No to chyba koniec emocji w meczu Bayern v BVB. Z tak grającym Dortmundem nie sądzę by Bayern miał jakiekolwiek problemy. Mam nadzieję że się mylę bo liczyłam na ciekawy mecz.
A wes wypluj to i nie mów na głos bo jeszcze się spełni. Aguero to jeden z moich ulubionych piłkarzy i to byłaby dla mnie niemiła informacja gdyby tam zagrał. Mam nadzieję że zostanie w City. Poza tym wątpię by Real brał zawodnika w tym wieku, oni raczej stawiają na młodszych a w przyszłym roku Kun będzie miał 30 lat.
No niestety z tymi reklamami jest co raz gorzej. Niedawno tez miałam tak ze pojawiła się taka reklama z jakimś video a iksa by to zamknąć nigdzie nie było. Musiałam wyjść. Albo wchodzisz na główną zamykasz reklamę by potem wejść na ramble i znowu zamykać tą samą reklamę. Takie błędne koło, co odświeżysz stronę to od nowa musisz "walczyć" z tą reklamą. Błędne kkoło.
Czepiam się? W przeciwieństwie do Ciebie bronie prawdy a nie pisze coś by tylko napisać nawet jeśli mija się to z prawdą. A cieszyć to ja się będę po sezonie jak coś wygramy bo rekordy, brak porażek i inne statystyki nie dają pucharów.
Serio? Nie wiedziałam, patrz moje niedopatrzenie....
Za ubiegły sezon ale grane w tym sezonie także zalicza się jako zwycięstwo/porażka również do tego sezonu.
Z jakimi wami? To ty podajesz nieprawdziwe informacje i brniesz w to dalej. Czy ci się to podoba czy nie superpuchar zalicza się do sezonu i nie jest meczem towarzyskim. Wiec przestań pisać głupoty.
Co ty nie powiesz. Powtarzanie tych bredni niektórym weszło w krew. Same pieniądze nie grają, trzeba umieć to ułożyć by każdy element pasował. Przypominam ci, ze City ma kasę od dawna a jakoś nigdy nie grali tak jak teraz : efektywnie i skutecznie. United tez ma kasę i nazwiska a jakoś nie idzie to w parze z wynikami i co najważniejsze stylem gry.
A co mają do tego złośliwi? Prawda jest taka, że nie jesteśmy drużyną, która nie przegrała meczu w tym sezonie bo Superpuchar nie był meczem towarzyskim tylko o stawkę. Podając info ze jesteśmy niepokonani jest kłamstwem i tyle a nie złośliwościa.
FIFA wysłała list do RFEF (hiszpańska federacja), że jeśli państwo nie przestanie ingerować w sprawy związku, Hiszpania może zostać wyrzucona z mundialu w Rosji ‼
Źródło: KrecidloTwitter
Nie warto. Skra ma już pewny półfinał wiec różnie może być z tym meczem, normalnie ciężko się im gra z Rosjanami a co dopiero w takim meczu gdzie nic nie muszą.
Bunt buntem ale mowa jest o tym czy jego transfer to strata pieniędzy czy nie. Ty wydales osąd ze to stracone pieniądze a tak naprawdę twoje stwierdzenie nie jest oparte na żadnych fundamentach bo gość nie zdążył pokazać na co go stać tak więc twoja ocena jest na wyrost i jest mega niesprawiedliwa. Piłkarza się ocenia przede wszystkim za grę. A tej u nas nie było w jego wykonaniu za wiele wiec może wstrzymaj się ze swoimi wrozbami do czasu aż zobaczymy jak mu pójdzie w najbliższym miesiącach. Będzie potrzebował czasu bo jest nowy i po poważnej kontuzji i to też trzeba wziąść pod uwagę. Moze zamiast wieszać na nim psy nim cokolwiek zrobił wypadałoby dać mu szansę i go wesprzeć bo w końcu gra dla nas a każdemu Cule chyba zależy na tym by przychodzący piłkarze dobrze się u nas czuli i szybko złapali rytm,
A co ma piernik do wiatraka? To nie znaczy że trzeba mówić że to był nietrafiony transfer,.jak zagra kilkanaście meczów to wtedy można ocenić. A ty odbiegasz od tematu. Ja mówię o tym czy się sprawdzi u nas i że trzeba dać mu szansę się wykazać jak wróci a wtedy oceniac a nie czy to była jego wina z kontuzją czy nie. Jedno nie ma nic wspólnego z drugim
Wes przestań gadać głupoty. Jakie wyrażenie zdania??! Jak można oceniać kogoś kto nie zagrał zbyt wiele bo doznał kontuzji? Większej głupoty dawno nie czytalam. Jak można pisać że to nietrafiony transfer skoro nie ma podstaw by tak uważać, zawodnika można ocenić jak zagra kilka spotkań a czasami nawet i więcej. Jeśli ktoś pisze takie bzdury to nie zasługuje na nic innego jak na doze ironii i sprowadzenie go na ziemię. Oceń kogoś jak pokaże co potrafi a nie w takiej sytuacji w jakiej się znajduje. Co on jakims jasnowidzem jest czy wróżbita że już wie czy to dobry transfer? Proszę cię.
