Dziś nie wolno juz mieć z kimś sprzeczki lub broń Boże się z tym kimś nie zgadzać w jakiejś kwestii jeśli gracie w tej samej drużynie, bo potem w mediach rośnie saga i żyje własnym życiem. Panowie pewnie dawno temu usiedli i wyjaśnili sobie to i owo ale pismaki przy każdej okazji dorzucają 5 groszy.
Przedstawiłes argumenty piłkarskie a przecież nikt tu nie krytykuje jego gry w piłkę czy nie umniejsza wkładu w nasze sukcesy. Krytykuje się tu postawę jako człowieka jego pazerność, będzie się kłócił o ostatni grosz byle wyjść na swoje. Zero klasy i szacunku a to z piłką nie ma nic wspólnego zwłaszcza że sam się fair nie zachował gdy trwała ta szopka z jego transferem.
Messi jak dla mnie za wysoka nota. Jakby nie patrzeć to po jego stracie padła bramka a potem też często się mylił i tracił. Co pokazują statystyki. Jeśli zagrałby tak inny piłkarz to byłaby nota 6. Ale jak widać panują tu standardy że +1 za nazwisko chyba bo inaczej nie da się tego ocenić. Traktujmy i oceniamy wszystkich na tyle na ile zasługują/na równi. To że ktoś sie stara czy próbuje nie znaczy że trzeba mu podnosić za to ocenę bo z takich prób poszła właśnie kontra bramkowa a mogło to zaważyć o 3 pkt, bo jednak sporo zajęło nam wyrównanie
No właśnie ale zauważyłam że w Polsce jest taka tendencja do tego że psy są najważniejsze a reszta zwierząt gdzieś tam w tyle. Nawet w tych śniadaniowych programach non stop o psach jakby innych zwierząt domowych nie było.
Jak nie ma sensu to nie zaczynaj znów tego tematu. Przycichło o tym wiec nie wywołuj wilka z lasu bo znów zaraz się zlecą obrońcy jednej albo drugiej strony.
Nawet nie chce o tym myśleć, dlatego z kim by Real nie grał to jestem za tamtymi, żaden inny widok jak Realu wznoszacego puchar LM by mnie tak nie odrzucił. Koszmar. Juz samo to, że zostali jako pierwsi tymi, którzy obronili LM przyprawil mnie o mdłości i ból dupy, nie będę ukrywać.
Zdecydowanie PSG ma wygrać, nawet nie ma o czym rozmawiać. Jeszcze nie daj Boże, Real by zdobył LM po raz trzeci to bym chyba wyszła z siebie i stanęła obok. Nie ma mowy. Najlepiej niech odpadają najszybciej jak sie da. Z kim by grali zawsze będę za tymi drugimi.
Jest dobrze jak jest i po co to zmieniać? Jeszcze nam tu spamu od obcokrajowców brakuje. A tak by było, bo nie rozumieli by nic z naszego języka i by pisali sami sobie. Jak ktoś wyżej zauważył mają swoją stronę w swoim kraju to wystarczy. Ile razy była tu spina że ktoś coś dodaje w innym języku i wiele osób tego nie rozumie a co dopiero jakby pojawiały się takie komentarze notorycznie. Czasami można przedobrzyć a lepsze jest wrogiem dobrego.
Nie rozumiem tego umniejszania wkładu Neymara do drużyny. Chyba nie trzeba przypominać ile dał drużynie, ile mieliśmy radości z jego gry i MSN l, którego bał się cały piłkarski świat i nam zazdrościł. A teraz wielu chce za wszelką cenę nie wiedzieć czemu pokazać że jest nam zbyteczny i dobrze że poszedł. Trochę obiektywizmu by się przydało. Owszem Alba dużo zyskał na jego odejściu ale nie wiemy jak by wyglądała gra gdyby Ney został. Póki co z jego zastępcy Dembele nie mamy pociechy przez urazy a gdyby był Neymar to napewno byłoby jeszcze lepiej. Mimo że od nas odszedł to świetny piłkarz i kazdy klub by go mile widział w swoich szeregach.
Coś się zepsuło. Ja tak samo miałam 3 nieprzeczytane i odznaczylam jako przeczytanie a pisze, ze jedna nieprzeczytana i mimo że odznaczam to ciągle jest ta jedynka.
Może nigdy nie miał powodu by przyglądać się strefie spadkowej bo Barca zawsze bije się o sam szczyt. Ja szczerze mówiąc nie bardzo zwracam uwagę na to ile jest drużyn, które spadają. Ledwo wiem kto spada. Interesuje mnie co się dzieje na górze.
2
Słynny tatuś Alinki z Miodowych lat. Aż dziwnie mi się bedzie oglądało teraz odcinki z jego udziałem :/
0
Heh xD Dzięki :)
1
Kocham wywiady z nim tak mądrze mówi :-)
2
Dziś nie wolno juz mieć z kimś sprzeczki lub broń Boże się z tym kimś nie zgadzać w jakiejś kwestii jeśli gracie w tej samej drużynie, bo potem w mediach rośnie saga i żyje własnym życiem. Panowie pewnie dawno temu usiedli i wyjaśnili sobie to i owo ale pismaki przy każdej okazji dorzucają 5 groszy.
0
Nie ma za co! ;)
14
Dla zainteresowanych, na TVP sport BarçaTV i wywiad z Iniestą :)
0
To po to byś mógł się przyzwyczaić przed meczem z Chelsea. Tam nie będzie inaczej
0
To się nazywa manipulacja mediami. Ktoś, gdzieś coś nie doczytał albo czytał z jakiegoś szitu i wkleja to dalej a potem pół kraju w to wierzy.
