"Coutinho o sytuacji Barcelony w LaLidze: To bardzo trudne i długie rozgrywki. Musimy zachować koncentrację w każdym meczu, aby utrzymać przewagę i zdobyć mistrzostwo." Jak to pięknie brzmi "Musimy - My". Wspaniale mieć go u nas i przestać się martwić tym co by było gdyby.... Na szczęście mamy na 5 lat młodego wspaniałego piłkarza, który potrafi czarować na boisku :-)
Leo Messi zdobył 365. bramkę w LaLiga. Dzięki temu zrównał się z Gerdem Müllerem (365 goli dla Bayernu w Bundeslidze) na prowadzeniu w klasyfikacji najlepszych strzelców w czołowych pięciu ligach. By Kręcidło
Ja niestety myślę, że Lewandowski wygra a reszta będzie się biła o pozostałe miejsca na podium. Stawiam na drugim Stocha, na 3 Włodarczyk a na 4 Kubot. Mam nadzieje że się mylę. Bo jeśli to będzie jak co roku plebiscyt popularności to będzie jak pisałam wyżej a jeśli pójdą za sukcesami i rzeczywistym głosowaniem ludzi to może Kamilowi dadzą. Teraźniejsze zwycięstwa Stocha mogą zaostrzyć rywalizację. Gdyby liczyły się tylko głosy ludzi to byłoby super. Zobaczymy.
Jak dla mnie nie masz racji. Owszem wygrywając przybliży się do triumfu w całym turnieju ale nie zapominaj ze tu liczy się nota a nie pkt i nawet zakładając że Kamil dziś by wygrał to trzeba założyć, że może wygrać np. O 1 pkt i ta przewaga nadal będzie mała. I w ostatnim konkursie wszystko może się zdarzyć. To skoki narciarskie tu pogoda ma dużo do powiedzenia i niczego nie można być pewnym.
Tak napewno idą na osobę, której chcesz pomóc. Znam dziewczyne, która zbierała pieniądze na leczenie córki w USA i kiedy pasek zielony doszedł do końca i została uzbierana potrzebna kwota to ona dziękowała na Instagramie i pojechała do tych Stanów i dzis córka zdrowa.
Jak dla mnie nonsens by dodawać zdjecia/wpisy przez miesiące/lata by potem to usuwać. Jaki w tym sens? Usunąć się w cień nie oznacza by udawać, że Cię nie ma na świecie. Jeśli kończysz karierę to mimo to masz swoich fanów, którzy by chcieli wiedzieć co u ciebie słychać, jak ci się wiedzie po zakończeniu tej kariery. A to co zamieszczasz i ile to jest twój wybór. Chce się poświęcić rodzinie okej, nie musi siedzieć 24h na dobę w internetach i spamowac co i z kim robi, może dodać coś raz na miesiąc nawet. Samo to, że nie będzie musiał chodzić na treningi i grać juz jest czymś innym bo ten czas będzie mógł poświęcić rodzinie. Jest cała masa sportowców, którzy nie wyskakują ludziom z lodówek i chronią prywatne życie dodając coś od czasu do czasu właśnie dla swoich fanów, którzy zasługują na to by wiedzieć coś o nim, jak się czuje itp. Tak niewiele. Wybrał taki sposób życia wiec niesie to za sobą jakieś konsekwencje, a to ile pokaże światu zależy od niego. Jeśli kończy karierę nie znaczy ze nagle może się odciąć i ludzie o nim zapomną, fani są nimi do końca. To moje przemyślenia, a jeśli nie pasuje mu dzielnie się tym co się dzieje u niego z fanami to po co zakładał w ogóle konta na portalach społecznościowych? Busi tego nie zrobił i po problemie, a tak to wygląda dziecinnie.
Ale ze za co przepraszał? Bo nie rozumiem. Przecież to fakt, że chłopcy nie noszą sukienek. Nie mów, że ktoś się o to przyczepił do niego, że tak powiedział bo stracę wiarę w ludzkość ...
