Aleeeeeez France! Gratulacje dla Mistrzów Świata! Zrobili to co nie udało się piłkarzom na Euro, mianowicie wytrzymali presję! Wiadomo jak wielka presja i oczekiwania są gdy grasz przed własną publicznością. A wygrać tytuł u siebie to jest coś dodatkowo niesamowitego co niewielu się udaje. Nam się udało w siatkówce w 2014 :)
Sam Kamil po Wiśle mówił, że plany są takie ze będą jechać do Korei i Japonii. I dobrze bo jest liderem i jeśli czołówka jedzie to lepiej nie tracić, po za tym skocznia w Korei jest tą olimpijską
Zawsze Kamil nie będzie wygrywał, na takim poziomie skakać nie będzie co tydzień. Dobrze ze wciąż jest liderem i niewiele dziś stracił. Co do reszty to cóż czasami tak bywa, taki urok ssportu.
To, że graliśmy do du*y to jedno, ale żal jest tak duży, że nie ma sprawiedliwości. Strzelamy bramkę i gość nazywany sędzią jej nie widzi. Fatamorgana. I najbardziej przeraza, że choćbyś grał i strzelał to jak sędzia zechce to powie, że nie ma gola i co mu zrobisz. Wielu tu mówi, że mogliśmy grać od początku tak a nie w ostatnich 15 minutach ale nikt nie mówi, że mogliśmy wygrać gdyby nie ta sytuacja tylko problem głównie tkwi w tym, że takie sytuacje w XXI wieku przy tej technologii nie powinien mieć miejsca. To już nie zwróci punktów, że potem gosc dostanie jakaś karę (o ile ją dostanie). Takę rzeczy wypaczaja mecz a potem walkę o tytuł. Jeśli drużyna strzela i zdobywa prawidłowe bramki to dlaczego ktoś zaprzecza rzeczywistość?!
A rozumiesz różnice między graniem a sprawiedliwym sedziowaniem? Wszystkim nie chodzi o to ze nie mamy tych 3 pkt tylko o to, że okradli nas z bramki, że w tak ewidentnej sytuacji gdzie padła bramka sędzia jej nie widzi.
Odwal się od niego! Bo akurat on w tym meczu dwoi się i troi i tylko dzięki niemu tyle czasu Betis nam nie strzelił. Jak mieć do kogoś pretensje to tylko do reszty, która śpi.
Były piękne. A czas nie stoi w miejscu. Obaj mają już swoje lata i swoje przeszli. Miniony sezon w połowie przesiedzieli w domu. A Fed narzeka na jakiś uraz i mówił, że ma nadzieję że do niedzieli przejdzie wiec ciężko spodziewać się, że będzie to taki pojedynek jak kiedyś. Jednak minęło kilka lat od ich wspólnego meczu w wielkim szlemie. A w sporcie to dużo.
Kamil nie raz pokazał, że potrafi skakać przy wietrze w plecy. Az przypomina się Zakopane 2011 gdzie wygrał po raz pierwszy i tam właśnie miał mocny wiatr z tyłu a wygrał w cuglach
Do 12 to oni mogą skończyć, dajmy na to ze będzie 3-0 albo 3-1. Przy stylu Federera można się spodziewać ze nie będzie chciał grać długich wymian. Mecz z Wawrinka to idealnie pokazuje, 5 setów a nawet 4h nie grali. Wiec może ci się uda i skończą przed Barca .
O w tym się zgodzę z Tobą, Murraya nie lubię i powiem więcej jest moim najbardziej znienawidzonym zawodnikiem i czekam aż straci pozycję lidera. Gość jest tak odpychajacy ze aż coś się robi.
Takich wojowników walczących w tourze jest kilku. Djokovic czy Murray tez tacy są ze walczą o każdą piłkę do końca. To zależy co kto lubi. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Wg mnie mecz wczorajszy był tak wspaniałym widowiskiem dzięki grze obu zawodników. Gdyby po drugiej stronie siatki był inny zawodnik ten mecz mógłby być zupełnie inny. Jak mówią grasz na tyle na ile ci rywal pozwala. A wczoraj Bulgar nie pozwalał na wiele faworytowi stąd taki kosmiczny mecz. Dla porównania mecz Wawrinki z Federerem tez był 5 setowy ale nie było w nim żadnego "wow" , byl raczej kwestią kto wytrwa, chociaż grali 2h mniej od Nadala i Dimitrova . Po prostu obaj panowie stworzyli świetne widowisko i za to czapki z głów i zasłużone owacje na stojąco.
