52

To dziwne co piszesz bo państwo Digne są małżeństwem od 2014 roku. Zdjęcie pochodzi z tamtejszej sesji.
https://mobile.twitter.com/WAGsFCBarcelona/status/753229174018453505

0

No dokładnie, Bazylea miała swoje szanse i to lepsze niż MCFC. Chyba kwestia umiejętności i skuteczności. City jak ma szansę to strzelają a tamci się cykali i dlatego jest jak jest. Z resztą ekipa Pepa w dobrej formie a czasami czego ssię nie dotkniesz zamieni się w złoto. Tak było też w przypadku bramki Aguero.

0

Bazylea wcale nie jest tak słaba jak piszesz. Po prostu City co uderzy na bramkę to wpada. Wynik nie odzwierciedla gry. Przynajmniej do tej pory.

0

Ja tam nie żałuję bo Norwegów nie lubię i im mniej ich na miejscach medalowym tym lepiej ;)

2

Tak Svindal startował po zjeździe był 2 ale slalomu nie ukończył. Najlepszy z Norwegów był Jansrud na 7 miejscu.

3

Marcel Hirscher zdobywa swoje pierwsze złoto olimpijskie w karierze! Alexis Pinturault srebro. Victor Muffat-Jeandet z 29. miejsca po zjeździe awansował na pozycję dającą brązowy medal!

Jednym słowem slalomisci rządzili w superkombinacji.

Najbardziej cieszy mnie to złoto dla Austriaka, którego mu brakowało. A przed nim jeszcze dwie koronne konkurencje gdzie będzie faworytem do złota.

0

Ja myślę że Real wygra. Potrafią się spiąć w LM

1

Legenda! A ciągle te wyniki może poprawić, na IO widać forma świetna. Wiatr trochę rozdaje karty ale dziś Francuz dał mu radę :)

3

Brawo Celta! 2-1. Trzymać!

0

Miało być śmiesznie a nie wyszło . Ups

0

Dziś jest tyle możliwości że jeśli nie ogladam Realu to mogę wybrać masę innych rzeczy

0

Wszelkie pogramy show z dziećmi nie są dla mnie. Denerwują mnie ci zarozumiali gówniarze. Wszystko typu voice kids, Masterchef junior itp itd jest dla mnie do kitu i mało sprawiedliwe i uczciwe. Nie od dziś wiadomo że dzieciom nie powie się tego co by powiedzieli dorosłemu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Wyobraź sobie że kibice mieszkają też poza Warszawą i Madrytem. Wiem pewnie to dla ciebie szok ale jednak tak jest. A tak na poważnie następnym razem nie pisz w imieniu wszystkich bo guzik wiesz czy tak jest a przedstawiasz coś bo ty tak uważasz. A ja osobiście znam wiele osób, które nie są kibicami tych 2 drużyn ale nie czują do nich nienawiści tylko są neutralni. A takie brednie rażą po oczach. Używanie pewnych słów jest kluczowe.

4

Gdzie i kiedy przeprowadziłes taki sondaż i wiesz ze każdy kibic nie sympatyzujacy ani z Realem ani z Legia, nienawidzi ich?

1

Nie wiem jak inni ale ja widzę w tym filmie/serii filmów magię, odskocznie od świata realnego. Film, który sprawia, że możesz się w nim zatracić i odbiec od tego co na codzień. Zwłaszcza pierwsze części mają to w sobie, kiedy wychodziły w kinach byłam dzieckiem i wyobrażałam sobie jakbym ja mogła być w takiej szkole magii, a dla dziecka to coś wielkiego. Mam też właśnie sentyment do tych filmów z racji tego, że są to filmy mojego dzieciństwa :) Myślę że wystarczająco odpowiedziałam ci na twoje pytanie ;-)

0

Komu będziecie kibicować na IO najbardziej? (Pytam o polskie typy ale też inne nacje)

1

Dobrze ze dopisales ostatnie zdanie bo nie chciało mi się wchodzić na ten link żeby sprawdzić czemu może być prorocza :)))))

5

Też miałam takie wrażenie patrząc na ten filmik https://www.instagram.com/p/Be84IHbAhxL/

0

Masz foto?

0

Kiedyś oba oglądałam, teraz żadnego i to od wielu miesięcy, także ciężko mi wybrać który lepszy bo nie wiem co tam się teraz dzieje.

0

Sama droga to trochę mało bo to element co występuje w wielu teledyskach. Nie kojarzysz jeszcze jakiegoś szczegółu ? Czy spiewa facet czy kobieta? Kto występuje w teledysku. Skoro pamiętasz że był to hit to moze coś jeszcze ?

0

Najlepszy możliwy z nominowanych. Gruszka trenuje GKS Katowice i średnio mu idzie, Kowal to już w ogóle szkoda komentować jego ostatnie wyniki jak id cały sezon ligowy mówi sam za siebie, także Belg jest najlepszym wyborem. Oby się wiodło i przywrócił naszą reprezentację na najwyższy poziom.

0

Dziękuję!

0

No to masz odpowiedź. Lepiej chyba powalczyć o młodego i perspektywicznego piłkarza jakim jest Kane niż wydawać mnóstwo kasy na 30latka który niewiadomo ile pogra na wysokim poziomie, a jeśli się okaże że za rok albo dwa spuści z tonu, albo będą się pojawiały częste urazy co w tym wieku jest prawdopodobne, a młody zawodnik daje gwarancję że mimo że wydasz dużo kasy to może grać w klubie latami. A w przypadku Lewandowskiego te pieniądze mogą się nie zwrócić. Dlatego Real zawsze stawiał na młodych piłkarzy właśnie po to by mieć zapewnioną przyszłość a nie kogoś na rok czy dwa. Nie po to się wydaje tyle kasy by za chwilę znów szukać napastnika. A napewno Bayern zarząda sporej kasy żeby załatać po nim dziurę u siebie. A dziś ciezko będzie kupić kogoś tego pokroju co Polak za małe pieniądze. Pożyjemy zobaczymy co zrobią i czy złamią swoje zasady.

14

To że za stary to fakt a nie wymysl. Jak popatrzeć na politykę transferową Realu, to oni rzadko kupują kogoś mającego 30 lat i wyżej i to za tak duże pieniądze bo napewno Bayern jeśli go sprzeda to zarząda sporej sumki, w końcu to filar niemieckiej drużyny. A Lewandowski w tym roku bedzie miał 30 lat. Trudno uwierzyć że kupią kogoś w tym wieku no ale może są tak zdesperowani że nagną swoje rytuały.

71

Mats 4,5? To żart? Bez przesady, skoro innych ocenia się wyżej z racji fatalnych warunków to dlaczego nie przymknąć oko i na jego postawę, przecież grał w tych samych warunkach co reszta. Nie zawinił przy bramce wg oceniającego a ocena taka jakby puścił ze 2 szmaty i co tam jeszcze. Trochę przegięcie. Wszystko jest trudniejsze grając w takich warunkach...

1

No i trzeci syn, po cichu liczyłam i życzyłam im córki :p

1

Napięcie owszem normalne ale jawne chamstwo to już nie.

35

FC Barcelona Ernesto Valverde pobiła rekord klubu pod względem najdłuższej serii bez porażki na start sezonu. To już 22 spotkania bez przegranej, pobity rekord z sezonu 2009/10. Rekord LaLiga – 32 spotkania Realu Sociedad
VIA Kręcidlo Twitter.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?