0
Przedstawiłes argumenty piłkarskie a przecież nikt tu nie krytykuje jego gry w piłkę czy nie umniejsza wkładu w nasze sukcesy. Krytykuje się tu postawę jako człowieka jego pazerność, będzie się kłócił o ostatni grosz byle wyjść na swoje. Zero klasy i szacunku a to z piłką nie ma nic wspólnego zwłaszcza że sam się fair nie zachował gdy trwała ta szopka z jego transferem.
1
Messi jak dla mnie za wysoka nota. Jakby nie patrzeć to po jego stracie padła bramka a potem też często się mylił i tracił. Co pokazują statystyki. Jeśli zagrałby tak inny piłkarz to byłaby nota 6. Ale jak widać panują tu standardy że +1 za nazwisko chyba bo inaczej nie da się tego ocenić. Traktujmy i oceniamy wszystkich na tyle na ile zasługują/na równi. To że ktoś sie stara czy próbuje nie znaczy że trzeba mu podnosić za to ocenę bo z takich prób poszła właśnie kontra bramkowa a mogło to zaważyć o 3 pkt, bo jednak sporo zajęło nam wyrównanie
0
Jeśli to prawda to podsumuje to tylko tak: Takiemu zawsze będzie mało.
0
A gdzie był w sobotę??
Ciekawe,.nad nami zwycięstwo jest możliwe ale nad Realem już takie nie było.
0
Widzisz dla ciebie bzdeta a dla innego już nie. To że coś dla ciebie takie jest nie oznacza że dla.kqzdego być musi. Bez odbioru.
0
Zabawne ze boki zrywać. Może po prostu nikt inny nie czyta twoich wypowiedzi dokładnie,
0
Zabrzmiało to tak *człowiek się do psa przywiązuje" jakby do innych zwierząt już nie.
0
No właśnie ale zauważyłam że w Polsce jest taka tendencja do tego że psy są najważniejsze a reszta zwierząt gdzieś tam w tyle. Nawet w tych śniadaniowych programach non stop o psach jakby innych zwierząt domowych nie było.
3
Nie tylko do psa. Jeśli masz jakieś zwierzę wiele lat to się przyzwyczajasz.
3
Pamiętacie? To się nazywa dobra znajomość preferencji strzałów kolegi z reprezentacji :)
https://www.instagram.com/p/BeWzbicAW66/
8
Jak nie ma sensu to nie zaczynaj znów tego tematu. Przycichło o tym wiec nie wywołuj wilka z lasu bo znów zaraz się zlecą obrońcy jednej albo drugiej strony.
0
W kwestii tenisa rzadko się mylę. I dziś jest podobnie.
0
To byłoby zbyt piękne by Tomek wygrał z Federerem. Założę się że spuchnie zaraz, obym się myliła.
1
Nawet nie chce o tym myśleć, dlatego z kim by Real nie grał to jestem za tamtymi, żaden inny widok jak Realu wznoszacego puchar LM by mnie tak nie odrzucił. Koszmar. Juz samo to, że zostali jako pierwsi tymi, którzy obronili LM przyprawil mnie o mdłości i ból dupy, nie będę ukrywać.
4
Zdecydowanie PSG ma wygrać, nawet nie ma o czym rozmawiać. Jeszcze nie daj Boże, Real by zdobył LM po raz trzeci to bym chyba wyszła z siebie i stanęła obok. Nie ma mowy. Najlepiej niech odpadają najszybciej jak sie da. Z kim by grali zawsze będę za tymi drugimi.
0
Jest dobrze jak jest i po co to zmieniać? Jeszcze nam tu spamu od obcokrajowców brakuje. A tak by było, bo nie rozumieli by nic z naszego języka i by pisali sami sobie. Jak ktoś wyżej zauważył mają swoją stronę w swoim kraju to wystarczy. Ile razy była tu spina że ktoś coś dodaje w innym języku i wiele osób tego nie rozumie a co dopiero jakby pojawiały się takie komentarze notorycznie. Czasami można przedobrzyć a lepsze jest wrogiem dobrego.
0
U mnie nadal jest zepsute.
22
Pęknie obrazki dodane przez Rafe jak i innych piłkarzy Barcy na instagramie, aż żal, że nas opuszcza.
https://www.instagram.com/p/BeQ6lLCB471/
https://www.instagram.com/p/BeQ9iHrjzuu/
https://www.instagram.com/p/BeQ8f_WhG1i/
https://www.instagram.com/p/BeQ7B1NDyCT/
3
Nie rozumiem tego umniejszania wkładu Neymara do drużyny. Chyba nie trzeba przypominać ile dał drużynie, ile mieliśmy radości z jego gry i MSN l, którego bał się cały piłkarski świat i nam zazdrościł. A teraz wielu chce za wszelką cenę nie wiedzieć czemu pokazać że jest nam zbyteczny i dobrze że poszedł. Trochę obiektywizmu by się przydało. Owszem Alba dużo zyskał na jego odejściu ale nie wiemy jak by wyglądała gra gdyby Ney został. Póki co z jego zastępcy Dembele nie mamy pociechy przez urazy a gdyby był Neymar to napewno byłoby jeszcze lepiej. Mimo że od nas odszedł to świetny piłkarz i kazdy klub by go mile widział w swoich szeregach.
2
Coś się zepsuło. Ja tak samo miałam 3 nieprzeczytane i odznaczylam jako przeczytanie a pisze, ze jedna nieprzeczytana i mimo że odznaczam to ciągle jest ta jedynka.
0
Grigor Dimitrov!
2
Może nigdy nie miał powodu by przyglądać się strefie spadkowej bo Barca zawsze bije się o sam szczyt. Ja szczerze mówiąc nie bardzo zwracam uwagę na to ile jest drużyn, które spadają. Ledwo wiem kto spada. Interesuje mnie co się dzieje na górze.