To zależy kto cię interesuje. Nie każdy lubi to samo, dla jednego będzie ktoś ciekawy dla innego nie. Mówienie że ze sportu czy muzyki to zbyt ogólne określenie. Np dla fana golfa ciekawy do obserwowania będzie Woods a dla innych juz niekoniecznie. Powiedz jakie konkretnie sporty cie interesują. Albo po prostu lubiąc jakiś sport wpisz w wyszukiwarkę na Twitterze osoby uprawiające daną dyscyplinę, z reguły większość tych znanych ma konto tam
Pobić dzisiejszy mecz będzie niezwykle trudno. To był mecz turnieju i wątpię by był lepszy. Zwłaszcza, że Federer narzeka na jakiś ból i myślę że te oczekiwania względem tego finału są zbyt wyolbrzymione i ludzie patrzą na niego z perspektywy poprzednich lat a to jednak już nie to samo. Wiek i kontuzje swoje zrobiły.
Żeby mecz był niesamowity to obaj gracze muszą grać super a nie tylko jeden bo wtedy byłby teatr jednego aktora. Np mecz Nadala z Raonicem nie był nawet w połowie dobry tak jak z Grigorem. Wszystko zależy kto stoi po drugiej stronie siatki. Napewno mecz turnieju, oby tylko po tym finał nie rozczarował i nie okazało się, że ten półfinał był wcześniejszym finałem. Często tak bywa że wszyscy napalaja się na super finał bo dwie gwiazdy a potem zawód. Jednak obaj nie są już tacy jak kiedyś i na korcie może być to widoczne.
Jestem ciekawa czym kierowały się osoby dające mu 6 za ten mecz. To chyba albo ktoś kto nie oglądał meczu i dał z automatu 6 albo jacyś frustraci, którzy zawsze muszą o sobie znać dając ocenę z d*py byle dopiec, bo nie lubią. Innego uzasadnienia nie widzę.
Ja mu dałam chyba 8,5 bo wg mnie obok Leo był najlepszy na boisku. Pewny punkt, nie można mu nic zarzucić w tym meczu. No ale moja jedna ocena niewiele zmienia
Oglądałam wszystkie 4 sezony i czekam na 5 ostatni, który ma być chyba pod koniec lutego:) mi ssię bardzo podoba, lubię taką tematykę i zawarte jest tam wiele wątków, nie tylko problemy psychiczne głównego bohatera ale też miłość, przyjaźń, rozterki różnego rodzaju. Aktorzy tez wykonuja kawal dobrej roboty. Jak dla mnie nie mogli lepiej obsadzic tego serialu, oczywiście jak w każdym serialu są momenty, które denerwują ale w całości oceniając jak najbardziej serial mnie osobiście wciągnąl.Zobacz zwiastun a wtedy się przekonasz czy cie zachęci. Ja polecam. Na CDA jest na pewno 1,2 i 3 sezon.
To prawda, były takie turnieje co wyglądał na gościa w wielkiej formie i ze może coś zdziałać a potem przyszedł mecz z zawodnikiem z topu i wszystko pryslo jak bańka mydlana. Tak na pewno to kwestia nastawienia mentalnego i to się już raczej nie zmieni bo ma już 31 lat.
