegami. To jego sprawa co robi i z kim a póki nie zawala treningów i jest mocno zaangażowany w mecz i widac że mu zależy to nie ma sie prawa oceniac tego co robi w wolnych chwilach. Neymar jest taki od zawsze i nie ma co oczekiwać​, że nagle zmieni swój styl bycia czy charakter. A to że jezdzi na urodziny siostry to chyba sam sobie bez pozwolenia tego nie robi, ktoś mu na to pozwala więc do tego kogoś pretensje, on tylko i z tego korzysta
Amen.

0

Dużo w tym prawdy, ile razy w tym sezonie mieliśmy szansę odrobić do Realu, który tracił pkt a my to zaprzepaszczalismy niestety. Owszem byly błędy sędziów w poszczególnych meczach ale też sami sobie zawinilismy, że teraz musimy liczyć na innych

0

Właśnie o to mi chodzilo, nie o to jak wczoraj bronił tylko o to, że winę za stratę bramki ponosi w tym 90% obrona, że dopuściła do takiej sytuacji, a tu wielu pisało że to jego wina bo nie krył tego slupka czy tamtego a przeciez nie on stracił piłkę w.takim miejscu że napastnik biegł sobie sam na sam, pozdrawiam rowniez

0

Pierwsza część wypowiedzi dotyczyła straty bramki we wczorajszym meczu zaś kolejna część tego, że jaka by nie padła bramka to i tak wielu tu widzi tylko winę Niemca, i tu dodałam porównanie dla tych, którzy pisali że on broni tylko to co każdy by obronił i nic poza , stąd.bylo moje przypomnienie klasyku, w którym wyciągał coś więcej niż standard.

0

Obyś miał rację :)

0

A czy umiesz czytać ze zrozumieniem? Bo chyba nie, zauważyłeś ze pisałam TYLKO o straconej bramce a nie o całym meczu w jego wykonaniu?
To czy Real zdobędzie LM nie ma żadnego znaczenia co do mojej wypowiedzi czy osoby Ter Stegna, bo nie odpadlismy z nimi wiec nie rozumiem tej dygresji. W bezpośrednich meczach w La Liga tez nie byliśmy od nich słabsi (remis i zwycięstwo,) wiec ostatnie zdanie bez sensu do kontekstu wypowiedzi i całego artykułu.

2

Dla wielu tutaj każda stracona bramka = wina bramkarza, bo przecież mógł się zachować lepiej i to obronić. Ale ci co tak piszą niech czasami zrobią użytek z logicznego myślenia własnego mózgu i pomyślą, że winnym jest ten, który dopuścił do tego by napastnik Villarreal znalazł się sam na sam z Matsem. Tu też winny jest Niemiec? Gdyby wyszedł poza pole karne automatycznie odebrał by sobie możliwość obrony rękami a tamten pewnie by sobie zrobił lobika i ograł go jak dziecko. Niemiec nie miał tu zbyt wiele do powiedzenia. Ale niektórym niewiele trzeba by standardowo się przyczepić i wyciągać błędy z przeszłości. Czasami warto się zastanowić czy to co się pisze jest sprawiedliwa oceną danego zawodnika a nie z automatu obarczac winą bramkarza za stracona bramkę. Nie byłoby tej sytuacji 1v1 gdyby obrona nie spala. A jak Mats uratował nam mecz z Realem to już się nie pamięta bo przecież on nie broni nic poza przeciętność i to co musi wyciągnąć. Co z tego ze w tamtym meczu wyciągał świetne strzały i tylko dzięki temu zachowywalismy szanse na zwycięstwo i to ze dziś wciąż mamy nadzieję na mistrzostwo.

