10

Tego Trzeciaka nie da się słuchać bez kitu. Takie farmazony pociska jakby pierwszy raz futbol oglądał.

0

I tu właśnie tkwi błąd. Jeśli wprowadzili ten zakaz to wg mnie powinni być konsekwentni i powinien obowiązywać wszy sklepy a nie wyjątki od reguły.

0

Oczywiście się mylisz bo na wstępie zapytałeś o nasze zdanie w tych tematach. Ja nie odpowiadałam na twoją opinię tylko wyraziłam swoją własną co myślę o zakazie. Tyle filozofii.

19

Że też chciało ci się pisać taki esej. Podziwiam. Wypowiem się krótko co do pierwszego tematu. Ja jestem za zakazem handlu w niedzielę. I właśnie dlatego że jest 6 pozostałych dni w tygodniu by zrobić zakupy, słyszałam też od kilku osób pracujących w sklepach że dla nich to fajny pomysł i mogą odpocząć i spędzić ten czas z rodziną lub cokolwiek innego zrobić na co czasu nie mają na tygodniu. W innych krajach się sprawdza to czemu u nas nie może ?

0

Czyli jego słów nie możemy brać na serio bo nawet jeśli mu coś powiedział to i tak nie powie prawdy. Tak brzmią jego słowa, dziwny kontekst.

0

Wstydzilbys się tak pisać... brzmi to tak jakbyśmy mieli jakiegoś frajera za 5 złotych w bramce. Mega niesprawiedliwe. Zwłaszcza po tym jak Mats nam ratował tylek tyle razy w tym sezonie. Takie pragnienia może mieć kibic drużyny, w której gra ręcznik zamiast bramkarza albo jakiś średniak a nie jak my, którzy mamy w bramce klasowego bramkarza w świetnej formie...

1

Przepraszam bardzo a co ma do tego system wartości? O co ci tak naprawdę chodzi? Czy on w tym programie obraża kogoś, robi z siebie niedołężnego, niepełnosprawnego? Nie. Pogra trochę, poudaje i ma z tego kupę kasy nic więcej. O to chodzi w takich programach. A żaden system wartości czy zasad nie ma tu nic do rzeczy, można mieć inne poglądy a udawać co innego byle zarobić, taki jest świat i ktoś taki jak on ma dobrze, śpi na kasie, wszystko się mu udaje, jest zdrowy, ma rodzinę. Czego chcieć więcej? W domu jest sobą a tam robi wszystko pod publikę . Tyle. A ty traktujesz to chyba zbyt serio i poruszasz temat jakichś wartości, które nie mają tu nic do rzeczy. To tylko biznes nic poza. Nikt tam nie pokazuje siebie na codzień tylko kreuje się tak by ktokolwiek chciał to oglądać. Proste. Nikogo wartości nie obraża ani swoich własnych tez nie.

3

To jest umiejętność ustawienia się bo jak to nazwać inaczej? Gość ma swój program i zarabia na tym nie mała kasę i co go wszystko inne obchodzi. Na nic nie narzeka. Ty uważasz ze robi pośmiewisko i może tak jest ale co z tego? Jednak to on jest górą bo pieniądze na koncie się zgadzają a chyba o to w tym chodzi a reszta to mało ważna. Dziś bez pieniędzy daleko nie zajedziesz. Teraz jak nie robisz z siebie debila albo nie jesteś ładny to kariery nie zrobisz. Takie są realia i dawno ludzie przestali się przejmować opinią innych bo jeśli miałby to robić to by siedzieli w domu na dupie i narzekali ze nie mają kasy. Dziś trzeba myśleć o własnej dupie i by tobie było dobrze a nie o tym co kto myśli o tym co robisz.

0

No cóż, szkoda mi Serba, powroty zawsze są trudne ale w jego przypadku wygląda na to, że czeka go muuultum pracy by zbliżyć się chociaż do swojej formy. Wczoraj jak wygrał 2 seta to byłam pewna że ogarnie mecz i wygra. A tu 3 set jednostronny dla Daniela. Ewidentnie widać duże mankamenty w grze Djoko. Oby wrócił do swojej najlepszej dyspozycji bo tak będzie monotonia i zwycięstwa tylko Federera...

0

TVP sport chyba żeński pokazuje z tego co wiem a Polsat męski , jeśli ma być to super

3

Ty robisz dokładnie to samo, wierzysz we wszystko co swego czasu podawały media. I co lepszy jesteś? Łyknąłeś jak pelikan doniesienia szmatławców i śmiesz oceniać innych. Byłeś w Barcelonie i widziałeś że Marc latał do biura na skargę? A może Bravo ci napisał smsa że to prawda?! Gdyby tak było to myślę że Claudio miałby urazę do Niemca a nie zauważyłam tego kiedy Niemcy grali z Chile a między panami panowała przyjazna atmosfera. Także skończ swoje wywody bo to Żałosne.

1

Jestem ciekawa tego meczu i dyspozycji Novaka i liczę że Polsat sport puści akurat ten mecz :)

26

Kup dziś na zapas a nie żyjesz z dnia na dzień. Nie rozumiem tego. Ludzie się zachowują jakby ta niedziela bez otwartych sklepów trwała miesiąc i co oni poczną? Macie 6 dni w tygodniu gdzie można kupić wszystko i w niedzielę masz co jeść.