Berdych to tenisista, który pewnej poprzeczki nie pokona. I prawda jest taka ze dojdzie do pewnego etapu turnieju i potem zawias. Czy Djokovic, Murray czy Federer stana na jego drodze to go ogrywaja łatwiej niz zawodnikow z 1 rundy. No wyjątkiem był Wimbledon gdzie dotarł do finału pokonujac po drodze Djokovicia i chyba Federera aleto tyle. Pech chcial ze trafił juz w 3 rundzie Australian Open na Federera, który spadl w rankingu, tak to by pewnie doczłapał do ćwercfinalu czy cos
Jak wygrala Masters to tez z ogorkami? Nie bylo wtedy tylko Williams a reszta byla. Pokonala w polfinale Muguruze, ktora grala wtedy najlepszy sezon w karierze i w finale Kvitova, z ktora nigdy nie potrafila grac i wygrac. O ile pamietam pokonala wtedy w grupie Halep, ktora wtedy byla w top3. Kolejny przyklad to Wimbledon gdzie doszla do finalu i przegrala po zacietej 3 setowej walce z Williams. Grala w tym turneju bardzo dobrze i nie miala na drodze samych ogorkow. Wiec nie gadaj glupot. Teraz tenis opiera sie na sile ile fabryka dala tyle sie laduje w pilke, Aga gra techniczny tenis i tego nie zmieni teraz. Ma takie warunki fizyczne jakie.ma i nagle nie bedzie walic po 200km bo niby jakim cudem. Jest drobna i niewysoka wiec nie ma szans by odbijala pilki z taka sila. Dlatego jesli jest bez formy to przegrywa takie mecze z silaczkami, gdy jej dobrze idzie to jakos udaje jej sie przetrwac
No ja właśnie nie mam konta na żadnej stronie innego klubu niż Barca. Dlatego szukam odpowiedzi na moje pytania dlaczego tak jest. Jeśli inni zakładają tam konta to ich sprawa, ja tego nie robię bo nie czuje takiej potrzeby. Czasami czytam inne fora ale to raz na jakiś czas.
Zawsze mnie zastanawia po co kibice Realu zakładają konto na stronie dla kibiców Barcy, nie rozumiem tego jakoś, przecież nie zajdzie tu towarzyszy sympatyzujacych z jego klubem ani też nie pogada jakby to robił na stronie Realu. Poczytać z ciekawości może bez zakładania konta. Ja czasami czytam fora innych klubów ale nigdy nie myślałam by zakładać konto tam bo nie widzę takiej potrzeby. To Barcelony kibicem jestem i tylko tu mogę pogadać z ludźmi, którzy kochają ten klub jak ja. No chyba, że atrakcyjność tej strony tak kusi, choć chyba każda jest lepsza od notatnika :)
20
Na Polsacie tez leciało cały ranek póki nie zdarzyły się zatrzymania przez CBŚ w Warszawie. Wiec nie wiem na jakiej podstawie piszesz, że świat milczy
0
Aleeeeeez France! Gratulacje dla Mistrzów Świata! Zrobili to co nie udało się piłkarzom na Euro, mianowicie wytrzymali presję! Wiadomo jak wielka presja i oczekiwania są gdy grasz przed własną publicznością. A wygrać tytuł u siebie to jest coś dodatkowo niesamowitego co niewielu się udaje. Nam się udało w siatkówce w 2014 :)
4
Mats zawodnik meczu jak dla mnie. Oby on trzymał poziom a reszta g wyraźnie podniosła bp to co grali dzs to ciężko się oglądało
0
Sam Kamil po Wiśle mówił, że plany są takie ze będą jechać do Korei i Japonii. I dobrze bo jest liderem i jeśli czołówka jedzie to lepiej nie tracić, po za tym skocznia w Korei jest tą olimpijską
1
Zawsze Kamil nie będzie wygrywał, na takim poziomie skakać nie będzie co tydzień. Dobrze ze wciąż jest liderem i niewiele dziś stracił. Co do reszty to cóż czasami tak bywa, taki urok ssportu.
4
To, że graliśmy do du*y to jedno, ale żal jest tak duży, że nie ma sprawiedliwości. Strzelamy bramkę i gość nazywany sędzią jej nie widzi. Fatamorgana. I najbardziej przeraza, że choćbyś grał i strzelał to jak sędzia zechce to powie, że nie ma gola i co mu zrobisz. Wielu tu mówi, że mogliśmy grać od początku tak a nie w ostatnich 15 minutach ale nikt nie mówi, że mogliśmy wygrać gdyby nie ta sytuacja tylko problem głównie tkwi w tym, że takie sytuacje w XXI wieku przy tej technologii nie powinien mieć miejsca. To już nie zwróci punktów, że potem gosc dostanie jakaś karę (o ile ją dostanie). Takę rzeczy wypaczaja mecz a potem walkę o tytuł. Jeśli drużyna strzela i zdobywa prawidłowe bramki to dlaczego ktoś zaprzecza rzeczywistość?!
0
A rozumiesz różnice między graniem a sprawiedliwym sedziowaniem? Wszystkim nie chodzi o to ze nie mamy tych 3 pkt tylko o to, że okradli nas z bramki, że w tak ewidentnej sytuacji gdzie padła bramka sędzia jej nie widzi.