A mi się wydaje ze to nie jest konto prowadzone przez Busiego. Zdaje się na to kilka powodów, mianowicie: po pierwsze dziwne jest to, że to konto nie obserwuje swojej partnerki Eleny ani ona tez nie obserwuje tego konta, choć innych piłkarzy obserwuje. Po drugie jak się bliżej przyglądnac zdjęciom to opisy pod nimi są takie ogólne, ciężko znaleźć taki opis, który by był "ja z kimś tam, lub coś tam zrobiłem" i te zdjęcia były zwykle dodawane gdy ktoś je wcześniej dodał u siebie, nie widziałam by np zdjęcie grupowe gdzie jest kilka osób pojawiło się najpierw na tym koncie, tylko najpierw dodał je inny piłkarz a dopiero potem zostało dodane przez rzekome konto Sergio. A po trzecie i najważniejsze to stanowisko w sprawie portali społecznościowych przemawia za tym, że to nie jest jego konto. Jest negatywnie nastawiony do tego i wątpię by nagle zakładał konto i dzielił się na nim swoimi prywatnymi zdjęciami. Wygląda mi to na to, że ktoś założył od tak takie konto i reszta pomyślała ze to jego i tak urosła liczba obserwowanych.
Ja lubię City odkąd gra tam Aguero, jest to jeden z moich ulubionych piłkarzy, przez okazji lubię też Silvę i Toure a reszta zespołu ogólnie mi nie przeszkadza. Oglądałam ich kiedy w piękny sposób zdobyli mistrzostwo w doliczonym czasie dzięki bramce właśnie Kuna :-) także jest to już kilka lat :) a gdy usłyszałam że będzie ich trenował Pep to mnie jeszcze bardziej ucieszyło ;) Teraz ich mecze można oglądac codziennie, to nie tylko kasa ale też piękna dla oka i mądra piłka.
I co z tego ze ci zarobili sami kasę a tamci mają ja od kogoś? Nie zmienia to nic, chyba tylko twoje lepsze samopoczucie ze wydają własną kasę. A dla użytku wspólnego psują tak samo rynek transferowy jak ci drudzy. Wiec ogólnie rzecz ujmując nie ssą lepsi tylko dlatego ze wydają własną kasę, bo równie podbijają ceny na rynku. Trzeba patrzeć z tej strony a nie od kogo ta kasa, jeśli nie jesteś fanem Utd tylko mmałego klubiku, który nie wyłoży takiej kasy by się wzmocnić to wszystko ci jedno skąd te duże kluby mają kasę, jesteś po prostu zły ze operują takimi kwotami.
Jasnowidzem nie jestem więc nie wiem co będzie za x lat. Wiem tyle, że na dzień dzisiejszy pieniądze to nie wszystko bo jakoś nie widzę by w Europie dominowały kluby wspierane przez szejkow. Była poruszana kwestia tego ze psują rynek przez to ze wydają ciężkie pieniądze ale inne kluby tez wydają taką kasę wiec wychodzi na to samo. Koniec końców wynik jest ten sam. Po co ruszać temat który był, jest i będzie i nie mamy na to wpływu? Powinny dostać bana, ale nie dostały wiec po co ciągnąć temat w nieskończoność? Zmieni to coś? City gra fajną piłką i dlaczego komuś ma się to nie podobać? Miło jest popatrzeć na fajną, ułożona grę. Po co się wciskać sie w to, że ktoś tu lubi City bo Pep a PSG juz nie choć obie ekipy jadą na tym samym wózku? Lubi to lubi i co komu do tego? Bez sensu. Nie trzeba się ograniczać tylko do Barcy, to ze jestes jej kibicem nie znaczy ze nie możesz kibicować innej drużynie a to było zdziwieniem/pytaniem przewodnim tej dyskusji.
A co za różnica czy maja kasę od szejkow, czy sami zarobili przez x lat czy od świętego Mikołaja? Kasa to kasa i jeśli takie United wydaje grube miliony na piłkarzy i przez to rynek potem wygląda jak wygląda to czym się różni od City czy nawet PSG? Tak samo psują rynek i nie m to większego znaczenia. Po co zaglądać komuś do portfela skąd ma tą kasę a skąd nie? Kasa to nie wszystko jak pokazuje przykład United bo wyniki za tym nie idą, trzeba mieć jeszcze łeb na karku i umieć to poskładać tak by działało jako całość.
Dziś pieniądz rządzi światem i trzeba się do tego przyzwyczaić.
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. To kwestia subiektywna. Dla każdego wybór może być inny. Ja stawiam na Łukasza bo w dyscyplinie tenisa nie mieliśmy nigdy zwycięzcy najbardziej prestiżowego turnieju Wimbledonskiego. Nieważne czy w singlu czy deblu triumf to triumf poza nim była jeszcze cała masa innych osiągnięć i tytułów. Każdy kto się interesuje ten wie ile to znaczy.
