0

A co się dzieje? Bo ja tez czekam na paczki z paczkomatu.

1

Dla pieniędzy ludzie są w stanie wiele zrobić. A każdy inteligentny człowiek wie ze to ustawka na niby wiec co komu szkodzi zagrać tam i jeszcze dostać za to pieniądze a przy okazji pokazać się w tv. Nigdy nie wiadomo czy potem ktoś cię nie zauważy i może kariera telewizyjna przeniesie się gdzieś wyżej. Z tego co pamiętam jedna z grających tam dziewczyn dostała potem angaż w reklamie wiec juz teraz wiesz dlaczego ludzie tam grają.

0

Odrazu człowiek spokojniej ogląda mecz jak strzeliliśmy :-) ale trzeba strzelic wiecej bo wiadomo jak krucha jest jednobramkowa przewaga

0

Narazie się nie zanosi :-)))))))

0

Już 2-0 dla Legii :)

0

Co z tego? Najważniejsze, że mimo tej słabej gry jak twierdzisz potrafią zdobyć te 3 pkt. Reszta jest mało ważna.

0

Jak na te warunki co miała czołówka to skoczył bardzo dobrze, odległością chyba najdalej albo jeden z dalszych

27

Jejuuuu jakie to słodkie. Ten mały podąża za Leo jak cień. Widać jak wielkim idolem dla niego jest, tak naprawdę obcy człowiek dla niego a tuli się do niego bez skrępowania jak do własnego ojca. Najlepsze jest to, że mały nie chciał zejść z boiska xD

0

Ten Vardy jak go okresliłes wygrał mistrzostwo z Leicester, którego budzet jest 10 razy mniejszy niz Chelsea czy UTD. Byl najlepszym strzelcem swojej dryzyny, nie bylo tam takich gwiazd czy super partnerów jakich ma Lewandowski w Bayernie, a sam Bayern os kilku lat na luzie zdobywa mistrza. Wiec jego miejsce przed Polakiem jest docenieniem tego jak wiele dokonal on sam i jego druzyna zdobywajac ten tytuł. Po za tym nie wypisuj takich rzeczy, ze Lewandowski od lat jest w czołówce a Vardy błysnął w jednym sezonie bo jesli nie rozumiesz to ta nagroda jest tylko za ten rok a nie za poprzednie. Euro tez nie obroniło Lewandowskiego bo lekko ujmujac spisal się na nich przeciętnie jak na zawodnika tej klasy, zdobywajac tylko 1 bramke. Moze 16 pozycja jest troxhe za niska ale to ze Vardy jest przed nim jest jak najbardziej słuszne. Od najlepszych wymaga się czegos wiecej niz tylko mistrza w Bayernie i 1 bramki na Euro.

0

No wiem, to nie pierwszy raz, dziękuję ;) xx niektórzy nie mają nic interesującego do powiedzenia wiec piszą byle co aby się czepic

0

A ty nie czytaj bo cię oczy rozbola. Chyba pomyliłeś strony, to jest forum piłkarskie a nie ortograficzne czy interpunkcyjne. I powtórzę raz jeszcze jeśli za pierwszym razem nie zrozumiałeś nie musisz czytać moich komentarzy. Nikt cię nie zmusza. I zejdź ze mnie.

0

Proponuje Ci kupić okulary jeśli nie widzisz przecinkow. Kropki tez są. A tak nawiasem to nie musisz czytać jak ci się moje wypowiedzi nie podobają. Płakać nie będę.

1

Ja nie mówię że ty, ale nie oszukujmy się ze 80% osób tutaj wspomina Ronaldo wszystko co się da i jakby u niego zdarzyło się coś takiego to by suchej nitki nie zestawiono na nim. Wszystko zależy kto pisze.

1

Idealny przykład, gdyby Ronaldo pisał takie komentarze to pisaliby jaki burak, brak mu klasy, itp itd. Ale jak widać ssą tu równi i równiejsi

0

W oczach innych kibiców (poza polskimi bo są nieobiektywni) wyszedł lament i ból d*py ze został tak nisko oceniony, zwłaszcza ze nigdy nie dodawał takich wpisów. Gdyby napisał to Pique to nikt by się nie zdziwił bo on już taki jest.

1

Uważaj bo zaraz pojadą hejty ze ma prawo,

0

Jestem dziewczyną. :) tak na marginesie. Nie wiem czemu większość tu myśli ze użytkownicy to tylko mężczyźni, i zawsze odpisuja w ten sposób. Co do twojego komentarza to jeśli nie zauważyłeś to był moja opinia a nie płacz. Każdy ma prawo ją tu wyrazić. Ja mam ten cały plebiscyt daleko gdzieś ale wpis Lewego uznałam za trochę żenujący i to u niego możesz napisać żeby się nie popłakal bo to on brzmi jak lament ze nie dostał wyższego miejsca.