1
Odwal się od niego! Bo akurat on w tym meczu dwoi się i troi i tylko dzięki niemu tyle czasu Betis nam nie strzelił. Jak mieć do kogoś pretensje to tylko do reszty, która śpi.
0
Były piękne. A czas nie stoi w miejscu. Obaj mają już swoje lata i swoje przeszli. Miniony sezon w połowie przesiedzieli w domu. A Fed narzeka na jakiś uraz i mówił, że ma nadzieję że do niedzieli przejdzie wiec ciężko spodziewać się, że będzie to taki pojedynek jak kiedyś. Jednak minęło kilka lat od ich wspólnego meczu w wielkim szlemie. A w sporcie to dużo.
0
Kamil nie raz pokazał, że potrafi skakać przy wietrze w plecy. Az przypomina się Zakopane 2011 gdzie wygrał po raz pierwszy i tam właśnie miał mocny wiatr z tyłu a wygrał w cuglach
0
Do 12 to oni mogą skończyć, dajmy na to ze będzie 3-0 albo 3-1. Przy stylu Federera można się spodziewać ze nie będzie chciał grać długich wymian. Mecz z Wawrinka to idealnie pokazuje, 5 setów a nawet 4h nie grali. Wiec może ci się uda i skończą przed Barca .
0
O w tym się zgodzę z Tobą, Murraya nie lubię i powiem więcej jest moim najbardziej znienawidzonym zawodnikiem i czekam aż straci pozycję lidera. Gość jest tak odpychajacy ze aż coś się robi.
0
Takich wojowników walczących w tourze jest kilku. Djokovic czy Murray tez tacy są ze walczą o każdą piłkę do końca. To zależy co kto lubi. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Wg mnie mecz wczorajszy był tak wspaniałym widowiskiem dzięki grze obu zawodników. Gdyby po drugiej stronie siatki był inny zawodnik ten mecz mógłby być zupełnie inny. Jak mówią grasz na tyle na ile ci rywal pozwala. A wczoraj Bulgar nie pozwalał na wiele faworytowi stąd taki kosmiczny mecz. Dla porównania mecz Wawrinki z Federerem tez był 5 setowy ale nie było w nim żadnego "wow" , byl raczej kwestią kto wytrwa, chociaż grali 2h mniej od Nadala i Dimitrova . Po prostu obaj panowie stworzyli świetne widowisko i za to czapki z głów i zasłużone owacje na stojąco.
1
To zależy kto cię interesuje. Nie każdy lubi to samo, dla jednego będzie ktoś ciekawy dla innego nie. Mówienie że ze sportu czy muzyki to zbyt ogólne określenie. Np dla fana golfa ciekawy do obserwowania będzie Woods a dla innych juz niekoniecznie. Powiedz jakie konkretnie sporty cie interesują. Albo po prostu lubiąc jakiś sport wpisz w wyszukiwarkę na Twitterze osoby uprawiające daną dyscyplinę, z reguły większość tych znanych ma konto tam
0
Pobić dzisiejszy mecz będzie niezwykle trudno. To był mecz turnieju i wątpię by był lepszy. Zwłaszcza, że Federer narzeka na jakiś ból i myślę że te oczekiwania względem tego finału są zbyt wyolbrzymione i ludzie patrzą na niego z perspektywy poprzednich lat a to jednak już nie to samo. Wiek i kontuzje swoje zrobiły.
0
Żeby mecz był niesamowity to obaj gracze muszą grać super a nie tylko jeden bo wtedy byłby teatr jednego aktora. Np mecz Nadala z Raonicem nie był nawet w połowie dobry tak jak z Grigorem. Wszystko zależy kto stoi po drugiej stronie siatki. Napewno mecz turnieju, oby tylko po tym finał nie rozczarował i nie okazało się, że ten półfinał był wcześniejszym finałem. Często tak bywa że wszyscy napalaja się na super finał bo dwie gwiazdy a potem zawód. Jednak obaj nie są już tacy jak kiedyś i na korcie może być to widoczne.
1
Jestem ciekawa czym kierowały się osoby dające mu 6 za ten mecz. To chyba albo ktoś kto nie oglądał meczu i dał z automatu 6 albo jacyś frustraci, którzy zawsze muszą o sobie znać dając ocenę z d*py byle dopiec, bo nie lubią. Innego uzasadnienia nie widzę.