Chyba nie czytałeś ze zrozumieniem, wyraznie napisane że Boniek skierował te słowa do Borka w programie Cafe Futbol. Boniek przyznał że dalby ten tytuł właśnie Łukaszowi.
Boniek w Cafe Futbol :"Plebiscyt Przeglądu Sportowego wygra Robert Lewandowski, bo jest najpopularniejszy. A przecież nie można do niczego porównać osiągnięcia Łukasza Kubota, który wygrał Wimbledon. Wiesz kiedy Polak następny raz wygra ten turniej? Kiedy Ciebie i mnie na pewno już nie będzie na świecie - takie słowa skierował Boniek w kierunku prowadzącego Mateusza Borka przyznając że dałby ten tytuł Kubotowi."
Zgadzacie się ze słowami Bońka? Kto wg was powinien wygrać ten plebiscyt? Ja osobiście po raz pierwszy chyba popieram go w 100%
No wtedy nie grał zbyt dobrze i może dlatego. Ale też ludzie w Barcelonie i jej kibice mają oczekiwania takie ze ktoś ma grać "juz teraz" na wysokim poziomie a przecież człowiek nie jest robotem i jednemu szybko wszystko przychodzi a drugi potrzebuje więcej czasu. Powiem tak warto było trochę poczekać by mieć dziś taki skarb w bramce!
Ale głupoty gadasz że aż ziemniaki w piwnicy gniją. Chyba to logiczne że bramkarza ocenia się na podstawie obronionych sytuacji czy zachowania pod bramką przy groźnych akcjach rywali. Nie ocenia się go tak jak piłkarzy z pola. Nie sądziłam że ktoś może myśleć w tak dziwny sposób. Jeśli bramkarz broni wszystko co leci w światło bramki stwarzające zagrożenie a przy tym daje pewność drużynie to robi wszystko co bramkarz powinien to tak jak oceniasz napastnika, jeśli wykorzystuje wszystkie sytuacje lub ich większość i daje druzynie zwycięstwo to z tego jest rozliczany. A chyba to jasne jak słońce że ocenia się zawodnika na podstawie tego czy wykonał zadania które miał wykonać a jeśli zrobi coś ponad to, zasługuje na dodatkową pochwałę. I nie ważne czy trwało to minutę czy 50. Mats wywiązał się ze wszystkiego z nawiązką i dzięki niemu nie straciliśmy bramki a kto wie co by było gdyby tak się stało. Oceniam wkład jego pracy w perspektywie całego meczu. Nie myślałam że ktokolwiek może się do tego doczepić. Jeśli każdy by myślał twoim tokiem to bramkarz nigdy nie powinien być ZM bo przecież nigdy jego interwencje nie będą trwały więcej niż 5 minut a mecz ma 90 ... Buhaha
Myślałam że tylko mi te oceny nie przypadły do gustu ale widząc opinie niżej stwierdzam że jest nas więcej. W ogóle to zdziwiło mnie ze pojawiły się tak szybko bo zazwyczaj trzeba czekać ze 3 dni. Mniejsza o to. Jak dla mnie jak kiedyś pisałam mecz składa się z dwóch połów a Messi dostaje miano ZM mimo że w pierwszej nie grał jakoś wybitnie. Ja przyznałam to miano Matsowi bo zagrał CAŁY mecz świetnie!
