0

Siła wyższa, jeśli by to zależało od organizatorów to dach byłby już w tym roku jak początkowo miał być, ale ktoś tam się nie zgadza i czepia bo coś i dlatego to wszystko się przesuwa, a każdy ocenia organizatorów choć to nie ich wina, pewnych rzeczy nie mogą zrobić bez zgody pewnych ludzi

1

Nie ma co narzekać na korty, pogodę itp bo dla wszystkich są takie same, póki dachu nie będzie to będą problemy a o ile się orientuje to nie wina organizatorów tylko ktoś wyżej blokuje rozpoczęcie prac, z tego co mówią to ma być dach dopiero w 2020, no cóż a do tego czasu zapewne modły by nie było takich problemów jak w tym roku, trochę to dziwi ze tam leje nawet cały dzień jak w większości krajów europejskich nie ma takiej złej pogody, u nas pada ale za jakieś kilkanaście minut przestaje a tam wczoraj cały dzień ulewy. Co do Agnieszki to jej podejście dziś do meczu było fatalne i zamiast grać i skupić się a tym to ona fochy i potem zdziwienie ze porażka ...

0

O co chodzi z Reusem? Nie jedzie bo kontuzja czy wymysł trenera ?

3

Each Argentina player was offered a separate room for the Copa America but Aguero and Messi insisted they shared.



Fajnie widzieć taką przyjaźń od małego ;-)

0

Zdziwiło cie to ? Mnie niezbyt, Hiszpan w dużo lepszej formie a Groth bez formy na ziemii to żadne zagrożenie, trochę może dziwić rozmiar porażki Australijczyka ale jak serwisu nie było a była cała masa niewymuszonych błędów to inaczej ten mecz nie mógł się skończyć jak wysokim zwycięstwem Hiszpana.

0

Wielkie dzięki ;))

0

Ma ktoś zdjęcie Marca Ter Stegena w koszulce zawodnika z pola ? Proszę !

0

Ogląda ktoś tu French Open? Jakieś sympatie? U kobiet i mężczyzn ? Nie pytam o faworytów którzy są wymieniani non stop tylko jak uważacie kto może zajść daleko być czarnym koniem komu spoza czołówki dajecie największe szanse ?

1

Ter Stegen dziś i w poprzednich meczach udowodnił ze warto mu zaufać i dac szanse, niech mi tylko pozwolą mu odejść to zabije !!!!

0

A mnie tak bo gość gra w tym sezonie dobrze, w podstawowym składzie swojej drużyny i strzela bramki, jego drużyna zagra w finale LM a ten go perfidnie olal, no Del Bosque to stary kretyn,no nic innego mi nie przychodzi do głowy, kto normalny tak robi?!

4

Kadra Hiszpanii bez Torresa. Aha.

0

Śmieszne podejście ale proszę bardzo masz do tego prawo. Ja kieruje się sercem nie regionem.

0

A gdzie jest napisane że trzeba być z Warszawy by być kibicem Legii ? A ty z Barcelony jesteś ze jej kibicujesz? Bez takich głupich tekstów, na tym chyba polega serce kibica ze kieruje się nim a nie mapą .

4

Legia Mistrzem ! :)

8

Zagłębie prowadzi z Piastem brawo tak trzymać :-) wiedziałam że z nimi Piast łatwo mieć nie będzie :) jest jakiś limit błędu dla Legii jakby co

0

Z drugiej strony pokazuje że w Polsce brak tolerancji, znasz jakiegoś polskiego sportowca który przyznał się do bycia homoseksualista ? Za granicą kilku się przyznało ale u nas nie słyszałam chyba ze w jakimś sporcie którego nie oglądam, i wydaje się że to wynika właśnie z braku tolerancji i strachu ze straci pozycję i uznanie wśród kibiców

5

Wygląda na samotnego ;) oby częściej był taki "samotny" :)

0

W sporcie nie istnieje coś takiego jak nigdy co przykład Leicester pokazał że drużyna sezon wcześniej walcząca w dole tabeli w następnym zdobywa tytuł i to nie mając takiej kasy jak rywale i żadnych gwiazd , można ? Można więc nigdy nie mów nigdy. A nawiasem mówiąc ja jestem od zawsze za Legia i wygrali zasłużenie są w Polsce najlepsi i tylko ich gorsza dyspozycja daje szansę innym tak było ze mieli kilka pkt przewagi rotrwonili przez własną głupotę stąd jakieś emocje się zrobiły przed meczem z Piastem a gdyby wygrywali i nie zlekcewazyli Zagłębia (przez final pp) to ten mecz byłby jednym z wielu a tak niektórzy się łudzili ze Legia przegra a tu ten mecz pokazał kto na mistrza zasłużył .

0

Prawda jest taka ze Piast w LM by nic nie zwojowal ani nawet w LE, Legia pewnie też nie ale ma napewno większe szanse, doświadczenie przemawia za nimi, pamiętny sezon ze skandalem z Celticem pokazuje że mogą awansować przy odrobinie szczęścia i lepszej formie. A chyba wystarczy już tych lat bez polskiego klubu.

2

Brawo Legia! Jeśli ktoś coś tu mówił ze Legia może przegrać to szybko się rozczarował ;-)

5

I prawidłowo ! (L)

0

Legia 2-0 :-)

1

Właśnie to pisałam przed losowaniem , ja nie wierzę w to całe losowanie i jak piszesz to szybkie zamykanie tyle czasu przed czemuś służy ;)

0

Właśnie zarabiają na ludzkiej naiwności niestety a biedni naiwni wierzą w sukces xD

0

Podziwiam tych wszystkich ludzi którzy dziś stoją w kolejkach w kolektorach lotto z nadzieją ze wygrają grube miliony xD ja z racji małej wiary w sprawiedliwośc tych losowań nie biorę w tym udziału. Wg mnie gdyby chcieli dać komuś wygrać to nie zamykali by kolektorów na 1h40 przed losowaniem by wszystko przejrzeć, może tam raz na jakiś czas dadzą coś komuś wydać ... gdyby było jak w USA gdzie zamykanie jest minute przed losowaniem to ok tam ludzie wygrywają ale u nas ... no przykro mi nie ufam temu.

12

Wkoncu działa !

1

Hatem Ben Arfa niech mi ktoś coś o nim powie skoro Barca się nim interesuje i będzie wolny po zakończym sezonie, wiem ze to Francuz i ze ma 29 lat więc nie wiem czy nie za stary ale swoją drogą to jeśli za darmo to co szkodzi żeby pogral ze 2-3 lata u nas. Niech mi ktoś powie jak gra itp

8

Garść informacji / newsów / plotek z twiterra

Dani Alves, który ma kontakt z Barceloną do 2017 r, ma ofertę z Chin, według której mógłby zarabiać 12M za sezon. [MD]


Agent Sergio Busquetsa odrzucił oferty m.in. PSG, Chelsea, Man United i Man City. Piłkarz przedłuży umowę podczas tych wakacji. [Lesportiu]

3

A ja będę mało oryginalna i powiem że jako Cule mi najbardziej podoba się nasz a co :-)

0

Ostatnio jak z nimi przegraliśmy, to Real zdobył Tytuł a nie Atletico niestety ... kilka razy owszem się sprawdziło jak w przypadku Interu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?