3
Ja mu dałam chyba 8,5 bo wg mnie obok Leo był najlepszy na boisku. Pewny punkt, nie można mu nic zarzucić w tym meczu. No ale moja jedna ocena niewiele zmienia
6
Mats dzis super mecz! Dla mnie najlepszy obok Leo na boisku!
0
Żółć go zalewa xD juz wczesniej pluł jadem
0
Odpukaj tfu!
0
I dobrze, jest ciekawiej :)
0
Hip Hip Huraaa! Lepszej wiadomości z rana nie mogło być :)
0
Oglądałam wszystkie 4 sezony i czekam na 5 ostatni, który ma być chyba pod koniec lutego:) mi ssię bardzo podoba, lubię taką tematykę i zawarte jest tam wiele wątków, nie tylko problemy psychiczne głównego bohatera ale też miłość, przyjaźń, rozterki różnego rodzaju. Aktorzy tez wykonuja kawal dobrej roboty. Jak dla mnie nie mogli lepiej obsadzic tego serialu, oczywiście jak w każdym serialu są momenty, które denerwują ale w całości oceniając jak najbardziej serial mnie osobiście wciągnąl.Zobacz zwiastun a wtedy się przekonasz czy cie zachęci. Ja polecam. Na CDA jest na pewno 1,2 i 3 sezon.
0
To prawda, były takie turnieje co wyglądał na gościa w wielkiej formie i ze może coś zdziałać a potem przyszedł mecz z zawodnikiem z topu i wszystko pryslo jak bańka mydlana. Tak na pewno to kwestia nastawienia mentalnego i to się już raczej nie zmieni bo ma już 31 lat.
0
Berdych to tenisista, który pewnej poprzeczki nie pokona. I prawda jest taka ze dojdzie do pewnego etapu turnieju i potem zawias. Czy Djokovic, Murray czy Federer stana na jego drodze to go ogrywaja łatwiej niz zawodnikow z 1 rundy. No wyjątkiem był Wimbledon gdzie dotarł do finału pokonujac po drodze Djokovicia i chyba Federera aleto tyle. Pech chcial ze trafił juz w 3 rundzie Australian Open na Federera, który spadl w rankingu, tak to by pewnie doczłapał do ćwercfinalu czy cos
1
Wszystko fajnie ale żeby odrazu z mostu? XD
6
Jak wygrala Masters to tez z ogorkami? Nie bylo wtedy tylko Williams a reszta byla. Pokonala w polfinale Muguruze, ktora grala wtedy najlepszy sezon w karierze i w finale Kvitova, z ktora nigdy nie potrafila grac i wygrac. O ile pamietam pokonala wtedy w grupie Halep, ktora wtedy byla w top3. Kolejny przyklad to Wimbledon gdzie doszla do finalu i przegrala po zacietej 3 setowej walce z Williams. Grala w tym turneju bardzo dobrze i nie miala na drodze samych ogorkow. Wiec nie gadaj glupot. Teraz tenis opiera sie na sile ile fabryka dala tyle sie laduje w pilke, Aga gra techniczny tenis i tego nie zmieni teraz. Ma takie warunki fizyczne jakie.ma i nagle nie bedzie walic po 200km bo niby jakim cudem. Jest drobna i niewysoka wiec nie ma szans by odbijala pilki z taka sila. Dlatego jesli jest bez formy to przegrywa takie mecze z silaczkami, gdy jej dobrze idzie to jakos udaje jej sie przetrwac
0
No ja właśnie nie mam konta na żadnej stronie innego klubu niż Barca. Dlatego szukam odpowiedzi na moje pytania dlaczego tak jest. Jeśli inni zakładają tam konta to ich sprawa, ja tego nie robię bo nie czuje takiej potrzeby. Czasami czytam inne fora ale to raz na jakiś czas.
3
Zawsze mnie zastanawia po co kibice Realu zakładają konto na stronie dla kibiców Barcy, nie rozumiem tego jakoś, przecież nie zajdzie tu towarzyszy sympatyzujacych z jego klubem ani też nie pogada jakby to robił na stronie Realu. Poczytać z ciekawości może bez zakładania konta. Ja czasami czytam fora innych klubów ale nigdy nie myślałam by zakładać konto tam bo nie widzę takiej potrzeby. To Barcelony kibicem jestem i tylko tu mogę pogadać z ludźmi, którzy kochają ten klub jak ja. No chyba, że atrakcyjność tej strony tak kusi, choć chyba każda jest lepsza od notatnika :)