0

Wg mnie Messi ale co ja tam wiem xD

2

Wielu i tak powie, że to ręcznik. Zgadzam się z twoimi słowami oczywiście

3

Co ten Zidane ma do tego Isco, że nawet w takiej sytuacji go nie wpuści na boisko to ja nie wiem

0

Gdyby zszedł Bale i wszedł Isco to byłaby dla nas zła wiadomość patrząc na to jak gra ostatnio ten drugi.

0

Uważaj żeby czasem on cię nie musiał pocieszać

3

Trzeba ale walczyć, jeśli istnieje choćby najmniejsza możliwość to trzeba z niej korzystać po to są ci panowie za biurkami by zgłaszać do nich swoje żale i odwołania a nie stulac ogon jak pies i grzecznie przyjmować wszelakie kary. Nie mowie ze Ney na to nie zasłużył ale klub ma prawo złożyć odwołanie gdzie się da wiec to robi. Inni zawsze walczą do końca wiec czemu my mamy rezygnować, nawet jeśli to nic nie da. A Brazylijczyk jakby nie patrzeć jest jednym z naszych najlepszych piłkarzy i próbowac warto. Za to się nie płaci.

0

Pewnie gdyby nie grał w Bayernie Lewandowski to by AZ tak nie przeżywali. Jest to skandal ale powiedzieliby o tym w sporcie i na tym koniec.

0

Ten mecz mi umknal

0

Przeczytaj raz jeszcze moją wypowiedź a wtedy nie będziesz odpisywać w ten sposób. Moja wypowiedź dotyczy kortów ziemnych a nie całości gry w tenisa.

1

Na ziemi juz by nie był takim kozakiem jak na twardych i pewnie by ktoś z nim wygrał a przecież w tym roku nie przegrał meczu w oficjalnym turnieju. Dziwne by było dla mnie odpuszczenie takiego turnieju i śmieszne jest dla mnie tłumaczenie kibiców i ekspertów tym ze i tak by go nie wygrał bo to i tamto i lepiej się przygotować do trawy. No sorry ale do mnie nie przemawia taki argument po adresem gościa który jest jednym z najwybitniejszych tenisistów i tak po prostu miałby odpuścić turniej wielkoszlemowy. A tym bardziej jeśli ktoś wyjeżdża z tekstem ze ma swoje lata i musi rotowac turniejami no to sorry jak nie daje rady to po co jeszcze gra? I tak odpuszcza prestiżowe turnieje Masters w Monte Carlo, Madrycie i Rzymie wiec to i tak spora przerwa od Miami. Takie jest moje zdanie.

0

Po pierwsze jak juz to "zauważyłaś" a po drugie nie ma inaczej jest opcja albo że będzie go bronił i negowal gwizdy albo przyzna racje tym którzy to robią, skoro go o to pytaja bovraczej sam z sirbie o tym nie mowi to coś musi odpowiedzieć bo nie jest to jakiś temat tabu. Nie ma nic pomiędzy.

1

A co innego miał powodziec? To logiczne ze stoi murem za swoim kolegą, miał powiedzieć "no i dobrze, że gwizdza dobrze mu tak"? To miał powiedzieć? Są drużyną i każdy powinien stać murem za swoim i go bronić niezależnie od tego kto jak gra. Nie do niego należy krytyka nawet jeśli Gomes gra piach.

2

Bo wiesz jak pada bramka to trzeba się przyczepić że a to Mats coś zrobił nie tak albo że nie zareagował i zamiast sie rzucić stał w miejscu, co z tego że rywal strzelal z 11 metrów i Ter nie miał szans tego obronić i sensu nie było sie rzucać tylko po to by uszczęśliwić niektórych tu. Każda interwencja /rzucenie się to jakieś ryzyko a gdy widzi że nie obroni bo po prostu grając tyle lat umie to ocenić albo po prostu czas reakcji jest zbyt krótki by mógł zareagować na strzał no to nie mozna go winić. Czy zmienia coś jakby się rzucił do strzału którego i tak by nie obronił? Ja nie wiem czemu niektórzy tu mają takiego hopla na punkcie tego że on odprowadza piłkę wzrokiem. A co ma bezmyślnie rzucać się tylko po to by zadowolić innych? Myślę że skoro tego nie robi to bo nie ma szans na to by na tyle szybko zareagować i próbować interweniować.