0

Nie oglądałam żadnego z wymienionych przez ciebie bo chyba wolę te mniej zachwalane i popularne. Zawsze wybieram coś po środku obecnie mogę powiedzieć, że zakończyłam oglądać serial Bates Motel a oglądam SKAM i Lucyfer ;) Polecam sympatykom takich klimatów

0

Tak jest, było i będzie. I to nie jedyna taka sytuacja. W każdej lidze tak jest, że jak bezpośredni rywal coś przegrywa to inny się cieszy, głównie jego kibice. Jak Real odpada z Pucharu to my - kibice Barcy pierwsi się cieszymy. To samo jest w naszej lidze. I nikt nie myśli tam kto będzie czy nie będzie grał w Europie. To samo mogłoby być gdyby Barca (nie daj Boże) przegrała z Alaves i myślisz ze Fioletowi mysleliby o tym, że taki klubik zagra w pucharach i zaraz odpadnie? Napewno nie. Liczy się ze rywal dostal po nosie. Tak to już działa.

0

Metoda klin klinem, nie tak dawno to właśnie kibice Lecha cisneli beke z Legii, że odpadła. Takich rzeczy się nie zapomina. Wiec nie ma kogo bronić ani po kim jeździć.

1

Lech wcale nie musi grać z Legia by przegrać finał xDD Gratulacje dla Arki od sympatyka Legii :-)

14

Dziś swoje 25 urodziny obchodzi nasz Portero Marc Andre Ter Stegen !!!!!!!!!! Wszystkiego najlepszego Marc! Spełnienia marzeń w życiu osobistym i zawodowym! Jak najwięcej sukcesów w naszych borodowo - granatowych barwach!

2

Mladenovic v Sharapova 3-6, 7-5, 6-4 :))))

2

Całe szczęście bo się go oglądać nie da, przyłączyłam na chwile i żałuję. Tak irytującego człowieka, który myśli ze jest śmieszny dawno nie było.

7

Fajny gest Ivana, miał strzelać karnego a oddał go Javierowi ;-)

0

Nie drażnij lwa xD Osasuna podraznila tą bramką i tak to się kończy :-)

0

E no proszę Andre jednak ma zęby xDDD brawo!

1

Stoi na środku źle, wybiera jedną ze stron , w której chce interweniować tez źle. Chyba po to miał mur by mógł wybrać jedną opcje, dwóch naraz nie mógł wybrać. Głupotą był faul w tym miejscu a to nie wina Matsa

13

Gomes mógłby się choć trochę uśmiechnąć po strzelonej bramce bo nawet nie wiem czy ma zęby xDD

9

"Leo Messi i nowa definicja 500+" via Kręcidło na Twitterze.

Spodobało mi się to zdanie :D

1

Uważaj bo zaraz ci co po meczu czepiali się ze zawalił przy pierwszej bramce i zachwyty nad nim są przesadzone, cie zaatakują. Jak zobaczą ze Mats ma 9,5 to się poplacza ze tak wysoko skoro oni mu tyle błędów naliczyli.
A co do twojej wypowiedzi zgadzam się w 100%. W tym sezonie miał może ze 3 mecze gdzie popełnił wyraźny błąd, którego nie powinien zrobić bramkarztej klasy, było wiele meczów gdzie ratował nas i gdyby nie on byśmy przegrywali albo dostali więcej bramek jak z PSG. Wystarczy spojrzec ile razy byl ZM w tym sezonie. To byl chyba jakis rekord by tyle razy najlepszy byl bramakrz.

0

Przepraszam bardzo a kiedy byłeś w Barcelonie w biurze naszych prezesów i widziałeś tam Matsa oraz słyszałeś jak stawiał jakiekolwiek warunki?!

1

Jeszcze będzie pauzowal z Ossasuna w środę a w sobotę w derbach Barcelony będzie mógł już wystąpić. Tutaj było o tym http://www.fcbarca.com/76414-oficjalnie-neymar-zostal-zawieszony-na-trzy-mecze-i-nie-zagra-w-el-clasico.html

4

Zamknął usta krytykom choć na chwilę, takimi meczami udowadnia swoją wartość. Choc niektórzy jakby czekali aż coś źle zrobi by go skrytykować. Jego pierwszy mecz na Bernabeu i jak świetny! Obok Leo najlepszy!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?