No kurde a już myślałam, że mamy zawodnika na lata a tu nici. No ale trzeba się z tym pogodzić skoro Ty mówisz, że to stracona kasa no to nie pozostaje nam nic innego jak cie posłuchać. Może lepiej go sprzedać juz zimą, przecież i tak nie gra a kasa się przyda i może kogoś kupimy.... Kurcze następnym razem jak będziemy chcieli kogoś kupić to zarząd powinien koniecznie się z tobą skonsultować.. bo wtedy unikniemy niepotrzebnego transferu. .
Nie ma co rozdawać pucharów w grudniu bo sezon jest długi a teraz w angielskiej czeka piłkarzy maraton. Kryzys może przyjść w każdej chwili i nic na daną chwile nie jest pewne. To tylko sport. Aczkolwiek mnie osobiście cieszy ich dobra gra i mam nadzieje że utrzymają ją jak najdłużej. Liczę na to ze zgarną na własnym podwórku Mistrza i Puchar, co do LM to miłe widziany byłby finał Barca v City z ostatecznym triumfem naszych :-) byłoby idealnie :-)
0
No to chyba koniec emocji w meczu Bayern v BVB. Z tak grającym Dortmundem nie sądzę by Bayern miał jakiekolwiek problemy. Mam nadzieję że się mylę bo liczyłam na ciekawy mecz.
2
A wes wypluj to i nie mów na głos bo jeszcze się spełni. Aguero to jeden z moich ulubionych piłkarzy i to byłaby dla mnie niemiła informacja gdyby tam zagrał. Mam nadzieję że zostanie w City. Poza tym wątpię by Real brał zawodnika w tym wieku, oni raczej stawiają na młodszych a w przyszłym roku Kun będzie miał 30 lat.
4
Jak dla mnie karnego być nie powinno. Nie dość że sędzia doliczył 8 minut niewiadomo czemu to jeszcze widział faul ...
2
No niestety z tymi reklamami jest co raz gorzej. Niedawno tez miałam tak ze pojawiła się taka reklama z jakimś video a iksa by to zamknąć nigdzie nie było. Musiałam wyjść. Albo wchodzisz na główną zamykasz reklamę by potem wejść na ramble i znowu zamykać tą samą reklamę. Takie błędne koło, co odświeżysz stronę to od nowa musisz "walczyć" z tą reklamą. Błędne kkoło.
3
Fajne pytania, miło poznać z innej strony Andresa. Super by było jakby takie pytania zadano takze innym naszym piłkarzom :-)
0
Brawo Ty za tą wypowiedź! Na gorze strony juz ktoś niby pisze ze no super itp ale przecież mając taką kasę może kupić każdego .... ręce opadają
2
No tak żebyś znów mógł błyszczeć i czuć się jak gwiazda. Może jeszcze frytki do tego?
0
Czepiam się? W przeciwieństwie do Ciebie bronie prawdy a nie pisze coś by tylko napisać nawet jeśli mija się to z prawdą. A cieszyć to ja się będę po sezonie jak coś wygramy bo rekordy, brak porażek i inne statystyki nie dają pucharów.
0
Serio? Nie wiedziałam, patrz moje niedopatrzenie....
Za ubiegły sezon ale grane w tym sezonie także zalicza się jako zwycięstwo/porażka również do tego sezonu.
0
Nie zabrzmiało jak ironia xD raczej jak złośliwość ze co to za sztuka
1
Z jakimi wami? To ty podajesz nieprawdziwe informacje i brniesz w to dalej. Czy ci się to podoba czy nie superpuchar zalicza się do sezonu i nie jest meczem towarzyskim. Wiec przestań pisać głupoty.
0
Co ty nie powiesz. Powtarzanie tych bredni niektórym weszło w krew. Same pieniądze nie grają, trzeba umieć to ułożyć by każdy element pasował. Przypominam ci, ze City ma kasę od dawna a jakoś nigdy nie grali tak jak teraz : efektywnie i skutecznie. United tez ma kasę i nazwiska a jakoś nie idzie to w parze z wynikami i co najważniejsze stylem gry.
0
Kevin i 2-0 City ;-))))
1
A co mają do tego złośliwi? Prawda jest taka, że nie jesteśmy drużyną, która nie przegrała meczu w tym sezonie bo Superpuchar nie był meczem towarzyskim tylko o stawkę. Podając info ze jesteśmy niepokonani jest kłamstwem i tyle a nie złośliwościa.
0
Do dziś laska jest wspominana w teleturnieju dzięki tej głupocie jaką palnęła.