0

Do tej pory gdy Real się potykal to my też wiec nie ma co się cieszyć bo pamiętamy co było w ubiegłym tygodniu. A mamy dziś trudny mecz. Za tydzień Klasyk i tam tylko zwycięstwo się liczy a o to będzie piekielnie ciężko patrząc na naszą formę. Real może grać słabiej ale potrafi strzelić i zdobyć 3 pkt mimo to. Mają lepszą kadrę od naszej. Dziś grają rezerwami wiec ciężko tez ocenić w jakiej formie będą za tydzień. Jedno jest pewne na nas się zmoblizuja podwójnie bo to mecz z serii tych o coś więcej niż 3 pkt. Także wstrzymajmy się z tym.

0

Coś w tym jest, potrafi co nieco i myślę że to kwestia czasu aż będzie plasowal się na stałe w czołówce/podium

0

To tylko treningi, nie wiemy czy zespół czegoś nie testował w jego samochodzie wczoraj wiec dlatego nie silił wie na czasy tylko na cos innego. Każdy ma swoją strategię.

0

Nie bardo wiem jak jeździł Kubica bo wtedy nie oglądałam F1, teraz tez nie oglądam ale co nieco wiem, czasami obejrzę powtórki czy poczytam. Wg mnie Verstappen to materiał na przyszłego Mistrza o ile będzie dalej się tak rozwijał i nie odbije mu coś.

0

Na serio uważasz ze wygrana Verstappena i to w treningu jest niespodzianką? No proszę cię, po pierwsze Verstappen juz w ubiegłym sezonie pokazywał swój potencjał i nawet wygrywał wyścigi wiec jakiś tam trening nie jest niczym niezwykłym a poza tym to tylko trening i nie ma się czym podniecać, zwłaszcza w 3 treningu zespoły szachuja się nawzajem i nie pokazują swojego prawdziwego potencjału przed kwalifikacjami. Za zwycięstwa w treningach nic się ni dostaje. Potem kwalifikacje czy sam wyścig wszystko weryfikuje.

1

Od dawna jest.

0

Jeszcze ....

0

Zapomnij, wolą dać jakiś boks

0

Bartra to miał mocnego pecha, że akurat siedział tam gdzie szyba wyleciała. Ogólnie autobus nie wygląda jakos na bardzo zniszczony.

https://t.co/wkYOOPa3FR

0

Bo komisja zmieniła zdanie i zebrali się dziś rano i zdecydowali o karze.

1

Lubiles ich tylko jak były dobre wyniki?! A jak przyszły fatalne to przestałes?! No jak nic zalatuje sezonostwem, nie rozumiem jak można lubić kogoś bo wyniki są ok, tak to brzmi to co napisales,.Wydaje mi się że lubi się kogoś za coś konkretnego a nie za wyniki, łatwo jest lubić kogoś bo wygrywa... Bez sensu. Może czasami warto coś przeczytac zanim się doda czy ma to ręce i nogi i jakkolwiek sens

32

I to jak gra - Profesor!

1

Dziękuję rowniez pozdrawiam :)

0

A mnie nie specjalnie interesuje co o nim myślicie tylko po prostu dobrze to o nim świadczy , równie dobrze mógłby mieć to gdzieś i cieszyć się ze strzelonej bramki, która daje jego druzynie zwycięstwo w hicie, ale okazał szacunek i jakkolwiek o nim myślicie czy mowicie to ja oceniam jego postawę bo nie każdy umie zachować odrobinę szacunku

1

Widzę zagorzaly kibic Legii :-)

7

No i najważniejsze Kasper strzelając przeciwko Lechowi po raz kolejny nie okazuje radości. Szkoda że Sandro wczoraj o tym zapomniał. Taki zwykły szacunek po prostu

0

A mnie nie interesuje Jaga bo ja jestem za Legią :) poza tym prawdziwa walka będzie po podziale pkt

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?