O widzisz a musisz czekać tylko do 13, a co gdyby Klasyk był wieczorem, cały dzień na szpilkach. Jakiś plus wcześniejszej godziny jest jednak xD Krótsze oczekiwanie :-)
28
"Coutinho o sytuacji Barcelony w LaLidze: To bardzo trudne i długie rozgrywki. Musimy zachować koncentrację w każdym meczu, aby utrzymać przewagę i zdobyć mistrzostwo." Jak to pięknie brzmi "Musimy - My". Wspaniale mieć go u nas i przestać się martwić tym co by było gdyby.... Na szczęście mamy na 5 lat młodego wspaniałego piłkarza, który potrafi czarować na boisku :-)
2
https://mobile.twitter.com/Kowal___30/status/949948661684895744/photo/1. Hehe xD
0
Chyba cie usłyszał xD
6
Leo Messi zdobył 365. bramkę w LaLiga. Dzięki temu zrównał się z Gerdem Müllerem (365 goli dla Bayernu w Bundeslidze) na prowadzeniu w klasyfikacji najlepszych strzelców w czołowych pięciu ligach. By Kręcidło
1
Sebatian Mila na twiterze jak zawsze z humorem : "Uwaga !!! Czy Kamil Stoch zdąży przyjechać na Gale Sportu ? Nie!!! Ale zdąży przylecieć #suchardnia"
0
Ja niestety myślę, że Lewandowski wygra a reszta będzie się biła o pozostałe miejsca na podium. Stawiam na drugim Stocha, na 3 Włodarczyk a na 4 Kubot. Mam nadzieje że się mylę. Bo jeśli to będzie jak co roku plebiscyt popularności to będzie jak pisałam wyżej a jeśli pójdą za sukcesami i rzeczywistym głosowaniem ludzi to może Kamilowi dadzą. Teraźniejsze zwycięstwa Stocha mogą zaostrzyć rywalizację. Gdyby liczyły się tylko głosy ludzi to byłoby super. Zobaczymy.
0
Jak dla mnie nie masz racji. Owszem wygrywając przybliży się do triumfu w całym turnieju ale nie zapominaj ze tu liczy się nota a nie pkt i nawet zakładając że Kamil dziś by wygrał to trzeba założyć, że może wygrać np. O 1 pkt i ta przewaga nadal będzie mała. I w ostatnim konkursie wszystko może się zdarzyć. To skoki narciarskie tu pogoda ma dużo do powiedzenia i niczego nie można być pewnym.
5
Tak napewno idą na osobę, której chcesz pomóc. Znam dziewczyne, która zbierała pieniądze na leczenie córki w USA i kiedy pasek zielony doszedł do końca i została uzbierana potrzebna kwota to ona dziękowała na Instagramie i pojechała do tych Stanów i dzis córka zdrowa.
0
Jak dla mnie nonsens by dodawać zdjecia/wpisy przez miesiące/lata by potem to usuwać. Jaki w tym sens? Usunąć się w cień nie oznacza by udawać, że Cię nie ma na świecie. Jeśli kończysz karierę to mimo to masz swoich fanów, którzy by chcieli wiedzieć co u ciebie słychać, jak ci się wiedzie po zakończeniu tej kariery. A to co zamieszczasz i ile to jest twój wybór. Chce się poświęcić rodzinie okej, nie musi siedzieć 24h na dobę w internetach i spamowac co i z kim robi, może dodać coś raz na miesiąc nawet. Samo to, że nie będzie musiał chodzić na treningi i grać juz jest czymś innym bo ten czas będzie mógł poświęcić rodzinie. Jest cała masa sportowców, którzy nie wyskakują ludziom z lodówek i chronią prywatne życie dodając coś od czasu do czasu właśnie dla swoich fanów, którzy zasługują na to by wiedzieć coś o nim, jak się czuje itp. Tak niewiele. Wybrał taki sposób życia wiec niesie to za sobą jakieś konsekwencje, a to ile pokaże światu zależy od niego. Jeśli kończy karierę nie znaczy ze nagle może się odciąć i ludzie o nim zapomną, fani są nimi do końca. To moje przemyślenia, a jeśli nie pasuje mu dzielnie się tym co się dzieje u niego z fanami to po co zakładał w ogóle konta na portalach społecznościowych? Busi tego nie zrobił i po problemie, a tak to wygląda dziecinnie.
2
Obowiązkowa pozycja na dziś :)
4
Ale ze za co przepraszał? Bo nie rozumiem. Przecież to fakt, że chłopcy nie noszą sukienek. Nie mów, że ktoś się o to przyczepił do niego, że tak powiedział bo stracę wiarę w ludzkość ...