0

Ciekawe kto wpadł na taki pomysł. Beznadzieja. Jakby rzeczywiście była jakaś żałoba ...

0

Nie wiem czy zauważyłeś ale to nie są imprezy typy dyskoteki tylko gale wręczania nagród. A jeśli twoje dziecko dostaje nagrodę to dlaczego rodzic nie może być tego świadkiem? Bo tobie się to nie podoba?! Może nawet chodzić z babką i dziadkiem, to jego rodzina i ma prawo do oglądania swojego syna/wnuka jak dostaje nagrodę za to czy tamto. To twoje myślenie jest takie że jak mamy 21 wiek to ojciec nie może zobaczyć jak jego syn spełnia się i dostaje za to nagrodę. Ja to mogę powiedzieć że co to za czasy że ktos przywala się do tego, że ktoś inny ma ścisłe relacje z rodziną, no jak on może ich wszędzie zabierać, i mieć takie bliskie relacje ze chce by było z niego dumni i oglądali na żywo jego sukcesy. No straszne... To piękne ze w dzisiejszych czasach gdzie każdy goni za pieniądzem często zapominając o bliskich, on ma te wartości rodzinne ponad to. I do czego jak czego ale do tego się przywalac to jest głupie. Jesli dla kogoś rodzina jest najważniejsza to dobrze o nim świadczy. Tak być powinno. Można mieć do niego pretensje o wiele rzeczy ale o rodzinę i ich relacje to przegięcie.

0

Może dlatego że Messi ma żonę a Neymar nie? Messi z Antonella jest związany od dawna i logiczne że jak ją ma to na takie imprezy idą razem a Neymar niby jest z Bruną ale schodzili się i rozchodzili a ona ma swoją karierę więc nie lata za nim gdzie się da. A jako że ojciec Neya jest też jest menagerem to z kim innym miałby chodzić na takie imprezy?!

Szukanie dziury w całym ...

0

Jak kiedyś piłam kawę to Nescafe 3w1. Wg mnie dobra.

0

Myślę dokładnie tak samo ;) to chore by własny kibic na swoim stadionie gwizdał na swojego zawodnika... To kto ma go wspierać jak nie swoi kibice ?!

1

Ostro grasz, lubisz ryzyko widzę :) życzę Ci wygranej oczywiście ale małe szasne

0

Dziękuję właśnie o to chodziło :)

2

To hasło jest wizytówką naszego klubu i wszystkiego co nas dotyczy i gdzie Barca jest. Owszem hasło mialo swój początek poprzez politykę ale dziś odnosi się do ogółu klubu i wszystko co robi klub idzie w parze z tym przesłaniem.

Kibic kory gwiżdże na własnego zawodnika jest debilem i tyle. Po to się przychodzi na stadion? By zachowywać się w ten sposób? Czy taki delikwent myśli że jak pogwizdze to nagle piłkarz zacznie grac lepiej?! Wręcz przeciwnie. Może Andre nie jest piłkarzem na nasz klub, może za wysokie progi dla niego, ale to nie znaczy że jest to jego wina i trzeba go gnoic... Jeśli kibic własnej drużyny na niego gwiżdże to kto ma go wspierać?

35

W takim klubie jak Barca gdzie widnieje hasło : 'Wiecej niż klub", powinno się je stosować i wspierać swojego zawodnika w każdej sytuacji a nie na własnym stadionie, swoi kibice gwiżdżą na niego, no coś jest nie tak. To nikomu nie pomoże ...

0

Tu nie o to chodzi w co ja wierzę tylko o to, że to jest sport i wszystko się może zdarzyc, nawet nasza porażka z nimi. Nie gramy jakiegoś kosmosu przecież że to takie oczywiste że wygramy. W dwumeczu wszystko jest możliwe. Real nie przez przypadek wygrywał tyle razy te rozgrywki. Mają kupę szczęścia i właśnie ono też może mieć wpływ na wynik jeśli by zagrali z nami. Jakaś bramka na wyjeździe itp i już masz. Podwójne nieszczęście mianowicie odpadamy z LM i to z Realem... To jeden z najlepszych klubów na świecie i choćby niewiem w jakim było kryzysie to mecze z nami są zupełnie inne. Ja tam wolę nie ryzykować.

9

Nie rozumiem te pewności, że jak na nas trafią to z pewnością ich przejedziemy. A co zrobisz jak odpadniemy z nimi?

0

Może myślał że nikt nie będzie az tak się wgłębiał i z marszu uznają ze przyczyną śmierci był wybuch. Niezła historia

0

Niezłą wyobraźnię trzeba mieć żeby wpaść na taki pomysł by zacierać ślady w ten sposób.

6

Okropnie smutne i wzruszające słowa ...; (

0

Mnie trochę rozśmieszyło to video xD niecodziennie widzi się piłkarza na zakupach na hulajnodze, zwykle zakupy w auto i elo.

0

Ja nie musiałam widzieć zdjęć, na tym video dosc wyraźnie widać sylwetkę naszego portero :D dość charakterystyczny jest i też mi się kiedyś przewinęło jego zdjęcie na tej hulajnodze,.chyba często się nią porusza po mieście. Ekonomicznie :)

0

No i ? Przeszkadza ci taki wpis?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?