0

Wierzysz w cuda? Myślisz ze oni kogokolwiek słuchają czy czytają jakieś wpisy w internecie? Wątpliwe. Od lat nic się nie zmienia. Co do komentowania to nie byłoby nic złego w tym ze komentuje bo ma takie prawo ale jednak ten drugi komentarz to już był niepotrzebny i żałosny. Trzeba mieć do tego dystans i zachować klasę. Zapewne wielu nominowanych się z tym nie zgadza ale nie robią z tego sprawy i olewaja bo nie jest to dla nich sprawa wyższej wagi. A i tak nie mają na to wpływu.

0

Może 16 miejsce to trochę za nisko ale w pierwszej 8 bym go nie umieściła bo te punkty wymienione przez ta osobę to fakt, a od napastnika wymaga się przede wszystkim bramek i z tego jest rozliczany. W Euro nie błyszczal jakoś specjalnie jak na to co już pokazywał wcześniej. Średni rok w jego wykonaniu miał dużo lepsze.

17

Jak dla mnie zachowanie/komentarz Lewandowskiego co do tej Złotej Piłki jest trochę żenujące. Gdy kibic pisze takie rzeczy to nikogo to nie dziwi ale piłkarze rzadko komentują wyniki a w dodatku w taki sposób. Wygląda to trochę jak ból pewnej części ciała, że ci głosujący tak nisko go ocenili. Cóż można się nie zgadzać z nimi, z tymi wynikami, cisnąc beke ale jednak to do nich należy głos i nikt an nic tego nie zmieni. Pewnie większość uważa że dobrze napisał, wielkie wow, że się odważył itp itd a ja uważam że było to niepotrzebne bo od dawna wiadomo na czym polegają takie plebiscyty, liczą się tytuły, rekordy i to gdzie drużyna ddochodziła w najważniejszych imprezach roku. Takie moje zdanie i nikt nie musi się z nim zgadzać.

Edit. Lewandowski sam też się nie popisał w ubiegłym roku kiedy nie kierował się tym kto był najlepszy tylko oddał 3 głosy na kolegów z Bayernu wiec powinien siedzieć cicho.

1

Szanse spore dla Legii z Ajaxem o ile utrzymają taką gre jak teraz. Trzymam kciuki!! Dawac Panowie. Po tym co pokazali w LM licze na dobry dwumecz ;)

0

Jak nie masz nic inteligentnego do powiedzenia to lepiej nic już nie pisz bo mam wrażenie że pisze do 8-latka nie obrażając dzieci w tym wieku ale poziom podobny.

0

Nie jestem jego fanką, musze być by zwrócić uwagę komuś kto pisze o kimś takie teksty, które nijak mają się do rrzeczywistości? Owszem nikt nie wie ale z tego co wiemy i widzimy nie ma żadnych podstaw by pisać o nim ze wyrywa laski na kasę. Gdyby choć zmieniał dziewczyny jak rękawiczki to można taką tezę wysnuć ale tu nie ma takiej sytuacji a przynajmniej o niej nie wiemy wiec pisanie o nim w ten sposób jest niesprawiedliwe w stosunku do jego osoby.

0

Bo wiesz ze napisałeś głupotę i nie masz argumentu, ja rozumiem jakby ktoś napisał taki tekst w przypadku Ronaldo bo co chwila inna laska i pewnie połowa z nich leci na jego kasę i sławę ale Grzesiek, który ma stałą partnerkę na pewno cassanową w wyrywaniu lasek na kasę nie jest.

4

Słaby tekst. Widać że niewiele o nim wiesz skoro mówisz w ten sposób. Krychowiak to na pewno nie ten typ, ma dziewczynę od kilku lat tą samą wiec wyrywanie lasek na kasę to nie jego brozka. Nie rozumiem skąd takie stwierdzenie, jakby kiedyś to robił?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Powtórka z rozrywki. Mliony dobrych okazji i żadnej bramki.

1

Po pierwsze jestem dziewczyną, po drugie jeśli ktoś jest katolikiem a mniemam ze jesteś skoro akurat przykład Jezusa tu podałeś to zauważ, ze katolicy są w okresie Adwentu czyli oczekiwań na narodziny Jezusa stąd jeszcze się nie urodził.

0

Ja bym tej firmy nie poleciła z prostego powodu bo kolega chciał w miarę przystępne ceny a w h&m zbyt tanio nie jest, lepsze rzeczy i ładniejsze są drogie, te łachy są w miarę tanie. Kiedyś patrzyłam na sukienki to te fajne były powyżej 100 zł, 150 itp a te badziewie to znalazły się za 30 zł. Choć nawet tyle bym nie dała za takie coś. Teraz zbliżają się święta to mają tam jakieś promocje, choć jak ktoś chce dać bon podarunkowy to żeby było w nim zawarte możliwość kupienia czegoś fajnego to gość będzie musiał trochę wydać ;)

96

Jeszcze się nie urodził, dopiero za 2 tygodnie będzie Boże Narodzenie xDDDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?