0
Koledze chodziło chyba o to https://sport.onet.pl/zimowe/skoki-narciarskie/turniej-czterech-skoczni-wygra-niemiec-or-skoki-narciarskie-20172018/xyhv1dg
0
26%
5
A mi się wydaje ze to nie jest konto prowadzone przez Busiego. Zdaje się na to kilka powodów, mianowicie: po pierwsze dziwne jest to, że to konto nie obserwuje swojej partnerki Eleny ani ona tez nie obserwuje tego konta, choć innych piłkarzy obserwuje. Po drugie jak się bliżej przyglądnac zdjęciom to opisy pod nimi są takie ogólne, ciężko znaleźć taki opis, który by był "ja z kimś tam, lub coś tam zrobiłem" i te zdjęcia były zwykle dodawane gdy ktoś je wcześniej dodał u siebie, nie widziałam by np zdjęcie grupowe gdzie jest kilka osób pojawiło się najpierw na tym koncie, tylko najpierw dodał je inny piłkarz a dopiero potem zostało dodane przez rzekome konto Sergio. A po trzecie i najważniejsze to stanowisko w sprawie portali społecznościowych przemawia za tym, że to nie jest jego konto. Jest negatywnie nastawiony do tego i wątpię by nagle zakładał konto i dzielił się na nim swoimi prywatnymi zdjęciami. Wygląda mi to na to, że ktoś założył od tak takie konto i reszta pomyślała ze to jego i tak urosła liczba obserwowanych.
0
Ja lubię City odkąd gra tam Aguero, jest to jeden z moich ulubionych piłkarzy, przez okazji lubię też Silvę i Toure a reszta zespołu ogólnie mi nie przeszkadza. Oglądałam ich kiedy w piękny sposób zdobyli mistrzostwo w doliczonym czasie dzięki bramce właśnie Kuna :-) także jest to już kilka lat :) a gdy usłyszałam że będzie ich trenował Pep to mnie jeszcze bardziej ucieszyło ;) Teraz ich mecze można oglądac codziennie, to nie tylko kasa ale też piękna dla oka i mądra piłka.
0
I co z tego ze ci zarobili sami kasę a tamci mają ja od kogoś? Nie zmienia to nic, chyba tylko twoje lepsze samopoczucie ze wydają własną kasę. A dla użytku wspólnego psują tak samo rynek transferowy jak ci drudzy. Wiec ogólnie rzecz ujmując nie ssą lepsi tylko dlatego ze wydają własną kasę, bo równie podbijają ceny na rynku. Trzeba patrzeć z tej strony a nie od kogo ta kasa, jeśli nie jesteś fanem Utd tylko mmałego klubiku, który nie wyłoży takiej kasy by się wzmocnić to wszystko ci jedno skąd te duże kluby mają kasę, jesteś po prostu zły ze operują takimi kwotami.
0
Jasnowidzem nie jestem więc nie wiem co będzie za x lat. Wiem tyle, że na dzień dzisiejszy pieniądze to nie wszystko bo jakoś nie widzę by w Europie dominowały kluby wspierane przez szejkow. Była poruszana kwestia tego ze psują rynek przez to ze wydają ciężkie pieniądze ale inne kluby tez wydają taką kasę wiec wychodzi na to samo. Koniec końców wynik jest ten sam. Po co ruszać temat który był, jest i będzie i nie mamy na to wpływu? Powinny dostać bana, ale nie dostały wiec po co ciągnąć temat w nieskończoność? Zmieni to coś? City gra fajną piłką i dlaczego komuś ma się to nie podobać? Miło jest popatrzeć na fajną, ułożona grę. Po co się wciskać sie w to, że ktoś tu lubi City bo Pep a PSG juz nie choć obie ekipy jadą na tym samym wózku? Lubi to lubi i co komu do tego? Bez sensu. Nie trzeba się ograniczać tylko do Barcy, to ze jestes jej kibicem nie znaczy ze nie możesz kibicować innej drużynie a to było zdziwieniem/pytaniem przewodnim tej dyskusji.
0
A co za różnica czy maja kasę od szejkow, czy sami zarobili przez x lat czy od świętego Mikołaja? Kasa to kasa i jeśli takie United wydaje grube miliony na piłkarzy i przez to rynek potem wygląda jak wygląda to czym się różni od City czy nawet PSG? Tak samo psują rynek i nie m to większego znaczenia. Po co zaglądać komuś do portfela skąd ma tą kasę a skąd nie? Kasa to nie wszystko jak pokazuje przykład United bo wyniki za tym nie idą, trzeba mieć jeszcze łeb na karku i umieć to poskładać tak by działało jako całość.
Dziś pieniądz rządzi światem i trzeba się do tego przyzwyczaić.
1
To tylko pokazuje że słowa pismaków są tyle warte co nic.