0
Tu jest więcej informacji na ten temat.
http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/mundial-2018,fifa-grozi-hiszpanii-wyrzuceniem-z-mistrzostw-swiata,artykul,835895,1,13493.html
66
FIFA wysłała list do RFEF (hiszpańska federacja), że jeśli państwo nie przestanie ingerować w sprawy związku, Hiszpania może zostać wyrzucona z mundialu w Rosji ‼
Źródło: KrecidloTwitter
0
Wiesz no zawsze możesz zaryzykować xD kto wie to tylko sport ;) ja mówię ze swojej strony, że bym na nich nie postawiła ;)
0
No ja mam nadzieję że nic poważnego u Matsa, jak przeczytałam początek ze trenował indywidualnie to szybsze bicie serca
0
Nie warto. Skra ma już pewny półfinał wiec różnie może być z tym meczem, normalnie ciężko się im gra z Rosjanami a co dopiero w takim meczu gdzie nic nie muszą.
0
Może ten co go usunął wstał dziś lewą nogą i mu się twój żart nie spodobał ;)
0
Bunt buntem ale mowa jest o tym czy jego transfer to strata pieniędzy czy nie. Ty wydales osąd ze to stracone pieniądze a tak naprawdę twoje stwierdzenie nie jest oparte na żadnych fundamentach bo gość nie zdążył pokazać na co go stać tak więc twoja ocena jest na wyrost i jest mega niesprawiedliwa. Piłkarza się ocenia przede wszystkim za grę. A tej u nas nie było w jego wykonaniu za wiele wiec może wstrzymaj się ze swoimi wrozbami do czasu aż zobaczymy jak mu pójdzie w najbliższym miesiącach. Będzie potrzebował czasu bo jest nowy i po poważnej kontuzji i to też trzeba wziąść pod uwagę. Moze zamiast wieszać na nim psy nim cokolwiek zrobił wypadałoby dać mu szansę i go wesprzeć bo w końcu gra dla nas a każdemu Cule chyba zależy na tym by przychodzący piłkarze dobrze się u nas czuli i szybko złapali rytm,
18
Przewaga City nad Arsenalem: 19 pkt
Przewaga Arsenalu nad ostatnim Swansea: 18 pkt.
To się porobiło xD
0
A co ma piernik do wiatraka? To nie znaczy że trzeba mówić że to był nietrafiony transfer,.jak zagra kilkanaście meczów to wtedy można ocenić. A ty odbiegasz od tematu. Ja mówię o tym czy się sprawdzi u nas i że trzeba dać mu szansę się wykazać jak wróci a wtedy oceniac a nie czy to była jego wina z kontuzją czy nie. Jedno nie ma nic wspólnego z drugim
0
Wes przestań gadać głupoty. Jakie wyrażenie zdania??! Jak można oceniać kogoś kto nie zagrał zbyt wiele bo doznał kontuzji? Większej głupoty dawno nie czytalam. Jak można pisać że to nietrafiony transfer skoro nie ma podstaw by tak uważać, zawodnika można ocenić jak zagra kilka spotkań a czasami nawet i więcej. Jeśli ktoś pisze takie bzdury to nie zasługuje na nic innego jak na doze ironii i sprowadzenie go na ziemię. Oceń kogoś jak pokaże co potrafi a nie w takiej sytuacji w jakiej się znajduje. Co on jakims jasnowidzem jest czy wróżbita że już wie czy to dobry transfer? Proszę cię.
7
No kurde a już myślałam, że mamy zawodnika na lata a tu nici. No ale trzeba się z tym pogodzić skoro Ty mówisz, że to stracona kasa no to nie pozostaje nam nic innego jak cie posłuchać. Może lepiej go sprzedać juz zimą, przecież i tak nie gra a kasa się przyda i może kogoś kupimy.... Kurcze następnym razem jak będziemy chcieli kogoś kupić to zarząd powinien koniecznie się z tobą skonsultować.. bo wtedy unikniemy niepotrzebnego transferu. .
0
I tak co roku.
11
"nie ujmuje mu niczego" a przed tym zdaniem same słowa ujmujące tego czego dokonał: bo pieniądze, bo dobry skład. Trochę zaprzeczasz sobie.
0
Nie ma co rozdawać pucharów w grudniu bo sezon jest długi a teraz w angielskiej czeka piłkarzy maraton. Kryzys może przyjść w każdej chwili i nic na daną chwile nie jest pewne. To tylko sport. Aczkolwiek mnie osobiście cieszy ich dobra gra i mam nadzieje że utrzymają ją jak najdłużej. Liczę na to ze zgarną na własnym podwórku Mistrza i Puchar, co do LM to miłe widziany byłby finał Barca v City z ostatecznym triumfem naszych :-) byłoby idealnie :-)
0
Dlatego to była ironia :p