10
Pique z rodziną na NBAXmas w USA ;)
https://mobile.twitter.com/NBA/status/945365746489675777
6
To była dopiero ironia losu, że gość stworzył utwór "Last Christmas" a tymczasem były one ostatnie w zeszłym roku dla niego... Smutne.
0
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. To kwestia subiektywna. Dla każdego wybór może być inny. Ja stawiam na Łukasza bo w dyscyplinie tenisa nie mieliśmy nigdy zwycięzcy najbardziej prestiżowego turnieju Wimbledonskiego. Nieważne czy w singlu czy deblu triumf to triumf poza nim była jeszcze cała masa innych osiągnięć i tytułów. Każdy kto się interesuje ten wie ile to znaczy.
0
Chyba nie czytałeś ze zrozumieniem, wyraznie napisane że Boniek skierował te słowa do Borka w programie Cafe Futbol. Boniek przyznał że dalby ten tytuł właśnie Łukaszowi.
17
Boniek w Cafe Futbol :"Plebiscyt Przeglądu Sportowego wygra Robert Lewandowski, bo jest najpopularniejszy. A przecież nie można do niczego porównać osiągnięcia Łukasza Kubota, który wygrał Wimbledon. Wiesz kiedy Polak następny raz wygra ten turniej? Kiedy Ciebie i mnie na pewno już nie będzie na świecie - takie słowa skierował Boniek w kierunku prowadzącego Mateusza Borka przyznając że dałby ten tytuł Kubotowi."
Zgadzacie się ze słowami Bońka? Kto wg was powinien wygrać ten plebiscyt? Ja osobiście po raz pierwszy chyba popieram go w 100%
2
No wtedy nie grał zbyt dobrze i może dlatego. Ale też ludzie w Barcelonie i jej kibice mają oczekiwania takie ze ktoś ma grać "juz teraz" na wysokim poziomie a przecież człowiek nie jest robotem i jednemu szybko wszystko przychodzi a drugi potrzebuje więcej czasu. Powiem tak warto było trochę poczekać by mieć dziś taki skarb w bramce!
25
Tytuł powinien chyba brzmieć :" Statystyki Leo Messiego po El Clasico" . Bo innych ciężko się doszukać
1
Ale głupoty gadasz że aż ziemniaki w piwnicy gniją. Chyba to logiczne że bramkarza ocenia się na podstawie obronionych sytuacji czy zachowania pod bramką przy groźnych akcjach rywali. Nie ocenia się go tak jak piłkarzy z pola. Nie sądziłam że ktoś może myśleć w tak dziwny sposób. Jeśli bramkarz broni wszystko co leci w światło bramki stwarzające zagrożenie a przy tym daje pewność drużynie to robi wszystko co bramkarz powinien to tak jak oceniasz napastnika, jeśli wykorzystuje wszystkie sytuacje lub ich większość i daje druzynie zwycięstwo to z tego jest rozliczany. A chyba to jasne jak słońce że ocenia się zawodnika na podstawie tego czy wykonał zadania które miał wykonać a jeśli zrobi coś ponad to, zasługuje na dodatkową pochwałę. I nie ważne czy trwało to minutę czy 50. Mats wywiązał się ze wszystkiego z nawiązką i dzięki niemu nie straciliśmy bramki a kto wie co by było gdyby tak się stało. Oceniam wkład jego pracy w perspektywie całego meczu. Nie myślałam że ktokolwiek może się do tego doczepić. Jeśli każdy by myślał twoim tokiem to bramkarz nigdy nie powinien być ZM bo przecież nigdy jego interwencje nie będą trwały więcej niż 5 minut a mecz ma 90 ... Buhaha
1
Myślałam że tylko mi te oceny nie przypadły do gustu ale widząc opinie niżej stwierdzam że jest nas więcej. W ogóle to zdziwiło mnie ze pojawiły się tak szybko bo zazwyczaj trzeba czekać ze 3 dni. Mniejsza o to. Jak dla mnie jak kiedyś pisałam mecz składa się z dwóch połów a Messi dostaje miano ZM mimo że w pierwszej nie grał jakoś wybitnie. Ja przyznałam to miano Matsowi bo zagrał CAŁY mecz świetnie!
1
Piękny prezent na święta od Barcy! VeB!
2
O widzisz a musisz czekać tylko do 13, a co gdyby Klasyk był wieczorem, cały dzień na szpilkach. Jakiś plus wcześniejszej godziny jest jednak xD Krótsze oczekiwanie :-)